Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Židé, bojujte čestně!

Co vlastně chceme po Židech?

 

Motto: Chceme, aby nereagovali na arabské vrahy stejně, jako nereagovali na nacisty, kteří umučili, zohavili, zničili a zavraždili víc než šest milionů z nich? Chceme vyvraždit Izrael? Ne? Co tedy chceme…?

 

Starý Řím

Ve starém Římě davy diváků seděly v Coloseu a maje krásný výhled, těšily se na to, jak budou Židé požíráni lvy. Byla vykopána pět stop hluboká jáma, do ní postaveni Židé a následně zahrabáni tak, že jim vyčnívala jen hlava. Poté byli vpuštěni dva dny hladovějící lvi, a v davech to zašumělo radostným očekáváním.

Slintající lvi se hnali přímo k vyčuhujícím hlavám a začali kolem nich kroužit dokola, přičemž se dostávali stále blíže své podivné kořisti. V okamžiku, kdy svou kořist chtěli olíznout, tato je kousla do jazyku…. Lvi se lekli, zařvali a rozutekli. Z ochozů Colosea kdosi zakřičel:

 • ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!

 

Po pár stoletích, dnes, sedí jiní „Římané v Coloseu“na ministerstvu zahraničí USA, v EU i v OSN a pokaždé když Izrael začne vracet útok na židovské civilisty protivníkům, okamžitě vykřikují a zdůrazňují:

 • Izrael používá nadměrnou sílu: ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!

 

CO PO NÁS VLASTNĚ CHCETE?

 

Josefova hrobka

Když byla vypleněna Josefova hrobka, ješiva a synagogy vypáleny do základů, židovské svaté knihy znesvěceny byl Židům zamezen přístup na jejich svatá místa…

 

 

Izrael znovu vztyčil zátarasy a někdo z Colosea opět zakřičel:

 • ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!

 

Židé stále ještě nemohou chodit do Josefovy hrobky nebo na Chrámovou horu, a Izrael stále hledá útočiště v zátarasech, a někdo stále křičí:

 • ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!

 

CO PO NÁS VLASTNĚ CHCETE?

 

Zabíjení civilistů a dětí

 

 

Když sniper zamířil na dítě a chladnokrevně zabil desetiměsíčního chlapečka Shalhevet Pass, Izrael zničil pár budov. A z Colosea se opět ozývalo:

 • ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!

 

 

Rodina jedoucí domů z Jeruzaléma byla zaměřena ostřelovačem, matka a otec zastřeleni a děti vážně zraněny, a Izrael „oko za oko – zub za zub“ postavil pouze armádu do pozoru, tak i tato chabá odpověď vyvolala sice o něco slabší, ale přece jen volání:

 • ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!

 

CO PO NÁS VLASTNĚ CHCETE?

 

Dva chlapci zkoumající strž na okraji svého města, byli chyceni, zbiti, a hodiny mučeni, než byli zabiti. Jejich tváře a hlavy byly rozmláceny k nepoznání a jejich těla nemilosrdně znetvořena. V odpověď Izrael pátral po vůdcích, kteří dali příkaz k tomuto zvěrstvu. A Coloseum opět varovně vrčelo:

 • ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!

 

Sebevražedné atentáty na civilisty

 

 

Navíc, sebevražední atentátníci, kteří vybuchují v autobusech a na tržištích v izraelských hlavních městech, Jeruzalémě, Tel Avivu, Hadeře, Petach Tikvě, atd. – jsou považováni za oběti. Zatím co izraelské ulice jsou zasypávány kusy lidských těl a Izrael ničí v odvetu prázdné domy jejich rodin, a staví jen více zátarasů, ministerstvo zahraničí USA zvažuje, zda se nejedná o demonstrativní ukázku síly, a George Mitchell a jeho „Zpráva“ křičí:

 • ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!

 

Co po nás vlastně chcete?

Chcete, abychom nereagovali na arabské vrahy stejně, jako jsme nereagovali na nacisty, kteří umučili, zohavili, zničili a zavraždili víc než šest milionů z nás?

 

CHCETE ABYCHOM OPĚT NEDĚLALI NIC?

 

Říkáte:

 • Vy jste přece příliš civilizovaní na to, abyste odpovídali silou na úmyslné vraždění žen a dětí…

 

A přitom tleskáte, když se Nobelova cena dostane do rukou vrahům dětí a žen.

 

ŽE BY TOHLE BYL TEN ČESTNÝ BOJ?

 

Máte pravdu, my Židé jsme civilizovaní, ale naštěstí ne hloupí. Vnímáme vaše zcela samozřejmé očekávání toho, že uspořádáme sbírku na pomník věnovaný památce nyní vražděných Židů dříve, než Arabové zabijí posledního z nás.

Zavražděného rukama fanatických muslimských Arabů s náboženstvím genocidy v myslích. A jestliže se nepoddáme, a budeme chtít zvrátit tento druhý Holocaust na Židy, někdo z Colosea bude opět křičet:

 • ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!

 

Když v roce 1948 vznikl stát Izrael, jeho vedení prohlásilo, že se chce stát „Světlem mezi všemi národy“ – vzato přímo ze Starého zákona, Izaiáš 42:6 a 49:6.

 

Měli znát svět lépe!

Národy existují díky pudu sebezáchovy, a NE k ukazování cesty dalším národům! A kdykoli nějaký národ bude ukazovat sebe sama, jako model, ve kterém je možno VŽDY přežít, svět ho za to bude nenávidět, a nikdy ho nepřestane pronásledovat!

