Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Katie Piper na islámské kyselině

Byla krásná, byla milá, byla štíhlá, zkrátka fain…

 

Motto: Počátek moudrosti je zbavit se pošetilosti… pravil Horatius Quintus Flaccus. Nezáleží na tom, že vůl je vůl, chyba je, dělá-li se z něho lev… řekl Karel Čapek

Když muslim miluje ženu

Sen mnoha mladičkých dívek začala kdysi žít Britka Katie Piper… Sen o slávě v modelingu, o krásných věcech o lásce… A dařilo se jí, moderovala v televizi, pracovala v reklamě a ač neoplývala nějakou obvzláštní krásou, dokázala si získat svou skromnou povahou sympatie a svět se pomalu a jistě začal točit kolem ní. Denně dostávala okolo stovky dopisů a emailů, založila si profil na Faceboobu a zdálo se, že jí nic, až na tu vysněnou lásku, v nastartované kariéře nebrání.

Proto není divu, že jí zaujalo když ji na Facebooku třiatřicetiletý Daniel Lynch napsal jak ji obdivuje a jak by jí chtěl následovat i s ohledem na její kariéru kamkoli. Na svém profilovém obrázku měl navíc oblek bojovníka a protože Katie občas dělávala nějaké propagační akce bojových umění v Británii, zdálo se jí, že by mohli mít mnohé zájmy společné… celý text zde

Že je Daniel Lynch muslim pro ni nebylo žádným signálem nebezpečí, proto Katie zpitomělá multikulturní výchovou stejně, jako mnohé dívky před ní i po ní, sedla na islámský lep…

 

 

A tak záhy došlo k tomu, že se pracně nastartovaná kariéra jedné mladé dívky doslova rozplynula v kyselině. V islámské kyselině. Smutné na tom je, že Katie není ani první ani poslední dívka, která doplatila na žvanění politických hazardérů s naší budoucností, když zahodila dle nich zbytečné předsudky a xenofobii a pohlížela na muslima jako na rovného sobě…

Namítnete to obligátní: ale oni nejsou všichni stejní přece, většina je mírumilovná, to jen někteří radikálové jim to kazí… Mám plno muslimských přátel a všichni jsou milí a dali by první poslední…

OK. Ale já se ptám, co udělají vaši muslimští známí, když jim plivnete na korán? Nebo nakreslíte Allaha na WC? Či dáte Mohamedovu karikaturu do novin? A nebo když naše, ale i jejich policie, zastaví na útěku zlodějíčky naprosto nerespektující zákony, a jsou nedej Allah z jejich řad? A co když jim jejich vlastní žena tzv. zahne, nebo se chce rozvést?

Co když dojde k tomu, že jejich dcera nebude chtít toho, koho jí určili a nebo si dokonce bude chtít vzít křesťana, či, ó hrůzo, ateistu? Co se stane, když zavrhne jejich vlastní syn islám, a nebo konvertuje k jinému náboženství? A co když je budete chtít navštívit se psem a nebo si na pozemek v sousedství s jejich domem pořídíte bachyni?

A pak si tytéž otázky položte obráceně: co se stane když vám oni plivnou na bibli, ateistům třeba na záhon s oblíbenýma kytkama, nakreslí Ježíše na WC, či dají Kristovu karikaturu do novin, atd, atd…

 

 

Obávám se, že pokud to co zde popisuji uděláte vy jim, tak to přinejmenším skončí naprostou nevraživostí do konce života, ale spíše to dopadne dle jejich dobrých zvyků, jakými jsou kupříkladu lynch na ulici, kropení benzinem s následným zapálením, či ubodáním, kamenováním a nebo politím kyselinou, jako tomu bylo u Katie. To záleží na spáchaném skutku a momentálním rozhořčení našich mírumilovných multikulturních, škodu na víře utrpivších, muslimských spoluobčanů.

 

A co uděláme my jim?

NIC! Budeme respektovat jejich konání. Máme pochopení… Jsme přece multikulturní… Tolerantní… Nebo spíš blbí?

Stojíme těsně před podepsáním Lisabonské smlouvy, jejímž prostřednictvím nám budou nestoudní politici EU, jako je třeba skandální Sarkozy, či promiskuitní Berlusconi diktovat, kolik kam a kdy přijmeme takových Danielů Lynchů – mimochodem, jak příhodné jméno, že?

