Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Stoning of Soraya - Ukamenování Sorayi

Muslimských otroků je téměř miliarda

 

Motto: Muži zaujímají postavení nad ženami proto, že Bůh dal přednost jedněm z vás před druhými, a proto, že muži dávají z majetků svých – ženám.

A ctnostné ženy jsou pokorně oddány a střeží skryté kvůli tomu, co Bůh nařídil střežit. A ty, jejichž neposlušnosti se obáváte, varujte a vykažte jim místa na spaní a bijte je! Jestliže vás jsou však poslušny, nevyhledávejte proti nim důvody! A Bůh věru je vznešený, veliký… korán 4:34

Nevstupujte ve sňatek s modloslužebnicemi, pokud neuvěří; a věřící otrokyně je věru lepší než modloslužebnice, i když se vám tato více líbí. Neprovdávejte dcery své za modloslužebníky, pokud tito neuvěří; a věřící otrok je věru lepší než modloslužebník, i když se vám tento více líbí. Takoví lidé vás zvou do ohně pekelného, zatímco Bůh vás zve do ráje a k odpuštění, s dovolením Svým, a objasňuje znamení Svá lidem – snad si to připomenou! … korán 2:221

 

A nejhorší je medvědí služba českých muslimek

Podle posledních průzkumů byl počet muslimů na naší planetě k říjnu loňského roku 1,57 miliardy. Z tohotu počtu je více jak polovina žen. Ženy nemají v islámu rovnoprávné postavení a jsou podřízeny mužům, jak praví samotný korán… viz motto výše.

A nejhorší je služba českých muslimek. Lze chápat ještě 20 let zpět, kdy se teprve otevřely hranice a po masáži komunistického režimu jsme netušili, jak hrozný je v podstatě islám, měli jsme totiž jen nemnoho možností se s ním setkat, a když, tak ještě tady, v naší domovině, do které přijížděli pouze ti majetní – šejkové, či vybraní – studenti z Palestiny.

Když jsme se konečně mohli podívat k nim, byl to povětšině Tunis, nebo Egypt. A Egypťany jsme tu snad ani za muslimy nepovažovali, a mnozí nepovažují dodnes. Pro nás to byli vždy potomci faraonů, královny Cleopatry, úžasní stavitelé Sfingy a pyramid…

Co na tom, že tito původní obyvatelé – zvaní koptové, žijí v Egyptě už jen v zanedbatelné menšině, a většina z nich navíc konvertovala násilně na islám, když kolem roku 640 dobyli islámští Arabové Nilské údolí. Arabské kmeny osídlily plodné planiny a s nastoupením Saladina, zakladatele dynastie Ajjúbovců se stala Káhira centrem muslimského odporu proti křížovým tažením… více zde

 

 • Vždyť oni ti Allíci v hotelech jsou takoví miloučtí, hebounce přítulní a ohleduplní… A tak nás nezištně milují, i do Čech s námi klidně půjdou, tak se obětují… že, vy přestárlé muslomilky…

 

Každá svobodná žena, která dobrovolně konvertuje k islámu a tedy vstupuje do dobrovolného otroctví, je jedním takovým malým kamínkem v ruce šíleného rozvášněného davu, co kamenuje pomalu a dlouze údajné hříšnice, o kterých dnešní text je. Varujeme vás, není pro citlivé povahy.

Andrea Andrea 

 

Stoning of Soraya

 

 

Na malém prostranství za vesnicí se začínají scházet lidé. Muži, ženy i děti. Všem se zvolna začíná do krve nalévat adrenalin. Stejně jako jejich oběti. Zatímco dav se dostává do varu, jedné z žen začínají po tvářích stékat slzy. Tohle je totiž její den, její poslední den. Rozvášněný dav se tu sešel jen kvůli ní, aby ji během několika nekonečných minut ukamenoval.

Zatímco jedni jí svazují ruce a balí do bílého rubáše, jiní hloubí jámu, kam bude až po ramena zasypána. Aby nemohla utéct nebo se bránit.

