Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Plnohodnotní voliči? Ne! Duté trubky!

Budeme opět volit psychopaty, a vyžírky?

 

Motto: Jsme sami opravdu tak hloupí a oškliví, že si musíme volit do svého čela odporné a naduté bigamistické narcisy a psychopaty, arogantní kulty osobnosti, prolhané a vyžilé rudochy, zelené rozplizlé biomasy jau jau…

Různé pizizubky a jiné filipojakubské blbky, počuněné slizké černoprdelníky, tupé tlusté modráky, úchylné na předsedající matce fixované Normeny Batese, prolisabonské valašské tupohlávky, a v neposlední řadě křivé naducané huby a bradavičnaté tlusté vyžírky s jejich anorektickými blonďatými maskoty?

 

Nemají Češi na to, aby si sami vládli?

Polovina Čechů si do svého čela neustále volí parazity, a já se ptám proč? Vezmu-li v úvahu staré moudro, že podle sebe soudím tebe, pak je na snadě, že zřejmě proto, že sami parazity ve své většině jsou a mají tudíž pochopení pro plané sliby, lži, zlodějny, lenost, přetvářky a udavačství, a co víc, tyto bohaté totalitní praktiky mají zažité v krvi.

 

Byli k tomu totiž účelově 40 let totalitou vychovávaní.

Ač často sami hloupí a nevzdělaní – jediným vzděláním většiny z nich je komunistická škola, ulice a hospoda – skutečně vzdělaným osobnostem naprosto nedůvěřují a vše co jim tyto autority sdělují, již předem ze zásady odmítají, a ve své hlouposti obvykle konají zcela opačně. Že destruktivně k vlastním cílům jim nikdy nedojde.

 

 

Tito lidé se slzou v oku vzpomínají na to, jak se tady podle nich za vlády komunismu v tom jejich úžasném a spravedlivém socialismu měli – to jest například:

Dosytosti knedlíků, bůčku, zelí a piva v zimě v létě… v zimě sice jediná zelenina, ale zelí má všechny vitaminy a bylo bratru za babku

Socialistické zdravotnictví… sice je nechali soudruzi umírat v bolestech na sklerozu, rakovinu, selhání ledvin, či špatně operované žlučníky a nárok na transplantace mělo jen horních 10 tisíc, ale bylo to ZADARMO…

Dostupné bydlení v paneláku v 1+2, se třemi a více dětmi i v 1+3, s tekoucí teplou vodou a umakartovým jádrem, dálkově vytápěné s okny s kovotěsem a parketami v obýváku!… ihned sice někde v pohraničí, a to jen když se zavázali na 10 let práce na šachtě (Mostecko, Ostravsko, Sokolovsko…) jinde se čekalo na byty třeba i 20 let (Praha, Jihlava, Ostrava, Karlovy vary, Brno…)

Podnikové rekreace na Vranov, Lipno, Mácháč… a jednou za tři roky pro náročné Bulharsko, ti bohatší a šťastnější i Jugošku…

Před panelákem po dovršení čtyřicítky Škodovku, výběr byl až z 5-ti barev, a ti šťastnější Wartburga, nebo rumunský šrot na kolečkách Dacii, a někteří i vrchol pokroku, ruské Lady nebo dokonce Volhy… později i vyřazené a po papaláších ojeté Tatry 603 a 613

 

 

Nádhera, což? Někteří máme krátkou paměť a nikdy nepochopíme, že jsme v podstatě dělali za stravu, byt a ošacení! Nepochopíme, že i toto málo už nejde nikdy vrátit, že to všechno bylo už nadále neudržitelné, protože občané sovětských gulagů a jiných socialistických sel (Rumunsko, Mongolsko, atd…) shodili ze sebe sající soudružské ubožáčky z celého socialistického tábora a jim, socialistickým parazitům, tím definitivně chcípl hostitel.

 

 

Parazit však je parazit a tak naši soudruzi nemohou na ty časy nikdy zapomenout a tak stále volají po hostiteli, rádi by si opět našli nějaké nové pitomce, co by na ně v lágru socialistického uskupení do úpadu makali, založili si za tím účelem dokonce i Evropskou unii, a snaží se nás všechny opět soudružsky přesvědčit jak jsme si rovni, a oni opět samozřejmě ještě rovnější.

