Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Islám? Jako přežraný lev!

Lisabon, lev a islám, jak se to rýmuje?

 

Motto: Muslimové se v neislámských zemích a hlavně v USA a Evropě chovají jako přežraní lvi, drží se pospolu, udržují si své zvyky, vyčkávají a tráví to, co jim prostíráme. Tváří se spokojeně, a snaží se být přátelští, opakují slova o míru tak často, až i těm nejnaivnějším věřícím to začíná být podezřelé…

 

Zabij svou ženu, posílíš mír

 

 

Muzamil Hasan v roce 2004 založil Bridges TV, která je pokládána za první anglicky mluvenou kabelovou televizi zaměřenou na muslimy v USA. Podle Hasana má stanice napravit negativní pohled Američanů na muslimy v zemi po teroristických útocích na WTC v září 2001.

Policie ve čtvrtek Muzamila Hasana zatkla a nyní čelí obvinění z vraždy druhého stupně. Manželský pár měl dvě děti ve věku čtyř a šesti let… celý text zde

 

Králem zvířat je lidmi označován lev

 

 

Pravděpodobně o tom ten lev nic neví, žije jen proto, aby něco ulovil a zabil, aby se nažral, rozmnožil a umřel. Je mu šumafuk, co si o něm a jeho postavení v potravinovém řetězci myslí ti zabití a sežraní, natož to, co si myslíme my, lidé, ti směšní olysalí tvorové, co chutnají tak nasládle podivně, ale… nesežerte to, když se to dá tak snadno ulovit, že?

 

Králem Bohů je nazýván muslimy Allah

 

 

Pravděpodobně o tom ten Allah nic neví, protože neexistuje, a žije jen ve fantazii těch, co žijí jen proto, aby si něco ulovili, sem tam se najedli, rozmnožili a umřeli pokud možno zároveň s co největším houfem nevěřících pro jeho větší slávu.

Není jim šumafuk, co bude po jejich smrti a tak si vymysleli nebe s dvaasedmdesáti pannami, což zní podivně… ale nevěřte tomu, když to je tak lákavé, a dá se toho dosáhnout tak snadno… pár granátů, puf a je to, že?

 

Jádro lvího pudla

 

Rozšiřování islámu patří podle Koránu k náboženské povinnosti každého muslima. Khoury o tom píše:

  • Tato povinnost společenství je trvalou povinností. Nasazení sil pro islám končí teprve tehdy, kdy lidé přijmou víru v Alláha a obrátí se k islámu.
  • Konečného cíle boje na boží cestě, jak se to vyjadřuje v koránu, je dosaženo teprve tedy, když se také oblast nepřátel přičlení k oblasti islámu, když bude konečně vykořeněna nevíra, kdy se nemuslimové podřídí nejvyšší vládě islámu.
  • Dokud nadvláda islámu nezahrne celý svět, bude nadále pokračovat svatá válka, a sice prostřednictvím vojenských akcí nebo aspoň politickými pokusy či jiným způsobem.

 

Allahův důkaz, že existuje – na nebi se objevuje jeho jméno:)

 

Rozšiřovat islám není tedy politickým příkazem, ale náboženskou povinností každého muslima. Označení pro to je džihád. Džihád znamená úsilí ve víře. Ale aby nedošlo k omylu, že džihád je vždy spojen s násilím.

Povinnost rozšiřovat islám lze vykonávat i nenásilně. Etablování paralelní společnosti zakládající se na koránu k tomu patří stejně jako oslabení a infiltrace do všech myslitelných oblastí jako např. média, politické organizace, spolky, podnikání atd… celý text zde

 

Islám chce dobýt svět

 

Od počátku klasického období mezi devátým a jedenáctým stoletím dělí islámští právníci svět na dvě části:

  • Dům islámu – země kde vládne formou šarii islám
  • Dům války – země kde ještě nevládne islám

 

Nejde tedy o dichotomii náboženskou, nýbrž politickou. Zmíněné dvě části světa spolu přirozeně válčí tak dlouho, dokud dům války nezanikne a islám neovládne svět. Podle klasického učení přitom má světové muslimské společenství povinnost vést proti bezvěrcům válku, dokud se neobrátí nebo nepoddají… celý text zde

 

Jako přežraný lev

 

 

Muslimové se v neislámských zemích a hlavně v USA a Evropě chovají jako přežraní lvi, drží se pospolu, udržují si své zvyky, vyčkávají a tráví to, co jim prostíráme. Tváří se spokojeně, a snaží se být přátelští, opakují slova o míru tak často, až i těm nejnaivnějším věřícím to začíná být podezřelé.

