Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Islám, burka a pod ní džíny

… a hlavně modely Blanky Matragi!

 

Motto: Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. To nejlepší co můžeš v životě udělat, je zůstat mladý… Henry Ford

Ta naše blbost česká

Tak jsem to zase jednou pořádně schytala. Jen tak jsem žertem pronesla v menší společnosti, že s nadějí doufám, že až nás konečně pohltí ten islám, budu už stará a zjevně by mi burka mohla vyhovovat. Zakryje jak mé vrásky a šediny, tak i nějaké to kilíčko navíc a ještě získám spoustu času tím, že před zrcadlem se jenom kmitnu, abych zkontrolovala, že mi opravdu nic nečouhá.

K tomu jsem ještě dodala, že mi rovněž budou ukradeny všechny módní trendy a tím i evidentně ušetřím finance, protože bude jedno, co si na sebe pod burku navleču, třeba seprané tepláky, že?

Ihned po mně vystartovala jedna z mých kolegyň a jedovatě se zeptala:

  • A jak ty víš co nosí muslimky pod burkou? Já tuhle jednu viděla, a ta měla pod burkou džíny!

Namítla jsem, že to tedy zřejmě nebyla burka ale hidjáb, nebo jen oděv doplněný muslimským šátkem, že pod burku nesmí být vidět. Že to byla zřejmě turistka, či studentka tady u nás, protože většina obyčejných muslimek ani neví, co to džíny jsou.

  • Opět jsem sklidila odmítnutí, sice to bylo tady u nás, ale je to tak běžné i u nich, islám se přece modernizuje. A pro muslimky šije i Matragi, tak co to tu chci všem namluvit, že?

Podotýkám, že se nejedná o žádnou pubescentku, ale o ženu středních let, dvakrát rozvedenou a životem řádně ošlehanou úřednici v polostátním podniku, jejíž děti již vylétly z hnízda a která žije již pár let osaměle.

Má ekonomku a doma dokonce PC s internetem, bohužel však jen na vybírání emailů a hraní windousáckých her, a pokud nevybírá právě email, tak internet od počítače odpojuje, aby prý neplatila zbytečně za elektřinu, i když jede přes kabel a platí si stálý paušál.

V poslední době se snaží být co nejvíce fyzicky akční, jak je teď moderní – za každou cenu aktivita, jen ne nuda, a z ní depky či pocit nepotřebnosti, nadbytečné zbytečnosti atd… Nic proti tomu, kdyby ta aktivita nebyla tak zoufale prvoplánová, ve své většině nic nedávající, taková ta samosepožírající a rádoby IN (různé masáže, kosmetika, pedikůra, kadeřník, sem tam posilovna a hlavně – oslavné všechnoparty…)

V minulých komunálních volbách kandidovala dokonce za Národní stranu, že aby se jako vyřešila ta cikánská otázka. Když jsem se jí ptala jak, nedokázala mi odpovědět, jen mlela cosi o tom, že každý musí pracovat.

A na dotaz co bude, když pracovat nebude, sebrala by mu dávky. A co bude pak, jestli si myslí, že dotyčný zřejmě dobrovolně s rodinou zemře hlady… jen krčila rameny. To ona neví, ale nějak se to řešit musí…

 

 

Také má tzv. socanskobolševický názor na solidaritu ve zdravotnictví, a s poplatky u lékaře zásadně nesouhlasí. Přece si platíme celý život pojištění, a nebudeme strkat doktorům do kapes zbytečně peníze, neví za co, když ho slušně platí pojišťovna, a o lékárnách ani nemluvě. Když jí připomenu, že sama má vážnou nevyléčitelnou nemoc, jejíž léčení stojí měsíčně víc, než její roční příspěvek zdravotní pojišťovně, odrecituje mi zase tu svou ubohou mantru, že si celý život platila…

To, že už to dávno vyčerpala a jen díky solidaritě těch zdravějších plátců dostává další a další léky, odmítá pochopit. Naopak se obávám, že se domnívá, že by měla dostávat ještě asi nějaké bolestné od nás zdravých za to, že onemocněla ona a ne my.

Vím, také mohu kdykoli onemocnět, možná už teď ve mně tiká nějaká časovaná jobova bomba o které zatím nic nevím, ale:

  • Právě proto chci mít naše zdravotnictví na úrovni, za prkotiny platit a drahé věci dotovat, aby měli šanci na kvalitní život i těžcí pacienti s nemocemi, jejichž léčba je natolik drahá, že by na ni bez solidarity opravdu sami neměli.
  • Byla bych ráda, kdyby konečně i čeští pacienti pochopili, že zneužívat solidaritu na předepsání acylpyrinu, či živočišného uhlí, jedlé sody a nebo vitamínů je sobecké, amorální a nadále neudržitelné a proto i nepřípustné.

