Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Milada Horáková - oběť komunistického běsnění

27. červen – Den památky obětí komunistického režimu

 

Milada Horáková byla československá politička popravená za údajné spiknutí a velezradu během komunistických politických procesů v 50. letech minulého století. Byla jedinou ženou popravenou během těchto nespravedlivých procesů.

Díky mimořádné odvaze projevené během svého slavného procesu se stala symbolem odporu proti zlovůli vládnoucí komunistické strany. Narodila se v Praze 25. prosince 1901 a vystudovala práva na Univerzitě Karlově. Odpromovala v roce 1926 a nastoupila k Pražskému městskému soudu…

 

 

Ve stejném roce také vstoupila do Československé národně socialistické strany. Po nacistické okupaci Československa v roce 1939 působila v odboji, v roce 1940 ji zatklo gestapo. Byla odsouzena k smrti, ale později jí byl trest změněn na doživotí. Byla vězněna v Terezíně a později i v různých vězeních po Německu…

Po osvobození v květnu 1945 se vrátila do Prahy a znovu vstoupila do své strany. Byla zvolena členkou parlamentu, ve kterém působila až do komunistické revoluce v únoru 1948, kdy rezignovala. Přestože jí přátelé radili, aby opustila Československo, Horáková ve své rodné vlasti zůstala a byla stále politicky aktivní. 27. září 1949 byla zatčena a označena za vůdkyni hnutí, které se mělo snažit svrhnout komunistický režim.

StB, československá tajná bezpečnost, neblaze proslulá svými brutálními způsoby vyšetřování, se snažila rozbít údajnou skupinu kontrarevolucionářů a donutit je přiznat se ke spiknutí a velezradě. Užívala k tomu fyzického i psychického mučení.

 

Milada Horáková – oběť komunistické zvůle

Proces s Miladou Horákovou a s jejími dvanácti kolegy začal 31. května 1950 a byl zinscenován jako veřejný politický proces po vzoru sovětských velkých čistek ve 30. letech. Proces měl svůj vnucený „scénář“, podle kterého se měli obžalovaní chovat, ale v některých momentech jednali obžalovaní mimo něj. Obzvláště Horáková zůstala nepoddajná a bránila sebe a své ideály, i když věděla, že tím svoje šance na mírnější trest jen snižuje.

 

Případ Horák – příběh manžela Milady

 

Milada byla odsouzena k trestu smrti oběšením a zrůdný rozsudek byl vykonán 27. června 1950. Na přání prokurátorky Brožové – Polednové byla udušena a umírala 15 minut v bolestech

Je neuvěřitelné, co tato žena musela v životě zkusit, přežila gestapo, přežila Terezín, až vlastní národ ji popravil, hanba komunismu, hanba nám všem, co jsme to dopustili, a i nám všem, co to stále omlouváme!

 

Absurdní emotivní projev soudružky Brožové – Polednové

 

Komunistickou prokurátorku Ludmilu Brožovou – Polednovou minulý týden obvinil státní zástupce z podílu na trestném činu vraždy. Jak hodnotila tehdy proces tato dodnes přesvědčená soudružka si přečtěte zde.

Jak nic nepochopila a pochopit nechce, jak se nedostavila k soudu a co se tam četlo o jejích přáních při Miladině vraždě a popravě, jak je živoucím důkazem toho, kterak tehdejší běhny režimu na mnoha místech tzv. soudružsky pracovaly a ničily životy druhým, jak se povyšovaly a jak myslely a dokonce jak dodnes myslí si poslechněte zde

Je ostudou naší společnosti, je ostudou každého z nás, že necháme takové lidi, jako je tato kreatura ženy, volně a svobodně říkat takové sprostoty, že je necháváme obhajovat politickou vraždu, a že je nedokážeme a zřejmě ani nechceme odsoudit.

Národ, který se neumí vyrovnat se svou minulostí, a neumí správně pojmenovat zlo zlem, vraha vrahem, a blba blbem, je jen darmožrout a servilní slouha kola dějin. Soudružka prokurátorka je jen jednou z mnoha naprosto nestoudných a ničeho se neštítících kreatur minulého režimu.

