Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Protokoly sionských mudrců, Bible nácků a EU

Nikdy znovu? Jak EU (ne)bojuje s rasismem

 

Motto: Jeden z klíčových rysů současné protižidovské nenávisti je dostupnost carského falzifikátu Protokoly sionských mudrců v určitých islámských knihkupectvích a školách po celé Evropě…

Tato zmatená a zcela zdiskreditovaná konspirační teorie o údajném židovském spiknutí s cílem ovládnout svět by měla být v naší společnosti příkladem toho, jak Západ pasivně povoluje rozsévání materiálů, které šíří jed a rozněcují nespočet nevzdělaných a přecitlivělých myslí. Přispívá k aktuálnímu ovzduší téměř středověké hysterie z údajné světové židovské konspirace.

Evropská unie vždy tluče do stolu, přijde-li na rasismus, diskriminaci a podobná témata. Nicméně nejen, že byly Protokoly francouzsky publikovány před třemi měsíci v Belgii, ale byly i krátce nabízeny k prodeji i uvnitř budovy Evropského parlamentu.

Na odpor tomuto zlu se nedávno postavil Dr. Emanuele Ottolenghi, ředitel Transatlantického institutu v Bruselu. Poslal europoslancům jako reakci kopii knihy Spiknutí (The Plot) . Spiknutí je grafická novela od Alana Eisnera, ve které autor vykreslil historii této mystifikace.

Ottolenghi byl následně ohromen, když přijal dopis z Evropského parlamentu, který říkal, že distribuce knihy byla zamítnuta „kvůli povaze svého obsahu“. Když žádal o vysvětlení, byly mu předeslány rozporuplné výmluvy – prý se nepovolují reklamy, kniha měla náboženský obsah, neměla nic do činění s agendou parlamentu a podobně.

Odvolal se tedy ke člence evropského parlamentu Astrid Lullingové z Lucemburska astrid.lulling@europarl.europa.eu  – ta však dosud ani nepotvrdila příjem jeho žádosti. A zbytek Evropského parlamentu také mlčí.

A tak můžeme krásně vidět, jak a kde onen tolik vytrubovaný boj EU za antirasismus a lidská práva vlastně končí. Dopisy adresované europoslancům se pouze otevřou a – pokud se jejich obsah neshoduje s oficiálními názory – cenzurují se. A zatímco se poskytuje prostor jednomu z nejzhoubnějších příspěvků globální protižidovské nenávisti, který kdy byl vydán, a který zřejmě pro parlamentní agendu významný je, odmítá se distribuce „protijedu“, který – jak je vidět – patřičnou relevanci nemá.

Není to skandál? Jak je možné, že europoslanci něco takového tolerují?

zdroj  

 

Jak se na naší hlouposti veze (k nám) muslimský svět

Protokoly sionských mudrců jsou známy dostatečně jako naprostá slátanina a podvrh, přesto se stále najde dostatečný počet závistivých a zlovolných úst, které je i při vědomí toho, že to jsou naprosté výmysly a lži, neustále přetřásají a vytahují na světlo, jako tzv. utajovanou skutečnost o krvelačnosti židů. Toto je ukázka ze syrské dramatizace Diaspora:

 

 

Muslimský svět jasně a prokazatelně zneužívá hlouposti, jednoduchosti a zabedněnosti lidí, kteří jsou frustrováni z toho, že se jim v dnešním světě nedaří prosadit tak, jak by si přáli. A u vědomí toho, že tito lidé na místo snahy změnit svůj život usilovnou pílí a prací, raději přijmou nabízeného domnělého viníka – bez skrupulí nabízí Židy, jako kdysi nacisti.

 

 

Islám tak rozjíždí pod špinavým pláštíkem předhozeného obětního beránka nenápadně svůj džihád, zaměřený proti nám všem. Co naplat, že je ten scénář již stokrát obehraný, vždy se najde dost hlupáků, nevzdělanců, či jen obyčejných sadistů, co mu uvěří, uvěřit chtějí a nebo uvěření předstírají…

Oni totiž ti „věrozvěstové“ židovského spiknutí měli ve škole skoro za pět, s bídou se vyučili, nic neumí a jsou vesměs nešikovní, ale jsou v převaze, tak nám tu rozpoutají novou válku, ve které jich většina zemře, ale to bohužel, přes svou nadutou hloupost, nevidí.

Vzpamatujme se, vezměme jim vítr z plachet, ještě je čas!!!

Jana Horká 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Když se lůza urve ze řetězu Následující text: To byl Jan Werich, Vy vole! »»»

Atllanka | Pátek 18. 06. 2010, 07.31 | EU, Konspirační teorie, Islám | trvalý odkaz | vytisknout | 5109x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Neoběktivní
Někdo Sobota 2. 03. 2013, 13.26

To je zajímavé že koliktát nežidé jsou fanatičtější než židé.Nepal toto někdo z okruhu paní Tidlitátový?Když se mladý člověk svobodně rozhodně věřit v protokoly tak bude označen za extremistu? Kde je ta hranice co přijatelné je a co není.Já opravdu nevím zda si mě někdo přestal vážit kůli tomu že jsem podpořil při volbách stranu DSSS?

Kolikrát ty co kecají o svobodě a demokracii nejvíc tak v nich té opravdové tolerance jiného názoru je nejméně.Je mi jasný že logicky nebudu v této diskuzi označen za nácka,antisemitu nebo dokonce extremistu.Tak hloupý přece nejste..............

reaguj[2] Hustý
Někdo mejl Sobota 2. 03. 2013, 13.31

No pokud si současný systém říká svobodný a demokratický tak by měl repektovat i jinné názory.Protokoly sionských murdců nejsou podvrch za tím si stojím.Pokud se svobodný mladý člověk rozhodne jít na nějakou demonstraci,či volit nějakou stranu třeba DSSS tak by mu vše mělo být umožněno.Ptám se vás.Mám podle vás právo věřit si čemu chci a volit koho chci?Jak je to s tím zákonem a právem?Morální právo na to určitě mám.

reaguj[3] Pro Někda
Královna Neděle 3. 03. 2013, 19.11

Nelámej si svou dutou lebeňu nějakými protokoly, prostě na to nemáš… evidentně jsi totiž nepochopil ani pravopis… :-P :-P :-P

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?