Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Morální pád webu Eurabia potvrzen

Aktualizace – John Patrick Bedell, tvůrce konspirace o 11.září zabit

 

Motto: Ano, mnoho se změnilo, ale lidé zůstávají stejní, jenomže teď víme líp, kdo je kdo. Kdo je slušný, byl slušný vždycky, kdo byl věrný, je věrný i teď. Kdo se točí s větrem, točil se s větrem i dřív… Karel Čapek

Z titulku by se leckterému nezasvěcenému čtenáři mohlo zdát, že jsme se asi už dočista zbláznili, když vidíme nepřítele i ve svém spojenci, a to ne v ledajakém, ale notabene právě v tom, ve kterém jsme hledali inspiraci, jehož články jsme často přebírali a na jehož web vedlo a stále vede mnoho našich odkazů. Dá se říct, že weby jako Islaminfo, Pravda o islámu a také Eurabia byly našimi vzory… Proč tedy ten titulek a ta náhlá změna v našem postoji, co se webu Eurabia týče?

Takže si to shrňme a začněme pěkně popořadě. Nejprve vyšla na Eurabii v komentářích pod článkem o konspirační teorii okolo 11.září 2001, tato kratičká omluva islámským teroristům:

 

NAŠIM ČTENÁŘŮM

16.06.2009 – Ve světle nových zjistění se redakce omlouvá Bin Ladinovi a ostatním takzvaným „muslimským teroristům“, které svými nepravdivými a nespravedlivými články poškodila. Více už v brzy vydaných článcích, které teprve připravujeme…   redakce eurabie

 

 

A záhy se děly další věci. 20.června vyšel neuvěřitelný článek pana šéfredaktora Steinského, kde se přiznává k odklonu od svého dosavadního prozápadně civilizačního myšlení směrem k dětinským islámským konspiračním teoriím. Předvádí nám obrat o 180 stupňů a sype si popel na hlavu způsobem, jaký by mu nemusel závidět leckterý pomýlený osmašedesátník. Část z morálního pádu náhle prozřivšího pana šéfredaktora si přečtěte sami:

 

Přiznání šéfredaktora: Jak jsem přestal věřit oficiální verzi o 11. září

autor: Edvard Steinský 20.6.2009

Už přibližně rok jsem se potýkal s mučivými pochybnostmi ohledně 11. září. Při zaměření, které si Eurabia.cz vytkla, nebylo možné tyto názory přehlédnout a nesetkat se s nimi. Ještě před časem jsem se jim vysmíval jako všem jiným konspiračním teoriím. A všechny, kdo se odvážili oficiální verzi 11. září napadat, jsem považoval za levicové fanatiky, fantasty a ideové nepřátele. Pochybnosti se ale vkrádaly a spolu s nimi otázky. Co když velká část toho, co jsme zde na Eurabii.cz publikovali, především zpočátku (o Al-Kajdě, mezinárodním terorismu, Usámovi bin Ládinovi), prostě není pravda?

 

 

Částečným řešením těchto pochybností byl trochu jiný směr, který Eurabia.cz nabrala a bystřejší čtenáři si ho určitě povšimli. Zaměřili jsme se na Evropu především a na problém její islamizace, na otázky přistěhovalectví, imigrace a kriminality přistěhovalců v západních zemích. Jinými slovy, otázka hledání nepolapitelného Usámy bin Ládina byla odsunuta trochu stranou, stejně jako boj proti terorismu.

Ruku v ruce s tím šla přeměna Eurabia.cz od jejího dříve proamerického kurzu a nekritického obdivu k prezidentu G. W. Bushovi a neokonzervativcům vůbec, spolu s podporou amerického radaru, v postoj dnes vůči USA převážně kritický. Eurabia.cz uveřejňuje řadu článků, ve kterých kritizuje současnou administrativu Baracka Obamy. I když ona se vlastně moc neliší od té předchozí. A to je právě to překvapivé.

