Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Jak vidí islám Geert Wilders - část I.

Kdo ochrání dědictví Říma, Atén a Jeruzaléma?

 

Motto: Levicová elita stále věří v multikulturu, rozmazlování zločinců, evropský superstát a vysoké daně. Ovšem zbytek Nizozemska myslí jinak… Geert Wilders

 

Přednáška Geerta Wilderse – předsedy Strany pro svobodu v Holandsku

Přednáška byla sponzorována Hudsonovým institutem, pronesena ve Four Seasons v New Yorku 25. září 2008 a ohlášena na nadcházející Konferenci pro čelení džihádu v Jeruzalémě.

Drazí přátelé, přišel jsem do Ameriky s misí. Ve Starém světě již není vše v pořádku, objevuje se nové hrozivé nebezpečí, a v této situaci je velmi těžké být optimistou. Zdá se, že jsme ve finální fázi islamizace Evropy. Není to ale jen jasné a přímé nebezpečí pro samotnou Evropu, je to hrozba i pro Ameriku a celý zbytek západní civilizace.

 

Multikultura v praxi – Chceme to i u nás?

Česky – klikejte zde

 

Muslimská sekta, která stojí za útoky, se ráda přirovnává k Talibanu, o čemž svědčí už její název – Boko Haram znamená doslova vzdělání je zakázáno. Její následovníci v čele s Ustazem Mohammadem Yusufem se ovšem vzdát nehodlají a hrozí dalším krveprolitím.

Svůj cíl si stanovili jednoznačně – rozšířit islámské právo šária na zbytek 150milionové země. Dosud se jim to podařilo ve 12 z 36 nigerijských proviniích – v roce 2000 ale toto rozhodnutí vyústilo v sektářské násilí, při němž byly zabity tisíce lidí… více zde

 

 

Následující ukázka je z dokumentu Women In Shroud – Ženy v rubáši (český název zní Zemřít ukamenováním), promítaný na festivalu Jeden svět v Praze, hovoří o stále probíhajících popravách íránských žen kamenováním a o boji íránských aktivistek, kterým se již podařilo zachránit několik žen před touto barbarskou popravou.

 

 

A Geert Wilders pokračuje

Nebezpečí, které se dle mě vznáší nad Amerikou spočívá v tom, že Spojené státy po pádu Evropy zůstanou zcela osamoceny tak jako kůl v plotě a že tak záhy budou poslední baštou západní civilizace, čelící islámskému světu včetně Evropy. Během jedné či dvou generací se pak občané USA budou sami sebe ptát: Proč jsme to dopustili a ztratili Evropu? A tak my, patrioti – vlastenci, z celé Evropy zatím den co den riskujeme své životy, abychom zabránili relizaci tohoto scénáře.

 

Má krátká přednáška se skládá ze čtyř částí:

 • V první části popíši nynější situaci v Evropě.
 • Poté uvedu několik fakt o islámu.
 • Dále, jestli tu stále budete, promluvím o filmu Fitna, který jste právě viděli.
 • Na závěr Vám povím o mém vztahu k Izraeli a Jeruzalému.

 

Evropa, tak jak ji znáte, se rychle mění. Pravděpodobně znáte všichni Eiffelovku, Trafalgar Square, starobylé budovy Říma a možná i kanály v Amsterodamu. Tyto památky tu zatím jsou, a stále vypadají tak, jako po stovky let předtím. Ale ve všech těchto městech, možná jen pár domů od vašich turistických ubytoven, je již naprosto jiný svět. Svět, který spatří jen hrstka návštěvníků – a žádná cestovka ho nezařadí do svého seznamu prohlídek. Je to svět podvojné společnosti, svět tvořený muslimskou masovou imigrací.

 

Evropou prorůstá nová realita:

 • Najdete zde celé muslimské čtvrti, ve kterých žije jen mizivé procento původních obyvatel, pokud tam žije vůbec. A jestliže tam někteří žijí, pak jen proto, že musí a my je můžeme jen politovat. To platí i pro policii.
 • Je to svět šátků, hidžábů a burek, svět kde ženy chodí v neforemných stanech s kočárky uprostřed další spousty dětí. Tři kroky pozadu cupitají za svými manžely, nebo spíše otrokáři.
 • Na každém rohu stojí mešita, názvy obchodů nepřečtete, protože jsou psány jen muslimům srozumitelnou řečí. Musíte se velmi pozorně dívat a hledat abyste spatřili aspon náznak nějaké ekonomické aktivity.
 • Tohle jsou muslimská gheta přímo kontrolovaná náboženskými fanatiky. Jsou to celé muslimské čtvrti, rostoucí jako houby po dešti těsně v našem sousedství. Islám se bleskově rozšiřuje a prorůstá naše města skrz naskrz a napříč celou Evropou.
 • Jsou to dílčí stavební kameny islámu, nejen svými bloky budov, ale hlavně vyznačováním teritorií – to jest muslimy kontrolovaných míst v Evropě. Hezky pomalu, ale systematicky. Dům od domu, ulice od ulice, město od města, stát od státu.

