Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Rath ist nicht frei

Za třicet stříbrných si psychopati koupili voliče Česka

 

Motto: Považuji dnešní článek v Reflexu  – Arbeit macht Rath, doprovázený nevkusnými fotografiemi a slogany, které odkazují na jeden z nejnechutnějších sloganů nacistické Třetí říše, který provázel na smrt v koncentračních táborech miliony lidí, včetně členů mé rodiny, za nechutný a překračující všechny meze novinářské etiky…

Je také podle mne daleko za hranicí propagace hnutí potlačujících práva a svobody občanů, a stojí na stejné úrovni, jako výroky premiéra Topolánka o Osvětimské lži, Noci dlouhých nožů či Es kommt der Tag.

Tak pravil David Rath, hejtman Středočeského kraje.

 

 

Arbeit macht frei

Německá věta Arbeit macht frei se povětšině překládá jako Práce osvobozuje. Toto heslo bylo poprvé údajně použito německou vládou při propagaci veřejnoprospěšných prací v době hospodářské krize po 1.světové válce.

Přičemž jeho původní podstatou bylo tvrzení, že asociální a jinak nepřizpůsobiví občané se mohou poctivou a usilovnou prací zařadit zpět do společnosti, rozuměj do nové, nacionálně-socialistické společnosti.

 

 

Nechvalně proslulým se toto heslo stalo teprve po válce, kdy vstoupilo v povědomí ve spojitosti s jeho umisťováním na vstupních branách většiny nacistických koncentračních a vyhlazovacích táborů.

Ze strany nacistů se totiž jednalo o příkladný cynismus, zejména v souvislosti s plánovanou likvidací německého a později i celoevropského obyvatelstva židovského vyznání či jejich potomstva vysilující prací vedoucí k smrti a nebo přímým vyhlazováním v táborech jako byly Osvětim, Chelmno, Belzec, Sobibor, Treblinka, Majdanek a jiné.

V současnosti je možné spatřit tento původní nápis u vstupu do nejznámějšího nacistického vyhlazovacího tábora Osvětim, u nás je k vidění v Malé pevnosti Terezín.

Nápis Arbeit macht frei však nebyl u každého koncentračního tábora, tak třeba v Buchenwaldu a Ravensbrücku byl u vchodu nápis Jedem das Seine – Každému, co mu patří, nebo Každému co jeho jest.

 

 

Myslím, že v souvislosti s dr. Rathem, by se zcela jistě hodily nápisy oba.

 

Rath macht frei

Německá věta Arbeit macht frei byla poprvé použita německou vládou při propagaci veřejnoprospěšných prací v době hospodářské krize. A hloupá lůza na to slyšela. A dala se do pohybu, vynesla Hitlera k moci a přivodila tím světu jednu z největších hrůz a utrpení.

Desítky milionů mrtvých, další desítky zubožených, ožebračených a celé generace poznamenaných lidí, neuvěřitelné hospodářské škody a dlouhodobě narušenou morálku přinesla politika psychopatického Hitlera a jeho suity.

Do války byl zavlečen celý svět. Miliony lidských a vesměs velmi mladých životů byly zmařeny, miliony jich padly, další miliony byly zabity. Kouř z krematorií byl cítit ještě dlouho po jejich odstavení. Ještě dnes se nacházejí nové a nové důkazy o zvěrstvech „člověka“, jehož hospodářskou politiku chválí hejtman Středočeského kraje, potomek nacisty umučených předků, dr. David Rath.

No vida, tak taková politika populisticky osvědčená se líbí dr. Rathovi? Pro svoje vlastní ego a moc otevírá opět Pandořinu skříňku? Proto spolu s ČSSD slíbil voličům zrušit poplatek mizerných 30-ti korun? Proto i nyní blbne lidem hlavy dál a s darovacími smlouvami na 1 Euro obchází zákony ČR? Konečně všechno do sebe zapadá, a my vidíme, kde se socani učí, a kam ta jejich politika vede.

 

 

Nepoučil se, že tam, kde se dává průchod těm nejnižším pudům, tam to vždy spěje k nějakým hrůzám?

A co voliči? Také nemají žádnou paměť? Copak nechápou, kam je taková politika zatahuje? Proč jsme tak nepoučitelní a chováme se jako ta německá lůza za Hitlera a opět slyšíme na tamborský bubínek? Proč vynášíme psychopatického populistu Ratha a socany opět k moci?