Nejlevicovější prezident v dějinách USA se chová stejně, jako jeho „pravicový“ předchůdce. To se dá vysvětlit tím, že zahraniční politika USA je konzistentní a i levicový prezident musí zachovávat její dlouhodobější směřování. A nebo je tu ještě jedno vysvětlení. Co když americkou politiku neurčuje ani tak prezident, který je toliko loutkou, ale lidé v pozadí, kterým jde o jejich zájmy, které se nemusí shodovat se zájmy země (a často také neshodují)?

 

 

 

 

Tím by se vysvětlily i mnohé otazníky, které jsme si v Eurabii.cz kladli a které nám do toho celkového rámce nezapadaly. Proč USA bojují proti fiktivnímu mezinárodnímu terorismu bez tváře (respektive s tváří vousatého Ládina) a přitom nechávají krvácet jižní hranici s Mexikem, kde příliv přistěhovalců mění tvář země? Mexičané nejsou sice muslimové, ale jistá obdoba k neschopnosti Evropy vzepřít se přílivu imigrantů tu je.

Proč George W. Bush a Tony Blair i přes útoky 11. září pěli pro nás nepochopitelně vstřícné výroky na adresu islámu a ujišťovali muslimský svět, že nemají nic proti jejich krásnému náboženství? Proč Bush naoko hřímal proti islamistům, i když zároveň jeho rodina udržovala nadstandardní vztahy s bohatými Saudy, kteří islamisty finančně podporují? Dává také smysl to, proč média tehdy jako divá opakovala frázi o tom, že svět už nikdy nebude stejný jako před 11. zářím.

Ano – omezení osobní občanské svobody, které západní vlády (a vláda USA jako první) rychle s vděkem přijaly, nabylo takových rozměrů, že dnes už opravdu žijeme v jiném světě, než před rokem 2001… celý text prozření šéfredaktora Eurabie zde

 

Erb rodu Schwarzenbergů

 

Atllanka reaguje a vzkazuje Eurabii

Litujeme, ale náš tým vaše bludy nepodporuje. Chápeme, že možná vám jak toto, tak i reklama, kterou jste začali vkládat do svých článků přinese větší sledovanost, a tím i konečně ty tolik potřebné prachy… ale my se od vás distancujeme.

 

 

Pravda nepotřebuje reklamu, ani sebemrskačství, pravda se ubírá cestou trnitou, proto pomalou, a rozhodně se nedá prosadit za peníze. Vaše tvrzení o konspirační demolici WTC jsou ubohá, a pokud tak skutečně smýšlíte a nebo jste se stali obětí vydírání, hrozeb či jste se dali uplatit, tak v každém takovém případě je nám vás líto. Mažeme vás z odkazů, a Sbohem a šáteček…

 

 

A ještě něco: Přečtěte si co jste způsobili svou prozřivší idiocií, a jakým lidem to vlastně ženete vodu na jejich mlejn:

 

Eurabia.cz – za 11 záři mohou americké tajné služby

Od roku 2005 se každoročně k příležitosti výročí atentátu z 11 záři 2001 scházeli různi lidé pod vedením Eurabie.cz na akci, kterou nazývali „uctění obětí islámského terorismu“. Ještě loni se sešli a na své setkáni pozvali i zástupce americké ambasády. Tento rok tomu bude asi překvapivě úplně jinak. Eurabia.cz totiž bude nejspíše promítat film o tom, že atentáty z 11 záři jsou podvrh a jsou dílem americké tajné služby.

 

 

Moc dobře si pamatuji, jak jsem v jednom roce viděl Romana Jocha a členy Židovské liberální unie v bratrském objetí s členy Eurabia.cz a pak je slyšel říkat, že ti kdož tvrdí „konspirační“ teorie o 11 záři by měli byt zavřeni do blázince a že to jsou antisemité a spojenci islámských teroristů. Nuže pěkná to bude rodina Eurabia.cz, Ahmadinežád … na jedné lodi.

K tomuto závěru s přiznal šéfredaktor Eurabie a prohlásil, že nevěří ve vinu Usamy bin Ladina. Na rozdíl od jiných členu redakce a čtenářů našeho webu jsem osobně nejprve nechtěl ani na tento výlev pana šéfredaktora reagovat, ale nakonec jsem se rozhodl napsat těch to par slov, neboť víc si jich bulvár Eurabia nezaslouží.

