Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Česká media zatajují zvěrstva muslimů v Italii

Multikulturní zvěrstva – Česká média oněměla

 

Motto: Smečky imigrantů znásilňují Italky. Klima v italské společnosti je těžce nabité emocemi podněcujícími ty nejnižší pudy. Prezident republiky vyzývá k opuštění rasistických nálad. Předseda vlády Berlusconi povolává do italských ulic vojáky…

Vláda projednává bezpečnostní zákon – imigranští ilegálové mají být pokutováni a vyhošťováni. EU schválila finanční pomoc Itálii na řešení imigrantské otázky…

 

Italská Bologna dneška

 

Taková je Itálie těchto dnů v evropských médiích – kromě českých. Strach z reality je nutí k bezradné autocenzuře. Svoji zpravodajskou bezzubost pak zastírají nejapnou bulvarizací. Jejich mlčení nicméně jen potvrzuje zlověstnost událostí v Evropském domě posledních dní.

Čeští blogeři a sidestreamová média tak dnes získávají monopolní postavení ve významném segmentu trhu zahraničně-zpravodajských informací. Eurabia.cz je tradičně in.

 

 

Ukazuje se totiž, že nastoupený nesystémový benevolentní kurz k multikulturní společnosti má kontraproduktivní protispolečenské a protistátotvorné důsledky. A veřejnost v západních zemích to začíná stále ostřeji pociťovat. Samo téma multikulturní společnosti je už dnes velmi kontroverzní politikum.

Zatímco mainstreamoví politici stále přešlapují, polemizují a hledají k němu nové přístupy, zřetelnější kontury mu zatím dokázali dát jen politici vyhraněnější pravice. A sbírají body. Nejvíce možná právě v Itálii.

 

Minulý měsíc opět pobouřily italskou veřejnost případy znásilnění Italek imigranty.

Ve dvou ze třech případů se jednalo o znásilnění hromadná – „smečkami imigrantů“, jak je nazvala některá média. Vlna zhnusení a rasismu ovládla část italské veřejnosti. V Civitavecchii po neshodách jeden policista zastřelil svého souseda senegalského původu. Nad ránem na nádraží v Nettunu u Říma tři mladíci zbili pospávájícího bezdomoveckého imigranta, poté polili hořlavinou a zapálili. Na anonymní telefonát byl pak pětatřicetiletý Ind s těžkými zraněními hospitalizován v římské nemocnici.

 

 

Dopadení pachatelé na svou obhajobu uvedli, že neměli rasistické pohnutky:

  • Nezáleželo nám na tom, jestli je to Rumun nebo negr, chtěli jsme se zabavit a vidět, co vydrží.

 

Ministr vnitra Roberto Maroni zvěrstvo komentoval:

  • Tohle už není rasismus, to je něco ještě daleko horšího. Mělo by nás to všechny vést k zamyšlení.

 

Celá Itálie je zděšena ze zvěrstev páchaných na obou stranách kultur italské, dnes už sotva chtěné, multikulturní společnosti. Prezident republiky Giorgio Napolitano vyslovil nad „sledem xenofobních událostí posledních dní svoje hluboké zneklidnění“. Požadoval, aby politici a úřady napřely všechny svoje síly v boji s rasismem a nepovažovali poslední hrůzné činy za marginální.

 

 

Bývalý ministr vnitra, současný předseda protimafijního výboru, Giuseppe Pisanu, Maroniho kritizoval, že jeho slogan „nulová tolerance“ (vůči imigrantskému násilí) je na úrovni hospodských bitkářů, a rozdmýchává ty nejnižší instinkty“.

Maroni Pisanuovi vzkázal, že „s ilegály je potřeba zatočit, a ne jednat v rukavičkách“. Na adresu hlavy státu konstatoval, že je samá polemika, která jen čeří sociální zjitření.

Předseda vlády Silvio Berlusconi v odpověď na vlnu barbarských znásilnění italských žen předložil Bezpečnostní radě státu návrh na povolání 3000 vojáků, kteří by patrolovali v cizineckých čtvrtích italských měst. Neodpustil si svůj pověstný šovinistický humor, když konstatoval, že by bylo potřeba tolik vojáků, kolik je krásných Italek. A těch prý je bezpočet..

