Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Hyeny mezi námi 06 - Hyena na dálnici

Všehoschopný laciný buran Lacina

 

Motto: 22. března se na 24. kilometru dálnice ve směru na Prahu stala hrůzostrašná věc. V mazdě sedící žena předjížděla kamion a řidič superbu, který ji dojel, se ji snažil blikáním a troubením donutit, aby mu rychle uvolnila cestu.

Řidička tedy předjíždění dokončila a zařadila se do pravého pruhu před kamion. To se však zdálo řidiřči Superbu tak těžkým zločinem, že se rozhodl řidičku i se spolujezdcem za to zabít.

Dojel zleva na její úroveň a prudkým strhnutím volantu vpravo ji vyrazil ze silnice. Mazda se po nečekaném střetu vymrštila ze silnice, několikrát se převrátila přes střechu a skončila rozbitá o strom. Když řidiči superbu po chvíli došlo že byl zřejmě při činu viděn mnoha svědky, tak zastavil a k údajné „havarii“ se snažil přivolat pomoc.

 

 

Řidič Lacina se v pondělí v ČT omluvil, prý nezvládl předjíždění. „Nejdenalo se o úmysl, nechtěl jsem nikomu ublížit, ani vytlačit z cesty,“ uvedl. Rovněž nabídl, že oběti svého manévru zaplatí vzniklou škodu!

Policie nyní prověřuje variantu, zda Lacina jednal ve vzteku a ze msty, či se jednalo o havarii, jak obviněný tvrdí. Také shání svědky incidentu a rovněž zkoumá obě vozidla. Důležitým důkazem pro vyšetřování prý bude zjištění, zda se superb a mazda skutečně vzájemně dotkly! – a jakou silou.

Obviněný Lacina dokonce policejní verzi zpochybňuje a po několikahodinovém výslechu podal proti svému obvinění stížnost státnímu zástupci!

 

Prohlédněte si znovu záběry z kamer:

  • Kdyby k nehodě došlo tak, jak tvrdí řidič Lacina, tedy že si nevšiml Mazdy vpravo a ke kolizi došlo náhodně, zřejmě by se tak pěkně a perfektně neudržel na silnici, jak je patrno ze záběrů, a dle zákonu akce a reakce by se jeho superb vydal doleva do svodidel se zcela stejnou razancí, jako vyrazila ta mazda doprava do polí.

 

To, že se tak nestalo dosvědčuje, že náraz očekával, a korigoval ho.

  • Jednalo se o bezprecedentní, zcela neuvěřitelně nenávistný a sprostý pokus vraždy dvou jemu neznámých lidí, kterým se jakoby zázrakem podařilo fyzicky přežít, i když s psychikou to asi už do konce jejich života nijak slavné nebude.

 

Neudivuje mě že se „řidič“ Lacina brání jak se brání, a že zcela bez skrupulí hloupě zatlouká. Pokud někdo jako on, dokáže spáchat takový šílený zločin, jedná se dle mého názoru o zcela bezectného, sofistikovaného despotu, bez jakéhokoli charakteru a empatie, po kterém něco jako upřímnost, nemůže chtít snad ani naivní blázen.

Nezbývá než věřit, že policie, soudní znalci a soud odvedou svou práci natolik profesionálně, že lidské hyeny typu Laciny vypadnou nadlouho z našich řad a řízení čehokoli jim bude jednou provždy znemožněno.

 

Psychotesty by měly být konečně povinné!

  • A všelijaké sofistikovaně despotické avšak navenek korektně uhlazené a přitom zlostné, nenávistné, pomstychtivé a neovladatelně zuřivé kreatury bez empatie a svědomí, by měly být bez nároku na řidičák. Jednou pro vždy!

 

Když na řízení v dnešním silničním provozu nemají, ať si platí řidiče. Aspoň ubyde nezaměstnanosti!

J.Koutný (jk) 

AKTUALIZACE

Luboš Lacina, si v pondělí krátce po jedné hodině odpoledne vyslechl rozsudek. Krajský soud mu uložil NAPROSTO SMĚŠNÝ pětiletý trest ve věznici s dohledem a zákaz řízení motorových vozidel na sedm let. Lacina také musí pojišťovně uhradit náklady v hodnotě přes deset tisíc korun, které vznikly léčbou dvojice postižených z havarovaného auta.