Včera redakce Eurabia hlásala, že za vším jsou schováni muslimové a ti tahají za nitky světa, dnes hlásá, že muslimové jsou bez viny a vše řídí neidentifikované skupiny a zítra?

Zítra redakce Eurabia napíše, že si uvědomili své lži a to, že byli manipulovaní sionisty a s obřízkou vervou přijmou islám. Tedy pánové a dámy z Eurabie vítejte mezi konspirátory, které jste tolik let uráželi a vyhrožovali jim… Autor Lukáš Lhoťan, český muslim

 

Dovětek od Atllanky

Nevážený pane šéfredaktore Eurabie, kdybyste byl čestný muž, tak byste věděl, že vše se dalo udělat i jinak. Mohli jste zastavit činnost stejně jako Isláminfo, či mnoho dalších před vámi, nemusel jste tímto hrubým a neuvěřitelně sprostým způsobem pošlapat vše, co jste dosud hlásal.

 

 

Není totiž dvojí islám, není jiný islám v Palestině, jiný v USA a jiný v Evropě. Ten prašivý středověký kult je jen jeden, a jeho cíl je jasný. Světovláda. Proto vaše plky o tom, jak nadále budete sice protiameričtí, ale zároveň proizraelští, jak budete protiislámskoevropský, ale zároveň se omlouváte všem teroristům a Bin Ládinovi, jsou naprosto směšné a zcela irelevantní.

Řekli bychom slovy klasika: Pravdu může říkat každý hlupák, ale k dobrému lhaní je třeba jisté inteligence… Samuel Butler

 

Závěrem opět geniální Karel Čapek:

Kdo myslí, že teď přišla jeho chvíle, myslel vždycky jen na sebe. Nikdo se nestává přeběhlíkem, kdo jím nebyl vždycky, kdo mění víru, nemá žádnou. Národ nepředěláš, ledaže bys měl na to staletí, jenom davy můžeš vést dnes tak a zítra tak.

Kdo nenávidí, měl v sobě tu nenávist vždycky, kde by se v něm tak najednou vzala! Kdo sloužil, bude sloužit dál. Kdo chtěl dobré, bude zase chtít dobré. Ani vůle se nemění. Nedívej se do tváře, která se změnila, nikdo se nestane krásnějším tím, že změnil tvář.

Tvrdá zkouška je i tvrdé poznání. Budoucí foliant našich dějin o této době bude mít jeden podtitul: Kdo byl kdo. I dobrá paměť patří k těm stálým věcem, jichž je a bude třeba.

 

Dokumenty záchranářů

 

Aktualizace – John Patrick Bedell zaútočil na Pentagon

Při přestřelce s bezpečnostní službou u vchodu Pentagonu byl zabit šestatřicetiletý John Patrick Bedell, který na internetu šířil konspirační teorie o teroristickém útoku z 11. září 2001… celý text

 

Seriozní rozbor muslimského atentátu na WTC

 

Je legrační, jak se tvůrci a šiřitelé konspirací svojí nenávistnou fanatičností řadí mezi různé sekty, všelijaké Rudé brigády či Hnědé frakce, džihádisty a pošuky a také tak končí. Jedná se totiž vesměs o zcela duševně nevyrovnané zneuznané génie a vševědoucí destruktivní jedince, jak nám zase jednou předvedl J.P.Bedell, který se rozhodl pistolkou přeprat Pentagon.

To zase bude sousto pro naše zblblíky věřící v konspiraci čehokoli, a v 11.září zejména. Gratulujeme ještě jednou šéfredaktorovi Eurabie k jeho úžasnému prozření, a rádi bychom viděli, co na to říká?

I když, odpovědět si můžeme sami: Zcela jistě je to nějaká podivná konspirace CIA, jak se zbavit nepohodlného konspiračního autora, a navždy ho umlčet, že?

