Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Jak vidí islám Geert Wilders část II.

Kdo ochrání dědictví Říma, Atén a Jeruzaléma? (druhá část)

 

Motto: Levicová elita stále věří v multikulturu, rozmazlování zločinců, evropský superstát a vysoké daně. Ovšem zbytek Nizozemska myslí jinak… Geert Wilders

 

Stručný výtah z islámského webu Islam 101

První věcí kterou se, chcete-li pochopit islám, musíte zabývat je důležitost knihy zvané korán. Korán je osobní poselství muslimského Boha Alláha, nadiktované andělem přímo prorokovi Mohamedovi.

 

A jsme u začátku všech problémů.

Každé slovo v koránu je totiž Alláhovo slovo a není povoleno o něm přemýšlet nebo o něm jakkoli diskutovat, či ho dokonce měnit! Je platné pro každého muslima jednou pro vždy. Proto také neexistuje nic, jako umírněný islám. Existují sice spousty umírněných muslimů, ale umírněný islám… NEEXISTUJE!

 

 

Korán volá po nenávisti, volá po násilí, poddanství, vraždě a terorismu. Korán vyzývá muslimy k terorizování a zabíjení nemuslimů, volá k naplnění povinnosti války: násilnému džihádu. Džihád je povinností pro každého muslima, islám totiž dle koránu musí dobýt a ovládnou svět mečem. Korán je rovněž jasně antisemitský, popisuje židy jako opice a prasata.

 

Druhá věc, kterou je třeba vědět, je důležitost proroka Mohameda.

Jeho chování je příkladem pro všechny muslimy a nesmí být za žádných okolností nikdy kritizováno. Kdyby byl Mohamed mírumilovný muž, řekněme něco jako Gandhi a Matka Tereza v jednom, nebyl by to žádný problém.

Ale Mohamed byl válečník, masový vrah, pedofil a bigamista s desítkami manželek po boku. Islámské tradice mluví o tom, jak bojoval v bitvách, nemilosrdně zabíjel své nepřátele a vraždil válečné zajatce – Mohamed se osobně zúčastnil vyvraždění židovského kmene v Banu Qurayza.

Mohamed mluvil často o otroctví, ale nikdy ho nechtěl zrušit. Islámská morálka je i dnes stále stejná jako v době svého vzniku. Je – li něco dobré pro islám, je to v pořádku. Je – li něco nedobré pro islám, je to špatné a je třeba to zlikvidovat. Neexistuje tu žádná přechodová šedá zóna – tolerance, nebo dokonce druhá strana mince.

 

 

Korán jako Alláhovo poselství a Mohammed co by ideální muž jsou dvě nejdůležitější tváře islámu.

Nikdo, kdo není naprostý hlupák, si nemyslí, že je islám jen náboženství. Ano, má boha, a má také 72 pannen v ráji. Ale to je jen zástěrka, islám je v podstatě politická ideologie.

Je to totalitní systém, který stojí na detailně vypracovaných příkazech, jak pro celou islámskou společnost tak i pro život každého muslima zvlášt. Islám řeší a diktuje jakýkoli i ten sebemenší aspekt v lidském životě. Islám znamená naprostou a bezvýhradnou oddanost a poddanost. Nemůže a ani nechce být přátelský ke svobodě a demokracii, jeho konečnou snahou je dobytí celého světa a šaría. Jestliže chcete přirovnat k něčemu islám, přirovnejte ho ke komunismu, národnímu socialismu, fašismu nebo prostě k jakékoli totalitní ideologii.

To je to, co potřebujete vědět o islámu, abyste pochopili, co s ním přicházi do Evropy. Pro miliony muslimů není korán a život Mohamedův čtrnáct století stará relikvie, ale každodenní realita, ideál, který následují za všech okolností a ve všech aspektech svých životů. Nyní chápete, proč Winston Churchill nazýval islám nejzvrácenější silou ve světě, a proč přirovnával Hitlerův Mein kampf ke koránu.