Stačí si povšimnout, jaké že si to páni europoslanci sami pro sebe navrhují platy a to v době recese, kdy stoupá nezaměstnanost a ekonomicky krachují rodiny s dětmi proto, že oni špatně pracovali, když neochránili své vlastní pracovité občany, kteří je zvolili, před bídou.

 

 

Denně pak také ty staré i ty novodobé socanské parazity posloucháme všude okolo sebe. Jak se chlubí, že dělají jen když se na ně šéf dívá, jak stále kradou co se dá a také jak stále žijí jako by se nechumelilo… jak stále jen užívají, dle směrnic BSP se druží, každý týden chlastají, grilují a u toho řvou, že kvůli pravičákům, svým chlebodárcům a hlavně poplatku 30-ti korun mají jen na Italii, zatím co by měli mít nárok na Dubaj.

 

 

Může se jim stokrát vysvětlovat, že při představě, že mají zemědělskou usedlost, kde dělá z čtyřčlenné rodiny jen jeden a to jen 4 hodiny denně s volnými víkendy a svátky by asi těžko přežili, protože by jim pochcípal dobytek hlady, a jen velmi těžko by stihli vůbec zasít, natož vypěstovat a sklidit třeba jen ten blbej tuřín, co se jedl za války.

 

Nechápou nic.

Nemají totiž čím. Jsou to gumy, prázdné trubky, které nemají prostě od předků v genech předáno, že poctivá práce se vyplácí, že normální je nekrást, nechlastat, nepoflakovat se a hlavně, dělat po celou dobu, za kterou mě někdo platí co nejusilovněji to co mám, a po práci si pak ještě zvelebovat vlastní bydlo, vychovávat potomky, vzdělávat se a dávat vydělat jiným, když jim zaplatím z toho co jsem sám vydělal za služby, které umí lépe a které využiji pro svou potřebu.

 

Život přece není špatně odvedená práce v zaměstnání a po ní gaučink, pívo a televize.

Domnívám se, že tento parazitní problém je mnohem horší u mužů než u žen, protože ty povětšině pracovaly i za komunismu v úkole, po práci se nořily do sáhodlouhých front na obyčejné jídlo ve státních rozdělovnách, aby po zaplacení dotovaných cen kvůli mizernému platu, vyzvedly rodinné potomky ze školek a jeslí a nastoupily druhou směnu v domácnosti, kde už netrpělivě od TV volal ten jejich „živitel“ jestli mu nezapomněly koupit cigára a pivo…

Inu, socanům a komoušům prý jde o naše blaho. Já se ptám, od kdy? Přes 40 let tu byli socani co si říkali komouši, všechno zestátnili a kam to vedlo? Co dokázali kolektivizací a znárodněním veškerých majetků? Jen to, že všechno bylo všech a tedy ničí, že téměř nikdo nedělal a kdo mohl se flákal, každý přemisťoval (kradl) v rámci svých možností co se dalo, a republika si tak pomalu a jistě sama prožrala veškerý majetek, který před tím nakradla, rozuměj znárodnila.

 

 

A když se vytunelovaný prožraný a vyčerpaný socialistický moloch konečně sám zhroutil, myslel jsem, že je všem jasné, že to bylo zákonité, a předem dané.

Myslel jsem, že se většina z toho poučila a pochopila, že socialismus je navždy uzavřená kapitola a komunismus neuskutečnitelná nádherná utopie.

Naivně jsem se domníval, že každý ví, že je přece v zájmu slušného přežití lidstva takového experimentálního tureckého hospodaření v uzavřeném vybydleném a vyžraném lágru vedeném Jakeši, Štěpány a Husáky navždy zanechat.

 

Aspoň to tak v listopadu 1989 vypadalo. Hurá, lidé konečně vyšli do ulic a volali – Konec vlády jedné strany! A soudruzi to vzdali.

Vzdali to bez boje, výměnou za beztrestnost – Nejsme přece jako oni! Nomenklatura byla svržena. Avšak jen na chvíli. Záhy, když soudruzi zjistili, že jak jsme nezdravě tolerantní k nim tak jsme zároveň velmi nenávistní vůči navracející se emigraci a veškerým radám západu, a že jsme tedy mnohem hloupější než čekali, a hlavně že jsme naivní a nepoučitelní, rozhodli se, že si tedy rozkradou i to co se jakžtakž drželo nad vodou.

 

A tak začala privatizace.

