Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Jsem Allah a ruším islám!

 

Motto: Každý trpěný nebo zakrývaný zlořád je cosi jako kapitálek ukládaný ve prospěch příštích politických dobrodruhů a šarlatánů… Politická nutnost – říká se věcem, které nejsou jaksi docela v pořádku, ale o kterých to nechceme říci… Karel Čapek

 

Sociální Alláh

Děti jsou v islámu považovány za požehnání. Muslimky se chlubí počtem porozených dětí, tedy, většinou spíše počtem synů, ale i dcery se hodí. Dají se provdat, sňatkem se zpečetí provázanost rodů, majetkové vybavení…

Dětí prostě není nikdy dost a proto mají správní muslimové tolik dětí, kolik dokážou porodit. Antikoncepce nepřichází v úvahu, jen občas se opatrně kdesi kdosi zmíní, že pokud by další těhotenství ohrozilo život matky, mělo by se mu nejspíš zabránit. A jak? Tak, že spolu manželé přestanou spát, a muži, aby netrpěl, má žena povolit další jednu nebo dvě manželky.

 

Kdo ale bude živit tucty a tucty potencionálně zplozených dětí?

Žena je teoreticky schopná jednou ročně rodit. Při sňatku po první menstruaci, jak je v islámu možné a dokonce doporučované, to jest někdy kolem třináctého roku, bychom při uvažované plodnosti do čtyřiceti let měli sedmnáct dětí na pár. Při třech ženách by měl muž padesát jedna dětí v rodině. I kdyby přežila jen polovina, pořád je to dvacet pět dětí.

 

 

Má – li běžný muž živit dvacet pět dětí a tři dospělé ženy, potřebuje spousty peněz. Ovšem v islámu se o uživení rodiny netřeba starat. Postarat by se měl Alláh, který děti dal. Alibismus? Možná. Veškeré peníze jsou od Alláha, i ty, které posílá OSN, EU a podobné organizace. Od Alláha jsou podle této logiky i sociální dávky, které dostávají muslimové v České republice. Sociální dávky, které jsou vypláceny z peněz vybraných na daních…

Co dodat? Ani jsem nevěděla, že když platím daně, stávám se Alláhem… Ale počkat, jsem Allahem? OK, tak tedy – ruším islám!

Karolína Kunstová 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Nemohli bychom nechat Židy už konečně v klidu žít? Následující text: Ruské zbraně na Blízký východ »»»

Atllanka | Středa 20. 07. 2011, 19.58 | Islám, Komentáře, Blbost lidská | trvalý odkaz | vytisknout | 1627x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Drobná úprava výpočtu
Medcin mejl Čtvrtek 21. 07. 2011, 07.58

Od 13 do 40 je to 27, nikoliv 17. Při třech manželkách to tedy dělá 81 dětí. Polovina je 40. Jinak dobrý…

[2] ehm
dáša Pondělí 7. 11. 2011, 09.54

tak tedy za prvé – žen může mít muslim max. 4, spíše má ale jednu, jde o trend, který se ujal právě také z ekonomických důvodů. Vy z nějakého důvodu ve svých hypotézách trváte na 3 manželkách – OK. Ovšem kde berete informace o muslimech v ČR, co jsou na sociálních dávkách, je mi skutečně záhadou. Já znám muslimů několik a nikdo z nich není na dávkách – pracují jako lékaři nebo inženýři. Nevím, v jakých sférách se pohybujete Vy a zda vůbec v ČR… 8-O Nemluvě o tom, že mají max. 2 děti, neznám žádnou rodinu, tím spíše v ČR, kde by a) bylo více manželek, b) měli Vámi popisovaný počet dětí. Jako fanrasmagorie dobý, ale jinak… :-?

[3] Potrefená husa Dáša
Jane Pondělí 7. 11. 2011, 14.56

Diky takovym štětulím jako ona je, se tu muslimské otrokářství plně rozvine. :-(

Nelze přidávat nové komentáře.