 

Související texty:

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

««« Předchozí text: Když duchovní odpaluje bomby Následující text: Zničíme po Karlově mostě i Klementinum!? »»»

Atllanka | Úterý 13. 04. 2010, 10.38 | Česko, Hyenismus, Blbost lidská | trvalý odkaz | vytisknout | 2891x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Kripl jeden hnusnej!
Zero Pondělí 15. 10. 2007, 09.54

Prolhanej vrah to je! Bych ho mučila až úplně umučila!

[2] Mrtvý úhel
eXp10it web Středa 14. 04. 2010, 20.26

Na videu není nic jiného než klasická riziková situace na dálnici. Dlouhá jízda krátkého vozu v mrtvém úhlu zrcátka v pomalém pruhu. A dále magoři tlačící se na toho člověka co zavinil nehodu a neohlédl se celým tělem jestli už to krátké auto předjel nebo ne. Do takovéto situace se na dálnici dostanete cca jednou za 10 tis. najetých km. Tahle alespoň podle zpráv skončila celkem šťastně. Zkušený řidič se snaží tak dlouhé jízdě v mrtvém úhlu předjíždějícího vozu vyhnout tím že trochu zpomalí…

[3] Mrtvý úhel nevíš co je, šmejde.
Unstick2 mejl Středa 14. 04. 2010, 21.41

[2] eXp10it:No ty musíš být hovado, a nebo sám Lacina!? Jednak pomalý pruh je vpravo, Mazda jela tak trochu v popředí Superbu a je jasně vidět, jak jí vyrazí ven, hajzle! Přeju ti, aby se ti to stalo a následky byly mnohem horší, než u řidičky v mazdě. nejlíp do mrtva. O kripla míň.

[4]
eXp10it Čtvrtek 15. 04. 2010, 14.50

[3] Unstick2: Nevím jestli mi youtube přehrává jiné video než Vám, ale já na něm vidím od 8:13:14 do 8:13:18 souběžnou jízdu dvou vozidel kdy to v tom pravém pruhu jede v mrtvém úhlu (o cca metr za) zrcátek viníka. Z mých zkušeností a že jich nemám mnoho (jen cca 50 tis. km na dálnici) vím, že je jízda v mrtvém úhlu snad nejčastější příčina kolizí na dálnici a osobně se jí snažím předcházet bržděním jak jen to jde.

Představa že někdo úmyslně vytlačí někoho z dálnice je pro mě nepředstavitelná nejen lidsky, ale i technicky a pochybuji že by se do ní pustil i nějaký kaskadér… dotknout se souběžně jedoucího vozidla ve 130kmh znamená totálně nepředvídatelné následky a i kdyby byl viník nehody totální výmaz tak pochybuji, že by se chtěl zabít nebo si ublížit.

Váš výklad vycházející zřejmě ze hry need for speed a podpořený komentářem senzacechtivými reportéry nějaké TV, že prostě seberu volant a někoho vyšťouchnu ven z cesty je mimo a tak to ve skutečném světě nefunguje. Náraz i v 60kmh bolí… hrozně bolí. Viník nehody je jasný, úmysl na videu ale vidět není (tečka) naopak sedí na to co viník posléze vypovídal…

Já narozdíl od Vás nikomu nic takového nepřeji a Vám osobně přeji mnoho šťastných kilometrů bez nehod!

[5]
Unstick2 mejl Čtvrtek 15. 04. 2010, 16.14

[4] eXp10it: No jasně, on jede v jeho rovině, schválně v rychlém pruhu brzdí ty za sebou, aby se s ním přesně srovnal a pak strhne volant vpravo zcela náhodou… Je totiž hluchej a slepej a tak ho ani nevidí ani neslyší vedle sebe, proto kouká do zrcátka za sebe…

Hele „Lacino“, dobrej pokus, ale to bych chtěl vidět kdo ti na tohle skočí. Prostě jsi to udělal a basta.

A že si nedovedeš představit, že tohle někdo udělá schválně? Inu asi ti chybí představivost… A také slušnost a empatie s obětí, a charakter…

O co, že jsi právník ze IV. cenovky? Ale něco ti prozradím, já jsem bývalý dopravák a už ve výslužbě, tak mi nepodsouvej ani svoje pubescentní názory ani hry.

