Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Dříve než se zamiluješ do muslima..

..věz, že otroctví bylo mimo islám dávno zrušeno!

 

Motto: Zamilovanost obírá člověka o střízlivé uvažování a zdravý rozum. Proto tě prosíme, aby sis toto vše přečetla a promyslela dříve, než se nějakému muslimovi oddáš, nebo se do něj dokonce zamiluješ… Atllanka

 

Základní vědomosti o islámu a muslimské mentalitě

Na tom, že se děvče zamiluje do chlapce, není nic špatného. Co však s tím, když tím mužem je islám vyznávající muslim – exoticky vyhlížející, sexuálně přitažlivý, upřímně se tvářící, milý a nádherně tolerantní člověk..

Ač takové zamilování končí téměř vždy trpkým zklamáním, stále nové a nové dívky, ba i zralé ženy to zas a znova zkoušejí, neboť věří, že právě ten jejich muslimský Arab, Turek, Syřan, palestinec, Jordánec, Somálec… atd.. je jiný..

On přece moc islám nepraktikuje, skoro se nemodlí, pije alkohol a líbí se mu nezahalené ženy.. On se vlastně chová jako princ z vysněné pohádky, na rukou svou děvu nosí, neprudí, nebuzeruje… Je to úžasně tolerantní muž, takový jakýsi moderní islámský odpadlík, feminista..

 

 

Co je ale pak příčinou rozpadu vztahu a mnohdy neskutečného rozčarování? Chybějící základní vědomosti o muslimské mentalitě.

Víme, že každý muž je jiný. Víme, že zamilované děvče vidí právě na tom svém vyvoleném jen to, co vidět chce, a vždy je přesvědčené, že „ten její je skutečně výjimečný“. To však nic nemění na skutečnosti, že pohled člověka na svět, na jiné lidi, na mezilidské vztahy a společenské soužití je zformovaný prostředím, ve kterém byl vychován.

Některá schémata v muslimském smýšlení jsou naší mentalitě tak cizí, že se nám zdají až neuvěřitelná. Téměř nedokážeme uvěřit, že někdo skutečně přemýšlí v takových šílených kategoriích, a o to hroznější rozčarování nás čeká, když se o tom na vlastní kůži přesvědčíme.

Především musíme vědět, že celý život muslima je podřízen jeho náboženství, islámu. Není to žádné tajemství, otevřeně se mluví o tom, že islám nereguluje jen duchovní život člověka, ale ovlivňuje i rodinný, politický, společenský a ekonomický život svých vyznavačů, přičemž jim pravidla středověké arabské pouště předkládá jako Alláhovy svaté příkazy.

 

Korán a Sharia

Přestoupení těchto pravidel není zkoumané v kategorii svědomí, dobra nebo zla, je jednoduše trestáno v souladu s předpisy Koránu, Sharie:

 • zloději se utíná ruka, noha
 • cizoložnici skutečně ukamenují
 • nevěřícím se opravdu podřezává krk
 • na náměstích se skutečně lidé bičují.. atd..

 

Vše v souladu s přikázáními Koránu a jeho trestního i rodiného práva Sharia. Proto si nepředstavuj, že tvůj vyvolený muslim může přemýšlet jinak než přikazuje Korán. Smýšlení, které není v souladu s Koránem, je zakázáno a přísně trestáno.

 

Cena ženy

Dále musíme vědět, jak Korán skutečně vnímá ženu a jak ji přikazuje muslimské společnosti brát. Je pravda, že rodina je v islámu nejdůležitější a žena tam má velkou hodnotu.

Průměrná cena za ženu se pohybuje v desítkách tisíců dolarů, při průměrných výdělcích v arabských krajích ve stovkách dolarů. Několik tisíc dolarů má hodnotu žena s viditelnou tělesnou vadou, např. kulhavá. Když se chce muslim oženit, musí zajistit platbu této sumy otci nebo bratřím své vyvolené, na vlastní útraty zorganizovat hostinu a hojně obdarovat celou rodinu snoubenky, obvykle velmi početnou.

