Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Blbost v Česku stále kvete

Řekni mi koho obdivuješ a já ti řeknu kdo jsi… (aktualizováno)

 

Proč se někteří občané poznávají v tom neuvěřitelně arogantním, nemožném, všekritizujícím a vševědoucím Otíkovi Sobotků, proč stále volí Ráthy, Filipy, Křivé huby a jiné rudé ši levé bezpáteřní plazy a vyžírky?

Myslím si, že to je jen dílem klasického fanatizmu, chcete-li, tak druhem víry v to, že aniž by se jakkoli zasloužili a něco do společné kádě dali, mají právo na rovný díl z ní se všemi ostatními tak, jako kdyby do ní hojně přispívali. Mají přece právo být bohatí, právo mít se stejně dobře jako ti, co se snaží, makají a umí, protože oni přece za to nemohu, že je vynález žárovky napadl dávno po Edisonovi..

Naopak, Edison ať kouká navalit podíl, protože jim vyfoukl nápad! Jsou to totiž stejně jako Jé Pé naladění, frustrovaní a zneuznaní Úžasňáci, co je svět nevidí, nechápe, a neklaní se jim.

 

 

Většina z těchto zelených, levých a rudých socfatheráckých obdivovatelů a obdivovatelek bude zřejmě i křivonohá, vychrtlá, kredenciózní, či jinak odpudivá, „Vílami fyzické, ale hlavně duševní krásy“ zcela nenavštívená zakyslá „Ošklivka Katka“, a nebo olysalý přežehlený „Otík Vesnickostřediskový“, či nedej Bože „Arogantní s.Ráth, co ho memá nikdo ráth“. Všem těmto individuím se totiž bezesporu zdá, že ti ostatní, více obdaření, za jejich vizáž, ale hlavně „bídu“ mohou.

Nevědí přitom co vlastně chtějí. Nadávají na všechny a na všechno, kritizují všechny a všechno.. Nejabsurdnější mi přijde tvrzení, že Amíci kradou ropu.., a já říkám, kéž by jí kradli, byla by za babku. Místo toho USA pro nás pro všechny jen zajišťují aby ji „čobolistáni“ nezničili – těží ji soukromé společnosti a platí za ní penězi nás všech – protože jsme na ní všichni ekonomicky závislí… A bídu? Ano tu naši levičáci opravdu mají, ale tu mravní, neboť tu, kdy hladem kručí v břiše tak, že se usnout nedá, tu nikdy nepoznali. A zřejmě jim tato zkušenost chybí…

 

 

Makat se jim na sobě nechce, protože to by znamenalo, že musí pohnout zadnicí z té své odřené kancelářské židle a místo nářků a nadávek na diskuzích se začít vzdělávat, snažit, a třeba plavat, běhat, či chodit do přírody..

A místo utrácení za porno, cigarety a pívo si dát denně do kasičky nějakou tu „zlatku“ a tu pak zpětně investovat do svého vzdělání, právě místo té pochybné „lásky“, zahulené hospody, cigaret či zbytečných hadrů na sebe. Jak si myslí, že dříve vznikal poctivý kapitál? Jak se domnívají, že zbohatl kupříkladu Baťa?

 

 

Oni sice tuší, že tak nějak to dělají úspěšní lidé, a že je za to pak navštíví asi i „Víla duševní krásy“, ale jsou tak líní a pohodlní, že se to ani nepokusí napodobit. Raději sedí u kompů, všem co cokoli dělají se posmívají – a hlavně! …volí socany! …kvůli dávkám! Hlavně aby dělat nikdy nemuseli, a v pohodě mohli dál nadávat a kopat do těch, co je živí svou prací.

A když se zadaří, a naše programové socky zase jednou vyhrají volby, tak to chtějí těm kapitalistům zase pěkně ukrást a prožrat, jako v roce 1948 po komunistickém puči.., a pár let žít jako hyeny z mršin a nakradeného. Jenže na něco zapomněli. Je jiná doba, jiný svět, nejsou zavřené hranice a kapitál je nadnárodní… Takže, on se při první hrozbě sebere a uteče… a sebou vezme i práci…

 

 

Co bude pak? To je levičáckým vůdcům fuk, po nich potopa! Hezky to mají vymyšlené, parazitují na těch, co nechápou, že ty prachy, co každý měsíc chtějí od státu – buď nepřímo za plat ouřady či jiného státního zaměstnance, nebo přímo jako dávku – musí někdo vydělat! A ten někdo, že je soukromý sektor a nikdo jiný. Jen ten platí daně, ze kterých se platí vše ostatní.