Bývalí komunisté a nomenklaturní kádry zahodili své rudé legitimace, vstoupili do jiných stran a začali si rozebírat to, co podle nich stejně bylo vždy jejich. Někde se do toho vrhali sami, někde použili sem tam nějakého toho poctivého troubu či disidenta, po jehož zádech se šplhali bez problémů výš, aby jej posléze označili za blázna a zašlápli jako škodnou.

 

 

Dneska všechno svalují na kapitalismus, ale že ten kapitál mají zase jen a jen oni, to si myslí, že nevidíme. Myslí si že nevidíme, jak mašinfíra Gross zbohatl a kupuje domy na Floridě… myslí si, že nevidíme jak si uplatili beztrestnost, jak rozhazují ze státního, jak si Rath hraje na Goebelse a Paroubek na Stalina.

 

Jsou arogantní.

Pokojné demonstranty nechávají škrtit prasečí ochrankou a z hozeného vajíčka dělají div né útok na veřejného činitele. Ze všeho viní Mirka Topolánka a ODS, že jsou tím už tak trapní, že od nich dávají pryč ruce i jejich vlastní členové… to nevidí.

Soudruh bratr Paroubek se už asi dočista zbláznil, tak mu zachutnala moc, že nevidí neslyší, a bije okolo sebe opravdu jako chcípající kobyla. Ona ta bývalá restauratérská stará garnitura už vlastně pomalu a jistě páchá sebevraždu, ale té škody co ještě natropí, než jí všichni přestanou pomáhat a ona konečně zdechne…

 

 

Myslí si ti samožerští tupci, že si necháme líbit to, že oni zcela evidentně chtějí znovu znárodňovat i to málo, co se postupně podařilo ozdravit a co ještě funguje? Vytáhli nás v listopadu 1989 do ulic jen proto, aby jsme jim svou prací ozdravili ekonomiku, vytvořili plnou směnitelnost koruny a začali vyrábět zboží konkurence schopné jinde než v rozvojových zemích a nebo výměnném trhu RVHP?

 

 

Šoupli svůj zdevastovaný socialistický průmysl a obchod komouši se socanama do očistné lázně kapitalismu, aby jej posléze znovu znárodnili?

My už nevíme, že za nich jsme si mohli s českou korunou tak akorát vytřít pr… a že dnes je to světově uznávaná měna? Nechápeme a nevidíme, že socani by například to letiště taky prodali, ale rádi by až budou u moci sami, aby shrábli výtěžek do vlastních řad nebo nevěstinců a hotelů jako je Dvořák?

 

Oni nedělají nic pro lidi, jejich heslem vždy je a bylo:

Čím hůř se lidi mají, tím více nás volí! Jen nespokojený a chudý se chce totiž dělit – podle něj s tím bohatším samozřejmě, je to tak těžký pochopit?

 

Co s nima?

S takovým materiálem, jehož zástupci samozřejmě sedí v PS a Senátu, se nedá dělat nic. Ten se musí jedině izolovat a nechat vyhladovět, k čemuž sami již neklamně svou volbou vlastních nových a ještě lepších parazitů spějou.

 

 

Já už žiju 7 let mimo Česko, dělám mírně nadprůměrnou práci u PC, vydělávám se svou ženou, která pracuje v cestovním ruchu dohromady něco okolo 5 tisíc Euro měsíčně.

 

Když se stavím dvakrát ročně doma za rodiči a sejdu se s kamarády dojde na otázky jak je ve světě…

Tak vyprávím jak se mám, jak bydlím, co jím a co dělám a kolik za to beru. Oni se samozřejmě hned ptají kolik zaplatím za bydlení, jídlo a doktory…

Když jim řeknu, kolik probydlím a kolik stojí doktor, významně pokyvují hlavou a pomrkávají na sebe, jak že dobře udělali, že zůstali doma, ale když jim řeknu, kolik měsíčně ušetřím, a co vše už jsem procestoval, tak mi nevěří.