 

  • Integrace muslimů do České společnosti – Download

 

 

Většině lidí to je totiž jasné, vědí, že jen co se nechá lev vyhladovět, protože se například tak přemnoží, že nebude dostatek potravy pro všechny, je konec s jeho přátelstvím.

Jasné, to je snad téměř všem, jen ne našim politikům, ti už si nechávají vypracovávat studie, jak muslimy mezi nás co nejlépe zaintegrovat, ne je asimilovat, ale zaintegrovat. Zvou sem mezi nás bezostyšně islám, o kterém vědí, že jakmile nabyde početní převahy zavede u nás šariu.

 

 

Tedy trestní právo středověku, kdy se mrtvoly budou houpat na jeřábech, na náměstích se bude veřejně bičovat a kamenovat a kdo nepřistoupí na islám bude bez milosti zabit.

 

Odb(p)orná poprava

 

Jednou z dlážděných cest pro islám do naší země je Lisabonská smlouva, kterou se snaží naši politici v těchto dnech podepsat. Půjdeme jako ovce na porážku? Necháme je to udělat?

st@tll 2009 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

 

Související texty:

 

AKTUALITA DNE

 

Německo: ústavní soud o lisabonské smlouvě

První den projednávání ústavnosti lisabonské smlouvy má za sebou Spolkový ústavní soud. I přes přesvědčování ministra zahraničí Steinmeiera (SDP) a ministra vnitra Schäuble (CDU) přetrává mezi soudci skepse. Podle vládních politiků je EU nový instrument politické činnosti národních států a přesun kompetencí do Bruselu tedy Německo neoslabí a naopak posílí. „Národní stát nemůže v čase globální krize sám obhájit své zájmy“.

 

Bobo o Lisabonské smlouvě necitelně omezující naši suverenitu

 

Podle žalující strany byla ovšem překročena hranice, kdy ústava dovoluje přesun německé suverenity na nadnárodní úroveň. Soudce zpravodaj Udo di Fabio se zeptal: „Pokud někdo získá nějaké kompetence, je to skutečně výhra pro všechny? Nejsou v přesvědčení o nutnosti ´stále více (se integrovat)´ tendence ohrožující svobodu?“ Soud rozhodne na jaře a není vyloučeno, že o lisabonské smlouvě nařídí provést referendum.

 

Tak nás zradili

Tak nás zradili…   Je to už jen na senátu a pak na panu prezidentovi… nebo chceme nový, tentokrát definitivní Mnichov? ODS mě velice zklamala, myslím, že si zatloukla poslední hřebíček, hlasovala se socany! … čtěte zde

Atllanka 2009

 

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

««« Předchozí text: Mraky táhnou nad Evropskou unií Následující text: Pekelný anděl Vatikánu Matka Tereza »»»

Atllanka | Čtvrtek 2. 06. 2016, 14.48 | Islám, EU, Totalita | trvalý odkaz | vytisknout | 9063x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Lisabonský průšvih.
KUK Středa 18. 02. 2009, 20.41

Děkuji za pěkný článek Atllanko. Rozšířila jsi moje zeměpisné obzory. Teď už vím, že lvi žijí v USA, na Arabském poloostrově i v Africe. Jenom ta Lisabonská smlouva mi nějak nevoní. Jestli to zákonodárci této země schválí (všimni si této, ne naší), tak jsme v ř..i, jako Baťa s dřevákama. Pěkné dny.

reaguj[2] Tak nás prodali...
Hanny Čtvrtek 19. 02. 2009, 09.24

Tak oni to udělali! Oni nás prodali! A všude klid po pěšině, jsme národ tupanů a ovcí, a přežraných prasat… Je mi na zvracení, mohli jsme Evropě pomoct, byli jsme poslední nadějí, teď už jen budeme čekat kdy nás zaplaví ta negramotná lůza z BV a Afriky…

Topolánek si nevidí na špičku nosu, nechápe, proč socani hlasovali pro, protože EU se stává právě státem lůzy? A Sarkózy už se vidí na trůně toho Kalifátu co tu máte taky ten obrázek, btw – velmi pěkný ;-)

A ještě poradím všem normálním lidem, co nechtějí zpět středověk jak poznají že už je nejvyšší čas emigrovat? Až weby jako ten váš začnou mizet… to bude ta pravá chvíle.