Kameny přivezlo na místo činu nákladní auto. Ty musí mít odpovídající velikost – ne menší nebo větší než jedna třetina lidského prstu. Díky tomu provinilec náležitě trpí a je dostatečně potrestán za své hříchy. Co na tom, že je tato žena pouze obětí? Obětí znásilnění, kterému se nemohla ubránit? Podle jejích soudců si však zaslouží krutý trest – ukamenování.

Zástupce spravedlnosti přečte rozsudek a výkon trestu může začít. Přítomní diváci skandují a hází kameny. Samozvaní soudci stojí v kruhu, žena nemá šanci uniknout. Kameny pomalu drtí její tvář, po které stékají první pramínky krve. Pomalu ztrácí vědomí a opět ho znovu nabývá. Ostré kameny jí vyrážejí zuby a lámou nos. A dav znovu a znovu skanduje „Allahu akbar“.

Je to to poslední, co žena ve svém životě uslyší. A poslední, co vidí, je její rodina. Soudce totiž její děti donutil, aby se ukamenování své matky zúčastnily také. Až do smrti je čekají noční můry připomínající, jak jejich matka zemřela.

 

Stovky obětí

Kamenování patří k jednomu z nejhorších trestů za nevěru, jaký si dovedeme vůbec představit. I když zástupci řady islámských zemí tvrdí, že byl tento „nešvar“ již před lety vymýcen, organizace Amnesty International tvrdí opak. Například Teherán oficiálně pozastavil popravy ukamenováním v roce 2002. Podle informací této organizace ale od té doby proběhly nejméně tři takové popravy a dalších jedenáct se chystá.

 

Jeden z posledních známých případů pochází z konce loňského roku.

 • Somálští islamisté ukamenovali ženu obviněnou z cizoložství. Zabita byla před stovkami přihlížejících. Když se příbuzní snažili třiadvacetiletou ženu zachránit, začali po nich strážní střílet a jedno dítě zabili. I když údajní soudci tvrdili, že se žena svému trestu podvolila, podle její rodiny tomu bylo naopak. Zatímco jí násilím svazovali ruce a nohy, údajně silně naříkala. Ani to ji ale nezachránilo. Zemřela stejně jako stovky žen před ní a zřejmě ještě desítky dalších po ní.

 

Dalším případem, který otřásl veřejností, je příběh sedmnáctileté Du’i Khalil Aswad žijící nedaleko severoiráckého města Mosul.

 • Du’a Khalil byla členkou menšinové muslimské yezidské komunity, bohužel se však zapletla s muslimským mladíkem jiného vyznání. Její blízcí ji na základě toho obvinili z konverze na islám a nepomohlo ani to, že se za ni postavila její rodina. Po několika dnech, kdy Du’u ukrýval přímo vůdce kmene Yezidů, vtrhl do jeho domu rozvášněný dav a dívku vyvlekl na ulici. Tam ji zhruba desítka mužů, včetně několika příbuzných, ukamenovala přímo před očima stovek dalších lidí. Nikdo z nich nezasáhl. Naopak. Někteří si její veřejnou popravu dokonce natáčeli na mobilní telefony.

 

Vrahy Du’i Khalil Aswad zatkla policie až po naléhání Amnesty International. Řada podobných poprav ale zůstane navždy nepotrestána. Soudy se k nim totiž staví velmi vlažně.

 

Vražda ve jménu cti

 

Podobně hrůzné pozadí jako ukamenování mívají také takzvané vraždy ze cti. Jeden z posledních případů, který tuto otázku znovu otevřel, je starý zhruba půlrok.

 • Uznávaný zakladatel islámské televizní stanice v USA Muzamil Hasan zřejmě s tímto motivem zavraždil svou ženu Ásíjů. Uřízl jí hlavu, a to v okamžiku, kdy telefonovala se svou sestrou. Policisté našli bezhlavé tělo ženy ležet přímo v kancelářích televize. Policie zatím další podrobnosti vraždy tají, připouští však, že domácí násilí bylo v této rodině poměrně časté. Dalším faktem, který může potvrzovat vraždu ze cti, je, že Ásíja požádala začátkem února o rozvod a to většina islamistů nedokáže přenést přes srdce.