Hádají se se mnou, že to není možné, a za mými zády si šuškají, že přece nepřiznám, jakou tam třu bídu. Přitom vidí, jak jsme se ženou oblečeni, v čem jezdíme, čím voníme atd…

 

 

Chovají se přesně tak, jak jim kdysi nalili ve škole a ještě mnohde i dnes nalévají jejich komunističtí učitelé… Cituji:

Platy v kapitalismu, pokud ovšem máte štěstí a seženete práci jsou mnohem vyšší než u nás, ale polovina stojí bydlení a sociální služby a druhou polovinu stojí dělníka u kapitalisty jídlo a sociální služby, proto mají domy tak často zatížené hypotékou a žijí z úvěru do úvěru. Když pak ztratí práci, není divu, že páchají sebevraždy s celými rodinami…

To by se vám v socialismu stát nemohlo, tady má každý právo na práci, když pracuje je mu přidělen byt a půjčky reguluje stát tak, abyste se nezadlužili víc, než unesete…

Auto je luxus určený pro lidi středního věku, jde nám totiž o vaše zdraví, kupujte mopedy a hlavně kola, nebo pěstujte pěší turistiku, za jejímž účelem jsme pro vás vyhlásili akci 100 jarních kilometrů…

A zdraví? To si nekoupí ani ten kapitalista, i kdyby měl sebe víc peněz, tak umře stejně jako vy, ne?

 

 

Že to není pravda mnohým nedošlo ještě ani dnes. Čeští chytrolínci, kteří nikde, snad mimo Chorvatska ještě nebyli, vědí všechno líp a hlavně, posuzují lidi a celé národy pořád podle toho, co jim komunistický dějepis narval do hlav.

A tak jsou dnes mnozí pro Lisabon, kterým lezou do tlamy islámu a zakládají nové, ještě lepší socialistické impérium, vyzdvihují palestinské teroristy jako hrdiny v boji proti židovské nadvládě, tíhnou k naprosto totalitnímu Rusku a Rusákům, plivou na americký imperialismus a hlavně, chtějí rovnost – že v bídě, to jim nedojde ani až opravdu tím hladem chcípat budou… to zase budou sdělovat svým potomkům, že za to vše může ten americký žid.

Adam Michnik kdysi řekl: Nacionalismus je posledním stadiem komunismu! – A ten se nám tu v poslední době zatraceně rozmáhá…

 

Bonus – poučný… ;)

 

st@tll

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Kupředu levá, zpátky ni krok! Následující text: Nebezpeční důchodci »»»

Atllanka | Úterý 26. 05. 2009, 20.29 | Česko, Čecháčkovství, Totalita | trvalý odkaz | vytisknout | 2564x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Nezvyklá upřímnost socana
Dolly Středa 27. 05. 2009, 01.09

Jak vidí své šéfy Paroubka a Ratha lídr kandidátky ČSSD Jiří Havel?

Otázka i odpověď zazněla v on line rozhovoru se jmenovaným:

DOTAZ:

DY 25.5. 13:09 Současná ČSSD je stranou orientovanou pouze na získání moci a ovládnutí lidí metodou cukru a biče, ovládanou dvěma mocichtivými psychopaty. Jak dojde k tomu, že se slušný člověk jako Vy stane dobrovolnou součástí této mašinerie?

ODPOVĚĎ:

Havel 25.5. 14:01 Strany jsou o idejích. V každé straně jsou prašivé ovce. Chcete, abych vyl s Topolánky a Langry, Kalousky a Čunky nebo Bursíky… Vstupte do nějaké strany a kultivujte ji. Nadávat na špatnost světa umí každý.

reaguj[2] Hellou Dolly,
Královna Středa 27. 05. 2009, 17.07

to je boží, on tedy vlastně nazval Ratha s Paroubkem prašivými ovcemi :D)))

reaguj[3] Ale kdež.
Karel Jemelka mejl Středa 27. 05. 2009, 21.25

(pro 2) Jednak o idejích jsou velmi výrazně strany levicového typu. Ideje jsou silnější než logika. Ideje jdou až za hrob. Odpůrců. Tahle kreatura přece nechce výt s lidmi, kteří jsou v míře slušnosti alespoň o level výše. Vyje s Puchejřem a Drátem. Tenhle „kultivátor“ se vyjadřuje, nebo nepřímo naznačuje, že se sám pokouší kultivovat. Každá kultivace má směr a cíl. Nechce li tenhle kultivátor výt s těmi, kde je již alespoň malinko zkultivováno, jaký cíl a smysl má jeho kultivace? Strana za Demokracii na Cizí Účet je levicově zkultivovaná natolik, že dávno vytlačila Komunisty z místa levice. Zajímavý je fakt, že levicové strany se vždy ohánějí kultivovanoatí diskuse, politiky, atd. A chudáci voliči vysoce hodnotí kultivovaný projev. Nač je voliči kultivovaný projev, blábolí li někdo „kultivovaně“ nesmysly ztopořené idejemi? Tenhle Havel není nic jiného než dacan stejný jako jeho dva straničtí kamarádi.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?