Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Konspirační teorie a Bilderberg

Brainwashing světového formátu

 

Motto: Lidé se starají tisíckrát více o to, aby získali bohatství, než aby vzdělali svůj rozum a své srdce, ačkoli je pro lidské štěstí nepochybně důležitější, co člověk je, než co člověk má… Arthur Schopenhauer

 

Tajná studie německé armády o konci světa ropy

Nedokončená studie německé armády, která nedávno nechtěně prosákla na internet, hodnotí, jak by mohlo vyčerpání zdrojů, zejména ropy, změnit světovou ekonomiku. Němci nejsou jediní, kdo se o „konec ropy“ zajímá.

Ve Velké Británii na podobné studii pracují ministerstvo energetiky a klimatu, Bank of England a ministerstvo obrany. I tyto instituce sestavují krizový plán v boji proti možným nedostatkům v zásobách energie.

 

 

Zmíněná německá studie varuje před změnami v rovnováze světové moci, poklesu důležitosti západoevropských států, „totálním zhroucením trhů“ a vážnými politickými a ekonomickými krizemi.

Zlom ropy neboli „peak oil“ je termín označující bod, kdy je těžba ropy na svém maximu a produkce začíná klesat. Následkem takového okamžiku by nastala krize nabídky a strach na komoditních a akciových trzích.

A právě s takovým zlomem operuje zmíněná studie. A předpokládá jej již v letošním roce. Dopad na bezpečnost potom za 15 až 30 let. Shoduje se tak se studiemi významných vědců, kteří předpokládají, že světové zásoby ropy už mají svůj vrchol za sebou nebo nastane letos.

 

Jaké jsou hlavní závěry německé studie? Ropa rozhodne o moci:

  • Ropa bude rozhodujícím faktorem při utváření mezinárodních vztahů.
  • Země, které ropu těží, se stanou vedoucími světovými mocnostmi.

 

Rostoucí vliv exportérů ropy:

Dovozci ropy o ni budou muset soutěžit a získat si přízeň exportérů ze zemí těžících ropu. Díky tomu se vytvoří nové příležitosti k zavedení politických a ekonomických cílů. Tyto příležitosti budou časově omezené, což by mohlo znamenat, že země těžící ropu budou prosazovat národní zájmy daleko agresivněji.

Na trhy se vrátí politika: Krize nabídky by měla omezit liberalizaci trhů. Ropa se podle studie bude méně obchodovat na otevřeném světového trhu a více mezi jednotlivými zeměmi na základě smluv, podobně jako před ropnou krizí v 70. letech.

Dlouhodobě bude světový trh s ropou podřízen zákonům volného trhu pouze v omezeném rozsahu.

zdroj 

Přečtěte si:

 

Komu to prospívá je nasnadě

A právě tomu se snaží zabránit mocní tohoto světa – totálnímu chaosu a následné islamizaci, popřípadě i možnosti zničení celé planety.

 

 

Nejspíš i proto vznikla skupina Bilderberg, kde mocní a vlivní lidé této planety navzájem diskutují o tom, jak dál bez ropy, jak co nejvíce zmírnit následky zhroucení ekonomik a nebo jak to zhroucení dokonce zastavit.

A to je jasný důvod pro islámofašisty proč o ní psát jako o skupině, která nás chce zotročit, ne-li přímo vyplynovat či jinak pobít, jak se dočteme například v následujícím konspiračním článku s vloženým videem, který je naštěstí tak zoufale blbý a hloupý, že tomu snad už nemůže věřit nikdo, kdo má v hlavě aspoň špetku rozumu!

 

Režisér Jones: Boháči chtějí zabít 98 % lidstva

 

Jen 130 mocných rozhoduje, jak bude žít šest miliard lidí

Šokující plány asi 130 nejbohatších a nejvlivnějších lidí světa, kteří jsou sdruženi do tajné elitářské organizace Bilderberg Group, na vyhlazení 98 % lidstva odkryl ve svém dokumentu pro nezávislá média americký filmař Alex Jones. Do plánu jsou podle něj namočeni kromě jiných i magnát David Rockefeller, bankéřská rodina Rothschildů a třeba nizozemská královna Beatrix. Posledního setkání Bilderberské skupiny se letos v červnu účastnil šéf diplomacie ČR Karel Schwarzenberg.