 

Stará římská mešita

 

Začátek února v Senátu patřil projednávání návrhu Bezpečnostního zákona. Ten mimo jiné stanoví pokuty pro ilegály za nezákonnou imigraci ve výši 5 až 10 tisíc eur, zákaz registrace manželství a narození dětí ilegálů, roční poplatek za povolení k pobytu 125 eur, vytvoření národní databáze bezdomovců a povinnost důstojného živobytí (žádné romské kočovné tábory). Ve stejném období EU přitakala Itálii schválením mimořádného finančního balíčku na imigrační politiku. Dávno ví už své…

(mr) 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Rudý Bůh a Pumpa na myší olej Následující text: Jsou Spojené arabské emiráty snad xenofobní? »»»

Atllanka | Pátek 6. 02. 2009, 20.27 | EU, Česko, Šarija | trvalý odkaz | vytisknout | 20463x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Česká media neexistují
Marty231 web Neděle 8. 02. 2009, 10.52

Je to jen servilní banda papouškující jedno a to samé, hlavně co dělá Dolly Buster a kdy umře Patrik, nebo kde a jak se uprd Paroubacký hnus a jak mu klesají preference.

Žurnalistiku už tu děláte jen vy a ostatní blogy a weby soukromníků, za což vám patří obrovská poklona a dík.

Ale jak dlouho? Zajisté se připravuje už na vás nějaká cenzura, jak jsem si všimnul, peďák vedle už vyhrožuje – asi neví, že v islámu by ho hned za jeho úchylku popravili, je to hnusnej blbec!

Ke článku:

Islám se po staletí snaží o rozšíření svého panství na celý svět, a teď se mu to konečně díky naší dekadenci daří. Jestli rychle zase neobeženeme republiku ostnáčem, bude tu kalifát co by dup! Je už v Německu, Francii, teď i v Itálii, která se to jediná nebojí říct nahlas. To znásilňování se totiž děje už dávno ve Švédsku, i ve Francii. V Holandsku jsou města, kde jsou už muslimové ve většině a volí si svoje starosty a zavádějí středověké právo šaria. Domorodci se bojí ceknout, a raději už nevycházejí ven a snaží se odstěhovat… jenže, za chvíli nebude kam!

Proberte se vy líní novinářští kecálkové a račte se chovat jak máte a začněte svou civilizaci bránit! Zákaz mešit, zákaz nošení těch jejich hávů a zrušení přestávek na modlení je první, co se musí udělat, pište o tom, burcujte na poplach! My u nich taky nechodíme v kraťasech a baby v mini. Nestavíme kostely a nekřižujeme se veřejně!

Tak na co furt čekáte? Až nás OSN a Sralkózy prodá úplně? Až se na náměstích místo praporů budou na lucernách houpat mrtvoly?

Fuj to jsem se naštval! Hanba lidem, kterým strach vládne!

http://www.eurabia.cz/…-vymira.aspx

[2]
Karel Jemelka mejl Neděle 8. 02. 2009, 23.40

[1] Marty231:Neříkej fuj, když jsi se naštval oprávněně. :-) A Sralkózymu, údajně pravičákovi toho už moc nezbývá. Je si dobře vědom, že nebude li k muslimákům politicky korektní, tak mu sladkou Francii obrátí chlupama dovnitř. A máš pravdu. Evropa je dekadentní.

[3]
Keiko Pondělí 16. 02. 2009, 18.19

Naše Evropa je možná trochu dekadentní ale nahradit migranty rasistickou chamradinou která vraždí a upaluje nevinné lidi by nám také asi nejspíš nepomohlo. Kromě toho vymíráme a nechce se nám mít děti a manuálně pracovat. Každý nácek by pro svou vlast udělal nejlíp kdyby se řádně oženil a dobře vychoval deset dětí k těžké práci pro vlast za pár babek a k celkové skromnosti.

[4] Problemy s Muslimy
Jarda mejl Středa 1. 09. 2010, 15.38

Je to smutny co se dnes deje a jeste co nas vsechny ceka.Nejvetsi vinu bych dal zkurvenym mozkum politiku kteri tohle svinstvo pripustili. Myslim ze uz je dost pozde na to neco zmenit. Nejen Evropa, ale i Amerika bude do 10-ti let ovladnuta Muslimy. :-(

[5] Milá Kecko...
Alhambra Středa 1. 09. 2010, 18.27

[3] Keiko:ty asi máš problem s chapáním? Kdo říká kde co o nahrazení imigrantské chamradi nackama? Imigrantska chamraď jsou ti nackove největší! To za první. A za druhý kdo ti nakecal že se málo množíme? Kdyby se postavili fabriky v tom jejich allahystanu a netahali se sem to by bylo řešení. Ale to nejde protože oni neumí nic. Nenauči se dělat, jen ženy ty už dělají teď ale muslim muž dělat nebude. A když budeme pořad přibívat tak stejně jednou chcípneme!

Nelze přidávat nové komentáře.