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

««« Předchozí text: Britské sebemrskačství nemá obdobu Následující text: Místo kříže půlměsíc a mešitu do Strakonic »»»

Atllanka | Pátek 5. 03. 2010, 13.37 | Blbost lidská, Eurábie, Islamizace | trvalý odkaz | vytisknout | 7441x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] :( :( :(
Nemo Pátek 10. 07. 2009, 17.13

Skutečně smutný konec webu Eurabia. No, nějaké signály o změně orientace webu tady byly už dřív, ale dnešní článek je opravdu vrcholem všeho. Panu šéfredaktorovi, doporučuji důkladné vyšetření duševního zdraví. Nejvhodnějším odborníkem na takové vaše vyšetření se mi zdá být veterinář. Je mi z něj moc smutno. Klidně může napsat, že nemám, narozdíl od něj, žádné argumenty, kterými bych jeho „prozření“ zpochybnil, a já mu je tady skutečně předkládat nehodlám. Diskuzi s hovadem totiž považuji za ztrátu času a do kategorie hovad se pro mě svým článkem pan Steinský zařadil. A celou Eurábii zařadil, bohužel, do kategorie webů, jako je například islamweb.cz. Ruku v ruce s pány Sáňkou a Lhoťanem, se jim jistě brzy podaří ukázat světu celou pravdu o islámu… Atllanko vydrž, zůstala jsi už jediná, držím palce. Nemo.

[2]
L. Zelenka mejl web Pátek 10. 07. 2009, 17.21

Zdá se, že u chlapců z Eurabia.cz začal řádit mozkožrout… Jen se obávám, že asi chudák umře hlady. Těžko se nasytí něčeho, čeho je evidentní nedostatek. Tímto se zároveň omlouvám obyvatelům N.Y.C. Za zbourání WTC můžu já. Slibuji, že už s mým oblíbeným Semtexem dám pokoj.

[3] Pamatuji si ze svého dětství
Honza Pátek 10. 07. 2009, 18.37

že jsem byl ochoten věřit tomu, že krásná dívka se může proměnit v žábu a dokonce i naopak ošklivá žába v krásnou dívku. K tomu prvnímu bylo třeba jen znát kouzelnou formuli a k tomu druhému dokonce stačil polibek prince, nebo alespoň šikovného chasníka.

Přemýšlím li o tom, kdo v pohádce o Eurábii políbil šéfredaktora a napadá mě jediné. Musel to být osel.

Nabídne mi šéfredaktor Eurábie jinou variantu?

[4] Neuvěřitelný
Telio Pátek 10. 07. 2009, 21.33

Hájek snad umí hypnotizovat :-)

[5] Ctu Atllanku pravidelne
Thyronx mejl Pátek 10. 07. 2009, 22.36

A vazim si Vas. Casto na Vas odkazuji. Jste pro mne inspiraci a poznanim. Mnohe jsem nevedel a mnohe se od Vas ucim. Jsem vdecny za vasi existenci a vynikajici „update“. Thyronx USA


Atllanka děkuje za pochvalu

Není zvykem v Čechách chválit, spíše naopak, je vidět, že píšeš opravdu ze zámoří, tak tam pozdravuj krajany a zachovejte nám přízeň, budeme se i nadále snažit ;)

[6]
zelovoc Sobota 11. 07. 2009, 16.11

to dnes este niekto veri oficialnej verzii? looool. ved si pozrite ako spadlo wtc7. wtc1,2 a 7 su jedine zelezobetonove budovy, ktore spadli v dosledku poziaru (podla ofic. verzie) zobudte sa.


Atllanka reaguje:

Zobuď sa ty, fámysto… A akože tu vobec píšeš, keď nejestvuješ? :D))

http://technet.idnes.cz/…technika.asp?…

[7] Citujeme od jinud
Atllanka Neděle 12. 07. 2009, 08.52

Odpověď europoslance MUDr. J. Zvěřiny:

Film „Zero“ samozřejmně znám. Je za tím řada různých zájmů, ale osobně nevěřím na teorie, které se snaží oslabit islamistický terorismus a jeho dominantní zásluhu na té události.

Dělat z americké demokracie jakéhosi mezinárodního zloducha až příliš připomíná islamistickou propagandu, než aby to byla jen náhoda. Stipendistů za arabské petrodolary běhá po euroatlantických univerzitách a redakcích celá řada. Jejich produkty vypadají někdy hodně realisticky, jde však o propagandistické kampaně, které není vždy snadné pochopit.