 

Obětmi vraždy ze cti se ročně stává až pět tisíc žen. Tato čísla pocházejí ze statistik OSN, ale skutečnost je podle všeho daleko vyšší. S přílivem přistěhovalců není vražda ze cti věcí pouze Blízkého Východu. Policie je zaznamenavá také v Jižní Americe nebo v Evropě.

 

 

Například v sousedním Německu byl za takový zločin odsouzen na doživotí teprve čtyřiadvacetiletý Ahmed Obeidi.

 • Mladík ubodal třiadvaceti ranami nožem svou šestnáctiletou sestru přímo na ulici. A čím se vlastně provinila? Ahmed se od své přítelkyně dozvěděl, že jeho sestra údajně prodává své tělo. Své matce po činu do Afghánistánu vzkázal: Lepší rodina zničená než bez cti.

 

Nevinný pohled

K tomu, abyste se stala terčem vraždy ze cti, nemusíte provést nic, co překračuje hranice zákona. Stačí, když se slušně vychovaná dívka baví na ulici s cizím mužem, odmítne předem domluvenou svatbu nebo zatouží po vyšším vzdělání. Stále existují rodiny, které považují takové chování za obrovskou hanbu.

Snadno se pak může stát, že se rodinná rada usnese, že pro jejich čest bude lepší dívčina smrt. Vrahem pak nejčastěji bývá někdo z příbuzných, v řadě případů dokonce nezletilec, který nemůže dostat v západních zemích vysoký trest. Na rozdíl od běžných zločinců se tito za svůj čin nikdy nestydí, nelitují ho a považují ho za naprosto správný.

 

Pokud se oběti podaří přežít, zbytek života stráví většinou ve strachu a v úkrytu. Stejně jako Hiam, které přeběhne mráz po zádech, kdykoliv zazvoní telefon.

 • Před pár lety přivedla do rodiny muže, který si vzal za manželku její sestru. Po čase se ale jejich vztah rozpadl. Podle jejího bratra byla na vině právě Hiam. Byla to totiž ona, kdo budoucí manžele seznámil. Má proto na svědomí i potupný rozvod a za to musí zaplatit. Její vlastní bratr Aid ji chce zabít.

 

Ještě hrůznější případ popisuje jordánská novinářka Rana Hasajníová:

 • Bratr zabil své dvě sestry. Tvrdil, že když šel domů, vyběhl proti němu ze dveří cizí muž. Místo aby pronásledoval jeho, vešel do bytu a obě nebohé ženy chladnokrevně zastřelil. Prý proto, že tam s tím mužem určitě dělaly něco nekalého…

 

Odmítnutí budiž potrestáno

Snad celým světem proletěly snímky znetvořených tváří žen pocházejících z Blízkého Východu nebo Asie. V jejich životě stačilo jedno jediné odmítnutí muže a svůj cejch si ponesou až do konce svého života, pokud mají to štěstí a pomstu kyselinou přežily. Obětí takového činu bývá do roka několik desítek, zločinci ale zůstanou většinou nepotrestáni.

 

 

Svému trestu naštěstí neunikne Madžíd Movahedi, který se kyselinou pomstil spolužačce za to, že ho veřejně odmítla. Těžko říct, zda by byl potrestán, kdyby se sám po čtrnácti dnech neudal na policii. Teď ho čeká stejně hrozivý trest, jaký provedl on své oběti. Jeho tělo polijí vykonavatelé rozsudku kyselinou. Také ztratí tvář, přestane vidět a bude žít v mučivých bolestech.

Za útoky kyselinou však nestojí pouze uražená mužská ješitnost, i když… Řadu obětí má na svědomí také Tálibán, jehož členové nedokáží vstřebat probíhající změnu režimu. Při jednom z posledních útoků si vybrali za oběti čtyři afghánské dívky studující střední školu. Za vlády tálibánců bylo totiž v letech 1996 až 2001 příslušnicím něžného pohlaví zakázáno studovat. Dvě z dívek byly vážně zraněny a s těžkými popáleninami skončily v nemocnici.