 

O filmu Fitna

Jsem právník, ne filmař. Ale cítil jsem jako svou morální povinnost vzdělat lidi o islámu, objasnit všem, proč je korán v srdcích muslimů důvodem toho, co někteří lidé nazývají terorismem, a což je v podstatě džihád přesně podle koránu. Chtěl jsem ukázat, že problémy islámu jsou přímo jádrem koránu a ne jen jeho pouhým okrajem.

 

 

Když byly zveřejněny mé úmysly natočit film o islámu, rozhýbaly se stojaté vody nejen v Holandsku, ale i po celé Evropě. Vzplála neuvěřitelná politická bouře a vládnoucí třída celého kontinentu zpanikařila. Holandsko bylo ve zvýšené pohotovosti z obav před možným terorem a sebevražednými útoky, někteří politici se dokonce obávali revoluce od naší vlastní muslimské populace. Holandská větev islámské organizace Hizb ut-Tahrir dokonce vyhrožovala patřičnou odměnou ve formě krvavého teroristického útoku.

Objevila se série mezinárodních incidentů. Taliban hrozil organizací následných útoků na holandské vojáky v Afghanistánu, a webová stránka napojená na Al-Kajdu zveřejnila vzkaz, že bych měl být zabit. Nejrůznější muftí na Blízkém východě mě činili zodpovědným za případné krveprolití po shlédnutí filmu. V Afghanistánu a Pákistánu byly páleny holandské vlajky a panáci, vyobrazující moji osobu.

Indonéský prezident prohlásil, že už nikdy nesmím do Indonesie, zatím co generální tajemník OSN a představitelé Evropské unie vydali zbabělá prohlášení v podobném duchu jako servilní holandská vláda, která se ode mě distancovala. A tak bych mohl pokračovat dál… Byla to šílená ostuda a hanba, naprostý outfit.

 

 

Bylo vykonstruováno nedozírné množství právních problémů a následovala srážka se zákony, která ještě není zdaleka ukončená. V součastnosti proti mně vede soudní spor také Jordánsko. Nedávno se objevily z nejtajnějších zdrojů nové zprávy o zvýšeném zájmu teroristů o Holandsko kvůli Fitně.

 

Několik vět o Izraeli

Již velmi brzy navštívím hlavním město Izraele Jerusalém. Nejlepší cesta, jak mohou politici v Evropě ztratit voličské hlasy, je říci něco pozitivního o Izraeli. Veřejnost, která téměř zcela přijala a akceptuje palestinské vyprávěnky, vidí Izrael jako agresora. Já však už ze samotného principu přesto budu pokračovat v Izraelské obhajobě.

Žil jsem v této zemi a navštívil ji mnohokrát. Izrael podporuji za prvé proto, že židovský domov byl po dva tisíce let jen v exilu, v ghettech a koncentračních táborech, za druhé proto, že je to demokratický stát, a za třetí proto, že Izrael stojí v první linii i naší obrany.

Samuel Huntington napsal trefně – Islám má krvavé hranice. Izrael je umístěn přesně na této hranici. Tato malá země leží na zlomové linii džihádu, což je silně frustrující pro islámské územní nároky. Izrael je první na ráně muslimskému džihádu, stejně jako Kašmír, Kosovo, Filipíny, jižní Thajsko, Dárfúr v Súdánu, Libanon či indonéský Aceh. Izrael stojí prostě jako štít na tom správném místě. Je na tom samém správném místě, na jakém byl během studené války Západní Berlín.

Válka proti Izraeli není jen válka proti jemu samému, je to především válka proti Západu. Je to islámský džihád a Izrael je jednoduše příjemcem úderů, které jsou určeny nám všem. Kdyby nebylo Izraele, islámská rozpínavost by si našla další, jiné cesty, jak si na nás vybít svou energii a v konečném důsledku nás dobýt.

 

 

Díky všem těm izraelským rodičům, kteří posílají své děti do armády a zažívají pak bezesné noci plné strachu, mohou rodiče v Evropě a Americe v klidu spát a snít, neuvědomujíce si vzrůstající nebezpečí.