 

 

Opravdu nemáme párkrát do roka těch pitomých třicet korun, za které dnes nekoupíme ani krabičku cigaret? Nestojí nám naše svoboda za 1 Euro?

Zřejmě ne, a tak jsme teď osvobozeni od poplatku třiceti stříbrných, tedy: za jidášský groš jsme dosáhli svobody po Ráthovsku, a jsme na nejlepší cestě k heslu druhému…

 

Jedem der Rath

 

No řekněte sami, není to psychopat?

 

Když Rath v rozhovoru pro Lidové noviny vysekl poklonu hospodářské politice Adolfa Hitlera, najednou se volič diví, kdo že mu to stojí v čele kraje!? V diskuzích se objevují hlasy, pryč s Rathem, a hlavně Středočeši se od něj distancují. Podle jejich hejtmana totiž Hitler orientací na zbrojní průmysl a veřejné projekty zajistil lidem práci a vytáhl tak Německo ze světové hospodářské krize.

 

Inu a já říkám:

  • To jste si milí voliči měli rozmyslet dříve, než jste si ty plevy zvolili, ona totiž politika není žádná studentská recese, psychopatický a hloupý dr. Ráth vám bude sedět na hejtmanské židli několik let, bude se chovat jako diktátor, zlikviduje ve vašem kraji postupně všechno, co se bude tvářit jen trochu nezávisle svobodně, utečou od vás investoři a nezaměstnanost naroste… Škody, které napáchá, půjdou do desítek miliard, to se vám tedy těch 30 stříbrných opravdu vyplatí.

 

 

A co je hlavní, nezbavíte se ho po celé jeho volební období, a možná si stačí váš kraj natolik zkorumpovat, že mu prodloužíte mandát i bez voleb, jako to dovede každý diktátor, například Putin, a bude vás sát dokud bude živ, a i pak se možná vrátí jako zombie.

Je to totiž kult, před kterým i samolibý egocentrista Paroubek bledne. I po té, co se vám ho konečně nějakým zázrakem podaří odstavit, bude na cestě do Bohnic, jako Nárožný ve filmu Jáchyme hoď ho do stroje, volat pořád do kola: Já jsem vyhrál… já jsem vyhrál!

Takže – Milí Středočeši: Každému, co jeho jest – a k Vám holt patří doktor Ráth co vás má až za hrob ráth.

5.2.2009 Andrea Andrea 

 

Soud poslal Ratha do vazby – 16.05.2012

Středočeský hejtman a poslanec ČSSD David Rath je odvážen ze sídla Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu v pražské Dlážděné ulici do pankrácké věznice, poté co ho soudce okresního soudu v Ústí nad Labem poslal do vazby.

 

 

Podle soudu hrozilo, že by Rath mohl ovlivňovat svědky, pokračovat v trestné činnosti nebo že by mohl utéct. Podle informací agentury ČTK skončí hejtman ve vazební věznici v Litoměřicích.

 

Za co je David Rath stíhán?

Podle dozorující státní zástupkyně Lenky Bradáčové u něj bylo nalezeno sedm milionů korun, když opouštěl prostor, v němž došlo k páchání trestné činnosti. Při večerní prohlídce měli detektivové ve skrýši pod podlahou objevit dalších 30 milionů. Podle serveru Lidovky.cz jsou důvodem tendry ve středočeských nemocnicích; skupina ale údajně organizovala i podvody s eurodotacemi při rekonstrukci buštěhradského zámku. Podle iDnes.cz obvinění souvisí s evropskými dotacemi pro nové centrum kladenské nemocnice, které stálo 1,4 miliardy korun. Rath nemocnici vybavil příliš draho, podle bývalého ředitele Otakara Mareše byl jeden z pavilonů předražen o 800 milionů.

 

Kdo jsou jeho údajní spolupachatelé?

V případu figurují kromě Ratha čtyři muži a tři ženy. Mezi nimi jsou údajně také exposlanec ODS a současný blízký Rathův spolupracovník Petr Kott a ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová z ČSSD. Policie podezírá i šéfy minimálně dvou stavebních firem.

 

Jaký trest může Rath dostat?