Při takové vysoké ceně ženy je pochopitelné, proč rodina až přehnaně dbá o zachování panenství své dospívající dcery a proč jsou tak časté vraždy děvčat, podezřelých z kontaktů s muži. Otec a bratři musí přece všem dokázat, že jejich „zboží“ je nejvyšší hodnoty.

Kromě toho v případě znásilnění se v islámských krajích nikdy nehledá násilník muž, ale zabíjí se znásilněná žena. Všem je totiž jasné, že to ona ho vyprovokovala a proto ona musí být potrestána, ne on. Jen na okraj dodávám, že Korán dovoluje muži nebít ženu, když je pokorná a ve všem ho poslouchá.

 

 

Zapovězené a doporučené sňatky

Navíc musíme vědět, jak islám vnímá vztah mezi mužem muslimem a ženou nemuslimkou. Tak aby bylo jasno, jen takovýto vztah je dovolen, o vztahu mezi ženou muslimkou a „nevěřícím“ mužem nemůže být ani řeč.

 

Muslim má právo oženit se s nemuslimkou a dokonce dovolit jí nepřijmout islám, ale i tak je jím a islámským právem brána jako muslimka:

 • Muž má právo ji podvádět,
 • vzít si jiné ženy,
 • vyhnat ji nebo ji opět přijmout,
 • rozhoduje o osudu jejich společných dětí, které jsou automaticky muslimy,
 • její názor se ani v jedné z těchto oblastí nebere v úvahu,
 • a když by se rozhodla zůstat při svém náboženství, tak navíc nesmí zdědit nic z majetku svého muže po jeho smrti.

 

Věrnost

Musíme vědět i to, že muslim nemá povinnost zachovávat sexuální čistotu. Islámské právo je v této oblasti velmi přizpůsobivé, dovoluje manželství na krátkou dobu, například:

 • na měsíc
 • na týden
 • nebo dokonce jen na jednu noc!

 

Potom následuje legální rozvod a hřích proto žádný spáchán nebyl. A navíc ve vztazích s nevěřícími zavazují dodatečná pravidla, která se nám zdají natolik barbarská, že je až těžké uvěřit v jejich existenci. Avšak jednoznačně vyplývají z pojmu din al-fitra – tzv. biologické náboženství.

 

Nositelky spermií

Ve smyslu tohoto pojmu je islám odevzdáván i …sexuální cestou! Muslim prostřednictvím pohlavního styku činí z nemuslimky „nositelku islámu“! Při takovém přístupu každá kopulace s nemuslimkou nabývá misijního významu – dokonce i tehdy, když je to prostitutka, která za to bere peníze.

Chvályhodné je i znásilnění nemuslimky, její svedení nebo jen přemluvení k „postelové hře“. V sousedských vztazích mezi křesťany a muslimy v takových státech, jako je Sýrie, Turecko nebo Irák (ve kterých ještě žijí početné křesťanské komunity), existuje prvek tvrdošíjně přehlížený všemi médii: znásilňování křesťanek.

Toto je v muslimské mentalitě zakořeněno tak hluboko, že muslimská žena přímo pohrdá svým mužem, pokud se nevyznamenal znásilněním aspoň jedné „nevěřící”…

 

 

Co z toho všeho vyplývá?

Nenech se zmást potkáš-li muslima, který tvrdí jak je do tebe šíleně zamilovaný a jak ho právě ty přitahuješ svým vzhledem.., nejsi pro něj vůbec atraktivnější než jiné nemuslimské ženy! Jemu nejde o tebe jako takovou, jde mu jednoduše o jakoukoli ženu, která by byla ochotná k sexu..

Je to jednoduše dané tím, že on ve své vlasti vidí ženy jen ve společnosti mužů (zpravidla otců, strýců nebo bratří), se šátky na hlavě, v dlouhých kalhotách a s dlouhými rukávy, často dokonce i se zakrytou tváří, a nemá žádnou příležitost s nimi hovořit o samotě, nebo je dokonce svádět.

 

Mysli a nenech se lacině koupit do otroctví muslimského muže!