Další stovky a tisíce jich sedělo na Národních výborech, v přijímacích komisích na školy, či v odděleních zvaných Zvláštní úkoly, a nebo usedaly do lavic jako soudci z lidu a soudily z politického přesvědčení mámy od rodin, braly jim děti a otce posílaly do dolů. A to vše bez jakéhokoli soucitu a slitování, a pak se odebíraly s ostatními soudruhy a soudružkami na mejdánky, kde si to rozdával každý s každým, a kde se zpíjely do němoty, a to rozhodně ne ze špatného svědomí, jak by si mohl někdo myslet, ale aby ztratily zábrany, a mohly podržet i tlustým „Libíčkům“ jako vystřiženým z Formanova filmu Svatba jako řemen.

Komunistické stvůry jako Brožová – Polednová jsou dodnes přesvědčené o své nevinně, užívají si jistě nemalý „zasloužený“ důchod, listují doma v tichosti v zašlých albech a vzpomínají na mejdany a radovánky při MDŽ, či ve svazu ČSSP, a nebo u příležitosti jiných různých výročí, například VŘSR.

Apeluji na vás, nebuďme lhostejní ke zrůdám jakéhokoli režimu a nedejme se odradit a nepoddávejme se falešnému soucitu, že jsou tyto ničeho se neštítící osoby již staré a nemocné…

Ony, ať již v ženské, či mužské podobě, mají na svědomí mnoho lidského neštěstí, utrpení a zničených životů, a takové Miladě Horákové ani zestárnout nedovolily, jejímu dítěti bezdůvodně a pro svou větší slávu a moc sebraly mámu, aby ji samotnou pak surově a sprostě popravily udušením…

Tyto špinavé odpadky lidství musí nést za svoje činy odpovědnost, a je jedno, kolik jim je let. Musí být jedno i to, jestli jsou tito zločinci chromí, slepí nebo hluší, měli by se dokonce soudit i in memoriam!

 

 

AKTUALIZACE

 

10.listopad 2007 – st@tll

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Stříhali do hola, malého chlapečka Následující text: Americká armáda »»»

Atllanka | Pondělí 16. 03. 2015, 18.37 | Česko, Politika, Totalita | trvalý odkaz | vytisknout | 21238x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Zelee mejl web Pátek 19. 10. 2007, 00.18

Až na poslední odstavec naprostý souhlas. Nechci být papežtější než papež…

reaguj[2] vzhled
Jakub web Úterý 20. 11. 2007, 21.28

Ty tučné části na mě působí při čtení textu spíše rušivě.

reaguj[3] Polemizace
Jaroslav Divíšek mejl Pondělí 24. 12. 2007, 16.47

Myslím,že posuzovat tento případ po 60 letech je nesmysl.Každý režim chce přežít a brání se.A chtěl bych dodat.Nikdo není bez viny.....

reaguj[4] Prevence
Královna Pondělí 24. 12. 2007, 19.08

No Divíšku, nepřeji ti nic zlého, jen snad abys jednou nahlédl, jak hloupě jsi tu dnes psal… A chtěla bych dodat, opravdu nikdo není bez viny… co takhle preventivně popravit tebe?

reaguj[5] Co si toho Hedvíčka
Ahoj Pátek 11. 01. 2008, 17.24

nejdřív aspoň přečíst celýho! Myslim, že to stojí za to, i když fakt nevim, co si o tom myslet

reaguj[6]
Atllanka Sobota 12. 01. 2008, 11.04

Milý Jene Bernarde, co si takhle představit, že by někdo pro politické názory popravil vaší maminku a pak by někdo jiný za pár let začal psát pod článek o ní to, co jste tu psal vy? A nic na tom nemění, že jste jen citoval Rosse Hedvíčka, který z Vás a Vám podobných má zcela evidentně jen srandu.