David Rath je jako poslanec úřední osobou. U trestných činů, které spáchá jako úřední osoba, se zostřuje trestní sazba. Jak on-line deníku TÝDEN.CZ řekla advokátka Zuzana Kratěnová, za spáchání trestných činů poškozování zájmů Evropské unie, podplácení či přijetí úplatku a sjednávání výhody při zadání veřejné zakázky hrozí až 12 let odnětí svobody. Vzhledem k tomu, že jsou spolu s Rathem obviněny více než dvě další osoby, mohlo by se jednat i o organizovanou zločineckou skupinu.

 

Jak poslanci může pomoci imunita?

Podle ústavy zákonodárce imunita nechrání v případě, když jsou zadrženi při páchání trestného činu či bezprostředně poté. Právě tento případ se týká Ratha. Policie se podle zákona bezprostředně obrátila na předsedkyni dolní parlamentní komory Miroslavu Němcovou (ODS); ta mohla odmítnout předat zadrženého soudu, poté by byl poslanec do 24 hodin na svobodě. Vzhledem k tomu, že tak neučinila, mohlo trestní řízení pokračovat. O Rathově vydání sněmovna rozhodne na své nejbližší schůzi. Ta má být zahájena 5. června a očekává se, že Ratha vydá. Poté bude poslanec dál stíhán jako „normální“ občan.

 

Bude dál pobírat poslanecký plat?

Žádného zákonodárce nelze donutit, aby se vzdal mandátu. Zákon přitom nepočítá s tím, že by v případě byť pravomocného odsouzení ztratil nárok na mzdu. Plat poslance bez funkcí – Rath je řadovým zákonodárcem – činí včetně náhrad 84 900 korun hrubého. Pokud by se Rath mandátu vzdal, ve sněmovně by ho nahradil další v pořadí na kandidátce, bývalý poslanec Petr Sunkovský.

 

Jak kauza dopadne na ČSSD?

Rath byl jedním z nejviditelnějších poslanců ČSSD. V rámci strany patřil ke křídlu předsedy Bohuslava Sobotky; ten odmítá, že by jej případ měl oslabit ve vnitrostranickém soupeření například se skupinou kolem prvního místopředsedy Michala Haška. Dá se očekávat, že Sobotkovi kritici v rámci stranického boje kauzu použijí. Posílí nejspíš dlouholetí Rathovi kritici, jako jsou místopředseda Zdeněk Škromach či poslanec Milan Urban.

 

Může vláda slavit?

Pro koaliční strany je Rathovo stíhání samozřejmě skvělou zbraní, kterou budou moci vždycky vytáhnout proti kritice vlastních prohřešků. Na druhé straně se v minulosti zejména ODS – například v kauze někdejšího premiéra Stanislava Grosse – „krvelačným“ honům vyhnula. Její představitelé tehdy v kuloárech hovořili o tom, že není dobré se předhánět ve zdůrazňování prohřešků lidí z konkurence. Strany totiž nikdy nemají jistotu, že se nedostanou do podobné situace i jejich vlastní představitelé.

 

Dle zdroje aktualizovalo st@tll 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Kozák v exilu Následující text: A ženy stále krvácejí... »»»

Atllanka | Středa 16. 05. 2012, 09.35 | Česko, Socani, Osobnosti | trvalý odkaz | vytisknout | 6373x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Duro Čtvrtek 5. 02. 2009, 20.12

č SS d

reaguj[2] Ráth je debil
macho Čtvrtek 5. 02. 2009, 23.43

Nepochopitelný jak si ho mohli lidi zvolit, ještě že su z Moravy, tady máme taky socany, ale na Rátha nemají.

Je vidět že nejsme vůbec ještě demokrati, ale že je mezi námi plno ovcí co musí mít nad sebou silnou ruku vlka s bičem, jinak by takový samožery Ráthy a Paroubky nevolili.

