Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Islám v Evropě zvítězí - stačí nedělat nic

Švédsko má problémy s muslimy

 

 

Ve švédském Malmö je jméno Mohamed druhým nejčastějším jménem. Muslimských přistěhovalců je tam stále víc a napadají domorodé Švédy…

Muslimové napadají lidi v autobuse, policejní auta i záchrannou službu. Švédové před léty otevřeli dvéře muslimským přistěhovalcům a dnes se před nimi z Malmö-Rosengard musí stěhovat. Ve své zemi se stali uprchlíky. Příčinou je politika multikulturalismu, kterou radní města horlivě prosazovali.

 

 

Mladí muslimové zakladají požáry a požárníci si bez policejní ochrany netroufají zasahovat, poněvadž byli často mladými přistěhovalci napadeni. Objekty často hoří tak dlouho, dokud nepřijede policie.

Protože jsou mladými výrostky napadáni i samotní policisté, uvažuje se o ochraně armádou. Novináři nesmějí při popisu událostí zmínit žádnou etnickou skupinu. Byla by to „diskriminace.“ Proto si pomáhají zahraničním zpravodajstvím z You Tube.

 

Islamizace Evropy úspěšně pokračuje

Těm, kdo pochybují o záměru muslimů islamizovat Evropu, se muslimové svým počínáním přímo vysmívají. Jedním z oblíbených názvů tureckých mešit v Německu je Fatih-mešita. Jsou v Brémách, Pforzheimu, Mannheimu, Ingelheimu, Duisburgu, Essenu a v dalších městech. Při otevírání Fatih-mešit často aplaudují němečtí poslanci, představitelé měst i církví.

Jméno Fatih si muslimové v Německu nezvolili náhodně. Tuto přezdívku dostal turecký sultán Mehmed II. (1451–1481), zvaný „dobyvatel“. Plný nenávistí ke křesťanům vtrhl v roce 1453 do křesťanské Konstantinopole, kde jeho barbarské islámské hordy tři dny masakrovaly a loupily. Ulice byly všude potřísněné krví povražděných křesťanů. Posledním útočištěm se pro některé stal chrám Boží moudrosti (Hagia Sofia), kde byli i s duchovními zabiti. Turečtí muslimové pak chrám přestavěli na mešitu. Pro některé křesťany je jméno Fatih totéž co pro Židy Hitler!

 

 

Není těžké pochopit, že se v těchto mešitách vyučují muslimské děti o roku 1453 jako o slavném období islámské historie, jak jim to také připomněl Fatihův obdivovatel turecký premiér Erdogan. Tyto děti se učí, že „nevěřící“ jsou občané druhé kategorie. A tyto Fatih-mešity, plné nenávisti vůči ne-muslimům, jsou všude v Evropě. V Amsterodamu přestavěli na Fatih-mešitu bývalý katolický chrám sv. Ignáce a podobně je tomu i v Londýně.

 

V okolí samotných Fatih-mešit vyvstávají všude stejné problémy:

  • Nevěřící jsou napadáni noži, ženy znásilňovány…
  • Je běžné vyhrožování, obtěžování muslimskou lůzou a šířením nenávisti vůči křesťanům…
  • Britští kněží jsou občas zbiti na veřejnosti, jak se to stalo M. Ainsworthovi a Kevinu Scullymu, který odmítl přikrýt kříž basketbalovým košem…
  • Podle organizace Churchwatch byl v Londýně v roce 2007 napaden každý druhý kněz…

 

Podle Spolkové vlády je v Německu připraveno k násilí 24 % mladých muslimů. Podle britské studie na dvanácti univerzitách považuje 40 % muslimských studentů, tedy budoucí britská elita, vraždy a zabíjení k prosazení islámských cílů v Evropě za oprávněné.

 

Další muslimy zvolený název je Tarik-mešita.

  • Tarik, berberský vůdce, vpadl v roce 711 přes Gibraltar do katolického Španělska a jeho muslimské hordy zastavil až Karel Martel v roce 732 u jiho francouzského Tours.

 

Nikdo soudný nemůže popřít, že jména obou islámských bojovníků nebyla vybrána náhodně, ale že jde o cílenou islámskou provokaci v Evropě. „Obyčejné“ mešity jsou pochopitelně také, zejména tam, kde je už nějaké území patřičně islamizováno. Tam nesou název – centrální mešity.

 

Proč centrální?

  • V okolí těchto mešit vyrostly islámské obchody, islámské právní poradny, islámská kadeřnictví a islámské butiky. Takové městské obvody jsou už totálně islámské. Tyto mešity dostávají rovněž státní finance.