Život lidský není jednoduchý, a opravdu na světě není ten, jenž by se zavděčil lidem všem… a jestli si myslíte, že osobnost typu Milady Horákové vyroste ze vzorné a uťápnuté žačky chodící jen na besídky nějakých státem uznávaných charit, jste na velkém omylu.

Milada byla člověk, člověk jako vy, nebo já, měla své touhy, své plány, své naděje, měla svou víru a své přesvědčení, milovala svou rodinu a dceru a milovala svou vlast, vše co dělala dělala proto, že věřila v lepší dny jak pro sebe, svou rodinu, své přátele, tak i pro tu tolik zkoušenou Českou zem.

Osud pro ni připravil neskutečnou roli, prošla nacistickým peklem, přežila koncentrák, aby ji nakonec popravil vlastní, jí samou tolik milovaný, komunistickou ideou spitomělý národ.

Spekulovat dnes o tom, že to a to nebylo tak nebo onak, a že se v mládí zúčastnila stržení nějaké sochy a že jí za to zřejmě Bůh potrestal je víc než hanebné, sprosté a hloupé.

Nepotrestal jí totiž žádný Bůh, ale zavraždil jí právě ten svinský totalitní komunistický režim obyčejné lůzy, bažící po krvi každého kdo se jevil jen trochu lepším, než lůza sama.

Je to tak stále, co svět světem stojí, nuly potřebují před sebe skutečná čísla, aby něco znamenaly, ale nikdy tomu číslu neodpustí, že se před ně postavilo.

A proč to byla právě Milada kdo byl popraven? Někdo to prostě být musel, lid bažil po krvi, a tato žena prostě jen byla ve správnou dobu na správném místě – samozřejmě, že pro tu lůzu.

Možná byste místo četby Rosse Hedvíčka udělal lépe, kdybyste se pokusil najít v archivech důkazy o tom, jak komunisti organizovali petice a sbírali listiny s podpisy tisíců nul, které pod jejich diktátem, někdy z přesvědčení a mnohdy z obyčejného strachu o sebe a svou rodinu, pro Miladu žádaly trest nejvyšší. Petice se podepisovaly ve školách, fabrikách, ale i na ulicích. Lid měl již chléb, a potřeboval i hry. STB pod vedením KGB vyhověla… a Milada byla vybrána do jedné z hlavních rolí – mohlo se to stát komukoli jinému – stalo se to jí.

Umřela proto, že odmítla totalitu, složila po komunistickém puči mandát, a chtěla pro Čechy svobodu. Otevřeně se postavila nastupující totalitě, a za to ji zabili. Je to hanba na naší minulosti, a je ještě větší hanba to jakkoli zlehčovat.

Pokud to dopustíme, bude se to opakovat, a třeba příště, do té role vybere někdo Vás…

Atllanka

reaguj[7] Quo vadis lide český?
Nemo Sobota 12. 01. 2008, 12.40

Je velmi zvláštní, sledovat dění kolem sebe. Z lumpů, zlodějů a tunelářů děláme politiky, z udavačů hrdiny, z vrahů oběti a z obětí viníky. Copak už krádež není krádeží, udavačství hanbou a vražda vraždou? Opravdu chápeme politický názor jako důvod k popravě? Qui bono, paní Haslingerová, pane Bernarde, pane Hedvíčku a Vám podobní? Co takhle exhumovat Miladu Horákovou a demonstrativně ji in memoriam popravit znovu,pro výstrahu všem, kteří by si v budoucnu mohli dovolit mít názor?

Pro Atllanku: Děkuji Ti za to,co děláš a jak to děláš, Atllanko. Držím palečky, stojím při Tobě a zdaleka nejsem sám
;-)

reaguj[8] Hanba komunistům
Král Karel Neděle 16. 03. 2008, 13.49

A hanba všem co s nima nebo sociálistama symatizujou!