Mnoho Evropanů argumentuje tím, že Izrael je příčinou rozhořčení našich muslimských minorit. Ale i kdyby Izrael nedej Bože padl, nepřineslo by to západu žádnou úlevu, ba právě naopak. Naše muslimské minority ani náhodou nezmění svou víru a nebudou se chtít asimilovat. Konec Izraele by pro ně znamenal jen novou velkou pobídku k donucení Evropy přijmout definitivně islám.

Muslimové by pochopili, a to zcela logicky správně, zánik Izraele jako důkaz toho, že Západ je slabý, a odsouzen k zániku. Konec Izraele by tak v žádném případě neznamenal konec našich problémů s islámem, ale naopak, jen jejich nový začátek. Byl by to začátek našeho konce, vypukla by poslední hrozná bitva o ovládnutí světa. Jestliže dostanou muslimové Izrael, nezastaví je pak už nic. Není proto pravda, že západ je rukojmím Izraele.

To Izrael je tím rukojmím.

 

Je velmi těžké být optimistou tváří v tvář vzrůstající islamizaci Evropy. Všechno se proti nám spiklo. Ztrácíme na všech frontách. Demograficky už nás islám začíná převyšovat. Muslimská imigrace je dokonce zdrojem pýchy vládnoucích liberálních stran. Akademické vzdělávání, umění, media, odbory, církve, obchodní svět, vládnoucí strany, ti všichni podporují sebevražednou teorii multikulturalismu.

 

 

Takzvaní novináři označují jakoukoli kritiku islamizace jako pravicový extremismus, xenofobii nebo rasismus. Celé naše vlády jsou na straně našich nepřátel. Levičáci, liberálové a dokonce i křesťanští demokraté jsou nyní na jedné lodi s islámem.

 

Zrada našich elit

Nastal dějinný okamžik evropské historie a naše elity by nás měly vést a podporovat v našem zápase v hájení naší po staletí budované evropské civilizace, měli by nás vést k obraně našeho dědictví. Měli by ctít naše těžce vydobyté židovsko – křesťanské hodnoty, které udělaly z Evropy to, čím je. To, že tak nečiní, je na tom to nejbolestnější.

Existuje totiž jen velmi málo náznaků naděje na vládní úrovni. Sarkozy, Merkelová, Brown, Berlusconi, ti všichni někde v soukromí pravděpodobně vědí a mluví o tom, jak závažná je naše situace. Ale jakmile se rozsvítí červená světla, zírají jak žáby do kamery a vyprávějí nám pohádky o tom, jaké je islám úžasné náboženství míru… Všichni zkoušejí být co nejvíc multikulturní a zpívají Kumbayu.

 

 

Dobrovolně se připojili k tomu, co trefně řekl kdysi prezident Reagan: Nakonec nás zradí tím, že prošustrují naši svobodu!

Má-li ještě Evropa nějakou naději, pak může tato přijít pouze spontánně zdola z lidu, nikoli od elit. Změny mohou vzejít pouze ze zdravých kořenů, od běžných občanů. Tito zdraví a ničím nezatížení patrioti – vlastenci, budou však muset převzít celou politickou, zákonnnou a mediální moc, aby něčeho dosáhli.

Během posledních let se objevují malá, ale o to více povzbuzující znamení znovuzrození původního evropského ducha. Naše elity zaprodávají naši svobodu, ale veřejnost nikoli. V mé zemi, v Holandsku, vidí nyní již 60 procent populace masovou imigraci muslimů jako největší politickou chybu, jakou vláda od druhé světové války udělala a současně vidí islám jako největší riziko své národní identity. A já si nemyslím, že veřejné mínění v Holandsku je nějak výrazně odlišné od mínění občanů v ostatních evropských zemích.

Vlastenecké strany, které se staví proti islamizaci a džihádu, vznikají a rostou navzdory všem překážkám. Má vlastní strana vznikla před dvěma lety, s pěti procenty hlasů. Nyní má při hlasování již deset procent. To samé je u všech podobně smýšlejících stran Evropy. Získávají oporu v politické aréně, získávají si voliče po voliči.

