Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Karel Gott, Intelektuál a Hňup

Pozor, aby vás nekousl Intelektuál

 

Motto: Tento text jsme obdrželi emailem od našeho stálého čtenáře a je reakcí na velmi sofistikovaný článek Mirka Vodrážky, který vyšel v internetových Britských listech…

Článek vyšel pod názvem – Digitus Impudicus – genderová technopolitika státu…

 

Pane, jste hňup!

Přečetl jsem si váš článek o Karlu Gottovi a rád bych vám sdělil, že jste nadutec, který sám sebe pasoval do role kritika něčeho, co mu v žádném případě nepřísluší, a čemu ani zdaleka nerozumí.

Zapomněl jste totiž na jednu věc, zapomněl jste, že Karel Gott nezpíval a nezpívá pro vás, ale pro široké masy nejen u nás, ale i v zahraničí. Zapomněl jste, že Karel Gott zpíval a zpívá hlavně pro ženy, pro naše babičky, matky, sestry, dcery a dnes i jejich vnučky.

 

 

Ano, Karel Gott zpíval a zpívá o kráse a lásce, což je podle vás o ničem, zřejmě jste se vylíhl ze zkumavky a nebo vaše matka prohrála někde na mejdanu ve „Flašce“…

 

Proboha, co si o sobě myslíte?

Kde je ta vaše prokázaná disidentská minulost a protirežimní boj? Jak si můžete dovolit takovým způsobem naplivat většině vašich spoluobčanek do tváře, a ještě se nad ně vyvyšovat? Kdo jste, že vás nikdo, mimo pár intelektuálních zblblíků jako jste vy sám, nezná?

 

 

Přirovnávat Karla Gotta k Fachidiotovi, a s ním i jeho posluchače, tedy hlavně ty miliony pracujících žen, sedřených státní mašinerií ve směně jedné, a podobnými nadutými nadsamci, jako jste vy, ve směně druhé, je opravdu hodno vašeho Boje za práva žen!

Kdy pochopíte, vy intelektuální rádoby inteligente, že ne každý může jako vy celý život dělat jen odpad, a přitom se dobře živit kritikou jiných, opravdu poracujících občanů, v tomto případě hlavně žen?

Co byste jedl k snídani, kdyby ráno ve 3 hodiny nevstávaly pekařky, co byste si oblékal, kdyby další statisíce žen nesilo, netkalo a nešilo? Kde byste byl se svým filosofováním, kdyby tisíce žen nepracovalo v elektrárnách, třídírnách, u pásů a jinde…, nepřetržitě o sobotách, nedělích i svátcích?

A podle vás si ženy které jsou rády, že večer upadnou do křesla u TV, budou pouštět disidentské tlachy, undergroundové řevy a číst Kunderu?

 

NE!

Ony chtějí zábavu, nenáročnou, odpočinkovou, milou, za nic nebojující, ony chtějí své Gotty, Matušky, Pilarové, ale i Bendigy a Chodúry.

Ony už se totiž nabojovaly za ten den dost a dost, unavené usedají večer k TV a povětšině u ní i usnou, aby další den zase brzy ráno vstaly a šly opět bojovat o přežití.

Ony jsou ty, které si zaslouží naši a především Vaši úctu, a s nimi i jejich bardi, a mezi nimi v první řadě Karel Gott.

Protože právě Karel Gott je ten, kdo jim umožňoval a i nadále umožňuje přežít ten šedivý, mnohdy i nesnesitelný každodenní boj o živobytí, on jim zpívá, on je svým zpěvem laská a hladí.

 

Co děláte vy?

Co pro ně děláte vy za to, že se dřou a pidinoží den co den, aby uživily své děti a mnohdy i zlé a líné sobecké muže, a aby tak svou činností potažmo zajistily i vám klidné psaní?

Myslíte, že ony vůbec kdy budou číst ty vaše žvásty, a pokud ano, tleskat vám za to, jak na jejich ideál, a tedy potažmo na ně samé, plivete jedy a nadáváte jim do Fachidiotek?

Máte jedno štěstí, nebudou, nebudou to číst. Přečte si to pár intelektuálů a feministek, a sem tam náhodně někdo jako já.

Na ženách – posluchačkách Karla Gotta – to naštěstí nezanechá žádný výraznější šrám, ale na vaší image v mém srdci to vyrylo brázdu: Pozor! Intelektuál a kouše!

 

Pamatujte si:

  • Ten, kdo pohrdá malým, prostým pracujícím člověkem a hlavně pracující ženou, vysmívá se jejímu vkusu a pohrdá i jejím idolem, je právě ten Fachidiot, o kterém ve svém intelektuálském žvástu píšete, a jehož se tak obáváte.

 

To právě ve vás promluvil váš vlastní „mužský“ fachidiotismus se stařeckým erektivním znakem – digitus impudicus.

 

Fuck you!

autor textu Jan Krasl  

 

Atllančin bonus pro Mirka Vodrážku – Volný vstup do Rejžkovy Katovny

 

 

Vyrobilo studio Atllanka 2009

 

 

Související texty

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

««« Předchozí text: Lidice - Ukradená tragedie Následující text: Eurábijská šifra VI.část »»»

Atllanka | Neděle 14. 07. 2019, 11.30 | Osobnosti, Komentáře, Česko | trvalý odkaz | vytisknout | 4183x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Dobrá odpověď!
Hanuš Středa 2. 12. 2009, 17.05

Myslím, že Míra Vodrážka ze samé intelektuálnosti ani nesouloží… co by na to totiž řekla genderová technopolitika státu! A Rejžek v Katovně – to prostě nemá chybu, Izer je prostě kus!

8-)
Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?