Elitářská organizace, která se schází pravidelně jednou ročně při utajeném setkání, má podle Jonese za cíl zlikvidovat celé lidstvo. Populace by neměla přesáhnout 500 milionů potřebných otroků. Zbývající obyvatelstvo pro ně prý představuje hrozbu, protože by mohlo volat po změně. Tou by mohl být socialismus. Bilderberg Group již celé půlstoletí od založení v roce 1954 ovládá prostřednictvím svých politických loutek a ekonomických machinací planetu. Kýženým výsledkem pro ně prý je vytvoření planetárního systému moci. Jakýsi policejní stát, kde budou všechny svobody přímo podřízeny nadnárodní vládě úzké elity.

 

Kontrolu jim má přinést OSN i EU

Plán boháčů na zotročení lidstva má podporovat OSN i EU. Elita po 2. světové válce vytvořila OSN podle Jonese proto, aby sloužila jako regulátor odbojného třetího světa. Americký filmař, který se těší obrovské oblibě mezi antiglobalisty, dál uvedl, že stavebními pilíři budoucí vězeňské planety mají být EU, Severoamerická unie (Kanada, USA, Mexiko) a Asijská unie. Plán na sjednocení Evropy se zkoušel mnohokrát, ale byl vždycky velice nepopulární. Tam, kde ztroskotali Napoleon a Hitler se svými zbraněmi, uspějí globalisté v utajení, uvedl Jones. Cílem globalistů je podle něj nyní vytvořit evropský superstát , kde národní vlády budou postupně předávat většinu důležitých pravomocí Bruselu. EU by se měla ve druhé fázi spojit se Severoamerickou unií a Asijskou unií. Národní státy tak přestanou existovat, všechny lidské jistoty i rodina budou pod kontrolou. Každá země, která se stane obětí tohoto plánu, přijde o ústavu. Nebude již existovat cesta zpět, doplnil.

 

Klíčovou figurkou by mohl být Bush

Americký vůdce George W. Bush je zřejmě klíčovou figurou pro světovládný plán Bilderbergu. Již jeho otec, prezident George Bush senior, hovořil o nezbytnosti zavedení Nového světového řádu (The New World Order). Tím, že Bush junior podepsal po, podle mnoha názorů, zinscenovaných útocích z 11. září 2001 řadu zákonů potlačujících svobody a zavádějících policejní stát, dal věcem volný průchod. Zejména když pro politiky západního světa je nutné účastnit se setkání Bilderbergu, pokud chtějí získat peníze na volební kampaň a být zvoleni. Obyvatelé zemí na Západě si myslí, že volí své zástupce. Ve skutečnosti ale volí ty, které pro ně dopředu vybral Bilderberg, uvedl Jones.

 

 

Setkání Bilderbergu se před svým zvolením účastnil Tony Blair, o přízeň se prý snažila Hillary Clintonová, v roce 2005 přišel tehdejší šéf Světové banky Paul Wolfowitz. Účastnil se ale už v době, kdy byl zástupcem ministra obrany USA, což je porušení Loganova zákona. Tato směrnice zakazuje členům federální vlády USA nebo zástupcům jednotlivých států Unie setkávat se s členy cizích vlád bez zmocnění prezidenta nebo Kongresu USA. Přítomnost šéfa české diplomacie na tajné schůzce Bilderbergu ve Virginii tak může přinést nejrůznější nemilá překvapení.

 

Informace vynášejí kuchaři i úředníci

Protože nižším administrativním zaměstnancům Bilderbergu není jedno, co jejich vůdci plánují, vždy se jim podaří i přes řadu výhrůžek vynést část informací z jednání. Naopak bezpečnostní složky států, v nichž se daný rok setkání koná, jdou tvrdě proti nezávislým reportérům. Vytáhli mne z letadla v Miláně, pak i v Mnichově. Na obou místech mne vyslýchali čtyři hodiny. Zavolal jsem kamarádovi, novináři z Říma. Jen díky němu a dalším mne nechali jít, vzpomínal na hon za informacemi ze setkání tajného spolku kanadský investigativní novinář Daniel Estulin. Ten sleduje jednání Bilderbergu již téměř 20 let. Řekli mi, že mne budou sledovat 24 hodin. V malém hotelu, kde jsem bydlel, bylo z 20 pokojů šest obsazeno CIA a tři německou tajnou službou. Tak vážně to tito lidé berou. Bojí se toho, co bychom mohli odhalit a odhalujeme o Bilderbergu, dodal Estulin, jehož kniha Club Bilderberg byla přeložena do 20 jazyků a je světovým bestsellerem.

