Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Když duchovní odpaluje bomby

Každá kapka krve nevěřících je pro Allaha dobrá

 

Motto: Islámský duchovní chtěl odpálit bomby na australském stadionu… Za devatenáct let pobytu v Austrálii nikdy nepracoval a na sociálních dávkách pro sebe a své děti pobral okolo 1 milionu australských dolarů.

Z vděčnosti proto chystal bombové útoky během kriketového utkání Velkého poháru v Melbourne, při kterých měly zemřít tisíce diváků!

 

V osudný den bylo na stadionu více jak 92 tisíc lidí

Velkého finále kriketu v Melbourne Cricket Ground v roce 2005 účastnilo 92 tisíc fanoušků. Historický zápas, ve kterém zvítězili domácí proti klubu z Východního pobřeží o čtyři body, měl skončit masakrem a krveprolitím tisíců nevinných lidí.

 

 

Islámský duchovní Benbrika se svými následovníky chtěli na stadionu odpálit bomby, které vyrobili z 500 kilogramů nakoupených chemikálií, jejichž účinnost si ověřovali odpalováním v australské buši. Hlavním cílem měl být fotbalový stadion MCG v Melbourne a o týden později pak budova Grand Casina během víkendu Grand Prix. Policie je zadržela dva měsíce před plánovaným útokem, byl to výsledek dvouletého sledování.

 

Krveprolití pro potěchu všemohoucího

Benbrika u soudu uvedl, že teroristický útok plánoval „pro potěchu všemohoucího“ a že může sdělit jen to, co říká Alláh. Jako důvod svého činu uvedl pomstu za účast australských vojáků ve válce v Afghánistánu.

Svým komplicům dal z pozice islámského šejka svolení zabíjet ženy, děti a provádět násilný džihád. Nejzávažnější Benbrikovo provinění bylo vedení teroristické organizace.

Během vynesení rozsudku soudce Bongiorno uvedl, že před takovými kriminálními živly, jako je Benbrika, je třeba společnost chránit. Dále uvedl, že mu byly zabaveny nahrávky ukazující nepopsatelně kruté násilí na obětech muslimských extremistů.

 

 

Řekl, že Benbrika nazýval nemuslimy „kafíři“ jako výraz pohrdání a nabádal členy skupiny k násilí vůči nim. Soud uvedl, že sedmičlenná skupina muslimů vedená Benbrikou považuje násilný džihád za součást své náboženské víry a sami sebe nazývají mudžahedíny (islámskými mučedníky) s povinností ničení budov a zabíjení nevěřících.

Islámský duchovní Abdul Nacer Benbrika (48 let) pochází původem z Alžíru a vystudoval letecké inženýrství. Během svého pobytu v Austrálii byl celkem třikrát vyhoštěn, až posléze své problémy s imigračním úřadem vyřešil sňatkem s australskou muslimkou, kterým nabyl australské občanství.

Loni v únoru ho australský soud poslal spolu s šesti následovníky za mříže. Po letech tak skončil největší proces s teroristy v dějinách Austrálie.

zdroj

Související texty:

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Katyňský masakr - Prokletá Katyň Následující text: Hyeny mezi námi 06 - Hyena na dálnici »»»

Atllanka | Pondělí 12. 04. 2010, 18.12 | Fanatismus, Islám, Genocida | trvalý odkaz | vytisknout | 3102x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.