 

Příliš mladá na svatbu

Naděje umírá poslední. Možná právě tímhle heslem se ve svém životě rozhodla řídit mladičká Nojoud Nasser z Jemenu. Před několika měsíci se pustila do boje se soudy i svou rodinou. Ta totiž osmileté děvčátko provdala proti její vůli třicetiletému muži. V rukou zralého manžela se pak stala jakousi loutkou.

 

Místo aby si hrála jako její vrstevnice s panenkami, musela plnit přání svého muže.

 • Můj otec mě zmlátil a řekl, že si toho muže musím vzít. Pokud se budu bránit, znásilní mne a žádný zákon ani šajch mi nepomůžou.

 

Mladičká Nojoud byla za Feze Ali Thamera provdaná dva měsíce, když se rodině svěřila, že ji manžel bije, týrá a sexuálně zneužívá. Když jí vlastní rodiče řekli, že pokud chce k soudu, musí tam jít sama, rozhodla se bojovat. Její příběh vyvolal po celém světě bouřlivé reakce. Byla první obětí z vynuceného manželství, která se odvážila veřejně vzdorovat.

 

 

Možná kvůli její odvaze, možná pod tlakem médií soud nakonec její stížnost vyslyšel, a dokonce nařídil zatčení jejího otce i muže. Ostatně ten se nechtěl vzdát své manželky ani za mřížemi věznice. Tvrdil, že s ní již nebude spát, ale nevzdá se jí. Údajně se nikdy nesmíří s tím, že si na něj šla stěžovat k soudu.

Odborníci tvrdí, že podobných dívek jako Nojoud Nasser jsou v Jemenu stovky. Neexistují ale zákony, které by dokázaly potrestat hamižné otce a hrubé manžely, které své manželky znásilňují.

Eva Kadavá, Harper's Bazaar – zdroj  

 

Zachraňte naši matku. Ukamenují ji…

Sakineh Mohammadi Ashtiani se měla před několika lety provinit poměrem s dvěma muži a následně být v roce 2005 nebo o rok později uvězněna. Za svůj hřích už dostala 99 ran „rákoskou“, i po přiznání jí ale podle islámských pravidel hrozí dál ten nejpřísnější trest.

Ukamenování – kterému mají být podle zprávy Amnesty International podrobeny vedle zmíněné ještě další ženy – je asi nejméně důstojná forma tohoto trestu. Žena umírá na očích veřejnosti zakopaná po prsa v zemi tak, aby se nemohla bránit a kameny ji nedopadaly na poprsí. Muži bývají zakopáni „jen“ po pás.

Aktivistka Soheila Vahdátí tvrdí, že proti Ashtiani bylo vzneseno už několik obvinění. Úřady jí připsaly také vraždu jejího manžela, kterého měla zabít se svým přítelem. O trestu pro „milence“ ženy se ovšem nikde nemluví.

Podle Vahdátí je celý případ vykonstruovaný a pykající Íránka už své činy potrestána byla. Omluvila se údajně i za to, „co nespáchala“.

I přesto se nedá odhadnout odezva íránských úřadů. Země se pohybuje vysoko na žebříčku vykonaných trestů smrti  – jen za prvních pět měsíců letošního roku popravil Teherán podle AI 126 lidí. Pět z nich bylo evidováno mezi politickými vězni.

Cizoložství je (především u žen) považováno v islámu za jeden z nejtěžších hříchů. Pokud ženě navíc nedosvědčí několik svědků, že je „nevinná“, platí u ní na rozdíl od mužů presumpce viny… zdroj a celý text

zpracovala Andrea A. 2011

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Související texty:

Upozornění redakce:

 • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

««« Předchozí text: D.O.S.T - Antidiskriminační zákon - součást pohřebních písní Evropy Následující text: Kupředu levá »»»

Atllanka | Středa 3. 11. 2021, 13.26 | Afghanistán, Islám, Blbost lidská | trvalý odkaz | vytisknout | 12702x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Hajzli naši politici!
Usdanson Úterý 13. 04. 2010, 22.07

V neděli musela švédská policie zasahovat při demonstraci proti výstavbě nové mešity v silně muslimském švédském Göteburgu. Policejní těžkooděnci se snažili zabránit násilným střetům mezi demostranty a táborem islámských protidemonstrantů.