 

JPP, Blesk, Nova a AHA

Rovněž bych si přála, aby valem ubývalo těchto méně gramotných občanů a občanek používající internet pouze k vybírání emailů a PC ke hraní karet, navíc vyzbrojených zásadně informacemi typu JPP, Blesk, AHA a Na vlastní bulvy.

 

 

Moc ráda bych také byla, kdyby konečně i průměrný občan pochopil, že nic není zadarmo, a jestliže mu to ti povajíčkovaní populističtí a nenávistní štváči tvrdí, je to totéž, jako by tvrdili, že existuje perpetum mobile a nebo že voda teče zásadně do kopce samospádem.

Také bych si přála, aby ti méně vzdělaní měli více důvěry k těm více vzdělaným, aby nezkušení naslouchali zkušeným, aby stokrát prokázané nechtěl stále znovu a znovu někdo prokazovat, a aby si přestal každý pitomec myslet, že to je právě on, kdo objevil to Boží tajemství stvoření.

Nejen zdravé tělo je totiž třeba, ve zdravém těle je potřeba mít i zdravý duch a hlavně rozum, a k tomu je nutné se neustále učit a vzdělávat. A dnes, v době elektroniky platí dvojnásob to staré, levicí zprofanované, heslo: Kdo chvíli stál, už stojí opodál!

Myslím si totiž, že pokud to takhle půjde dál, bude náš svět brzy plný pologramotných, téměř nesmrtelných akčních staříků a stařenek, kteří budou coby novodobý proletariát u věčných koryt sát své vlastní děti, vnuky i pravnuky až do úmoru.

 

  • A chcete vědět co bude pak, až naši potomci vysílením padnou? No přece, ten islám… burka a pod ní džíny, ne?

Jo, a že se zároveň s tím dostaví také středověk? No Bože, to my už tu přece nebudeme, a po nás potopa, že, milá kolegyně a kolegové.

 

Bonus – Kandidát na prezidenta ČR objeven!

Stále nemůžete najít vhodného kandidáta na dalšího prezidenta pro naší republiku? Václava Klause za chvíli skončí, tak co bude potom?

Naše redakce si dala tu práci a jednoho vám nabízí, myslíme si, že je nanejvýš vhodný pro náš Absurdistán, ve kterém vládne závist a nenávist, blbost jen kvete a pitomce jakoby sama KGB na běžícím páse vyráběla a Estébák s nebe schazoval.

Naše inteligence žije již z větší části za hranicemi a místní lůzovitý červenooranžový, rasismus, nacismus a islám obhajující proletariát se neštítí ničeho. Dokonce i to málo co menší pracovitá část našeho národa dosud i s komunistickosocanskýma klackama pod nohama vytvořila a vytváří, se chystá opět přerozdělovat!

Jinými slovy:

  • 20 let po pádu zločinecké komunistiské junty se česká lůza opět šikuje a chystá se vraždit a loupit ve jménu rovnosti, bratrství a lásky – ó jak úžasné…

Proto nabízíme i úžasného kandidáta pro náš pupek světa, a hlavně pro naše milé a spravedlivé socialistické spoluobčany vedené psychopaty Sobotkou, Rathem, Paroubkem, ale i nestydatým Čunkem, nebo prostoduchou kandidátkou do ctihodného senátu Lianou Janáčkovou.

 

zpracovalo St@tll 2010

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..


Vaše případné komentáře se na našem webu zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před tím dnešním šíleným reklamním spamem… Klidně naše texty komentujte, či se ptejte na to, co vás zajímá, vždy vám odpovíme.


Nezapomeňte také navštívit náš archiv textů

 


««« Předchozí text: Je libo fašismus a nebo komunismus? Následující text: Šumavský kůrovec pracuje v žoldu mocných »»»

Atllanka | Neděle 14. 08. 2022, 01.27 | Česko, Politika, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 6432x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Burka u nás
Michal web Pátek 29. 05. 2009, 11.27

Burky hrozí v západní Evropě. Pro východní Evropu bych viděl akutnější nebezpečí v okamžiku, kdy se ta západní propadne do občanských válek původních evropanů s muslimskou většinou: Rusko. Když bude hořet západ, USA se budou angažovat tam, a my zase spadneme pod sféru vlivu KGB. :-(

reaguj[2] K Rusku nééééééé!
Nééééééé Čtvrtek 25. 06. 2009, 10.28

To raději k USA, co kdybychom se stali dalším státem USA, ovšem až vypadne fenomén zvaný OBAMA!