 

V Evropě jsou již tisíce mešit. Okolo těchto mešit jsou mnohem větší náboženské obce, než jaké jsou okolo kostelů. Existují plány na stavby super mešit v metropolích po celé Evropě, proti jejichž velikosti se stane každý kostel pouhým trpaslíkem. Muslimové tím jasně říkají: Jsme to my, kdo zde vládne!

 

Spousta evropských měst už je ze čtvrtiny muslimská:

 • Například Amsterodam, Marseille nebo Malmo ve Švédsku, a ve spoustě dalších měst je již většina mládeže, ve věku do osmnácti let, muslimská.
 • Paříž je v současné době obklopena kruhem muslimských sídlišť.
 • Mohammed je nejpopulárnější chlapecké jméno v Britanii i jinde.
 • V některých amsterodamských základních školách už jsou zrušeny farmy, kde se žáci učili zacházet s hospodářskými zvířaty, protože to znamenalo, že se učili zacházet i s prasaty, a to muslimy uráželo.
 • Hodně státních škol v Belgii a Dánsku už servíruje pouze halal jídlo pro všechny žáky.
 • V kdysi tolerantním Amsterodamu jsou gayové mláceni muslimy.
 • Nemuslimské ženy běžně slyší pokřik – kurvo, kurvo.
 • Satelitní talíře nejsou nasměrovány na místní či evropské TV stanice, ale pouze na islámské vysílání ze zemí původu.
 • Ve Francii je učitelům doporučováno vyřadit z osnov autory píšících protimuslimsky, včetně Voltaira a Diderota, to samé se děje s Darwinem.
 • Historie holocaustu je v mnoha případech vynechávána, aby neurážela muslimský jemnocit.
 • V Anglii je již část šaríe oficiální částí britského právního systému.
 • Mnoho sídlišť ve Francii je nyní silně nebezpečných pro ženy bez burky.
 • Minulý týden byl muslimy v Bruselu téměř ubit k smrti nemuslimský muž, protože si dovolil pít vodu během ramadánu.
 • Židé, jako takoví, opouštějí v rekordním počtu Francii, protože se tam zdvihá nejhorší vlna antisemitismu od druhé světové války.
 • Francouzština se nyní běžně ozývá na ulicích Tel Avivu či Netanyai v Izraeli.

 

A tak bych mohl pokračovat donekonečna, mohl bych vyprávět další a další příběhy podobných jako vejce vejci těmto. Jsou to příběhy o naší, právě probíhající islamizaci.

 

 

V Evropě nyní žije celkem padesát čtyři milionů muslimů. Univerzita v San Diegu spočítala, že ohromujících 25 procent populace v Evropě bude muslimských do dvanácti let. Bernhard Lewis dokonce předesílá, že muslimové nás přečíslí ještě před koncem tohoto století.

Ano, jistě namítnete, že jsou to jen čísla. A že tato čísla nebudou ve svém konečném důsledku tak ohrožující, když si zachováme naději, že většina muslimských imigrantů se bude asimilovat. Já namítám, že existují jen pranepatrné náznaky toho, že by se nějak asimilovali, pokud se ovšem asimilovat vůbec chtějí.

Francouzské výzkumné centrum – Pew Research Center, přináší důkazy o tom, že v současnosti je polovina francouzských muslimů mnohem loajálnější k islámu než k hostitelské zemi – Francii. Jedna třetina francouzských muslimů dokonce souhlasí se sebevražednými útoky.

Britské centrum sociální soudržnosti zase říká, že třetina britských muslimských studentů žije v očekávání světového kalífátu.

 

 

Holandská studie uvádí, že polovina holandských muslimů uznává a obdivuje útoky z jedenáctého září 2001.

 

Muslimové od nás požadují něco, čemu oni sami říkají – respekt.

 • A to je to, co jim dáváme bohatě. Naše elity jim bezprecedentně ustupují – vzdávají se.
 • V mé vlastní zemi volají muslimové svým zástupcům v parlamentu, aby uznali muslimské svátky za oficiální státní svátky, protože islám je částí holandské kultury…
 • Od křesťansko-demokratických zástupců chtějí slyšet ujištění, že mají v plánu zavést v Holandsku šariu, jakmile budou muslimové ve většině.
 • Již dnes máme ve vládním kabinetu členy s pasy z Maroka a Turecka…

 

Muslimové od nás v naší vlastní zemi a kultuře požadují podporování nezákonného chování, sahající od krutosti vůči zvířatům přes náhodného násilí – třeba proti zdravotníkům a řidičům autobusů, až po toleranci menších výtržností.