Z obou stran létala hodně ostrá slova a nebyly ojedinělé pokusy překonat policejní kordon a rozdat si to s druhou stranou. Protimešitovou demonstraci zorganizovalo hnutí Mladí Seveřané (Nordisk Ungdom), kteří jsou očerňováni jako neonacisti.

Nevole a nespokojenost s postupující islamizací západních zemí však frustruje západní společnost napříč všemi generacemi.

reaguj[2] Pěkný!
Nasraná babka web Středa 14. 04. 2010, 14.42

Jsme příliš civilizovaní, nemůžeme to pochopit, tu krásu islámu. Taková nádhera, být ubitá kameny, aspoň se nemusí manžel trápit nějakým výživným.

Nebo to úžasné obřezání a zašití… A o svatební noci to následné rozpárání manželem, sice to strašně bolí ale ta duševní nádhera, to splynutí duší když vím, že jsem tu čekala zašitá jako pytel na načnutí od svého jedinného milovaného co to zatím strkal jen do kozy…

Chápu i ty Holky Orbionky, že chtějím takovou krásu zajistit svému potomstvu, vždyť není nad to, být pokornou obřezanou a ve 12-ti letech provdanou muslimkou, nebo sebevražedným bojovníkem Džihádu!

Mělo by jim být za tím účelem umožněno okamžité vystěhování do krajin islámu, aby neztrácely čas a řádně vychovaly ta svá muslimčátka v duchu koránu, Allahu akbar!

reaguj[3] To je síla tohle
Ursula Liová web Středa 14. 04. 2010, 16.22

Islámský soud v Somálsku potrestal ukamenováním dvacetiletou ženu za údajné cizoložství. Muž si vyslechl trest ve výši sto ran holí. Na rozdíl od rozvedené Somálky byl totiž svobodný.

Mladou ženu z města Wajid, které leží zhruba čtyři sta kilometrů severozápadně od metropole Mogadiša, soudce Šejk Ibrahím Abdírahmán poslal na smrt v úterý. Důkazem cizoložství bylo její nedávno narozené mrtvé dítě.

Ženu na veřejném prostranství nejprve zahrabali po pás do země a potom se na ni vrhl více než dvousethlavý dav. V Somálsku to byl podle BBC druhý případ ukamenování ženy za mimomanželský sex.

Její devětadvacetiletý partner si od soudce odnesl trest ve výši sto ran holí. Podle islámského práva šaría, které se snaží radikálové ze skupiny Al-Šabáb v zemi uplatňovat, totiž ukamenování za cizoložství hrozí všem, kteří kdy uzavřeli manželství. A platí pro ně bez ohledu na to, zda se třeba rozvedli.

reaguj[4] A nebo tohle zvěrstvo
Ursula Liová web Středa 14. 04. 2010, 16.24

Soud v jihoasijském státě Bangladéš odsoudil šestnáctiletou dívku ke 101 ranám bičem. Trest dostala za to, že otěhotněla při znásilnění. Její rodina musí navíc zaplatit pokutu. Vesničan, který se jí loni na jaře násilím zmocnil, vyvázl bez trestu.

Podle ochránců lidských práv, kteří v zemi působí, se dívčina rodina snažila svou zneuctěnou dceru co nejrychleji provdat. To se podařilo, brzy však vyšlo najevo, že je v jiném stavu. Sňatek byl zrušen a šestnáctiletou dívku postavili před soud.

Ten nařídil potrestat těhotnou ženu 101 ranami bičem a jejímu otci uložil zaplatit pokutu. Pokud rodina nezaplatí, budou ji vesničané moci z oblasti vyštvat. Rada starších ve vesnici také na dívku uvalila fatvu – dokud nepodstoupí trest, musí zůstat v naprosté izolaci.

Dívku znásilnil loni v dubnu dvacetiletý vesničan z Bahmánbárie v Čattagrámské oblasti. Podle místního deníku Daily Star se žena cítila natolik ponížená, že incident nenahlásila. Její těhotenství odhalila až lékařská prohlídka.