reaguj[3] Je mi líto,
Kocour Pátek 6. 02. 2009, 09.40

kam jsme se po dvaceti letech dostali a jaká individua nám vládnou – nejedná se pouze o hejtmana Středočeského kraje, byť tento je mezi nimi „špicou“.Bezcharakterní, promiskuitní,arogantní a nadřazení-toť obrázek dneška. Kde hledat spásu? :-( :-(

reaguj[4] Rathoviny
Petr Pátek 6. 02. 2009, 11.16

Sociálnědemokratická papalášská nadutost není ukázkou toho, jak bychom se všichni poměli v naprosto nejrozvinutějším reálném socialismu, ale důkazem, že snem lidovědomovního panstva je dovést k dokonalosti komunistický ideál rovnosti v bídě, z nějž vyčnívají pouze nejdrzejší vyžírkové…

reaguj[5] Trosku moc
Floutek Neděle 8. 02. 2009, 18.01

Myslim ze tvuj clanek je trosku prehnanej…nevim jesi to byla nadsazka s tim dozivotnim hejtmanstvim ale jesi ne tak si to fakt trochu prehnala:) No ale jinak souhlasim ze lidi sou cimdal tim hloupejsi kdyz se nechaj koupit za 30kc…

reaguj[6]
Dolly mejl Neděle 8. 02. 2009, 21.34

Ráth na hrad!

Do Daliborky!!!

reaguj[7] Rath a počítače
Petr web Pondělí 9. 02. 2009, 12.46

Doporučuju tenhle rozhovor s Rathem – i když je vlastně o počítačích a internetu, i tak z něj jasně čiší, co je zač, ani u tohohle tématu se nezapře

reaguj[8]
Mirek mejl Středa 11. 02. 2009, 14.31

Nejhorší na tom je, že mu to někteří pomalejší spoluobčané baští (stejně jako všem socanům) a příště budou volit úplně stejně..

Jinak super článek a obrázky taky dobře pobavily :)

reaguj[9]
Michal web Sobota 14. 02. 2009, 22.58

Toto je ostuda České republiky. Pan Rath je hulvát.

reaguj[10]
AHA mejl Středa 27. 05. 2009, 23.51

No jak je vidět, úroven určuje nižší .-).Máte to tu pěkné,ČSSD nevolím a ODS taky nebudu.To mi tu zas nějakej modrej mozek poradí abych odjel na Kubu,co? Njn, Hitler to chtěl zas lifrovat na Ural .-).

reaguj[11] pro AHA
Atllan Čtvrtek 28. 05. 2009, 00.10

Pokud vidím, zatím ti nikdo nic neradí a už se stavíš do role ublíženého. Barvu tvého mozku neznám a je mi i dost lhostejná. Jediné co ti můžu poradit je aby ses tady choval slušně. Pokud se totiž chceš hádat, zkus to fakt někde jinde. Jestli na Kubě nebo na Islandu, to už nechám na tobě.

reaguj[12] Super!
Wuk Sobota 26. 09. 2009, 02.05

Very nice site!

reaguj[13] Zabavit veskery majetek
Vlad Pátek 18. 05. 2012, 18.58

Rathovi zabavit veskery nakradeny majetek!

reaguj[14] Nojo :o)
Oldřich Sobota 19. 05. 2012, 10.24

[2] macho:macho napsal/a: Nepochopitelný jak si ho mohli lidi zvolit, ještě že su z Moravy, tady máme taky socany, ale na Rátha nemají

Ze soutěže bude prd. Vám se zas povedl na první pokus Železný.

reaguj[15]
lol Pátek 25. 05. 2012, 20.18

poslouzil, ale co se jich nazlobil, no a ted by mohli sahnout do svych satniku aby bylo konecne jasno, kde se zije

reaguj[16] Článek je zcestný
jaraby Neděle 27. 05. 2012, 08.15

ČSSD by vyhrála volby bez i bez slibování 30 korun a ne jednou to potvrdila. Každý, kdo se díval na volbu prezidenta, viděl tu šaškárnu ODS s přeběhlíkama, Rath má v tom videu pravdu. Systém zadávání veřejných zakázek je nastaven tak, že přímo vybízí k předražování a korupci a Rath se nechal zlákat, tak jako odeesáci, ale ti mají pod palcem justici a média, takže se to tak nerozmazává. Rathovi bych dal milost za to, jak vystupoval proti zločinecké ODS.

reaguj[17] Jaraby, ty si vůl!
Atllan Neděle 27. 05. 2012, 10.37

Ještě větší, než jsme kdy doufali :))

reaguj[18] Jaraby,
vitak69 mejl Neděle 27. 05. 2012, 17.43

Měl by jsi vědět jednu věc, že u nás byl Rath první, kdo navrhoval poplatky u lékaře, už v roce 1994 nebo 95. Teprve po vítězství ODS v parlamentních volbách v roce 2008 a poté co je zavedl tehdejší ministr zdravotnictví Julínek obrátil jako korouhev ve větru, jelikož si to jeho rodná strana žádala. Vlastně ne rodná, ona to už je myslím 3 politická strana v které Rath byl.

