Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Palestinská chudina

Já hlad, ty hlad, oni hladi…

 

Motto: Genialita mocných spočívá obvykle v tom, že své soukromé lži prezentují tak usilovně a tak dlouho, až se stanou veřejnou pravdou… François de La Rochefoucauld

 

A zase ten Israel…

V letošním roce, začátkem června, proběhla všemi českými medii zpráva o tom, jak agresivní a neslitovný Israel napadl flotilu mírových aktivistů s humanitarní pomocí hladovějícím obyvatelům v palestinské Gaze. Zpravodajství a obvzláště to televizní má neuvěřitelnou moc a tak jsem hluboce přesvědčená, že se mnoha lidem dralo na jazyk: Tak to už Israel, ale vážně přehnal.. Kdyby ten sionistický ksindl odstranil blokaci Gazy, udělal by jedinný dobrý skutek za celou existenci Israele… atd…

 

Avšak… Pojďme se na to podívat z druhé strany.

Jelikož znám tu zpravodajskou havěť, která značně líná a navíc těšící se na příchod léta a dovolených, ráda převezme naservírované zpravodajstvi od jiných, stejně líných novinářů, kteří dostali zprávu včetně videa od Tureckých kolegů, tak jsem hledala další informace. A vida! Kupodivu jsem – a věřím, že nejenom já – přišla na fakt, že ti líní novináři vypustili zase jednu ze svých kachen a že skutečnost byla úplně jiná! Jen by mě zajímalo, jestli se některý z nich alespoň dodatečně slušně zastyděl…

 

A co děti v Gaze, nemají hlad a mají si s čím hrát?

Stejně jako tato podivná zpravodajství, která rostou jako houby po dešti, nám media servírují obrázky utrápených Palestínců, kteří nemají díky Israeli ani na základní věci našeho běžného života.

 

 

Vzpomínáte na obrázky vyhladovělých plačících dětí, rozbité domy, chaos, dým? Ano i to je část Palestíny. Je to ta část, kde lidé nemají ani páru či nesmějí mít ani páru o tom, co se děje v západním světě, protože jim to Allah (rozuměj Hamas) zakázal.

Jenže, to je pouze interní problém Palestíny! A ne světa!

Ano, v Palestině a v Gaze existuje chudina, ale žijí tam i bohatí… Žijí tam zcela v poklidu, a kašlou na své chudé, protože jejich potřeby díky médiím přesouvají na nás, neboť spousta lidí je díky líným a hloupým, nebo uplaceným mediím přesvědčena, že bohatá část Palestiny kvůli blokaci ze strany Israele vůbec neexistuje!

Bylo by už na čase přestat věřit všemu, co nám jako tupým ovcím media servírují. Chceme-li mít alespoň jakés takés zaručené zpravodajství je potřeba hledat další a další zdroje informací, a mnohdy budeme velmi překvapeni, kde leží novinářská hranice mezi prostou pravdou a tou nejpodlejší lží.

 

 

Proto zvažte, například v období Vánoc, až budete zahlceni prosbami různých nadačních fondů, komu zašlete svůj finanční dar.

Srdcervoucí obrázek plačícího vyhublého dítěte s titulkem: Pomozte palestinským dětem, nenechá každého chladným, ale věřte, že jím tím na chleba nepřidáte. Jen jim ukážete, jak mediálně ovlivnitelní jste a těch pár tisícovek od vás je posune blíž k cíli koupit si řekněme, třeba slušnou pistolku, která není jen na špunty.

Na závěr se omlouvám všem slušným a poctivým novinářům či zpravodajcům, kteří nepodlézají arabské, nacistické či naftové loby a snaží se nám předkládat zcela objektivní zpravodajství, padni komu padni.

Mirelay – Švýcarsko 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Islám je plný násilí, bití, mučení a smrti Následující text: Hrdí Dánové obstáli... »»»

Atllanka | Čtvrtek 29. 07. 2010, 16.55 | Blbost lidská, Islám, Palestina | trvalý odkaz | vytisknout | 3244x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] nesouhlas
Rudolf Hruška mejl Neděle 1. 08. 2010, 01.42

Všude jsou chudí a bohatí, ale mluvit o tom jak báječně se mají v Gaze je naprostý nesmysl. To video z YOUTUBE,mohu udělat také. Například jak báječně jsi, žijí na HAITI. Zkuste se podívat na tento odkaz http://www.globalresearch.ca/index.php?… Na téhle stránce je také video YOUTUBE ,když na něj kliknete, tak se tam objeví hláška, že bylo Odstraněno. Proč asi? Po shlédnuti celé stránky pochopíte

[2] Tak sem to zhledla
Jelizaveta Ivanovna mejl Neděle 1. 08. 2010, 09.40

A musim rikat malo jim davaji! Protoze oni si porad klid nenechaji vysvetlit. Sami zacinaji a rakety strileji do Israel, tak dobre jim tak. Tvuj nenavist k zidum te zaslepuje ale jsi oprvdu hlopy clovek. Zidu je malicko arabu je nekolik miliard. Uz ze toho je videt jak si hloupy a zaujaty.