Pokud jste stejně hloupí a naivní, jako demografická odbornice na níže uvedeném záznamu, a myslíte si, že se muslimové budou někdy řádně integrovat, že přijmou naše hodnoty a západní styl života, přičemž ustoupí od těch svých úděsných zvyklostí a právo šaría zcela zavrhnou, pak Allah s vámi.

Zavedeme šaríu jako trestní právo v Británii, tvrdí islámští radikálové, kterým nestačí, že se v Britanii soudí dle tohoto středověkého islámského práva již od roku 1982 a že existuje zhruba 85 soudů, které dle šaríi řeší rozvody a sňatky či spory v muslimské komunitě.

 

Chtějí víc…

Choudary, který je mezi britskými muslimy považován za extremistu, plánuje zavést islámský stát a uplatňovat šaríu také v trestním právu. To by znamenalo sekat ruce za krádeže, kamenovat ženy za nevěru a odchod od islámu trestat smrtí:

Chceme zavést islám v Británii jako alternativu ekonomickou, sociální, politickou. Šaría jednoho dne nebude jen v Británii ale v celé Evropě a ve zbytku světa – říká Choudary.

A takovým hodným a mírumilovným muslimům se díky naprosto zcestné a nestoudné multikulturní politice EU předhazují naivní a nic netušící děvčata z naší kultury. Pokud něco namítnete, jste označen za xenofoba, rasistu a bůhví co ještě. Přitom je již jen otázkou času, kdy za článek, který tu dnes píšu, mohu být odsouzen i na 15 let nepodmíněně – přesně podle Euslámského práva šaria po našem. Nevěříte? Přečtěte si Lisabon.

 

 

Už vidím ten náš klid, až zmizne zároveň s naší svobodou i internet, bary, herny, kina, divadla, přiblblá TV zábava, ženy se zahalí do burek a my přestaneme konečně hulit, pít pivo a budeme mít hezká šlachovitá těla, protože po skopovém na sojových bobech se tolik jako po vepřoknedlozelu a pívu netloustne…

A každý bude mít doma místo smradlavého auta veblouda, a ve chlívku svou vlastní kozu, a taky čtyři dvounohé, to bude paráda! Pětkrát denně přestávky místo na kouření tak k Allahumilým modlitbám (žen se to samozřejmě netýká – ty nebudou pracovat) a večer hajdy baby, umýt naše nohy a do pelechu, plnit své povinnosti.

A my, muži? My s nimi rádi ulehneme, ty modlitby, hlídání halal stravy a konečně i to bičování jsou totiž tak namáhavou prácí a tolik jednoho pravověrného muslima vyčerpávají, že si odpočinek právem zasloužíme.

 

 

Katie Piper dnes říká, že zkušenost kterou udělala a která jí navždy změnila život přijímá s pokorou… Říká, že žila povrchně a plitce a že po kruté zkušenosti s nemocným šíleným muslimem, ale i s erudicí lékařů a obětavostí všech, kdo jí pomáhali se znovu vrátit do života, se bude snažit být hlavně svému okolí, ale i ostatním lidem mnohem více užitečná.

Proč ne, ale otázka zní: Co tak strašného Katie udělala, že byla doživotně poznamenaná a donucená předčasně zestárnout? Nevíte? No přece: Nebyla ani trochu xenofobní!

zpracovalo st@tll 2009

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Nezapomeňte také navštívit náš archiv textů

 


««« Předchozí text: Kontinuita zločinu po Česku Následující text: Sametově zaživa pohřbeni »»»

Atllanka | Čtvrtek 22. 10. 2009, 12.29 | Středověk, Islám, Women | trvalý odkaz | vytisknout | 5496x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] ?!
FLT mejl Pondělí 26. 10. 2009, 12.48

Nevim, ale ta profesorka v tom zaznamu radia mluvila urcite rozumnejc nez ty,mimochodem jaky mas v tomhle oboru vzdelani ze nazyvas ostatni samozvanymi odborniky (precijenom titul prof. neziskas jen tak. jinak vetsina toho clanku je naprosta splacanina. Muj nazor je, ze kdyz nechceme bejt ukamenovany nebo neco podobnyho a chceme zit v muslimsky zemi, nemame porusovat jejich zakony, Preci jenom jim tam uz fungujou nekolik staleti.