S pozdravem J.Zvěřina

[8] Citujeme od jinud
Atllanka Neděle 12. 07. 2009, 09.09

Anton: Bohužel i redakce Eurabie podlehla mediálnímu tlaku a dezinformační kampani o 9/11 a dala se na stranu vyvrácených či neprůkazných konspiračních teorií. Zkrátka se děje co už se stalo mockrát, stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Zdravý rozum a kritické myšlení se pomalu vytrácí a nahrazuje ho víra.

[9] Citujeme od jinud
Atllanka Neděle 12. 07. 2009, 09.19

Oh sh…!

O tomto jsem již jednou na euportálu vedl zajímavou debatu s jedním slovenským džentlmenem. Spor zůstal nevyřešen, protože mě setrvale odkazoval na materiály na internetu, které jsem si ještě nestihl prostudovat, a nemohl jsem proto argumentovat na úrovni. On své názory nezměnil ani o píď, ale na četné mé námitky uspokojivě neodpověděl, dokud jsem debatu neodložil na později. Mé hlavní námitky proti teorii spiknutí jsou v současnosti následující:

1) Údajně použitá výbušnina se dala detekovat, stejně jako prý každá jiná. Celý New York byl plný prachu, ze kterého se daly stopy výbušnin odhalit. Není nelogické čekat, že by to vyšlo najevo. Hypotetický strůjce atentátů mohl například propašovat do těch letadel hodně účinnou výbušninu a nechat je vybouchnout již při nárazu. Nebo mohl naopak nechat letadla letadly a nezakrývat, že WTC bylo zničeno náložemi. Na muslimy by se to dalo snadno hodit a dalo by se i narafičit, že si výbušniny obstarali od někoho jiného než od vlády.

2) Proč by výbuchy vypadaly jako řízená demolice? Nebylo by jednodušší neničit všechny pilíře najednou, ale postupně? Budovy by to mohlo zničit tak jako tak, i když by to patrně způsobilo větší škody na okolí.

3) Můj protivník měl za to, že spiklenci se snažili zabránit velkým materiálním škodám v sousedství, protože by to stálo moc peněz. Stejně tak prý chtěli úplně zničit Dvojčata z finančních důvodů (spousta azbestu, hodnotný pozemek). Jednalo by se ale o natolik dalekosáhlé a významné spiknutí, že žádné škody ani v řádu desítek miliard dolarů nebyly příliš vysoké, pokud by něco mělo oslabit údajně smyšlený obraz čistě Usámova útoku. V sázce by bylo zřízení jakéhokoli státu, jehož elity by do spiknutí byly zapleteny, v případě Státu Izrael samotná jeho existence.

4) Působí zmateně, že by někdo zničil i třetí budovu (WTC7), když věděl jenom o dvou letadlech mířících na WTC. Vysvětlením bylo, že v budově byla mimo jiné ukrytá dokumentace k nyšetřování Enronu. Letadlem se prý do toho nedalo snadno trefit. Proč by potom někdo nesrovnal pouze výbušninami i Dvojčata nebo celé WTC? Námitka zněla, že by byla spousta obětí a pozůstalí by se moc ptali.

5) Ledabylá kamufláž? Nesouhlasím s tvzrzením,že v roce 2001 nebyl ještě internet dostatečně rozvinut a nebyl důvod se obávat, že se na něm objeví materiály o teorii spiknutí, tudíž spiklenci se nesnažili moc zakrývat stopy. Už když byl Klaus premiérem, tak se mu smáli za jeho původní blazeovaný nezájem o internet. Navíc sledujete-li Akta X, i tam existuje spousta podivínů věřících teoriím jiných spiknutí, a to i bez internetu.

6) Komu to prospělo? Americké vládnoucí kruhy by si mohly Saddáma a možná i Tálibán koupit, tudíž nepotřebovaly tak naléhavě záminku k válce.

Izrael končí v okamžiku, kdy ztrácí ochranu Ameriky – nepřiměřené riziko.

