Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Palestinci - Hitlerovi vnuci

Proč strkáme hlavu do písku a nechceme vidět realitu?

 

Motto: Nemám nic proti islámu, protože vychovává muže jaké potřebuji a slibuje jim nebe pokud bojují a jsou zabiti v akci. Islám je velmi praktické a atraktivní náboženství pro vojáky… Heinrich Himmler, říšský vedoucí SS nacistické třetí říše.

 

Velký Muftí – Hitlerův vzor

19.května 1941. Velký muftí Jeruzalémský a Palestinský vůdce Saďd ibn Muhammad Amin al Husseini vyhlašuje džihád proti Britům a židům po boku Adolfa Hitlera. Strom palestinského násilí, který vydává své hořké plody v podobě nejen protiizraelského terorismu má svoje kořeny nenávisti v hluboké historii.

 

Překlad textu pod fotografií z dobového tisku: Adolf Hitler a palestinský vůdce velký Mufti Jeruzalemský Amin al Husseini rokují o detailech konečného řešení židovské otázky.

 

Již v roce 1916 byl palestinský führer Amin al Husseini za vyzývání k protižidovskému násilí odsouzen k deseti letům vězení jemuž se vyhnul útěkem do Sýrie.

V roce 1921 mu byla Brity udělena amnestie. Jakoby první předznamenání mnohonásobných aktů slabosti západní civilizace vysílaných do islámského světa, momentálně vrcholících snahou zrušit Vánoce protože uráží muslimy ve Velké Británii.

Tak nám již roku 1929 Palestinský džihádník Amin al Husseini vyhlašuje pogrom na židy a v roce 1936 další. V době kdy ještě Adolf Hitler teprve snil o svém stroji na smrt v Osvětimi, Treblince nebo Sobiboru, už palestinci židy masově zabíjeli a terorizovali.

 

 

Roku 1937 pro Palestinského „hrdinu" byla palestinská půda opět horká a tak nám opět přesídlil tam, kam tak rád jezdívá sbírat zkušenosti s islámským terorismem Jiří Paroubek s chotí. Tedy do Sýrie. Do Damašku.

V roce 1937 vyhlašuje neochvějnou podporu Adolfu Hitlerovi a nacismu a setkává se na syrském území s budoucími válečnými zločinci SS Hauptschanfuehrerem Adolfem Eichmannem a SS Oberscherfuehrerem Herbertem Hakenem.

 

Palestinsko nacistické kostky s čísly šelmy jsou vrženy

Z tohoto materiálu byly vytvořeny rovněž i základní kameny panarabské socialistické strany BAAS. 28.listopadu 1941 se Amin al Hussejni setkává s Adolfem Hitlerem přičemž byl předtím přijat Joachimem von Ribbentropem (pověšen v Norimberku jako válečný zločinec) a Heinrichem Himmlerem.

 

 

Přátelství nacismu a islámu je natrvalo uzavřeno. Nacisté budou vraždit na území, které dobudou a palestinci zase tam kam dosáhne ruka džihádu. S cílem vyhladit židovskou populaci.

Islám požehnal muslimským SS divizím. 13. Waffen SS divizi Hanzar, 23. Waffen SS divizi Kama, a 21. Waffen SS divizi Skanderbeg. Cesta do muslimského ráje je dlážděna lebkami a hnáty obětí této nenávistné ideologie stojící nad vším a zastřešující všechna náboženství a tudíž vyvolené vládnout světu.

 

 

Později u Norimberského soudu, Eichmannův zástupce Dieter Wisliceny dosvědčil, že Palestinský vůdce Amin al Husseini byl jedním z iniciátorů vyhlazování evropských židů a spolupracovníkem a poradcem Eichmanna a Himmlera v otázce provedení tzv. „konečného řešení židovské otázky“, pod čímž se skrývá zabíjení po milionech.