Ten „člověk“ to jasně udělal schválně, takových dementů jezdí po našich silnicích mraky, nebude těžké mu to prokázat, leda že bys to soudil ty, a nebo nějaký jiný pohádkář.

A co zákon akce a reakce o kterém se píše v článku? Tos nějak přehlédl, ne? Sám píšeš co i očekávaný náraz udělá za paseku, a co teprve nečekaný? Zkus si když tak domluvit s manželkou ať ti v nestřeženém okamžiku vlepí jednu pěstí zprava, jak to udržíš, ty hlavo! :-D

Lidem, kteří obhajují vrahy a Lacina defakto vrah je, protože jen zázrakem ty dva mladé lidi nezabil, přeju prožít to, co musela prožít vrahova oběť. Tož tak chlapče, stane se ti něco velmi podobného, neboť – Kdo jinému jámu kopá…

[6]
Jan Krasl Čtvrtek 15. 04. 2010, 16.38

[4] eXp10it:Cituji Vás: Představa že někdo úmyslně vytlačí někoho z dálnice je pro mě nepředstavitelná nejen lidsky, ale i technicky a pochybuji že by se do ní pustil i nějaký kaskadér… dotknout se souběžně jedoucího vozidla ve 130kmh znamená totálně nepředvídatelné následky a i kdyby byl viník nehody totální výmaz tak pochybuji, že by se chtěl zabít nebo si ublížit.

Přesně, na to už musí být skoro zručný kaskadér. A nebo vědět jak na to aby se udržel na silnici bez téměř sebemenšího výkyvu. Člověče, vždyť vy si dokazujete jasně sám, že to bylo úmyslně!

Jinak pro mě je zase lidsky nepředstavitelné obhajování hyen na našich silnicích. Myslím, že jste buď pachatel sám. A nebo jeho přítel.

Znáte to o tiché vodě? Tak třeba jste ho blbě znal. Typy jako on jsou vesměs ve společnosti uznávané. Oblíbené. A doma bijí ženu a tyranizují děti.

Tak asi tak

P.s. To o té Akci a reakci byste měl nastudovat, bralo se to asi v osmičce ;)

[7]
eXp10it web Čtvrtek 15. 04. 2010, 21.00

OMG nikde se s nikým neznám, nikoho neobhajuji ani se ho nezastávám a taky není proč když je viník ze zákona z videa jasný a neoddiskutovatelný. Jsem pacifista, mám rád lidi, nikdy se na nikoho s autem netlačím a blbce co porušují dopravní předpisy nechám rád předjet. Stejně jako agresory v diskuzích nechám rád vykecat.

Jen jsem chtěl reakcí upozornit autora článku, že rozvádí myšlenky které z videa nejsou patrné. Co ale patrné z videa je že Mazda jede celou délku videa v mrtvém úhlu zrcátek Superbu. Opravdu čestně vypovědět o tom jak dlouho vedle sebe takhle jeli a jestli tam proběhl nějaký oční kontakt před tím než superb vrazil do mazdy mohou jenom oběti nehody a nejbližší svědci co jeli za nima. V situaci kdy jsem v mrtvém úhlu někoho přehlédl a nebo naopak byl přehlédnut a doslova lízal svodidla už jsem se párkrát ocitl a z toho vycházím.

Bylo by snadné Vám přát aby jste se naopak vy ocitli v situaci kdy někoho přehlédnete ať už přímo na cestě nebo v zrcátku, bylo by snadné Vám přát aby si Vás nějaký novinář navíc k tomu podal před celou republikou. Ale já Vám to rozhodně nepřeji a doufám že se Vám to nikdy nestane, stejně jako přeji obětem nehody brzké uzdravení a trpělivost jak se senzacechtivými redaktory, tak státními orgány a s pojišťovnami které se budou na řešní tohoto případu podílet. Pokud to ten pan Lacina udělal úmyslně a teď ještě lže tak nejspíš shoří v pekle, pokud chtěl blbě machrovat tak zaslouží nejpřísnější možný trest za ublížení na zdraví a pokud ne tak mu přeji ať to dobře dopadne i pro něj. Mír Všem koho svými myšlenkovými pochody obtěžuji a dalších odpovědí se vzdávám ;)

[8] No namlel jsi toho tady dost
Unstick2 mejl Čtvrtek 15. 04. 2010, 22.14

OK, mrtvý úhel nevíš co je. O tom, jak tu dle tebe nečekanou srážku ustál ten Superb v rozporu se všemi zákony přírody, se od tebe zřejmě nic nedozvímne, přesně podle hesla: Ptejte se na co chcete a já vám po Paroubkovsku na co chci odpovím. Tož správně jsi sa rozhodl, jdi zase někam jinam šířit ta svá hypermoudra, ty převzdělaný intelektuále.