Mladý násilník, který dívce podle jejích vlastních slov „zničil život“, vyvázl bez trestu. „Chtěla bych spravedlnost,“ citoval ženu britský Daily Telegraph.

reaguj[5] Kdykoli, kdekoli zavedou šariu, třeba i u nás až budou ve většině
Ursula Liová web Středa 14. 04. 2010, 16.27

Somálský kabinet schválil zavedení islámského práva šaría. Nový prezident Šejk Šaríf Ahmed se tak snaží obnovit stabilitu v zemi. Podle televize CNN už na konci února prohlásil, že přistoupí na požadavek rebelů na zavedení práva šaría, aby zastavil boje mezi somálskou armádou a islámskými vzbouřenci.

Šaría:

 • Systém islámského náboženského práva, který reguluje některé veřejné i soukromé aspekty života lidí žijících v právním systému založeném na muslimských principech.
 • Podle práva šaría se vykonávají i kontroverzní tresty jako ukamenování za cizoložství, useknutí ruky za krádež nebo veřejné bičování za pití alkoholu.
reaguj[6] Narcismus českých konvertitů k islámu
Vigo mejl Úterý 20. 04. 2010, 09.29

Narcismus je nakažlivý. Narcis si vytvoří svůj vlastní svět, vlastní bublinový vesmír. V jeho bublině platí jeho vlastní pravidla, která se často neshodují s pravidly venkovního světa. Narcis pomocí komplexní obranných mechanismů jako je například projekční identifikace, nutí své okolí – manželku, známé, přátele, kolegy – aby hráli roli, kterou jim přisoudil on prozřivší muslim – tedy náš narcis.

reaguj[7] chodim s arabem
Lucka Čtvrtek 6. 05. 2010, 09.19

Ahojky ja uz 5 měsícu chodím z jedním arabem a ten žije v čechách uz dlouho takže umí dobře česky,a má naší českou mentalitu. No kvěci..on se modlí 5×deně je to normální? já se ho bojím zeptat aby jsi nemyslel třeba že mám neco proti muslimům,tak se ptám vás. jestli je to normálni se modlit 5× deně, dekuji

reaguj[8] zahhnat, lépe zabít
AntiIslam mejl Čtvrtek 26. 08. 2010, 13.50

[7] Lucka:pošli ho okamžitě do hajzlu!!!!! Zmrda!!!!!! Akorát tě zabije.

reaguj[9]
Asma Čtvrtek 28. 10. 2010, 11.27

[7] Lucka: Ano, je to norma chování muslima vyžadovaná islámem. Stejně tak islám po muslimovi vyžaduje aby nejedl vepřové, nepil alkohol a další věci. Stejně tak by měl muslim zajistit, aby se tak chovala jeho manželka i ta, co není muslimka. A děti muslima musí být také muslimové. Muslimova manželka nesmí ani chodit odhaleně oblečená, bavit se s lidmi venku a další. Muslim může svou manželku naopak bít. Zažili to v rodině, mají to napsané v Koránu a je to pro ně normální. Pochopte, že muslim doopravdy věří na peklo a podle islámu se do něj dostane, když tohle nebude dodržovat a nepřivede k islámu svou manželku a děti, takže pokud se jeho rodin nepodřídí, bude z toho velmi frustrovaný a agresivní.

Myslím, si, že je důležitejší, abyste Vy sama byla spokojená a nedělala nic, co nechcete jenom kvůli sektě svého partnera, než brát přehnané ohledy na jeho posedlost. Jestli si myslíte, že nebe a peklo je nesmysl, klidně mu to řekněte. Bohužel, s muslimem se žít nedá tak jako tak a V8š vztah nemá naději na šťastný konec. Čím dříve ho ukončíte, tím pro Vás lépe. Můžou Vám zůstat vzpomínky na to dobré.

reaguj[10]
M Pondělí 10. 01. 2011, 12.34
reaguj[11] Kamenování - Jeden ze známých případů.....
Klára mejl Neděle 27. 02. 2011, 21.55

Této dívce nebylo 23 roků ale pouhých třináct a jmenovala se Aiša. Nebyla cizoložnice, byla znásilněna… rodina jí bránila ale neubránila.

http://www.novinky.cz/…lozstvi.html

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?