Oni totiž všichni ti všelijací vyvolení multikulturalisti, socani, komunisti i islámofašisti vydělávají na tom, že jejich voliči jsou nevzdělaní, líní a hloupí. Že nedohlédnou, jak každá „lidová“ vláda jen a jen parazituje na těch, co makají.., a že až udolají tohoto pracujícího hostitele tak s ním nakonec zákonitě pojdou i oni. A že jich je, co to nejsou schopni dohlédnout… Jako hvězd…

Nadarmo se neříká komunismu Rudý mor! A já bych se nebála nazvat myšlení mnoha užitečných idiotů světa levičáckým sarkomem – to je ten nejzhoubnější nádor – celý ten kryptokomunistický socálfašos s islámofašismem dohromady! A můžeme si být jisti, že jestli se jim to povede, a ono se jim to při procentu hlouposti v lidstvu povede, že to nikdo z nás zcela zdravý nepřežije!

A pokud ano, tak se pořádně podívejte na ty dnešní komunistické potomky, co zaplavují rovnostářskou špínou všude diskuze, a chtějí aby se jim vysvětlovalo dávno vysvětlené, ukazovalo dávno ukázané a dokazovalo dávno dokázané, protože číst a psát je sice naučili, ale samostatnému myšlení, pokoře k předkům a vlastním dějinám nikoliv!

 

 

Občane český, znovu na tebe apeluji – když už jsi líný se učit, číst, myslet.., když místo shánění informací raději papouškuješ své pivní či základoškolní a nebo dokonce konspirační pravdy, když se odmítáš vyvíjet a zušlechťovat, když opravdu nemůžeš, a nebo nechceš pomoci, tak alespoň těm co se o to poctivě snaží, neškoď!

A věř mi že není normální bohatým brát a chudým dávat, ale naopak, podporovat bohaté při jejich snaze pomáhat chudým se stát bohatými. A to se neuděje tím, že jediného platiče daní – soukromý sektor – znárodníme a rozkrademe. A nebo si opravdu myslíš, že zájmem kapitalisty je, nemít komu co prodávat?

Jana Horká 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

««« Předchozí text: Islám očima muslima III Následující text: Manipulace, provokace, dezinformace.. (3.část) »»»

Atllanka | Neděle 17. 02. 2008, 19.10 | Politika, Česko, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 3705x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Objektivnost
Jakub Holásek mejl web Neděle 30. 09. 2007, 12.28

Jsem pravicově orientovaný volič,avšak tento článek je ubohou agitkou kterou používají spíše levicově orientovaní „specialisté“. Přínosná hodnota je nulová.

[2]
Jessika mejl Neděle 30. 09. 2007, 13.13

Jsem taky pravičák a musím se smát, jak jsi tady potvrdil pravdivost článku přesně podle hesla: Hodíš-li kamenem do hejna hus, ozve se vždy jen ta potrefená…

[3]
Liduška Pondělí 1. 10. 2007, 00.51

Trefný článek! Je velmi jednoduché řvát, ale příliš složité něco dělat. Proč bychom se měli snažit, když ty druhé můžeme srážet na naši nizoučkou úroveň? A co si to vůbec dovolují, mít nastavenou laťku výše než my? To je ale drzost, že? :-( Je mi z toho smutno..