 

Elitní propagátoři národních zájmů

 

Informace, že elity připravují eliminaci značné části světové populace, podpořil Alex Jones faktem, že ještě apartheidní JAR vyvinula rasově selektivní biologické zbraně namířené proti černochům a Asiatům, které v průběhu 80. let prodala Izraeli. V kopii konceptu Konvence OSN o biodiverzitě se velmi jasně říká, že musíme zredukovat lidskou populaci ze současné úrovně šesti miliard lidí na jednu miliardu. Kdysi se mne někdo ptal, proč by (bohatí) chtěli redukovat populaci, když by to pro ně znamenalo méně peněz. Většina lidí odpověď nezná. Jim (elitě) nejde o peníze, ale o moc. Je to jejich afrodisiakum, sdělil Dr. Michael Coffman, známý americký ekolog specializující se na výzkum ekosystémů. Právě on sehrál svého času klíčovou roli při zablokování Konvence o biodiverzitě v Senátu USA.

 

Cheney: Rasová bomba politicky užitečná

V září 2000 vydal Projekt pro nové americké století (thinktank PNAC), jehož signatáři v ČR jsou Havel a Vondra) dokument, ve kterém viceprezident USA Dick Cheney popsal rasově zaměřitelné zbraně jako politicky užitečné nástroje. Prominentní biolog z texaské univerzity Dr. Eric Pianka při příležitosti přebírání ceny od texaské akademie věd řekl, že celosvětová epidemie AIDS není vůbec dobrá, protože je příliš pomalá. A dal se do opěvování předností Eboly, protože ta by zabila 90 % světové populace velmi rychle, popsal zaslepení elity možnostmi vyvraždění lidstva – své nebezpečné opozice – Alex Jones. Ale nejděsivější byl fakt, že v hledišti plném více než tisícovky prominentních vědců, jak uvedly místní noviny, 95 % přítomných zahájilo dlouhé ovace Piankovi ve stoje pokaždé, když se zmínil o přednostech masově zabíjejících mikrobů a zabíjení lidí, dodal americký filmař.

 

Tucker: Donedávna se o nich mlčelo

Přestože závěry o plánu na vyhlazení naprosté většiny lidstva, jak vyhodnotily snahu Bilderbergu mnohé americké osobnosti a odborníci z mnoha oborů, jsou pro hamburgerovou společnost často nepřijatelné, veterán nezávislé novinařiny a dlouholetý bývalý redaktor amerických metropolitních novin Jim Tucker upozornil, že do poloviny 90. let oficiální média popírala dokonce i existenci Bilderberg Group. Nepočetné zmínky o něm se nikdy nerozrostly na více než na pár slov, nanejvýš řádku ve článku s jiným tématem.

 

 

Teprve s růstem síly nezávislých médií se dozvídáme víc, řekl Tucker. Ten aktivity Bilderbergu sleduje již přes 30 let. Plánují tam strašlivé věci. O zlých věcech se vždycky hovoří za zavřenými dveřmi. O dobrých věcech můžete mluvit a plánovat je veřejně, komentoval fakt, že se členové Bilderberg Group vždy obklopí neproniknutelnou clonou ochranky, kryjí je agenti CIA, MI6 a Mossadu i vládní policie.

Bilderberg Group byla založena v roce 1954 a jmenuje se podle místa prvního setkání průmyslnické a bankovní elity. Tím byl nizozemský hotel Bilderberg ve městě Oosterbeek. Od té doby se scházejí jednou ročně, aby na velkém setkání podle slov svých odpůrců diskutovali o tom, jak zrychlit globalizaci, jestli se mají zvýšit nebo naopak snížit ceny ropy apod. Podle Alexe Jonese je nyní nejvíce aktuální otázka útoku na Írán a svržení venezuelského prezidenta Huga Cháveze. Dlouhodobým cílem je podle něj i dalších osobností vytvoření celoplanetární vlády elity, která chce prostřednictvím EU, Severoamerické unie a Asijské unie rozvrátit národnostní státy, jejich obyvatelstvo podřídit nadnárodním zákonům a ústavám, poté vyhladit většinu lidstva pomocí biologických zbraní a stát se novými bohy.

zdroj 

 

A co píší další pronacistické a proislámské zdroje?

 

Tak jak, pochopili jste, kdo se nás ve skutečnosti snaží ovládat?

Ne? Ještě pochybujete? Tak mi tedy povězte, když mocní světa chtějí lidstvo vybít, komu pak vlastně budou vládnout a kdo na ně bude dělat? Že by svoje děti chtěli přivést k prvobytně pospolnému soužití? Dát jim věnem pazourek, kopí, luky a 3+1 v jeskyni? A že jim nejde o peníze, ale o moc? Nepovídejte… a oni jí nemají?

