Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Švédská levičácká proradnost

Švédští novináři už se nedokáží postavit ani muslimskému terorismu

 

Motto: Islám je sadistický, misogynní, antisemitský, anti-křesťanský, homofobní, pedofilní, zneužívá jak zvířata, tak ženy i děti. Je to rasisticko sadistický kult, jehož cílem je naše přijetí islámu. Slovo „islám“ v arabštině znamená podřízení se, nikoli mír, jak se nám snaží muslimové nalhat..

 

Jak bolševik ovládá Evropu

Ve Švédsku je většina médií a novinářů levicově liberálních a nebo levicově progresivních. Když se mladá somálská imigrantka stala reportérkou a novinářkou pro jednu z top švédských politických rádiových show pod názvem „Konflikt“, odhalila rostoucí problém mladých lidí v somálsko švédské populaci. Zjistila, že přistěhovalci se stále více radikalizují a vstupují do teroristické organizace Al-Shabab.

Odhalila, že mimoškolní centrum ve švédském Rinkeby, které se zabývá mladými lidmi ze Somálska, z nich vychováváni radikální muslimy a vede je směrem k Džihádu. Ihned oznámila, že centrum v Rinkeby se zaměřilo na přeměnu mladých švédsko somálských přistěhovalců na teroristické bojovníky pro teroristickou organizaci Al-Shabab, která se angažuje zejména v Africe.

Poté, co toto nahlásila, bylo jí vyhrožováno brutálním násilím, smrtí a její vůz v noci shořel. Rovněž její rodina se obrátila proti ní, protože byla pod obrovským tlakem ze strany muslimské komunity.

 

A co na to liberální švédská média a novináři?

Neměli by ji snad chránit a tleskat jejímu úspěchu spočívajícím v odhalení teroristického výcvikového tábora ve Švédsku? Myslíte si, že to udělali, tábor zavřeli a mladou niovinářku ocenili? Ale to se hluboce mýlíte, nejen, že výcvikové středisko existuje dál, ale oni se navíc obrátili proti somálské novinářce, a její důkazy zpochybnili. Ani nezkoumali pravdu, ale jako správní komunisté ihned popřeli to, čím by se mohl oslabil vliv levicové mediální masáže o ideálu „multikulturalismu“ imlantovaného z důvodu “obohacující rozmanitosti” do naší humanisticky založené západní civilizace.

Levicová liberální média se více zajímala o to, kam zařadit Sociální demokraty ve Švédsku jestli do středu a nebo kousek od středu napravo, ale na obranu reportérky neopadlo ani slovo. Ba právě naopak… Jednou z hlavních osob, které napadly statečnou švédsko somálskou reportérku, byl Randi Mossige-Norheim který odsoudil zveřejnění jejího zjištění, ale nikdy neuvedl, zda byla zpráva pravdivá, či ne. To vše jen proto, že tzv. politická korektnosti – čti lež, je jim nade vše, i nad pravdu a fatální skutečnost.

 

 

Nyní musí statečná švédsko somálská muslimská novinářka opustit Švédsko. Sama k tomu uvedla: „Švédsko se pro mě stalo mnohem nebezpečnější zemí, než Somálsko a Mogadišu“. A proč? Protože zbabělí levicoví novináři PC Švédska poskakují jak jim jejich rudá vrchnost píská. Jaká to ostuda pro Švédy!

A já se ptám: Když se toto může dít v jejich vychvalované „civilizované“ utopii, tak proč by se to nemělo dít v celé Evropské unii? Lidé, zaprodávají nás, probuďte se a řvěte!

Dle zdroje přeložilo st@tll

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před agresivním reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Gustáv Husák - Trojitý obrat I.část Následující text: Kdo nám to proboha vládne? »»»

Atllanka | Čtvrtek 23. 05. 2013, 16.58 | Eurábie, Islám, Totalita | trvalý odkaz | vytisknout | 2227x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.