Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Islamizace České republiky? Ano!

A k tomu nám dopomáhej EU a Rada RTV

 

Motto: Brněnští muslimové se radují. Stěžovali si u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání na xenofobii, k islámu jinak korektní, Novy a ta dostala pokutu 100 tisíc…

 

Jak to vlastně bylo

Televize Nova informovala ve zpravodajství o soudu se Syřanem Mohamedem Fahedem, který v roce 2007 v Želešicích u Brna zavraždil svoji partnerku. Podle představitele brněnských muslimů, českého konvertity Lukáše Lhoťana Abdallaha, byla televizní reportáž silně předpojatá vůči islámu.

Stěžoval si u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a uspěl! Rada udělila Nově pokutu sto tisíc korun.

V usnesení se praví mimo jiné, že daná reportáž obsahovala prvky xenofobie a islamofobie a tím mohla vést k nenávisti vůči určité skupině obyvatel. Klíčová měla být pasáž, kde reportér Novy Tomáš Petržela mluví o islámském právu šaría.

 

 

Reportér prý řekl, že šaría v Sýrii umožňuje nevěrnou manželku zabít, čímž podle radních uvedl diváky v omyl. V Sýrii prý totiž formálně platí evropské právo, a ne právo šaría, jak to zdůvodnil místopředseda Rady Jiří Šenkýř.

Brněnští muslimové navíc namítají, že ani šaría neumožňuje svévolné zabíjení žen, jen lze podle islámského práva muže či ženu odsoudit k smrti za cizoložství.

Předseda Islámské nadace v Brně Muneeb Hassan dokonce neváhal Radě lhát, když uvedl, že o tom rozhoduje vždy soud, před kterým to musí potvrdit čtyři očití a důvěryhodní svědci. Zapomněl totiž dodat, že ty čtyři svědky potřebuje ta žena, aby jí dosvědčili, že nesmilnila, což je prostě nemožné.

Lukáš Lhoťan, který stížnost podal tvrdí, že Fahed spáchal zločin i podle islámských zákonů. Bohužel v očích české veřejnosti za to dnes díky reportáži Novy nesou hlavní odpovědnost přistěhovalci a muslimové.

 

Lhoťanova Takíja

 

Nova se bude bránit

Nova se hodlá bránit u soudu. Tisková mluvčí Novy Michaela Fričová uvedla že se Nova nedomnívá, že by její redaktoři porušili nějaký zákon. S jejím tvrzením souhlasí i mediální odborník Miloš Čermák, který nevidí inkriminovanou reportáž jako namířenou proti muslimům. Novinář se pouze v reportáži odvolává na slova, která zazněla u soudu. Fahed totiž na svou omluvu prohlásil před brněnskými soudci toto:

U nás v horách, pokud muže žena ponižuje, má právo ji zabít!

Je to první případ v České republice, kdy dozorčí orgán otevřeně označil islamofobní prvky v televizním vysílání, řekl Lhoťan. A ať už soud dopadne jakkoliv, rozhodnutí Rady je podle něj a ostatních muslimů, přelomové.

Mimochodem, nevíte někdo, zda ten soud již proběhl a jak eventuelně dopadl?

 

Zločin a trest

Zločin, o kterém byla reportáž, se stal v dubnu roku 2007. Třicetiletého přistěhovalce ze Sýrie policie kvůli hrubému domácímu násilí vykázala z bytu, kde žil se svou o deset let starší družkou, které dle svědků již dříve několikrát vyhrožoval, že jí ukáže, jak se v Sýrii trestají neposlušné ženy.

Protože nařízení nedodržel, skončil v policejní cele, ze které se hned po propuštění odebral do svého bydliště v Želešicích, kde na svou partnerku v jejím bytě surově zaútočil. Bodl ji 19-krát do hrudníku a 4-krát ji pořezal na krku.

Za tuto vraždu dostal od Krajského soudu v Brně dvanáct a půl let vězení. Vrchní soud v Olomouci mu v lednu 2008 trest kvůli brutalitě činu ještě o rok zvýšil. Rovněž jej vyhostil na dobu neurčitou… čtěte více

 

Závěr a shrnutí

Uplynuly tři roky a nic se neděje. Stále se jen mluví o tom, zda islamizace Evropě hrozí a nebo ne. A zatím co se o tom mluví, já se domnívám, stejně jako pan Benjamin Kuras, že už to je stejně pasé. Islamizace totiž právě tiše nabírá na eskalaci. Že nevěříte? Že v TV ani v rozhlase o tom nic neříkají, v tisku nic nepíšou?

Tak se vraťte, přečtěte si tento článek znovu a pak mi řekněte, jak má nějaká televize, rozhlas, tisk, psát či říkat pravdu o tom, co to je Takíja (plánovité lhaní), co to je schyzofrenie dvojí tváře islámu, co to je opravdový islám, když nenajde čtyři islámem uznávané svědky, kteří dosvědčí že mají pravdu a islám jako celek je násilný? To mají zajít na pokuty?

Slovo islam – mír totiž pro muslima znamená rozšíření Dar al-Islam – neboli domu islámu – na celý svět. To je zcela odlišné od osvíceneckého konceptu míru, který dominuje západnímu myšlení.

Podobně když muslimové a západní dědici osvícenství mluví o toleranci, mohou mít na mysli různé věci. V islámské terminologii se tento termín vztahuje na toleranci neislámských monoteistů, jako křesťanů, Židů a zoroastriánců, jako druhořadých občanů. Ti jsou Dhimmi, chráněnou, nicméně politicky nedospělou, menšinou. Snaha o konvertování celého světa k islámu je pevnou součástí muslimského pohledu na svět.

Pouze až bude tento úkol dokončen, až se celý svět stane Dar al-Islam, stane se také Dar al-Salam, neboli domem míru…

A k tomu nám dopomáhej EU a Rada RTV.

Andrea.A. 

 

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

 

Související texty:

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 


Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: O Marušce a jejích měsíčkách Následující text: Arizace židovského majetku v Československu »»»

Atllanka | Sobota 8. 01. 2011, 18.22 | Čecháčkovství, EU, Islamizace | trvalý odkaz | vytisknout | 3260x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1]
Ivo Kovář mejl web Sobota 15. 01. 2011, 18.16

Kostěj Smrť: MU-SLIMÁCI SE RADUJÍ A NOVU TO STÁLO PŘÍJEM Z NECELÉHO PŮLDNE VYSÍLÁNÍ REKLAM… OPRAVDU ÚSPĚCH…

Václav Krátký: Tak tak, ale nejde tak o finnce jako o princip. Me urazi ze mi islam lze. Ze mi lze i Ceska televize. Myslis ze to ta vase rada uzna?

Kostěj Smrť: NEUZNÁ, PROTOŽE ANI NEVÍ O CO JDE… MU-SLIMÁCI SLAVÍ VÍTĚZSTVÍ A NOVA TO SPLÁCHLA STO TISÍCAMA DO HAJZLU…A POKRAČUJE SE DÁL…MU-SLIMÁCI SI TO BUDOU MUSET NECHAT JEN VE SVÉM OKRUHU A NOVA SI TAKOVÉ ZTRÁTY PENĚZ ANI NEVŠIMNE…A LHÁT NA OBOU STRANÁCH SE BUDE DÁL…

Nelze přidávat nové komentáře.