Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Australie už má dost multikultury?

Rázná řeč australského premiera Kevina Rudda na adresu muslimů

 

Kevin Rudd rozzuřil australské muslimy, když ve středu prohlásil, že by podpořil výzvědné agentury monitorující dění v mešitách v zemi…

 

Citujeme

Jsou to imigranti a ne Australané, kdo se musí přizpůsobit. Jsem již unavený z věčných obav, zda jsme nenarušili práva nějakých jednotlivců a nebo, nedej Bože, jejich kulturu. Od teroristických útoků na Bali jsme zaznamenali velký nárůst vlastenectví u většiny Australanů.

 

 

Tato kultura se vyvinula v průběhu dvou století bojů, zkoušek a vítězství miliónů mužů a žen, kteří toužili po svobodě.

Naší mateřskou řečí je hlavně angličtina, ne španělština, libanonština, arabština, čínština, japonština, ruština, nebo jakýkoliv jiný jazyk. Proto pokud si přejete stát se platnou součástí naší společnosti – Naučte sa náš jazyk!

 

 

Většina Australanů věří v Boha. To nejsou žádní kresťanští extrémisté nebo političtí lobisti. Vezměte na vědomí fakt, že to byli kresťanští muži a ženy, kteří právě na křesťanských principech založili tento stát. Je to jednoznačně podložené důkazy, a je proto zcela správne že je tento fakt zobrazen na stěnách uvnitř našich škol.

Pokud je Bůh tím, co vás uráží, potom vám doporučuji vybrat si jako svůj nový domov jinou část planety, protože Bůh je stálou součástí naší země a kultury. My budeme nadále svobodně vyznávat svoji víru a nebudeme se vás ptát, zda to smíme dělat…

 

 

Naopak se ale ptáme zda vy chcete přijmout kulturu a víru naši a dát tím tak najevo, že s námi chcete žít v harmonii a míru.

Toto je totiž náš domov, naše zem a náš životní styl, a my umožníme každému z vás tu žít. Ale až po té, co skončíte se svými věčnými stížnostmi, naříkáním a požadavky, a také s urážením naší vlajky, naší přísahy a našeho křesťanského přesvědčení, či našeho způsobu života.

V opačném případě vám doporučuji využít jednu z mnoha našich skvělých australských svobod – A to je právo na svobodné opuštění naší země, pokud zde nejste spokojeni.

 

 

My jsme vás nenutili přijet sem, naopak, byli jste to vy, kdo jste žádali o vstup k nám, do naší země. Takže je na vás, abyste přijali zem, která přijala vás.

Kevin Rudd  zdroj  

 

Bonus: Australská lidová

 

Upozornění:

Podle tohoto zdroje, se jedná o hoax, to jest o zcela, či jen zčásti vymyšlenou zprávu za účelem klamání veřejnosti… Podle jiných zdrojů Kevin Rudd něco podobného řekl.

Ať už to je jak chce, poslouchá či čte se to dobře a navíc je to naprostá pravda. Hledejme proto mezi sebou lidi, kteří hlásají podobný názor a při volbách si vybírejme z takových politiků. Je totiž jenom na nás, kdy se tento hoax stane skutečností.

Vaše Atllanka

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Kdo terorizuje Severní Irsko Následující text: Měla matka syna, syna Zkurvysyna... »»»

Atllanka | Středa 1. 04. 2009, 23.15 | Civilizace, Islamizace, Australie | trvalý odkaz | vytisknout | 5490x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1]
@Teo web Sobota 4. 04. 2009, 23.01

Jo, ten chlap má koule!

[2] Ahoj @Teo
Atllan Sobota 4. 04. 2009, 23.55

[1] @Teo:Taky myslím, že valach to jistě nebude :)

[3] A co Evropa?
Kapr Miroslav mejl Neděle 12. 04. 2009, 09.49

Kdy už se konečně někdo z Evropy takto vyjádří?!?! Vždyť je to každému soudnému člověku nad slunce jasné.

[4] Original
Petronas mejl Čtvrtek 16. 04. 2009, 18.33

byla by k dispozici originalni verze?nikde jsme ji nenasel..

[5] Jen víc takových!
Novopatriot web Pátek 24. 04. 2009, 11.43

Tomuto politikovi můžeme jen gratulovat a doufat, že podobných zde bude víc.

[6]
Danny Kay Středa 29. 04. 2009, 17.00

Na takoveho premiera bych byl pysny…Gratuluji Australii k tomuto cloveku…

[7] Dobrý
Rada mejl Čtvrtek 20. 08. 2009, 00.06

…teda až na to, že to takhle nikdy neřekl.

Nelze přidávat nové komentáře.