Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Cikáni - parazité naší společnosti?

Po nás potopa…

 

Motto: Sedí dva žebráci na ulici, jeden má plný klobouk stovek a druhý nic. Jde kolem humanista a říká: Ty hamoune, ty se s tím chudákem nerozdělíš? Vyndá pětistovku a dá ji chudákovi. Po chvíli ten hamoun s plným kloboukem přendá pětistovku do svého klobouku a pohrdavě utrousí: Do psej matere Mohamede, nás muslimy a cigány bude někto učiť žebrať!

Léto je v plném proudu, nastal čas dovolených a téměř každý rád někam vycestuje. Rád poznává nová místa, kde si může po celoroční práci odpočinout a kam na něj nedosáhne tíha každodeních povinností.

Důvod k poznávání jiných končin a krajů bývá však různý. Někdo hledá již jen ten zmíněný odpočinek, jiný chce poznat život souseda, další chce zkoumat památky, nebo se nechat ovanout kouzlem historie dané země.

Jaký důvod k návštěvě sousedních zemí však mají početné cikánské klany?

 

Švýcarsko

Do země helvetského kříže přijeli cikánští hosté. Vybrali si tábořište v místě, kde je tábořit zakázano, což samozřejmě už samo o sobě vedlo ke konfliktům s místními lidmi.

Dobře, řeknete si, tak zamhuřme oči, se svými dvěma karavánky po dlouhé cestě prostě jen zastavili tam, kde neměli a navíc třeba ani nevěděli, co na té ceduli stojí… Existuje jazyková bariéra tak co se tak hrozného stalo, že to vyvolává ihned zlou krev vůči tomuto romskému etniku? Jsme snad rasisti?

 

 

Jenže, ono to není tak jednoduché. Z policejních záznamů v Rennazu zjistíme, že policie zadržela na 80 karavanů, respektive jejich majitelů.

V záznam se hovoří o naprosté destrukci místa, na které tento klan krátce tábořil. Rozbité informační tabule, poházené odpadky, les přeměněný na veřejné WC. Kde je alespoň náznak nějaké civilizované kultury u cikánů, kteří nás bez ohlášení přijeli navštívit?

 

Takže jaký byl účel návštěvy cikánů u nás je nasnadě.

Přijeli proto, aby upozornili na svoji diskrimináciu a zanechali tu po sobě věčnou památku. Postarali se o to, abychom na ně jen tak nezapomínali, abychom si ještě dlouho po jejich odjezdu vráželi střepy z rozbitých láhví do nohou a odstraňovali za své peníze škody, které tu po sobě laskavě zanechali.

Jsme totiž velkorysí, předvádíme jak my, Evropani, dokážeme být štědří. Řídíme se pravidlem: my máme a oni nemají, tak se podělme.

 

 

Tato žebrající cikánka v Luzernu se s chutí vysměje vaší naivitě, až skončí její každodenní žebravá „práce“ a ona naskočí do mercedesu, kterým pro ni přijede její obtloustlý cikánský manžel.

 

Sladká Francie

Francouzská policie začala vyklízet ilegální tábor ve městě Saint-Etienne, kde již od května v provizorních přístřešcích bydlela asi stovka rumunských Romů.

 

Jako důvod uvedla:

  • Pramení tam nezákonný obchod, využívání dětí k žebrotě, prostituce a zločin jako takový…

 

 

Je to vůbec první krok prezidenta Nicolase Sarkozyho od chvíle, kdy přislíbil zbourání tří set ilegálních táborů. V těch po celé zemi žije 200 až 300 tisíc kočujících „cestovatelů“ – tedy těch, kteří v průběhu jednoho roku nemají půl roku fixní adresu.

Bulharští a rumunší Romové přitom představují asi desetinu z toho. Sarkozy se tak rozhodl poté, co došlo k potyčkám mezi policií a obyvateli campu na předměstí Saint-Aignon, píše agentura AFP. Důvodem vygradovaného sporu bylo, že jeden z četníků zastřelil před hlídkou ujíždějícího obyvatele tábora.

Avšak nejen Švýcarsko a Francie, ale celá Evropa má velké problémy s občany, kteří se neumí a nebo spíše nechtějí zcivilizovat, s nelegálními imigranty všeho druhu, s jejich požadavky a hlavně s jejich kriminalitou.

 

Bohužel, ale jakoby se ta stejná Evropa řídila heslem:

  • Zavřeme oči a bude po problému. A tak zavírají oči před nárůstem agrese muslimských imigrantů, i cikánských kočovníků. A když se konečně rozhýbá, jde hlavně po cikánech, muslimů se asi bojí.

 

Neříkám, že nepracující cikáni nejsou Evropě na obtíž, ale pořád je jich mnohem méně než muslimů, a hlavně, mají rádi svoje životy… Ještě jsem neslyšela, že by se cikán opásal granáty a šel se odbouchnout na tržiště, narozdíl od muslima.

 

 

Nemyslím si proto, že jsem rasistka a xenofób, když říkám, že by měla konečně Evropa uzavřít svoje brány před imigrací všeho druhu, a to hlavně z muslimského světa.

 

Má totiž, jak je z článku patrné, dost problémů vlastních, a už jen proto by měla:

  • Vyhostit okamžitě každého práce se štítícího a zákon porušujícího nebo dokonce nenávist hlásajícího přivandrovalce zpět do jeho domoviny.

 

Otevřme oči! Je nejvyšší čas jednat… Nedovolme svým politikům nadále rozdávat naše peníze a naši zem, nedovolme jim už ustupovat! Nečekejme až nás islám přečíslí a až se spojí s naší vlastní spodinou. Zastavme multikulturní šílenství dříve, než bude na všechno pozdě.

Apropo, tak mě napadá, co se asi stane, až naši nepracující cikáni, včetně těch našich bílých parazitických vyžírek, konvertují na islám? Nejsme náhodou už teď přečísleni?

A.Shindler, Švýcarsko 

 

 

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Související texty:

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Hrdí Dánové obstáli... Následující text: Jak probíhá islamizace »»»

Atllanka | Pátek 6. 08. 2010, 22.10 | Cigáni, Civilizace, EU | trvalý odkaz | vytisknout | 3128x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1]
Mirelay Pondělí 9. 08. 2010, 20.21

Tak to je, když tolerance ustoupí netoleranci, co vyhraje?? A jsme u toho! :-x

[2] BUDE VÁLKA!
Dollp mejl Středa 25. 08. 2010, 20.59

[1] Mirelay: Tato politika tolerance a multikulti skončí v roce 2029 v Evropě občanskou válkou: http://www.youtube.com/watch?…

Nelze přidávat nové komentáře.