reaguj[3] Rusko vymírá
Margita web Neděle 25. 10. 2009, 08.44

Jenže Rusové vymírají a muslimů tam mají také dost, hrozí spíše, že budem z obou stran obklopeni islámskými státy, v horším případě nás pohltí. On už není takový rozdíl, jestli to budou ti či oni. Jestli dojde k občanské válce, jak předpovídáte a je to dost možné a také lepší, než předat západní Evropu bez boje, měli bychom pomoci západní Evropu zachránit. Není to jen boj lidí z těch posižených zemí, ale také náš.

reaguj[4] Andreo Andreo,
jaraby Středa 28. 10. 2009, 21.29

jenom doufám, že kolegyně nečetla tento článek – nechtěl bych vidět její reakci. Ale jinak ji fandím kvůli náklonnosti k NS a líbí se mi, že dává přednost zábavě před internetem. A pochopil jsem dobře, že by se cikánům neměly sebrat dávky, protože by to vedlo ke krádežím? No to snad ne. S článkem (i s jinými) se nedá než souhlasit, ale islamizaci Evropy a následné zkáze už nezabráníme – málo lidí si tu špínu uvědomuje. Ta píseň z YouTube je výborná, hraje mi furt dokola – škoda, že to není barevny.

reaguj[5] Ahoj,
Andrea Pondělí 23. 11. 2009, 18.21

[4] jaraby: já zas doufám, že to četla :)) Kandiduje totiž za fašouny, je ztracená. K cikánům: Jak si myslíš, že se zachová člověk, který nedostane práci a ještě mu i seberou dávky? Podle tebe dobrovolně chcípne i se svou rodinou? A mezi námi, kdo takovým, co nic neumí a neznají, práci dá? Dávky prostě dostat musí, nebudu se dívat jak někdo umírá hlady, ale mělo by se dohlédnout na to, za co je utrácí, kontrolovat výchova v rodině a v případě nedostatků bezmilosti odebírat děti. Za dobrovolnou sterilizaci bych dávala peníze, jako v Číně, nebo v Japonsku. Jo a ta písnička – Myslíš, Když ve městě se povídá?

reaguj[6] Konec dávek v Čechách
jaraby mejl Pátek 27. 11. 2009, 17.31

[5] Andrea:Pokud dnes nechceš těmto lidem sebrat dávky (snad leda výměnou za sterilizaci bych jim je nechal), protože se nechceš dívat, jak hladoví, tak za 20 let tě čeká horší podívaná, Andreo, tomu věř. Konec dávek bych neviděl tak černě: Někteří by se přizpůsobili – začali by pracovat, jiní by skončili ve vězění(nechávat jim dávky, aby nekradli je hloupost), ale většina by odtáhla „za lepším“. Něco se udělat prostě musí, protože tento systém způsobuje, že se někteří lidé rozmnožují geometrickou řadou a těch zodpovědných, co je živí, ubývá. Můžeš takovým rodinám pomoct, že jim nabídneš práci, nikdy je ale nesmíš živit – tím jen zpohodlní. Když se tento systém praktikuje současně vedle vstřícné politiky vůči muslimům, tak vzniká jedovatá zhoubná směs, na kterou ČR, potažmo celá Evropa, dojede. Těm, co se mnou nesouhlasí, by samozřejmě nikdo nebránil finančně ze svého pomáhat těmto početným a nezodpovědným rodinám, adoptovat jejich děti nebo si je natahat do kvartýru. A ne, jak Paroubek, kterej je velkoryse dotuje z veřejných peněz nebo dokonce na dluh. Já nezapomenu na jeden dokument z Afriky, kde se zeptali chudé ženské, proč má 14 dětí – aby ji prej měl ve stáří kdo živit. To, že všichni hladověli, ji bylo jedno, pracovala jen nejstarší dcera. Taky jí asi někdo před časem pomohl a teď trpí 14 nevinných dětí.....Tak a ještě skočím na YT dát 5* skladbě Co ve městě se povídá, čau.

reaguj[7]
Mirelay Neděle 24. 10. 2010, 16.21

Kéž by lidi pochopili a to je právě ten kámen úrazu! Moje sousedka telefonovala, že byli volit, když jsem se jí zeptala koho, tak mi řekla, že ani neví, že to za ní vyplnil manžel – no taky přístup!

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?