Husseini, který byl jedním z nejbližších přátel Eichmanna ho neustále podněcoval k co největší rychlosti ve vyhlazovacím procesu. Podle tohoto svědectví Dieter Wisliceny dále potvrdil, že Amin al Husseini spolu s Eichmannem navštívili Osvětim včetně plynových komor aby se velký muftí Jeruzalémský naučil provozu vyhlazovacího koncentračního táboru a mohl tak vytvořit Osvětimskou repliku v Hebronu. Proto je namístě nazývat věci pravými jmény. A islám tedy islamofašismem.

 

 

Islámofašismus a Rakovina v Jordánském království

Po válce islamofašista Amin al Husseini předsedal Světovému islámskému kongresu (jak jinak) než roku 1974 zemřel v Libanonu.

Po roce 1948 kdy palestinci odmítli žít v míru vedle Izraele a nacistickoislámský džihád pro Adolfa Hitlera tak povýšili na svůj trvalý způsob života se takto ráčili projevovat i v jiných zemích. Vraždy, únosy letadel, pumové atentáty. Tuto palestinskou „kulturu" ráčilo zažít i Jordánsko kam se nezvaní palestinští hosté nastěhovali.

Zabití krále, převzetí moci a vláda pomocí teroru – cíle palestinských teroristických organizací vůči Jordánsku – seznamte se s tímto palestinským angažmá. Tam kde jsou palestinské uprchlické tábory, tam je násilí.

Nebylo tomu jinak ani v Jordánském království. Odtud byly v únoru 1970 vydány pokyny k zavraždění jordánského krále a k útokům na podstatu Jordánského státu. Palestinské teroristické organizace zahájily otevřený boj vůči hostiteli.

 

 

Stejně se chovají vůči hostitelskému tělu rakovinné buňky. Jde jim jen o to zabíjet. Jordánský král Husajn, ale vyhlásil stanné právo a udělal to samé co dnes koná izraelská armáda. Jordánské letectvo a pozemní vojsko zahájilo odvetné operace vůči palestinským teroristům. Jordánské tanky zahájily palbu na palestinská velitelství. 2 000 palestinských teroristů a několik tisíc palestinských „civilistů" zahynulo. Celkový počet obětí se odhaduje na deset tisíc.

 

Libanon a Nóva KGB

Poté se palestinci přesunuli do Libanonu aby tuto kvetoucí zemi proměnili na zemi rozvalin a smrti a Paříž východu – Bejrút na hromadu betonu z něhož trčí armovací železné pruty.

 

 

O tom, že KGB převzalo otěže podpory palestinského terorismu po Adolfu Hitlerovi se snad ani nemusím zmiňovat. Stačí se podívat na zprávy na Nóvě kde husička sděluje Paroubkovým voličům, že Izraelci zabíjejí děti a že palestinská islámskofašistická protiizraelská demonstrace v Praze, kterou tvořilo všech sto palestinců s hákovými kříži na tričkách zde žijících, byla NARUŠENA člověkem s Izraelskou vlajkou.

 

 

Ptáte se proč tomu tak je? Protože společný nepřítel nacismu, islámu a komunismu zůstává.

Je jím euroatlantická svoboda, lidská práva, demokracie a prosperita představovaná Izraelem v moři islámské bídy a středověku chráněná armádou vlastní jakožto i ozbrojenými silami Spojených států amerických.

 

God bless USA! – God Bless Amerika ozvučená PPS – stahujte zde

 

Související texty:

 

BONUS od ATLLANKY

God bless Israel! – Shema Israel ozvučená PPS – stahujte zde

 

zpracovalo st@tll 2009 – autor textu M.Václavek  

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 


pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Hitler, Mohamed a islám - jak se to rýmuje? Následující text: Manipulace, provokace, dezinformace 4.část »»»

Atllanka | Neděle 9. 12. 2012, 12.25 | Israel, Islámský terorismus, Nacismus | trvalý odkaz | vytisknout | 5145x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Palestinci?
Krempa Daniel Neděle 26. 04. 2009, 00.13

