Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Smrt popového krále Michaela Jacksona

Koho Bozi milují, umírá mlád…

 

Včera zemřela legenda světového popu Michael Jackson. Svého velkého comebacku, který plánoval v létě, se již nedočká…

Za dobu své kariéry prodal Michael po celém světě více než 750 miliónů alb, přičemž jeho album Thriller, vydané v roce 1982, se stalo nejprodávanější deskou všech dob a Michael Jackson za toto album obdržel Diamantovou desku, což znamená prodej přesahující 100 miliónů kusů. To jsou čísla, která hovoří za vše.

 

 

Michael Jackson byl jednou z nejpodstatnějších osobností současné populární hudby. Jeho smrt v pouhých padesáti letech definitivně uzavře další její kapitolu stejně, jako ji uzavřela předčasná smrt Johna Lennona, či Elvise Presleyho.

 

Přečtěte si co bezprostředně po jeho smrti řekli někteří slavní

 

 

Lisa Marie Presleyová – bývalá manželka: Jsem velmi zarmoucená především kvůli jeho dětem, pro které byl vším, a také kvůli celé jeho rodině. Je to obrovská ztráta.

Madonna: Nad tou smutnou zprávou nepřestávám plakat, velmi jsem Michaela Jacksona obdivovala. Svět v něm ztratil jednoho ze svých velikánů, i když jeho zpěv s námi zůstane navždy.

Arnold Schwarzenegger: Michael byl neuvěřitelný fenomén, stále kreativní a neustále svůj. I když jeho osobní život byl provázen otazníky, odešel v něm bezpochyby velký umělec jehož existence zasáhla několik generací této planety.

 

 

Britney Spears: Michael jackson byl obdivuhodný člověk, který bude nejen mně velmi chybět.

Brooke Shieldsová – herečka a dlouholetá přítelkyně: Mé srdce je naplněno smutkem z ničivé ztráty, kterou je pro mne smrt vzácného přítele. Michael byl mimořádný kamarád a umělec.

 

Předpokládaná Michaelova podoba bez plastických operací

 

Quincy Jones: Michael nás opustil tak náhle a tak mladý. Nedostává se mi slov… Byl to dokonalý umělec, jeho přínos hudbě je nezaměnitelný, jeho odkaz bude navždy živý, odešla s ním část mé duše.

Dionne Warwicková – zpěvačka: Svět bezpochyby přišel o jednoho z největších umělců. Měla jsem to štěstí, že jsem s ním mohla pracovat…

 

 

Neil Portnow – organizující Grammy Awards: Jen velmi vzácně je svět obdarován darem tak mimořádného uměleckého mistrovství, talentu a vize, jaký zosobňoval Michael Jackson. Byl skutečná živoucí hudební ikona. Jeho nezaměnitelný hlas, novátorský přístup k tanečním kreacím, ohromující hudební všestrannost a úžasná hvězdná síla jej provázely od dětství až k dnešní, celosvětové slávě.

Liza Minelliová – herečka: Byl to milý, jemný a okouzlujícího muž a také jeden z největších umělců, kterého kdy naše země nosila. Bude mi chybět.

Janet Jacksonová – Michaelova sestra: Jsem zasažená zármutkem a zničená náhlou ztrátou svého bratra.

Chuck D – raper, člen skupiny Public Enemy: Michael patrně zemřel na zlomené srdce a zlomenou duši. Byl nejspíš jednou z obětí drogy zvané celebrita, na kterou se marně snažil ztratit návyk.

 

 

Al Sharpton – americký obránce lidských práv: Obracím se na lidi celého světa, modlete se za jeho duši i za jeho rodinu. Znal jsem Michaela 35 let, ještě v dobách, kdy jsme oba byli mladíci, pracoval jsem s ním, kráčel mu po boku a často jej hostil ve svém domě, kde jsme spolu velebili náš společný idol, Jamese Browna.

Martin Scorsese – režisér: Každý jeho krok byl naprosto neuvěřitelně precizní a plynulý. Bylo to jako hledět na pohybující se rtuť… Bude mi chvíli trvat, než si zvyknu, že už tu s námi Michael není.

Steven Spielberg – režisér: Stejně jako nikdy nepřijde další Fred Astaire nebo Chuck Berry či nový Elvis Presley, tak také nikdy nebude nikdo srovnatelný s Michaelem Jacksonem. To jeho talent, jeho úžasnost a tajemnost z něj udělaly legendu již za života.

 

 

 

 

Související texty a videa:

 

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Putinovi armádní otroci Následující text: Nová TV NOTA - znáte ji? »»»

Atllanka | Pátek 26. 06. 2009, 17.45 | Story, Osobnosti, Hudební svět | trvalý odkaz | vytisknout | 3014x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.