Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Nová TV NOTA - znáte ji?

Milý návštěvníku!

 

Vítám Tě na těchto stránkách, které vznikly ze stesku po písničkách, které mají duši, básničkách, které si člověk rád zapamatuje a filmech, které nevznikly z touhy po kasovním úspěchu. Byla bych ráda, kdyby ses zde cítil jako v příjemné (i když virtuální) umělecké kavárně, stal ses mým spolutvůrcem, spoluautorem, pokud zrovna nejsi písničkář, básník ani filmař, kritická činnost „hodnotitelů“ má pro mě význam podstatný!

Tvá Nota

 

 

Tak takhle mile vás vítá webová stránka nové internetové televize NOTA, která sdružuje všechny písničkáře, tvořivé básníky a intelektuální klauny pod jednou střechou.

Vstupte a podívejte se na to, co rozhodně neuvidíte v komerčních televizích přesto, že to existuje, žije a dýchá. Udělejte si čas v té dnes tolik uspěchané době plné komerčních lákadel a nechte svou duši pohladit prostou písničkou, básničkou či melodií. Vaší duši to jistě neublíží, dokonce myslím, že právě naopak.

 

 

 

Čtěte také:

 

 

 

 

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Smrt popového krále Michaela Jacksona Následující text: Vzdušné zámky EU pro Irsko »»»

Atllanka | Pondělí 29. 06. 2009, 07.57 | Hudební svět, Osobnosti, Písničkáři | trvalý odkaz | vytisknout | 2604x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.