Není potom divu, že každá Evropanka v u nás běžně přijímaném oděvu a tím spíše s holým břichem nebo hlubokým výstřihem, mu připadá jako bohyně sexu. Muslimské ženy jsou pro něj mimo manželství, které však stojí velmi mnoho peněz, nedostupné. Ale tebe může přemluvit, koupit si tě lichotkami, pobláznit tě a nebo jednoduše znásilnit!

Kdyby oklamal nějakou muslimskou ženu, musel by počítat s možností pomsty ze strany její rodiny, a ty si nanejvýš popláčeš nad vlastní hloupostí a zničeným životem… Zato on mezi svými zazáří jako velký misionář, šířící islám mezi naivními křesťanskými ženami, tedy nevěřícími psy.

Víme, že zamilovanost obírá člověka o rozum. Proto tě prosíme, aby sis toto vše skutečně podrobně přečetla a promyslela dříve, než se do nějakého muslima skutečně zamiluješ.. Pusť si i vložená videa, některá jsou od bývalých muslimských konvertitek..

st@tll 2013

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

 • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Manželství s muslimem? Dobrovolný kriminál! Následující text: Gustáv Husák - Trojitý obrat I.část »»»

Atllanka | Pátek 26. 04. 2013, 18.14 | Česko, Islamizace, Kolonizace | trvalý odkaz | vytisknout | 13423x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Láska
Django Monco Durango Sobota 27. 04. 2013, 12.06

Jsem romantik a těžký dobrodruh. Vlastnosti jako láska, čest, oddanost, hrdost, pravda pro mě nevymřely, je škoda, že se právě taková vlastnost jako láska či zamilovanost dá zneužít, ale ruku na srdce, pro dnešní Barbíny je takový arabský princ vysněným manžílkem. Je z exotické země, dělá do ropy, je tmavej jak živočišný uhlí, prostě na přemýšlení není čas :-D

reaguj[2] Nekonečná ubohost celého webu
Petre V. Čtvrtek 23. 05. 2013, 11.17

Celý tento web je zralý na trestní oznámení! Účelově míří proti vyznání jedné skupiny obyvatel a intrikuje s texty! Na blízkém východě jsem žil a nikdy jsem tam s muslimy neměl problémy, ani neviděl nic z toho, co zde autor popisuje. Naopak, okamžitě po příjezdu do ČR jsem si přečetl o „fricovi“ co zasouval do své dcery, o politicích, kteří rozkradli miliardy, a zdechlinách v masných výrobcích, okradl mne taxíkář žlutého autíčka s vyhrazeným právem stát na letišti, a pak dále v pokračoval v lahůdkovém supermoderním státě v Evropské super rozvinuté společnosti. Ono není nad to hanit jeden národ či skupinu vyznání za jeho specifické projevy. Asi tak, jako když se v Izraeli sejde deset novinářů, dají 17ti leté polonahé prostitutce z Ukrajiny prachy, aby vlezla do autobusu určeného pro zbožné muže z židovské komunity a už se vyrábí mediální masáž pro evropské a americké ovce. Docela by mne zajímalo, kdo platí tyto plky, co zde prezentujete!

reaguj[3] Takíja?
Královna Čtvrtek 23. 05. 2013, 13.24

Nemám slov pro lháře jako jsi ty… zalkni se svou špínou ty šašku počmáranej, pravdě ústa nezacpeš! Svět je již informován dostatečně, máš to blbý, muslimáku, prohrajete! Kalifát nebude :D ))

reaguj[4]
Ahmed Sobota 25. 05. 2013, 13.35

Petre V.: Tenhle web je hlavně blbej. Chce to číst jako zábavnou literaturu :)


Atllan reaguje:

Evidentně už jsi s tou zábavou začal, ty muslimský šmejde, co? :-) :-) :-)

reaguj[5] Pro debily
Honza Sobota 25. 05. 2013, 16.01

Nonie Darwish: Proč jsem se vykašlala na islám (1.část)

http://youtu.be/UowXCC-uICw

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?