Čtěte Seznamy popravených – asi se vám to zdá málo, že?

http://www.totalita.cz/…/popravy.php

reaguj[9] Souhlasím s Vašimi názory!
Barbora Kozáková web Úterý 8. 04. 2008, 19.25

Jak se někdo může i dnes zastávat té odporné bestie – Brožové-Polednové? Koho zajímá, že je stará, slabozraká a já nevím co všechno. NIC neomlouvá, že zabila člověka, byť se při tom opírala o tehdejší právní systém! Jaká ostuda, že se případ řeší bezmála 19 let po pádu komunismu! Na druhou stranu: přejme jí, aby si dosyta užila svého dlouhého života a ostudy, které nosí se svým jménem.

reaguj[10]
Michal web Sobota 28. 06. 2008, 11.25

Argument páně Divíška je opravdu prapodivný…prý po 60.letech. Nechcete ještě dodat obligátní „taková byla doba“? Podobnou personifikaci časoprostoru s cílem očistit své ruce od krve používají soudruzi často. Bez ohledu na to, jaký se psal letopočet, co vůbec v textu obžaloby dělala Herajtová? A co Američani? A který konkrétní skutek jí byl opravdu prokázán důkazním materiálem? Tak jaképak, že se režim bránil? Režim sám aktivně dopředu hledal každého, kdo by vůbec „mohl pomyslet na odpor“, dřív než se vůbec nějaké akce dopustil. „Byl jsi v koncetráku? Radši tě preventivně zabijem“, protože soudruzi z NSDAP měli podobný vkus.

reaguj[11] Brozova
pizi Sobota 28. 06. 2008, 12.22

Text: Na přání prokurátorky Brožové – Polednové byla udušena a umírala 15 minut v bolestech je odkaz ktery vede na clanek, kde se nic o tom ze to naridila Brozova nerika. Naopak tvrdi se v nem, ze ono 15 minutove duseni byl tehdejsi standard, ne vyjjimka vyzadana pro Horakovou Brozovou.

reaguj[12] pro pizi
Atllanka Sobota 28. 06. 2008, 18.49

Klikni si na – a co se tam četlo o jejích přáních – hnidopichu a tam se dočteš toto:

…Stál jsem poblíž prokurátorky Polednové, když při popravě Horákové řekla: Nelamte jí vaz ve smyčce, uduste tu svini a ty ostatní taky… Horáková podle něj umírala v bolestech 15 minut. Polednová se pak chlubila fotografiemi z popravy svým známým, uvedl anonym…

Myslím, že bys měl pořádně přečíst vždy všechno, než začneš šťourat, co ty na to? Jinak je to věc všeobecně známá, psaly o ní i na anglických stránkách… ;-)

reaguj[13] odkaz
pizi Neděle 29. 06. 2008, 19.50

Šlo mi o princip, když vidím odkaz který vede na zelené čtverce očekávám zelené čtverce a ne žluté trojúhelníky.

reaguj[14] Pro Pizi
Atllan Neděle 29. 06. 2008, 20.38

Nepochopil jsem sice, z čeho usuzuješ, že nás zajímá o co právě Tobě šlo, nebo dokonce to, co zrovna Ty očekáváš. Já, například, už dlouho očekávám, kdy konečně dostaneš rozum a ani ve snu by mě nenapadlo si myslet, že Tě to zajímá.

Ale máš prázdniny, tak jsem se rozhodl, že Ti udělám radost.

Proto, a také proto, že chlapec ve Tvém věku už by měl být alespoň občas uspokojen, posílám dva odkazy specielně pro Tebe:

Zelené čtverce – http://snipr.com/2r3fg

Žluté trojúhelníky – http://snipr.com/2r3db

;-)
reaguj[15] Jako bych slyšel Polednovou Brožovou v radiu
lui Středa 2. 07. 2008, 22.03

.....Národ, který se neumí vyrovnat se svou minulostí, a neumí správně pojmenovat zlo zlem, vraha vrahem, a blba blbem, je jen darmožrout a servilní slouha kola dějin. Soudružka prokurátorka je jen jednou z mnoha naprosto nestoudných a ničeho se neštítících kreatur minulého režimu....................