Nyní, poprvé v historii, se tyto vlastenecké strany spojují a vyměňují si navzájem zkušenosti. To může být začátek něčeho velkého, co může změnit mapu Evropy během několika následujících desetiletí. Je to zřejmě poslední evropská šance.

 

 

Na konferenci, která bude pořádána letos v prosinci v Jeruzalémě, díky profesorovi Aryehu Eldadovi, členu Knessetu, budeme moci sledovat Fitnu přímo v sídle parlamentu a diskutovat po něm o džihádu. Organizujeme tuto konferenci záměrně v Izraeli, abychom zdůraznili fakt, že jsme spolu s Izraelem na jedné lodi, a že Izrael je součástí našeho dědictví. Hosté na konferenci budou prověřováni a žádná rasistická organizace nebude připuštěna. K diskuzi přizveme pouze ty strany, které jsou demokratické.

Tato konference bude odstartována Aliancí evropských patriotů – vlastenců, která je osou všech organizací a politický stran bojujících s džihádem a islamizací.

Prosím Vás o podporu této aliance.

 

Tato snaha může být totiž rozhodující i pro Ameriku a celý západ. Amerika byla donucena rychle opustit svůj dosavadní sen o tom, že díky umístění za oceánem je v bezpečí před terorem a šaríou, když před sedmi lety nastal den, ve kterém padla džihádu za obět dvojčata WTC.

Existuje však ještě mnohem větší nebezpečí než přímé teroristické útoky na území Spojených států, a to je to, že pokud padne Evropa, zůstane Amerika stát jako poslední bašta svobody. A situace v Evropě se může změnit rychleji, než si umíme vůbec představit. Islámská Evropa znamená Evropu bez svobody a demokracie, znamená ekonomickou pustinu, noční můru pro intelektuály a co hlavně – silnou vojenskou hrozbu pro celou Ameriku.

 

 

Evropa se ze dne na den změní v nepřítele, v nepřítele s atomovou bombou, pro kterého je smrt pro Allaha vítězstvím! S islámskou Evropou v zádech zbude Amerika sama na uchování dědictví Říma, Atén i Jeruzaléma.

 

Svoboda je to nejcenější co máme

Drazí přátelé, pocházím z generace, která nemusela nikdy za svou svobodu bojovat, byla nám naservírována na stříbrném talíři lidmi, kteří ji vybojovali za nás o generaci dříve. Evropu prostupují křížem krážem americké hřbitovy připomínají mladé hochy, kteří nikdy neměli šanci založit si rodiny a vybudovat domov, kterým jsme za to vděčni a jejichž památce vzdáváme čest.

Moje generace si nevybudovala svou svobodu, ale o to má větší povinnost ji spravovat. Je naší povinností předat tuto svobodu našim evropským dětem přinejmenším v tom stejném stavu, v jakém jsme ji my sami, převzali od svých předků. Nemůžeme a nesmíme uzavřít žádnou dohodu s mulláhy a imámy. Následující generace by nám to nikdy neodpustily. Nemůžeme kupčit s naší po předcích získanou svobodou. Nemáme na to žádné právo.

Není to v našich dějinách poprvé, kdy naše civilizace byla ohrožena v samém svém základu. V dávné i nedávné minulosti jsme mnohokrát museli čelit různým nebezpečím, při kterých jsme byli rovněž zrazeni našimi vládnoucími elitami, které se často postavily na stranu nepřátel. A vždy tehdy svoboda nakonec zvítězila, zvítězí i nyní.