reaguj[2] Hele ty šůto
Chlastalawhiskababy Pondělí 26. 10. 2009, 16.54

[1] FLT: A oni žili v islámské zemi? Já myslím, že spíše žili v Londýně a mimo to se taky cpou sem k nám do celé Evropy. Nevšimla jsem si, že my bychom se cpali k nim. Nebo to už považuješ za islámskou zemi celý svět? Jinak se nauč čééééésky, slípko, jsi tu za blbku. To víš, my už tu máme takový trapný zvyk, který dodržujeme po staletí, a to, že píšeme pokud možno háčky a čárky, na začátku vět velká písmena, atd… atd…

reaguj[3] Pro FLT
Dolly web Pondělí 26. 10. 2009, 21.22

On tady někdo psal něco o tom, že chce žít v muslimské zemi? Ty jsi tedy kus debila! :) Co takhle příště aspoň si přečíst článek ke kterému se vyjadřuješ?

reaguj[4] re:
FLT mejl Středa 28. 10. 2009, 14.14

Ta narazka na psani hacku carku, snad radsi bez komentare. A k tomu ze se to stalo v Anglii, ten arab byl urcite potrestanej. A navic kolik lidi denne doma mlati manzelky nebo nekoho znasilni a vetsina z nich nejsou arabove ?! … A debilka i slipku si nechte od cesty.

reaguj[5] A co jako?
Aranka web Středa 28. 10. 2009, 15.14

[4] FLT: To znamená, že když u nás někteří muži v rozporu se zákonem!, doma bijí své ženy, tak musíme tolerovat vaší pochybnou vraždu, či pomstu ze cti? Jsi prostě debilní, protože jinak bys nekonvertovala k islámu, do víry, která má tvou existenci na prvním místě hned za kozou a velbloudem, huso pitomá! A je to podle vašeho zákona! A taky šaríi, ty neuvěřitelná nulo, ojetá muslimem!

reaguj[6]
Dolly web Čtvrtek 29. 10. 2009, 01.34

[4] FLT:Zkus nepsat jak debilka a slípka a když se ti to povede, možná ti tak lidi přestanou říkat. I když mezi námi děvčaty: ty ses jak slípka narodila a jak slípka pravděpodobně i umřeš…

reaguj[7] čj
PROFESOR Úterý 3. 11. 2009, 19.11

Ale kdo a k čemu potřebuje český jazyk, tomu moc nerozumím. Sice se z něj v Čechách tradičně maturuje, ale až na pár výjimek (třeba bohemistika) z něj žádná vysoká škola nedělá přijímací zkoušky.

reaguj[8]
Dolly web Úterý 3. 11. 2009, 21.25

Aby jsi ty a tobě podobní mohli tímto jazykem mluvit museli za to tví předci bojovat a často i umírat, hňupe! S takovým názorem jaký tady prezentuješ bych tě nepustil ani na zvláštní, nyní základní školu praktickou.

reaguj[9] rasismus, nesnášenlivost?
mr.j mejl Pondělí 2. 05. 2011, 16.44

Obecně je to velký problém. Nikomu se do ničeho oficiálně nechce, nikdo si nechce ušpinit ruce atd… Problém je v tom, že Evropani jsou schopni a hlavně ochotni tolerovat muslimsnou víru. Obráceně to bohužel neplatí. Muslim, který emigruje např. do Francie, Anglie, kamkoli, se dožaduje v nové společnosti, aby mu bylo umožněno v maximální možné míře cokoli co požaduej ze své víry. A často se i něčeho domůže, a když ne, dělá bordel. Evropan, který by se teoreticky odstěhoval do země zasvěcené Alláhovi a požádal by o něco z křesťanství, se zlou se potáže. Nebudu zde rozebírat co mu kdo udělá. Jisté je to, že Muslimové prostě v zemi kde oni určují směr v žádném případě nejsou ani ochotni něco takového připustit a jakýkoli takový pokus ztrestají. Tak proč jim to umožňujeme my? Nechápu to. Kecy o tom, jak jsou někteří hodní bych si schoval pro lidi, kteří okusili jejich „dobrotu“. Obecně v celé historii lidstva platí, že otázka náboženství vždycky plodila nejvíce zla. Ale co se týká Muslimů, mají jasný prim.

reaguj[10] mr.j - ano!
KariMatka Středa 4. 05. 2011, 17.28

Je to tak jak píšeš, nechápu na co si hrajeme! My ve své zabedněnosti skáčeme do propasti o které nevíme ani jak je široká natož hluboká. Kdejaký neschopný dement je humanista a demokrat – a pláče nad cigány z muslimstánů jako stará děvka. Asi nechápe, že ti ho dobijou hned na to co zesílí jejich vliv. Je to hnus.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?