[9]
Jana Pondělí 19. 04. 2010, 19.56

Lidi, já tomu vůbec nerozumím a chtěla bych. Proč někdo píšete, že Mazda jela v mrtvém úhlu zrcátek řidiče Superbu?? Vždyt on přece jede za ní, tak jaké zrcátko? v zrcátku snad vidím co jede za mnou a ne přede mnou a když byl vedle ní, tak ji snad viděl očima ne?? prosím vysvětlit.

[10] absurdní
Martini mejl Úterý 20. 07. 2010, 13.47

[2] eXp10it:Výmluva na mrtvý úhel je v tomto případě absurdní,protože do ní najížděl z boku a ona byla na jeho úrovní, tudíž ji musel vidět. Krom toho ji neustále ohrožoval a jen zato, se bere v jiných civilizovaných státech na místě řidičák.Tento člověk by v jiné zemi (směrem na západ)už nikdy v autě nejezdil,zaplatil pořádnou pokutu a šel za pokus o vraždu do vězení na hodně let. Tak jsem tedy zvědav, jak to dopadne.!! Je to jen další dúkaz absolutní anarchie na silnicích v ČR. Bohužel si s tím policie neví rady..

[11] Dalsi pirat silnic na svobode
Jan Kal web Sobota 1. 01. 2011, 11.17

Par faktu o dalsim agresorovi silnic:

  • agresivni ridic mercedesu ML: Ales Trpisovsky z firmy HRBS a.s.
  • bourany byl aktualni model mercedesu S 500 Long 4-Matic (cena zacina na ca. 3mil.)
  • k situaci doslo, kdyz S 500 predjizdel jine auto, ML byl chvili nalepeny na S500 a pak ztratil nervy, podjel S500 a narval se pred S500, přičemž ohrozil i treti predjizdene auto
  • po dokonceni manevru zacal ML, ktery byl ca. 1 metr pred S500, bezduvodne prudce brzdit, pricemz doslo po nekolika vterinach v dusledku velmi male vzdalenosti mezi obema auty ke kolizi.
  • po kolizi agresivni ridic mimo jine patologicke chovani lhal policii o duvedech nehody a ovlivnoval svedka – spolujezdkyni, coz bylo nasledne vazebni duvodem.
  • agresivniho ridice nezajimaly nasledky nehody ani mozna zraneni zucastnenych, neustale mluvil i s policisty arogantne o svem majetku a snazil se dorovnat „socialni status“ s nabouranym S 500…, zkratka skutecny slabomyslny blbecek, patrici za mrize

Statni zastupkyne ho samozrejme pustila jak jinak, kdyz to je v Cesku, do kriminalu se tady davaji nestastne bite a tyrane manzelky a matky, co se odvazi zbavit sveho mucitele – frajeri co jezdi v autech, hrajou si na Bohy a snazi se vrazdit ostatni, se pousteji. Tady je jasne videt uroven naseho soudnictvi. Takovou statni ponravu hnat bicem k vidlim a hnoji.

A Lacina s clanku dostal jen 5 let? Ty lidi chtel umyslne zabit, jen zazrakem a bez jeho zasluh to prezili fyzicky, psychicky se s tim nevyrovnaji nikdy. Za dvojnasobnou vrazdu je tedy v Cesku 5 let? Co dodat? Stydim se, ze jsem se jako Cech narodil.

[12] psychopat(i)!
nasralalah Úterý 4. 01. 2011, 05.49

Trepisovsky a jemu podobni co se ho zastavaji jsou lidska stolice a silenci a patri do blazince ale predtim potrebuji dostat poradne do drstky,to vzdycky pomaha,az jim bude strikat cervena,tomu kazdy rozumi a pak uz to nikdy neudelaji......................­............................... :-P :-P :-P :-P :-P

Nelze přidávat nové komentáře.