......Apeluji na vás, nebuďme lhostejní ke zrůdám jakéhokoli režimu a nedejme se odradit a nepoddávejme se falešnému soucitu, že jsou tyto ničeho se neštítící osoby již staré a nemocné…...............

.....Tyto špinavé odpadky lidství musí nést za svoje činy odpovědnost, a je jedno, kolik jim je let. Musí být jedno i to, jestli jsou tito zločinci chromí, slepí nebo hluší, měli by se dokonce soudit i in memoriam!

reaguj[16] Jsi vedle jak ta jedle Mažňáku
Královna Středa 2. 07. 2008, 23.44

To by se vám tak líbilo, vraždit a pak se dočkat v poklidu stáří… Polednovou nikdo neobviňuje z něčeho, čeho se nedopustila, a ty jsi hňup!

reaguj[17]
Bělohorský mejl Středa 10. 09. 2008, 07.46

Tak konečně se ta demagogická stařena dočkala, a já jen doufám, že další „ubozí starci a stařenky“ kteří se podíleli na smrti a mučení dalších nevinných lidí budou následovat Brožovanou stvůru, která ani svého činu nelituje a stále trvá na své neomylné pravdě, byť i slepý a hluchý vidí, o co tenkrát šlo.

Jak nízcí hloupí a ubozí lidé to tenkrát tomu režimu sloužili… Kdyby tkala Brožová textil, udělala by pro tuto republiku mnohem víc… i když… i u toho se musí myslet ;)

reaguj[18] Organizovaný hněv lidu
Královna web Středa 10. 09. 2008, 08.21

Proces byl výjimečný i svým ohlasem. Po prvních třech dnech byl soud doslova zaplaven rezolucemi z továren, úřadů a obcí. Všechny volaly po přísném potrestání, většina po trestu smrti.

Byl to důsledek instrukce aparátu strany, v níž mimo jiné stálo: „Široce podchyťte ohlas procesu. Nechť promluví hlas lidového hněvu. Připravte závodní schůze a projevy, na nichž náš lid řekne, že zesílí bdělost, že zvýší své pracovní úsilí, že zbytky rozvratné reakce rozdrtíme. V usneseních nechť je žádáno spravedlivé a přísné potrestání rozvratných zločinů.“ Občané této žádosti vyhověli.

Soud obdržel na 6 300 rezolucí, žádajících smrt a plných výrazů jako „zlotřilá chamraď“, „zavilí zločinci“, „krvaví psi“. Do soudní síně tak vstoupil nový prvek – organizovaný hněv lidu.

Záměrně zjitřené atmosféře pak odpovídaly i rozsudky, vynesené 8. června: čtyři obžalovaní – Horáková, Buchal, Pecl a Kalandra – byli odsouzeni k trestu smrti, další čtyři – Kleinerová, Nestával, Hejda a Přeučil – k doživotnímu vězení a zbylých pět k vězení od 15 do 20 let.

reaguj[19] skoda pani Milady
Jah Úterý 25. 11. 2008, 06.17

je to jedna z mnoha socialistek, ktera trpela nejdriv v boji proti psychopatum na pravici a pak zemrela v boji proti psychopatum na levici.

reaguj[20] pro Jah
Dolly Úterý 25. 11. 2008, 13.12

Jsem ráda, že alespoň ty, psychopat z politického středu, máš pro ni uznání…

reaguj[21]
Jah Úterý 25. 11. 2008, 19.21

Ja nechapu jak muzete byt takovy hyeny. Vy kteri neustale plivete na socialisty najednou jak se vam to hodi se ohanite jednou z vyznamnejsich socialistek. Vzdyt pro vas ona byla stejne zlocinec.

reaguj[22] Pro vrchní hyenu Jaha
Karel K. Středa 10. 06. 2009, 08.27

Ty jsi stoprocentně hyena co preventivně ukazuje na druhé, aby si jí nikdo nevšiml. „Socialistka Horáková“ je něco jiného, než socanský kryptokomunista papaláš Paroubek a despotický diktátor vrchní demagog socan Rath, a spol.