 

 

Toto není vhodný okamžik pro navštěvování lekcí z toho jak se uklidnit, vzdát, či odevzdat. Nenastal čas kopírovat chyby pana Chamberlaina, ba právě naopak, tato situace a doba je vhodná k tomu poučit se u pana Churchilla z jeho slov, která pronesl v roce 1942:

Nikdy se nevzdávejte, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, v ničem velkém či malém, neustupujte před velkou věcí ani drobností, ledaže byste ustoupili z důvodu cti, dobrého mravu či zdravého rozumu. Nikdy ale neustupujte před nátlakem zla a nikdy se nepoddejte ani zdrcující převaze nepřátel!

ze zdroje přeložila K.Kunstová 

 

Atllanka dodává závěrem

Přečtěte si dopis z vězení od Martina Luthera Kinga, ve kterém je pasáž, která dokonale sedí na evropské politiky s jejich vyjednavačským postojem k islámu, na akademiky a další omlouvače islámu z řad intelektuálů, a také na většinu takzvaně umírněných muslimů.

 

Stačí si jen dosadit pár slov, aby na ně přesně seděla:

  • Musím vám předložit dvě upřímná přiznání, mí křesťanští a židovští bratři. Zaprvé se musím přiznat, že v průběhu několika posledních let jsem byl hluboce zklamán umírněnými bělochy.
  • Takřka jsem došel k politováníhodnému závěru, že největší překážkou černocha na cestě ke svobodě není bílý radní nebo člen Ku Klux Klanu, ale umírněný běloch, který je více oddán "pořádku” než spravedlnosti; který dává přednost negativnímu míru, který je nepřítomností napětí, před pozitivním mírem, který je přítomností spravedlnosti a který neustále říká: Souhlasím s cílem, o který usilujete, ale nesouhlasím s vašimi metodami přímé akce.
  • A který paternalisticky věří, že může určit časový plán pro dosažení svobody pro jiné lidi; který žije podle mytologického konceptu času a který neustále radí černochům, aby čekali na “vhodnější dobu”. Povrchní pochopení od lidí dobré vůle je více frustrující než naprosté nepochopení od lidí zlé vůle. Vlažné přijetí je více zarážející než přímé odmítnutí.

zdroj  

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha skupin. Pokud chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor, přidejte se a pište… rádi vás uvítáme.

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Jak vidí islám Geert Wilders - část I. Následující text: O Marušce a jejích měsíčkách »»»

Atllanka | Sobota 18. 12. 2010, 16.01 | Eurábie, Islamizace, Kolonizace | trvalý odkaz | vytisknout | 4053x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Jak bude vypadat omluva, kterou nařídí Wildersovi EU?
Ládin Sobota 13. 03. 2010, 10.52

Tímto ruším slovo „muslimové" a nahrazuji jej slovy „jacísi lidé v turbanech, vyzývající k vraždění Židů, velebící Hitlera a slibující rozšíření blíže nespecifikovaného náboženství do celého světa." Ve skutečnosti jsem neměl v úmyslu dovozovat, že smrt nám nevěřícím slibují právě muslimové, neboť jsem mohl soudit jen z jejich celkového zjevu a občasného podřezávání krku nevinným civilistům za doprovodu mumlání „Alahu Akbar". Chtěl jsem pouze naznačit, že odpovídali typům, které jsme se v Evropě pokusili zpacifikovat po druhé světové válce. Neměl jsem v úmyslu vrhnout sebemenší pohanu na islám a jeho proroka. Toto je skutečná pravda a cítím se poctěn, že mohu učinit uvedené prohlášení.

:-D :-) :-)
reaguj[2] Tak to sem se nasmál!
Koln23 Neděle 14. 03. 2010, 23.11

Ten Rath je úžasný: To jak prej že se žid s arabem nedomluví :)))) Jinak má Wilders pravdu, jsme skoro v prdeli je nejvyší čas se zpamatovat!

reaguj[3] O bezprávných ženách v islámu
Atllanka Pondělí 15. 03. 2010, 20.40

Jestli můžete, půjčte si knihu: Samia Shariff – Závoj strachu. Tedy, už jsem četla lecos, ale tohle je taková hrůza… Příběh Alžířanky z bohaté rodiny, narozené ve Francii a provdané za muslima. Nikdy jsem po přečtení něčeho necítila takový vztek a lítost nad tím, co nám to sem ti naši politici tahají! Islám je to nejhorší, co nás kdy na naší planetě mohlo potkat!

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?