Zbrojaři – USA utrácely za zbrojení tak jako tak a nebýt války proti teroru, měly prý v plánu omezovat čínskou expanzi. To znamená spoustu výdajů, které byly pouze převedeny z jedné kolonky výdajů na zbrojení do druhé.

Po Vietnamu je jasné, že vleklá partyzánská válka omezuje americkou chuť zasahovat v zahraničí, to jest pokles výdajů na zbrojení.

Ropné společnosti snad potřebují mír v oblasti, kde podnikají, ne? Nemohly jiné muslimské skupiny rozmístit nálože ve WTC s vědomím, že dříve či později se provalí nesrovnalosti v oficiální verzi a USA budou zmateny?

Pan Steinský se zachoval úctyhodně. Ať již má pravdu nebo se mýlí, rozhodl se nést svoji kůži na trh plný patrně zaskočeného, zrazeně se cítícího a nepříznivě nakloněného lidu. Tvrzení, že hlavní a smrtelnou hrozbu představují imigranti a ne teroristé (zejména nedostanou-li se ke zbraním hromadného ničení, zaklepat!) je naprosto pravdivé.

Doufám ale z celého srdce, že ty směšně znějící omluvy Usámovi a „takzvaným“ (sic!) muslimským teroristům napsal nějaký šprýmař a ne redakce. Nebo snad ano!?

Orel

[10] Citujeme od jinud
Atllanka web Neděle 12. 07. 2009, 09.34

Přiznání architekta:

Vím zcela jistě, že konspirační teorie o řízené detonaci jsou nesmyslné.

Takže žádná řízená demolice, žádné detonace, prostě čistá statika a gravitace. Vím to z toho důvodu, že v únoru 2002 si Larry Silverstein, majitel WTC, najal skupinu odborníků, aby pád prošetřili. Potřeboval dokázat, že šlo o dva teroristické útoky a ne o jeden útok.

Naše skupina prostudovala všechny možné plány, koupili jsme velké množství videozáběrů a celkem přesně zrekonstruovali to, co se tam stalo. Kdybych nebyl členem této skupiny, možná bych byl na pochybách, ale takhle to můžu říci zcela jistě.

Proč byl důležitý počet útoků?

Protože pojišťovna to chtěla počítat jako jeden útok, a tak by majitel dostal jen polovinu peněz (3,5 miliard místo sedmi miliard). Pojišťovna měla samozřejmě svůj tým, který se snažil dokázat opak. Nakonec došlo k mimosoudnímu vyrovnání a majitel dostal něco přes pět miliard…

http://technet.idnes.cz/…technika.asp?…

[11] Citujeme od jinud
Atllanka web Neděle 12. 07. 2009, 09.49

Horac pro Eurabii

No tak to je konec tohoto serveru. Raději se už k 11. září vůbec nevyjadřujte, to bude asi nejlepší.

Chápu, že má tato konspirační teorie ještě více příznivců než ta o Elvisovi a je velice fantastická.

Bohužel veškeré tzv. důkazy jsou opravdu jen překroucené polopravdy nebo lži, zabýval jsem se tím dlouho. Kdyby existoval jen jediný důkaz, tak by to přece nebyla konspirační teorie.

Nikdo na světě vám přesně neřekne jakým spůsobem se zachová taková budova když do ní narazí letadlo, neexistuje přesná simulace jen teoretická.

Abych shrnul nejoblíběnější teorie:

  • Do WTC narazilo falešné letadlo s výbušným zařízením, opravdové letadlo unesli agenti a popravili všechny pasažéry.
  • Ve WTC bylo už předem vše připraveno, instaloval se termit na pilíře do všech pater, bohužel si toho nikdo nevšiml.
  • Po nárazu vybuchly v podzemí silné nálože, které neměli sice žádný smysl ale bylo to velcie akční. A kdo tomu nevěří tak je blbej :)
[12] Atlanko,
Karel Jemelka mejl Neděle 12. 07. 2009, 10.57

myslím, že tyto citace a odkazy jsou zbytečné. Prostě si budeme muset zvyknout, že v této zemi je cokoli na prodej. Cokoli včetně cti, přesvědčení atd. Proč by nemohl být na prodej nějaký web, který se snad náhodou nazývá Eurabia?