Mimochodem, celkem nedávno jsem zjistil, že poplatky ve zdravotnictví navrhovali už sami komunisté na jaře 1968 a posléze se o nich ještě jednalo po ruské okupaci na podzim 1969! Po definitivním vítězství Bilaka, Husáka a dalších zrádců se toto poslalo k ledu. Komunisté samozřejmě o tom díky své vrozené skromnosti mlčí, ale usvědčuje je archív Rudého Práva.

Už za 1. republiky se říkalo: Sociální demokrat, kudy chodil, tudy krad. No a Rath tomu všemu nasadil korunu. Dovolím si zde uveřejnit basničku, která koluje na FB. Velmi povedená. :o)

Sociální demokRATH. Kudy chodil, tudy kRATH.

Když šel prachy provětRATH, troufli si ho vyšťouRATH.

Zbývá už jen zapíRATH, nevědomost předstíRATH,

kňouRATH, káRATH, vydíRATH, šance vidět umíRATH,

a dřív, než přijde slunovRATH, mříže budou zavíRATH.

Hlavně to však tentokRÁTH ZASE CELÝ NEPOSRATH !!! :-D

reaguj[19] Nejen,
vitak69 mejl Neděle 27. 05. 2012, 18.00

Systém veřejných zakázek, ale vůbec celé dotace z EU jsou nesmysl. Okamžitě vše stopnout, zarazit zelenou naftu pro zemědělce a místa pro korupci bude podstatně méně.

Před 100 lety zemědělci žádné dotace neměli a zemědělství fungovalo daleko lépe. Dotace se používají k nákupům drahých traktorů a kombajnů se satelitní navigací, kdy za cenu jednoho by zemědělci měli 3 naše Zetory. Z toho jednoznačně vyplývá, že tyto dotace jsou naprosto zbytečné.

Celá EU funguje jako velký socialistický stát. Vybere velké desátky od všech států a poté složitým přerozdělováním jim z toho něco zase vrátí. Mezitím si z toho uříznou pořádný kus politici v Bruselu a další menší díly naši socialističtí politici (a nejen oni). K potřebným se pak opravdu dostane jen zlomek. Dotace nejsou nic jiného než podhoubí pro korupci.

A že se Rath nechal zlákat, protože je systém špatně nastavený? Jako jeho obhájce by jsi s tím neuspěl. Když si někdo zapomene zamknout auto, tak mu ho taky vykradeš, protože jsi se nechal zlákat vidinou pěkné navigace či autorádia?

Jestli to byla na něj past, tak někdo musel vědět moc dobře, že se rád rochní v penězích a že je to prostě úplatný zmetek. Nic víc, nic míň.
:-x

reaguj[20] Atllane ,od tebe to je lichotka
jaraby Neděle 27. 05. 2012, 18.26

Kauzy ODS jsou mnohem závažnější a mnohem častější než u ČSSD, ale nevyšetřují se tak a křiví příznivci pseudopravice dokáží výborně zveličovat. Vím, že poplatky navrhoval Rath. Já proti nim ani nějak nejsem, i když jsou protiústavní, ale ta částka je u nemocných lidí mnohem vyšší než 30 korun, tam by měla fungovat solidarita. Nedávno v parlamentu se hlasovalo o zrušení anonymních akcií – levice byla pro a pravice proti. Nejen z tohoto hlasování člověk pozná, kdo jsou ti slušnější. Připodobňovat Ratha k Hitlerovi je za hranicí vkusu od tohoto článku a od Reflexu, připomíná mi to demagogii Rudého práva za komunismu.

reaguj[21] Když myslíš, Jaraby :-))
Atllan Neděle 27. 05. 2012, 19.54

Jen bych ti rád připomněl naivitu, píšeš: „Nedávno v parlamentu se hlasovalo o zrušení anonymních akcií – levice byla pro a pravice proti. Nejen z tohoto hlasování člověk pozná, kdo jsou ti slušnější…“