Gaza vola ze nema co jist tady je video ze ma vseho dost a ty argumenty davas tim co se delo kdy Israel se branil. Tak kdyz myslite tak pak platite ty dane vase jeste vic at paldi maji cim hrozovat svet. Nebo to vy nechapete ze Israel se bez boje nevzda???? Bude vasi vinou valka a to posledni. Tak prestan byt bloudil, soudruh nebo naci?

PS: Omlouvam za moje cestina – ja samo ucitelka. Narodila se venku, babia z ceska zeme.

[3] nechapu
Rudolf Hruška mejl Pondělí 2. 08. 2010, 21.17

[2] Jelizaveta Ivanovna : Že je muslimu vice než Židu. Tak je třeba , Muslimi vybit? Že jsem vyjádřil svůj názor na tento článek tak jsem hned komunista nebo nacista? Můj názor je. Kdyby nebylo náboženství, tak by nebylo válek .Jedni uznávají atleta na kříži,druzi zase dementního dědu v turbanu.A PROTO JSOU VÁLKY .Nechci se zastávat muslimu,ale tenhle článek je totální propaganda.Musím uznat,že hezky napsaná.Možná hloupý jsem,ale ne blbý.

[4] Hruska
Jelizaveta Ivanovna mejl Úterý 3. 08. 2010, 07.41

Ahoj Hruska, ja nevidela sem jak by zidi chteli vyhubit arabove ale hodne je stale slyset a videt arabi – muslim, jak je nutnos vyhubit zidi. Nabozenstvi je totalni a spatna vec to jedine souuhlas ale spatna vec je i Lenin, Mao a proste kazdy fanatism. Komunism i socialism, a nejhorsi jsou v spoji s islamem! Co ty nechapes – Oni tim ovladaji nemajetne a neuspesne, podprumerne a bojacne a take mladych idealistov? Muslim je kamarad s komunist a socialist, take nacist, … nic nepochopujes? ;-)

[5] Moře arabů...
HuX web Úterý 3. 08. 2010, 07.52

Židovská propaganda Hruško? Ne! To je právě naopak – je to reakce na propagandu muslimských žoků na petroleum! Kdy pochopíte kde naše evropská a světová scéna političná bere many?

Jelizaveta: SOUHLAS!!! Jen bych ještě doporučil mapu, asi nikdy neviděl nikdo, kolik možností mají paldové odejít do svých arabských domovů…

A kolik možností mají naproti tomuto židi… Mrtvé nebo Rudé moře?

P.s. To malinké v rožku uprostřed arabského moře je Izrael a vlevo v ní je Gaza:

http://community.learnnc.org/…0States.html

[6] Opravdu může u nás ta jejich
Jan Krasl web Pátek 27. 08. 2010, 09.15

Ambasáda tak lhát??? Jukněte se na toto: http://www.palestine.cz/…o-palestince

I malé děcko ví, že to je lež, a že to oni, arabové přepadli Izrael, tady: http://atllanka.net/index.php?…

Celá historie tady: http://atllanka.net/index.php?…

A o válce v roce 1948 video tady: http://atllanka.net/index.php?…

To video je ještě z doby kdy měli češi hrdost, cit a rozum.

Salut!

[7] Ne propaganda
Petr Adamira mejl Úterý 1. 03. 2011, 04.30

Tenhle clanek neni zadna propaganda, je to cista skutecnost. Lide v Palestine ziji lepe nez lide v Egypte. Hladoveni nekterych lidi v Palestine je umele vytvoreno Hamasem. To jsou fakta.

Jakakoliv podpora jde do rukou Hamasu a jen Hamas rozhoduje, kdo bude hladovet a kdo ne. V Gaze stavi podzemni chodby, bunkry, podminovavaji domy, skoly, mesity a jine.

Drzi sve obcany jako rukojmi, jejich jedinou efektivni zbrani jsou media – cim zlejsi v nich vypada Izrael, tim vic penez na zbrane dostanou.

Nelze přidávat nové komentáře.