Na první pohled to rozeznáš tak, že hlava ČSSD odkopla ve svém vlastním zájmu svou ženu a oženila se s konkubínou, notabene podřízenou, prostě s póvlem a to jen proto, aby uspokojila svůj sexuální chtíč, protože se svou původní ženou neměla sporu. A takové ty kecy o společných zájmech… pchá… berou se snad navzájem jen fanoušci fotbalu, či zahrádkáři? Ne, to jen diktátoři mají veřejné milenky – kterým říkají manželka.

Na druhý pohled to rozeznáš podle cílů… zatím co novodobí socani (po roce 48 – po pacifikaci a procesech) jen proto, aby se udrželi u lizu souhlasili se znárodněním, se zavřením hranic, s diktaturou proletariátu, s rudým režimem, s koncentráky i s gulagy a tedy jen a jen z prospěchu se prostituovali s komunisty (podobně jako lidovci) a i dnes se nadále prostituují, tak opravdoví Socialisti s Miladou Horákovou v čele byli zásadně proti nim, za což byli také komunisty popraveni. Socialistická strana není totiž to, co ty si ve své debilitě, nebo naivitě myslíš… ale možná i vědomě tvrdíš. Stačí na to průměrný rozum, aby bylo jasno, co jsi zač!

Tak nám tu ty hyeno socanská nelži.

reaguj[23] Kdo je větší zrůda: Polednová nebo Ruml starší ?
Vašek Pondělí 15. 03. 2010, 12.42

Kdo je větší zrůda: Polednová nebo Ruml starší ? Podotýkám, že se Polednové, v žádném případě, nezastávám a pokud provedla něco, co bylo v té době nezákonné, tak by za to měla být souzena. A to se stalo (sice hodně pozdě, ale přece). V té době to bylo její zaměstnání (prokurátorka) a ona se řídila zákony, které v té době platily. Polednová nikoho na smrt neposlala, nebyla totiž soudkyní. Prokurátor navrhuje, soud rozhoduje. O trestu smrti rozhodl ÚV KSČ a ne Polednová. A nyní k Rumlovi staršímu. Je to otec Jana Rumla (bývalí disident a bývalý ministr vnitra). V době procesu s M. Horákovou byl Ruml starší, členem komunistické strany Československa a redaktorem deníku Rudé právo. Jako novinář (a takových bylo více) objížděl stavby mládeže po celé republice (např. výstavba NHKG v Ostravě, nynější MITAL Steel Ostrava) a nechával podepisovat petice, ve kterých žádal trest smrti pro M. Horákovou. Kdo tuto petici nepodepsal byl propuštěn z práce a byl potom dále šikanován. Tato aktivita Rumla staršího, byla daleko zrůdnějším činem, než byla činnost prokurátorky Polednové. Ruml starší vyvolával mezi lidmi hysterii a tím také nutil lidi k poslušnosti ke KSČ. Neměli by být také trestně stíhaní lidé, kteří tyto petice podepsali? Protože jedním z důvodů, proč byl vynesen trest smrti, bylo, že si to přeje pracující lid (na základě těchto podepsaných petic) ! O charakteru povah Polednové, Rumla staršího a lidí kteří podepsali petice, ať si udělá úsudek každý sám.

reaguj[24] Vašku
Dolly Pondělí 15. 03. 2010, 14.08

Jseš si jistý, že jsi napsal komentář pod správný článek? Já mám za to, že to není článek o Jiřím Rumlovi. Zkus o něm sám napsat nějaký článek který bude dávat smysl, přidat odkazy na zdroje ze kterých jsi čerpal informace a pak sem hoď link na svůj web. Já si jej ráda příjdu přečíst. Ale možná by bylo dobře se napřed naučit psát česky a bez hrubek, abys nebyl pro smích. :-D

reaguj[25] Komunisti...
Ivo Kovář mejl web Pondělí 28. 02. 2011, 18.56

Komunisti jsou svině a komunismus je svinstvo… Ale pak musím obvinit i ostatní vládní strany, že?