Co to je? To je jen hrstka zdegenerovaných arabáků co je nikdo nechce a všichni na ně jen doplácejí. Kdyby Hitler opravdu vyhrál, už by byli konečně vyřešeni. Stejně jako slovani, co si sem dneska zvou nácky Duky a jiné buky.

reaguj[2]
awe_cz Úterý 28. 04. 2009, 21.19

Jezisi, to je sbirka zvratku, skoda casu to cist…

reaguj[3] Hloupému vše hloupé
Jan Potměšil Středa 29. 04. 2009, 08.49

[2] awe_cz: Ber to bod po bodu a piš kde je v tom textu nepravda. Jinak se obávám, že jsi to zde ty, kdo zvrací a škoda času tě brát na vědomí…

reaguj[4] Proletáři všech zemí, vyližte si prdel!
Jan Potměšil Středa 29. 04. 2009, 09.01

Je až s podivem, jak se světová lůza opět žene do průseru, a ve vidině bohatství, které nakrade těm úspěšnějším je ochotná zavraždit nejen vlastní mámu a tátu, ale sebrat budoucnost svým dětem, zmrzačit své vlastní duše i těla a v konečném důsledku zdechnout na bojišti vlastní tuposti.

Nikdy nepochopí, protože neumí základní matematiku, že i kdyby sebrali všem boháčům světa všecko a přerozdělili si to, vyžili by z toho tak možná týden. Pak by se požrali navzájem.

No asi to musí být, aby těch pár přeživších toho konečného řešení lidské otázky konečně dostalo rozum, a vzalo to z gruntu od pazourku znova.

Zdravím Atllanku, dobrá práce ;-)

reaguj[5] Jsme tak naivní, až se islám chláme!
Turtles web Úterý 23. 11. 2010, 14.32

Většina lidí tvrdí, že jim nevadí korán ani islám, že nejsou muslimové všichni stejní, tak jak to teda je, vy pisálci typu Olšer, Očadlík a spol?

Podle čeho se domníváte, že muslimové žijí? Přestaňme si něco nalhávat, i za Hitlera bylo dost Němců, kteří s nacismem nesouhlasili, i za komunistů bylo dost antikomunistů… ale stačilo jich pár umlčet a zbytek většiny už ze strachu držel hubu.., a zlo se vesele roztahovalo.

Tak je to i s islámem, jen je tu menší rozdíl, a to ten, že ta mlčící muslimská většina jedním dechem nechce násilí ale tím samým si přeje vidět islám po celém světě.

Proč asi i ti vzdělaní a mnohdy i zde dlouhodobě žijící, či dokonce zde narození vyznavači islámu si berou za manželky muslimky a když ne, tak většinou donutí ty své obdivovatelky konvertovat?

A jak to je s dětmi muslimů to snad víte i vy, všichni se totiž rodí rovnou jako muslimové, je šuma fuk, že matka nekonvertovala, rozhodující je vždy jen otec…

Tak se už jednou lidi konečně pochlapte a začněte nazývat věci pravými jmény, to co říkáte a píšete je totiž zcela evidentně jen potvrzení muslimské propagandy:

„My muslimové a korán s Allahem jsme hodní, mírumilovní, to my nic džihád.., nic válka.., to jen ti islámisté jsou fuj fuj fuj…“

reaguj[6]
Zuzana D. mejl Úterý 30. 11. 2010, 12.57

moooc dobry clanek.

reaguj[7] Mohamed + Hitler
Django Bradley mejl Čtvrtek 10. 01. 2013, 21.49

Nooo, víte, já se ani tak nezlobim na Mohameda nebo Hitlera, ale na jejich mámy, že je neuškrtili sotva se narodili… Velká škoda.

reaguj[8]
Honza Pátek 11. 01. 2013, 17.11

Hej! to já taky, ale už na jejich fotry, že nešli raděj na plot.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?