 

 

V okolí Paříže – v prsteneci sídlišť pro lidi s nízkýmí příjmy (nazývaných banlieu), je totiž již podobné násilí běžné. Muslimové považují tyto incidenty za bezvýznamné jednotlivosti, ale já tomu říkám muslimská intifáda. Pachatele nazývám KOLONISTY, protože to je to, co jsou. Oni se nepřišli integrovat do naší společnosti, oni přišli integrovat naší společnost do světa islámu. Proto jsou to opravdoví kolonisté.

Většina toho násilí v ulicích, které jsem zde zmiňoval, je zaměřena proti nemuslimům, a nutí tak spoustu domorodců, aby opustili svá bydliště, svá města, své země.

Politici se staví proti vtírající se šaríe jen velmi opatrně a vyhýbavě. Stydlivě opakují, že věří v rovnost všech kultur, a nevidí, neslyší. A tak se nabízí otázka, jestli to nebude hlavně tím, že žijeme v tom našem pozemském politickém světě a samotní muslimové jsou přece spoustou volebních hlasů… A právě proto si je především evropská vládnoucí levice nechce rozházet!

Naše obrovské problémy s islámem nelze totiž vysvětlit pouze poukazováním na jejich chudobu, náš zdánlivým útlak či evropskou koloniální minulost, jak tvrdí levice. My přece nemáme nic společného s Palestinci ani s tím, proč jsou američtí vojáci v Iráku. Ne, to není ten problém. Problém je samotný islám… pokračování zde

zdroj – překlad K. Kunstová  

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha skupin. Pokud chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor, přidejte se a pište… rádi vás uvítáme.

 

Související texty:

Upozornění redakce:

 • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Evropští muslimové trojským koněm islámu Následující text: Jak vidí islám Geert Wilders část II. »»»

Atllanka | Sobota 18. 12. 2010, 14.02 | Eurábie, Osobnosti, Islamizace | trvalý odkaz | vytisknout | 4005x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] pěkné
melamed Pátek 12. 03. 2010, 19.48

Atllanko, pěkné, jako ostatně vždy…

reaguj[2]
Leyla Awwad Středa 17. 03. 2010, 09.41

Gert Wilders je lhar a o islamu nevi nic tohle jsou poplasne zpravy.

reaguj[3] All
Honza Středa 17. 03. 2010, 12.07

[2] Leyla Awwad: A Leyla Awward je oburkovaná hňupka co ví všechno až na to, jak se používá mozek. Jak by taky mohla umět používat něco, co nikdy neměla?

reaguj[4]
Leyla Awwad Středa 17. 03. 2010, 14.09

[3] Honza: Me dal rozum Allah budis mu za to dik! Ja kalbi – psi stekaji karavana jde dal.

reaguj[5] Leyla
Honza Středa 17. 03. 2010, 23.20

Když ti ho Allah dal tak proč ho nepoužíváš, blbko?

reaguj[6]
Leyla Awwad Čtvrtek 18. 03. 2010, 06.49

[5] Honza:Rozum je Quaran a Quaran je rozum – Hamdulillah. Ja nejsem blbka jsem pravoverna! Allahu akbar!

reaguj[7] Ano?
Honza Sobota 20. 03. 2010, 22.53

[6] Leyla Awwad: Proč to nejdeš říct třeba této holce?

http://prozeny.blesk.cz/…s-i-usi.html

reaguj[8]
Leyla Awwad Neděle 21. 03. 2010, 01.24

[7] Honza: Ona neposlechla muze. Ten trest je spravedlivy! Allahu ar-Rahim!

reaguj[9]
vitak69 mejl Sobota 1. 05. 2010, 18.02

Jde z toho až trochu strach, jenže evropská levicová elita to zřejmě nevidí nebo nechce vidět. Není daleko ale doba, kdy to možná moznají i zastánci tzv. multikulturismu, jen mám obavu, že už bude příliš pozdě na to, aby se něco ještě dalo změnit.

reaguj[10] Ne
lugis Sobota 1. 05. 2010, 23.24

[6] Leyla Awwad:Ty nejsi blbka.Ty jsi vymaštěný tele,který potřebuje na zadek.Třeba by Ti pak došlo v jakém bludu vrchního pedofila to vlastně žiješ.A děkuj alláhovi za rozum.I když mezi námi,se tedy moc nepředal.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?