V každém případě – každý režim je zločinný, člověk nemůže vládnout člověku…

Osobně to dělám takhle – jakmile zjistím, že je někdo komouš, okamžitě přerušuji styky… a svou práci jim prodávám velmi draho…Ale většinou na ně kašlu…

Měli by je zakázat, ale to by museli taky zakázat všechny ostatní zkorumpované strany. A pak bych musel jít do politiky ale i já, a to se mi nechce.

Tak jak z toho ven??? Prostě je ničím nepodporovat a modlit se, aby to vyhnilo samo…

reaguj[26]
Jirka Pondělí 27. 02. 2012, 17.39

Dolly, když dojdou argumenty, hledají se chyby v gramatice. Je to ubohé.

Ruml starší se proslavil právě tím, že se na politických procesech aktivně podílel a proto zmínka o něm je zde správně. Ti popravení si zaslouží, aby se o procesech zveřejnila celá pravda, ne jen ta část, která se zrovna hodí potomkům bolševických vrahů.

reaguj[27]
Tom Neděle 7. 07. 2013, 00.01

Když byli politické procesy takové zlo(ne,že bych se jich chtěl zastávat),zajímalo by mě tedy,kolik mrtvých z nich vyplývá?Oficiálně se hovoří asi o 250 obětech-když se to srovná třeba z amnestií václava havla,o které kriminalisti hovoří v přímém důsledku z ní o 350 až 500 obětech,tak mi vychází,že tento režim je už od svého počátku mnohem horší a větší zlo-politický procesy obsrali lidi,ktří se přehnaně angažovali a holt tak dopadli,je to smutný,ale je to tak-co si ale myslet o idiotovi,kterej vypustí-i přes milion velice dobře placených poradců mezi normální lidi smečku vrahů,pedofilů a kdovíjakýho bordelu,jen proto,že byli za své činy odsouzeni tím „nespravedlivým“ bývalím režimem(a vlastně vůbec zkurví všechno,na co sáhne)???Taky je krásný,jak se dnes,23 po tom převratu nazývaném „sametová revoluce“ tato skutečnost překrucuje a zamlčuje-v době pádu socializmu mi bylo 16 let a velice dobře si na tu dobu vzpomínám,hlavně na to,jak se díky václavu hovnovi vylidnili kriminály,normální člověk se bál vyjít na ulici a že tam byli všichni tito „nespravedlivě odsouzení“ do půl roku zpátky,i ty bestiální činy s tím spojené-zatímco dnes se pomalu tvrdí,že nic z toho není pravda,že to je jen komunistická propaganda-tak já se z toho poseru…

reaguj[28]
petas web Středa 10. 07. 2013, 09.41

Politický procesy obsrali lidi,kteří se přehnaně angažovali – tak co kdybychom v současnosti popravili asi 250 předních komunistů ?Ti se taky přehnaně angažují.

reaguj[29] to Tom
Vlad. Pondělí 15. 07. 2013, 22.39

Jak muze nekdo neco takovyho napsat. To je opravdu uplne totalni demence. Komunisticka demagogie. Jeste chci napsat, ze jste vy komunisti umucili hrdinne letce z Anglie v lagrech na uranu a jejich popel jste sypali pod kola nakladaku v zime , aby neprokluzovala.

Preji takovym, jako jsi ty, krevni vyron do zaludku, aby ses v hroznych bolestech plazil pres ten svuj hnusnej bejvak a nakonec se nedoplazil k telefonu. Nic jineho vam komunistum nepreju. Chcipejte hroznou smrti!

reaguj[30] to Ivo Kovar
Vlad. Pátek 19. 07. 2013, 09.48

To nemuzes myslet vazne… Komunisty muzes porovnavat tak jedine s fasisty. To je jednina zcela jasna paraela. Jen aby bylo jasno .

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?