L. Zelenka mejl web Neděle 12. 07. 2009, 14.07

[6] zelovoc: Typuju tě tak na 15 let… Jestli jsi doopravdy viděl ty přiblblé filmy s tzv. skutečným vysvětlením a máš mozek, nemůžeš tomu věřit. Nenech se zmanipulovat nějakým moderátorem (jde o „dokumenty“ 9/11 in Plane Site, 9/11 Mysteries a další). Ten komentátor jen dělá svoji dobře placenou práci a drží se scénáře. Obojí snadno stáhneš z netu, je to ale v angličtině. Sorry, do slovenštiny ti to překládat nebudu. ;-)

[14] IMHO je problém ten azbest
A. S. Pergill mejl Neděle 19. 07. 2009, 23.11

Dnes už řada odborníků přiznává, že zprávy o škodlivosti azbestu byly nadnesené a příslušné stistiky „přiohnuty“ na nátlak průmyslové lobby. Proč? Azbest je přírodní materiál a jeho žáruvzdornost je známa přinejmenším od středověku. Nelze ho tudíž zatížit patenty a poplatky za ně. Proto byl tlak ho vyřadit ze hry, aby se prosadily dražší a podstatně méně kvalitní materiály. WTC mělo být původně izolováno azbestem až nahoru. Nebylo, právě kvůli hysterické protiazbestové kampani. Původní plány prostě počítaly s lepší žáruvzdorností a lepší izolační schopností izolací okolo konstrukčních prvků; i hasiči zřejmě do poslední chvíle nepočítali s rizikem, že to spadne. Je docela možné, že konspirační teorie rozvíjejí skupiny a jednotlivci, kteří se na kampani proti azbestu podíleli, protože:

  1. Lži, falšování vědeckých dat atd. o škodlivosti azbestu (azbest není neškodný, ale jeho škodlivost byla mnohonásobně zveličena) jsou známé, články o tom vyšly v renomovaných časopisech a nikoli anonymně
  2. Ve WTC zahynula spousta lidí, a představa procesu na téma, „co by se stalo, kdyby tam byl účinnější azbest místo méně účinných "moderních“ materiálů" musí mnoha lidem vyvolávat noční můry

Proto je lépe kalit vodu a doufat, že k takové žalobě nedojde.

[15] Matka Tereza
Smolík mejl Pátek 28. 10. 2011, 09.55

Matka Tereza byla naprosto bez prostředků, stejně jako jako téměř celá Indie. Její snahou bylo, aby lidé kteří umirají na ulicích, umírali jako lidé. Aby viděli, že o ně někdo jeví zájem a doprovází je v té nejtěžší situaci, což je ostatně přání téměř všech umírajících v jakékoli zemi. Pokud jsou M.Tereze podsouvány jakékoliv jiné zájmy, jsou to pomluvy. Jejich autoři by si měli uvědomit, že škodí nejen M.Tereze, ale především sobě. Vše dobré přeje Smolík

[16] Smolíčku pacholíčku...
Královna Pátek 28. 10. 2011, 17.08

Ty zjevně nerozumíš psanému textu. Článek nic jiného spolu s historiky netvrdí. Pro nemocné lidi dělala to, že je přikryla, pohladila a nechala s pomocí Boží umřít. Peníze odevzdala zástupci Boha na zemi papeži a ten se za ně pomodlil.

Také ti to přeju. Třeba na zápal slepého střeva. To bude pro tebe dostatečnou odměnou. Rakovina kostí bolí daleko víc. Haleluja!

[17] ...
jura Neděle 19. 08. 2012, 23.52

takže všechny tyto lidi taky považujete za zaprodané pomatence jako redakci Eurabia?

http://patriotsquestion911.com/

[18] Zaprodanci a Pomatenci
Kassandra Pondělí 20. 08. 2012, 14.01

[17] jura: Tak ty myslíš, že nejsou zaprodanci a nebo pomatenci? A z čeho tak chlapče usuzuješ?

Nelze přidávat nové komentáře.