Lidstvo opravdu zajde na svou vlastní pseudohumanitu a neschopnost vypořádat se s ksindlem.

reaguj[3]
allhambra mejl Pátek 27. 02. 2009, 18.26

Bojoval jsem v AF 87,8 – vím, co je islám a jeho fundamentalismus. Nezávidím obecně občanům Izraele. Celá jejich historie je prostoupena pouze krví a slzami…a strachem…a potlačovanou nenávistí…, hlavně však obrovskou touhou a silou k přežití a zachování svýho rodu, státu a všeho, co s tím souvisí. Proto je obdivuju. My Češi a Moraváci, kdyby jsme byli obklopeni krvežíznivými nepřáteli: „Chovali bysme se totožně anebo se poddali jako za protektorátu Hitlerovi?“

Buďte realističtí – z Evropy zaplavené muslimy a jejich teror buňkami nic dobrýho vzniknout nemůže!!!

reaguj[4]
palo Čtvrtek 26. 03. 2009, 13.15

Mila Atllantka. neviem sice kde beries taky odpor k islámu a muslimom, ale OK, nik ti ho neberie. tolko sa tu ohanas slovom šária, ale vies co v skutocnosti toto slovo znamena? Šaria NIE JE islamské právo. doslovne to znamena : „cesta vedúca k vode.“ šária je: bohom (Alláhom) inšpirovaný a ľudským intelektom prepracovaný spôsob života (Mendel,M.). Nezahrňa vsak všetko. tomu sa uz konkretne venuje Fiqh, alebo 'aqída. a ked sa uz tolko obavate tej lisabonskej zmluvy ze sa celý svet zmeni na jeden islamsky svet,preco sa teda nemobilizujete a nepresviedcate Ich(muslimov) na krestastvo, alebo na cokolvek ine. Kolko je Muslimov na svete a kolko ludi sa hlasi ku krestastvu a judaizmu dokopy. vtom je ten rozdiel ze ich nemusi byt vela aby nieco dokazali kedze tym ziju. a kolko muslimov prestupilo s islamu na nieco ine ako niekto iny na islam. ano islam nieje dokonaly a ani ja niesom muslim(zatial :) ) ked si vsak pozries kolko ludi je krestanov a kolki znich aj ziju podla krestanskych zasad. a kolko je muslimov a kolki z nich NEziju podla muslimskych zasad. hmmm???…

reaguj[5] Milý Palo,
Labutěnka Pátek 27. 03. 2009, 10.55

[4] palo: … chodím sem pravidelně, je tu mnoho článků a textů, kdybys je četl, věděl bys, že na tomto webu velmi dobře vědí o čm píší, a tvoje připomínky jsou jen zmatené nošení písku na poušť :))

Jen pro tvou informaci: Klikni si vlevo nahoře v rubrikách na Statistika – a přečti si, co vše je tu o islámu, ale i o křesťanství napsáno. Je zde rovněž plno odkazů, které vedou opět na články věnující se tématu islám. Také zde najdeš politiku, hyenismy společnosti a rovněž dost videí, které jinde cenzurujou. Tak se prosímtě věnuj nejprve studiu toho, co kritizuješ, jinak jsi tu za niktoša.

A na závěr, pokud tu chceš tvrdit, že je mnoho muslimů, kteří praktikují svou víru vlažně a jen aby se neřeklo… a tudíž nejsou pro nás hrozbou… OK, je jich mnoho co to nepraktikují ortodoxně, co se přátelí i s tebou a s námi nevěřícími, ale! – totéž se dalo říct o němectví sudetských Němců před nástupem Hitlera k moci, a jak to dopadlo?

Přímo korán říká, že je povinností každého muslima šířit víru islámu mečem až do té doby, dokud nebude rozšířen po celé planetě. A stačí dát povel všem takzvaně mlčícím, že ta doba nastala. Nech si svoje moudré hmmm – a raději si pusť video Já, muslim – je o tom, jak nám tady imámové plánovaně lžou. 8-)

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?