 

V Bruselu pochází 57 % narozených dětí z muslimských rodin. Jméno Mohamed je v Bruselu, podobně jako i v Londýně, Stockholmu, Oslu a Amsterodamu, nejčastější mužské jméno.

 

 

Všude v Evropě se před islámem ustupuje. Zdánlivý kulturní boj se doopravdy nekoná, poněvadž jsme se už našich křesťanských hodnot úplně vzdali. Jsme si toho vědomi? Čím dříve si to Evropané připustí jako hrozbu, tím lépe. Ještě můžeme něco vykonat proti další islamizaci Evropy a zabránit jejímu dalšímu odkřesťanšťování.

Karel Orlík  

Související texty:

  • Už je to tady!    Evropský azylový systém a větší solidarita mezi státy EU!

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Rudý Bůh a Pumpa na myší olej Následující text: Kdo terorizuje Severní Irsko »»»

Atllanka | Sobota 7. 03. 2009, 14.40 | EU, Šarija, Islamizace | trvalý odkaz | vytisknout | 7048x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] ..
FTH Neděle 8. 03. 2009, 13.16

Co to je za kravinu?

reaguj[2] O Paroubkovi
Antiliberál Pondělí 9. 03. 2009, 09.06

Stáhněte si extrovní klip O Paroubkovi :-)

http://leteckaposta.cz/410461329

reaguj[3] Žádný křesťanství
novopatriot mejl web Pondělí 16. 03. 2009, 11.54

Dokud křesťanství nepřevzalo určité antické hodnoty, tak to byla stejná pakárna jako islám. V tehdejší době dokonce ještě větší. My se musíme hlavně zbavit tý přiblblý tolerance vůči muslimům (skoro bych řekl, že „nastavujeme druhou tvář“, kde jen jsem to slyšel…) a udělat nad nima tvrdej policejní dohled a tvrdě prosazovat ne multikulturalismus, ale svoji kulturu.

reaguj[4] kultura
Pavel Pátek 27. 03. 2009, 09.38

Ha-ha-ha svoji kulturu :))))) Vždyť už dávno žádnou nemáme, ta se postupně vytratila stejně jako to křesťanství

reaguj[5] Ale no tak...
Labutěnka Pátek 27. 03. 2009, 10.43

[4] Pavel: Nebuď labuť, nebo ty snad běžně potkáváš na ulicích náboženskou policii, a procházíš okolo jeřábů, kde se věší zoufalé ženy, či se zúčastňuješ lynčů, či veřejných poprav, bičování „smilnic“ na náměstích, a tak dál? Jsme jací jsme, morálku máme pokaženou tím, jak se máme dobře, ale pořád nějakou máme, uznáváme např. svobodu vyznání, právo na soukromí a rovnoprávnost obou pohlaví, na svobodu ve svém chování při udržování zvyků jiných – za přistižení při jídle během Ramadanu můžeš být zlynčován, atd… To vše je v islámu tu více, tu méně NEMOŽNÉ!!! A nebo země, kde je podle zákona odsouzená panna k smrti za „promiskuitní chování“ před popravou hromadně znásilněna v kriminále bachaři, ti přijde kulturní? 8-O

reaguj[6] hm?
novopatriot web Úterý 28. 04. 2009, 00.01

[4] Pavel: Ale máme tady kulturu a je ji tu sakra hodně. To bys poznal ve chvíli, kdy by se zde moci chopili třeba muslimové. O všechno to, na co tady pliveš nebo co bereš jako samozřejmé, bys přišel. A mimochodem – kecat takhle umí každej. Myslíš, že kultura je něco, co je spojený jen s minulostí? Co ty děláš pro rozvoj naší země a kultury v ní? A kulturou nemyslím nějaké tradice, ale celkový stav země. Co ty pro to děláš?

reaguj[7] Vsehny pudete islam
Muhammad Alli Úterý 30. 03. 2010, 05.01

Hdo nepude byt apostata mrtva smrt! Allahu ekber!!!!!

reaguj[8] Až po tobě, ty otroku!
Královna Pondělí 22. 11. 2010, 13.56

Když neumíš česky, piš arabsky, my umíme. ;))))

reaguj[9] Blbeček alíček
Leonardo mejl Neděle 30. 10. 2011, 16.58

[7] Muhammad Alli:Alíčku aportuj do vašeho špinavýho kouta k Eufratu, tak tfuj tfuj . . . už klacík letí :-)

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?