Heda Plecitá 

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 pošli na vybrali.sme.sk pridej.cz

««« Předchozí text: Medaile Za zásluhy o stát a Jaromír Jágr Následující text: Muslimky a Konvertiky I. »»»

Atllanka | Čtvrtek 28. 10. 2010, 16.26 | Terorismus, Konspirační teorie, Výročí | trvalý odkaz | vytisknout | 6936x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Pane jo,
vitak69 mejl Čtvrtek 16. 09. 2010, 15.53

na to jde odpověďět jen jedno-Velebnosti, jdu blejt! A obávám se, že to nestihnu na tu správnou místnost! :-? Toto by nevymyslel ani zakladatel hororu E.A.Poe. Autor se minul povoláním, měl raději psát knihy pro dospělé.

[2] Vitak
Noc Železná Čtvrtek 16. 09. 2010, 16.39

Ale tak to je.

[3] pro Noc Železná
vitak69 mejl Sobota 18. 09. 2010, 11.58

Od kdy ty věříš nacistickým stránkám? :-) :-D

[4] Konspirační teorie
Zelee web Úterý 21. 09. 2010, 11.50

Veškeré tzv. konspirační teorie jsou naprostá blbost, sloužící jen ke zviditelnění jejich tvůrců, kteří nejsou schopni se realizovat jinak. Ale jedno jim vzít nelze. Jsou většinou zábavné, člověk se s chutí zasměje a hned je na tom světě líp. Já se moc pobavil sledováním série „usvědčujících“ reportáží 9/11 Mysteries (útok na W.T.C. v N.Y.C. Jo, abych nezapomněl, Atlanko, v nadpisu máš hrubku! Ne Brainwasing, ale Brainwashing…


Atllanka reaguje:

No vidíš, ještě že tě mám… ;)

[5] Tak asi.
Karel Jemelka mejl Úterý 21. 09. 2010, 21.42

[4] Zelee:Vždy je třeba naleznout berličku …

[6] Výborně!
Honza Pondělí 1. 11. 2010, 09.03

Mám se bát, že: „Jen 130 mocných (rozuměj bohatých za vodou – a tedy i moudrých) rozhoduje, jak bude žít šest miliard lidí?“ No to je furt lepší, než když by o tom rozhodoval jeden 1.tajemník, Duce, Stalin a nebo monarcha :))) To je fakt prdel, jak jsou lidi hloupí. Bůůůůůůůůů, zdravím všechny konspirátory a trouby a hlavně nefunkční EU a OSN!

[7] proč šílenost?
peterson Pátek 5. 11. 2010, 15.12

když se na to člověk podívá logicky, je celkem pochopitelné, že by chtěli zredukovat lidstvo, vzdyt uz nyní je na světě víc než 6,5 miliardy lidí, lidstvo si řeže pod sebou větev, tohle nejde dál, proto se nedivím, že bilderberg má takové plány, o jeho existenci snad není pochyb! pokud si někdo myslí, že je to šílenost, at si najde potřebné dokumenty, a zjistí, že to až taková šílenost není. důkazů jsou spousty, pokud jsou lidé slepí a nechají si diktovat nesmysly z médií tak se není čemu divit!

[8]
peterson Pátek 5. 11. 2010, 15.15

[6] Honza: honzo, najdi si na netu dokumenty týkající se bilderbergu, není to žádná konspirace, najdi si videa, která dokazují, že např bush mluví o společném superstátu severní ameriky, nebo že rockefeller, tedy člověk ovládající politiku v usa, mluví o společném světovém superstátu, tohle všechno je nahráno a průkazně dosvědčeno, není to nesmysl, je to pravda!

[9] manipulace jak má být
scorpio Neděle 12. 12. 2010, 12.27

„autoři nejsou zastánci multikulturarismu“ :D. Jděte se vycpat, každého koho znám a podporuje jakkoli skupinu Bilderberg a pana knížete je multikulturarista jak vyšitý, používá manipulace a obezličky tak že se z toho člověku obrací žaludek. Tenhle web je sám o sobě zavádějící a manipulativní. Navíc splňuje všechny „požadavky“ iluminátismu, takže zde není co řešit.

[10] A ty si jasný idiot, ilumináte!
Hadraplán Neděle 12. 12. 2010, 13.31

Fakt si mě rozchechtal :))))))))))))))))))))))))) Fake si ty sám!

Nelze přidávat nové komentáře.