[4] Uroven clanku
Tommarrson mejl Pondělí 1. 10. 2007, 07.48

Jsem levicove zamereny a na tuhle stranku jsem se podival, protoze chci pohledy ze vsech stran. Ale co si mám myslet o článku jehož úroveň je jak od žáka 5 třídy ZDŠ??? Proč v něm nejsou věcné argumenty, ale urážky typu kdo volí Paroubka je na „dávkách“ a tlustý jak prase? Taky říkačky typu „Jirka sirka bublinka“ jsem používal ve školce. Na koho je tenhle web vlastně zaměřenej?? PS: Nejsem na dávkach, mám relativně dobře placenou práci ve který trávím někdy i 12 hodin denně, jen s tou váhou bych potřeboval něco udělat, na 175 cm mam 85 kg :(

[5]
La Gioconda mejl Pondělí 1. 10. 2007, 08.46

Tommarrson – Slyšel jsi někdy o tom, jak se Češi smáli Hitlerovi a v hospodách diskutovali o tom, jak je srandovní a neškodný? Jak nám nějaký čalouník z Rakouské dědiny nebude říkat co máme dělat? Stejný „čalouník“ nám stále hrozí, a tím, že budeme slušně stát v koutku a nebudeme nazývat prase prasetem, a vola volem, zase jen prohrajeme, a o tom to je! Vítám ostré články tohoto typu, které se nebojí nazvat věci pravými jmény, a dle reakce soc. voličů i trefil do černého, že? P.s. – opravdu si myslíš, že v tom článku není nic víc, než karikatura socana? Proč nenapadneš třeba poslední odstavec? Nebo ty nevidíš otevřené vyhrožování věšením, a podobnými radovánkami až se bolšáni opět ujmou vlády, které se hojně v poslední době objevuje na diskuzích nejednoho fóra? Komunisti se opět šikujou, a jako vždy se obrací k Rusku, a nevidí to jen sám komunista a nebo jeho příznivec… a nebo spíše dělá, že nevidí, i když s tím IQ – co levičáci mají… nevím, nevím… :-(

[6]
Tommarrson mejl Pondělí 1. 10. 2007, 10.04

La Giocondo – srovnavat Paroubka s Hitlerem je trošku mimo, ale když už srovnáváš, proč to srovnání nevypadá třeba tak – Hitler prosadil ten a ten zákon, Paroubek se snaží prosadit zase tohle a tohle, chápeš? Prostě fakta, nikoliv urážky. Rozhodně si nemyslím, že by Paroubek byl nekritizovatelný, určitě má spoustu chyb, ale měli by se kritizovat činy, nikoli to jak ten dany politik vypadá :o) A o urážkách v diskusích, prostě všude jsou blbci, ale trošku mě zaráží, že tady to je i téma článku, jako třeba – je třeba spláchnout rudou lůzu. Jaký je rozdíl mezi tímhle a " Pověsíme buržousty"'?? Nebo splachovat rudá lůza se smí??? A s tím Ruskem – to v Rusku vládnou komunisti????

[7]
Richie Pondělí 1. 10. 2007, 14.28

[6] Tommarrson:Tommarrsone, nepíchla náhodou Giocconda do vosího hnízda, že tak bráníš Parblého? Nebráníš tím potažmo sebe?

[8] Jsem konsternován!
Karel Neděle 17. 02. 2008, 19.38

A musím prohlásit, že po tom, co předvedl Paroubek s poslancem Snítilým vidím, že článek je nejen pravdivý, ale dokonce je ještě slabý – a to video uvnitř – to nemá chybu! Jen tak dál, trefa do černého, socani, co???

[9] Zajímavé
Emilian Zápotocký Pondělí 18. 02. 2008, 22.16

To že je pan Jiří Paroubek arogantní neomalenec a demagog ví snad všichni, není třeba to opakovat. Proč za ním stojí tolik lidí? To je otázka. Proč mu lidé věří ty lži? Počkat a nejsme náhodou my ti lidi? Chyba je v nás, ne v něm… Také by mě zajímalo proč se pořád dělíte na pravici a levici, to přece není zápas Sparta Slávie. Svět přece není černobílý, kdyby to lidi pochopili, třeba by se dostali dál…

[10] Pro Tondo!
Skočdopole Neděle 24. 02. 2008, 13.05

To že je Paroubek arogantní a tupý neomalenec, demagog a kult osobnosti neví každý – to by za ním nestálo skoro 40% voličů – a už proto je to potřeba stále opakovat. A to, jak se tu ptáš, proč se svět dělí na levici a pravici jsi měl pochopit už na základce – pokud se tak nestalo, je mi líto, ale řiď se při politické volbě radou svých rodičů a nebo partnera, protože jsi zřejmě duševně zaostalý… :-(

Nelze přidávat nové komentáře.