Svatá ty prostoto, všiml sis vůbec, že socani jsouce v opozici hlasují zásadně proti všemu s čím přijde koalice a nebo v klidu navrhují nesmysly, které by nepodpořili ani náhodou, vědouce, že je prostě neprohlasují? :-D :-D :-D

reaguj[22] Jaraby,
vitak69 mejl Pondělí 28. 05. 2012, 08.13

Tak – kauzy ČSSD: Biolíh, Kakaová aféra, Unipetrol,„Pět na stole v českých“, Útěk a směnky Radovana Krejčíře,Byt Stanislava Grosse, Podnikání Šárky Grossové, Tajný policejní tým Mlýn, Podezřelé zakázky na policejním prezidiu, „Mlátička“ Pavel Přibyl, Lidový dům, Střet zájmů ministra Zgarby, Spekulace s pozemky za ministra Zgarby, Platební agentura, Lesy ČR, Mlékárny Madeta, Skandál kolem soudce Jiřího Berky, Diag Human, Dálnice D47, Grippeny, Neprůhledné zakázky na ministerstvu obrany, Zpronevěra fondu z EU, Zpronevěra fondu z EU, Podvod na ministerstvu financí, Prověrky NBÚ, Čepro, IPB, Arbitráž s CME, Skandály Karla Srby, Internet do škol, Tunelování podniku Liberta..

Tak nevím čí kauzy jsou horší a která strana jich má víc. Jen bych ti připomenul, že ČSSD zde vládla 10 let a proto měla dostatek času na potrestání viníků a tunelářů na počátku 90. let.

Ještě jsem zapomněl na Paroubka a jeho nerozlučné přátelství s rodinou Kočků, kterým díky nerozbornému přátelství a jeho působení na Magistrátu v Praze zajistil doživotně Matějskou pouť. Nějak si nevzpomínám, že by se kdy nějakému politikovi u nás stalo, že by se na křtu jeho knihy střílelo. Prý za to nemohl, byli to jen jeho kamarádi. No, nevím, ale osobně nemám žádného kamaráda, který by sebou nosil do hospody zbraň.

Rath si za to mohl sám, přímo si o to řekl, když srovnával současnou krizi s krizí na počátku 30. let… A ze Hitler dostal Německo z krize, protože začal zbrojit. Rath byl sám vždy za hranicí vkusu, tak ten portrét ho vystihl dokonale. :-D

reaguj[23] Atllanka a Vitak - pravicový bolševismus
jaraby Pátek 1. 06. 2012, 08.56

Za arbitráž se CME můžou tři subjekty. Vladimír Železný (1.) si zaloboval v parlamentu (2.) a vznikl zákon, jehož předkladateli byli Marvanová a Langer, který umožňoval V.Ž. odstoupit od smlouvy se CME. Celou transakci posvětila rada pro RRTV (3.)…
Kauzy ODS by tu zaplnily celej web, ale někdy si dám tu práci a pár jich napíšu. Pak ty ztráty vydělím počtem voličů a pošlu ti účtenku.
Ty dvě krize mají skutečně podobnosti, jako každé, tak proč Ratha připodobňovat k Hitlerovi? Víš vůbec, kdo to byl, že je srovnáváš? Tvoje názory, i Atllanky, mi připomínají bolševickou propagandu.

reaguj[24] Takže,
vitak69 mejl Pátek 1. 06. 2012, 15.23

Za 1. V parlamentu sedí i opozice, tím pádem mohla tomu zákonu, jak ty píšeš zabránit. V radě nesedí jen pravice, ale i levice. Tím pádem problém Železného není problém jen pravice. Kauzy ODS už dávno mohla šetřit policie, socialisté tady bez přestávky vládly víc jak 10 let. Rath srovnával nesrovnatelné, proto ho Reflex vykreslil jako Hitlera. Na víc Rath se tak trochu choval ve Středočeském kraji jako diktátor a proto to na něj s odstupem doby sedí ještě lépe. Prostě si za to může sám a pokládám tuto karikaturu za trefnou a povedenou. Současná krize má málo společného s krizí z 30. let. Srovnávat tyto krize mi přijde jako vystřižené z „poučení z krizového vývoje“. ;-)

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?