Izrael žije v sousedství fanatiků, v jeho okolí se nacházejí arabské národy s úmyslem, totálně ho vymazat z mapy světa. Židovský lid zaplatil, a stále ještě platí neskutečně krutou daň za to, že se snažil být světlem naděje mezi národy…

 

Nastal čas uhasit toto světlo!

Je čas začít žít jako normální lidé, kteří rozeznávají své nepřátele a začít bojovat ohněm proti ohni!!! Začít se bránit, a nečekat na spasení.

 

 

A nepřestat doufat, že tento spravedlivý boj přinese nové světlo, nám všem!

 

masada.com – překlad A.Gulden 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

 • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Operace Lité olovo - reportáže Následující text: Neonacismus kvete nerušeně v Česku »»»

Atllanka | Čtvrtek 15. 01. 2009, 20.23 | Israel, Genocida, Holocaust | trvalý odkaz | vytisknout | 3656x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Kdesi
Karel Jemelka mejl Čtvrtek 15. 01. 2009, 22.45

jsem četl citát paní Goldy Meirové, který ve mě zanechal hluboký dojem. Golda Meirová se kupodivu narodila v Rusku a byla Stalinem vyhoštěna. Byla jednou ze zakladatelů židovského státu. Zemřela v roce 1974 – 5. (nechce se mi to hledat). Máte li zájem, gůglujte, nebo se podívejte sem: http://encyklopedie.seznam.cz/…olda-meirova Tak tahle moudrá a chytrá pani prohlásila, že: Pokus o citát: „Arabové a palestinci. Můžeme vám odpustit zabíjení našich dětí. Historie nás odpouštět naučila. Nemůžeme vám však odpustit to, že nás nutíte zabíjet děti vaše. Mír mezi Araby a Židy nebude, dokud láska k vašim dětem nebude silnější než nenávist k nám, Židům“. Uplynulo snad čtyřicet let a multikulti Evropa ve své politické korektnosti ne že by nepochopila, ale nemá zájem pochopit, oč go.

[2] Propaganda
Jan Novák mejl Čtvrtek 15. 01. 2009, 23.38

Nevěřil jsem, že je vůbec možné napsat takhle bezpáteřní, nepravdivou, nestoudnou, ohavnou a zrůdnou propagandu jako je toto zahnisané svinstvo v tomto článku.

[3] Pro Jana Nováka
Petr Čtvrtek 15. 01. 2009, 23.51

To, co jsi právě napsal může vypustit z klávesnice jen velmi špatný člověk nebo úplný hlupák. Vyloučeno však není ani oboje současně.

[4] Jako obvykle
max Pátek 16. 01. 2009, 12.25

Jako obvykle židofilní propaganda.


Atllanka reaguje:

Jako obvykle – hnal ses za senzací a ona se nekonala, že ty hlupáku…

[5] Pokrytci
pepa Pátek 16. 01. 2009, 12.34

„Chceme, aby nereagovali na arabské vrahy stejně, jako nereagovali na nacisty, kteří umučili, zohavili, zničili a zavraždili víc než šest milionů z nich? Chceme vyvraždit Izrael?“

doplnil bych ze Izrael se chova v dnesni dobe k Palestincum obdobne jako Nemci k Zidum za 2. sv. valky – pro me Izrael timto ztratil jakekoliv pravo odvolavat se na nacisticke nemecko.

[6] pepa a max
Samakissek web Pátek 16. 01. 2009, 13.19

Jste jen dvě anonymní nuly, dva špináví čeští náckové, dvě závistivé trhové baby a dva totální egoicentričtí terorismu užiteční impotentní idiotci, co stejně jako to Coloseum volá: Židé, bojujte čestně! Jinými slovy: Chcete Izrael a nejen tu, ale i všechny Židy vyvraždit a proto podporujete teroristy, kteří chtějí totéž… Schováváte se za soucítění s těmi nejhoršími palestinskoarabskými vrahy, pláčete tu falešné slzy pseudohumanity a současně voláte smrt na jiné. Jste jen ubožáčci, co touží po násilí, nic víc. Je vaše prokletí, že svým chováním to násilí světu přivodíte, nebo si snad naivně myslíte, že dnešní Izrael se nechá od vás zatlačit do moře?

[7]
SilvaPinka web Pátek 16. 01. 2009, 13.20

Čau Atllanko, máš čupr stránky. Tvoje oddaná pravicová holka, Silva Pinka.

http://pinkova.blog.idnes.cz/

[8]
Gizzmo Pátek 16. 01. 2009, 13.57

Jak je to možné? Jak je možné, že někdo dokáže obhajovat rasistický/fašistický pseudostát a ani se nezardět. Podotýkám, že nejsem antisemita, alébrž antisionosta.

[9] Gizzmo
Franc Dielsberg Pátek 16. 01. 2009, 14.38

Představ si, že já jsem sudetský Němec, a chci abyste navalili Sudety! A jestli tu konečně zavládne islám, těš se na raketky, zmetku zlodějská!

[10] Perfektní!
Houdini Pátek 16. 01. 2009, 14.58

Tohle je tak jasné, že ten kdo to nepochopí je opravdu tupec a nebo zmetek, co chce pro zábavu zabíjet děti a ženy. Protože ti vaši jen svůj stát a klid bránící židi mají rodiny. Pogromy byste náckové chtěli? Okrádat jiné? No tak šup, do Gazy a přidejte se k těm outěrkovaným idiotům, co neznají nic než nenávist! Zpoza buku se to pěkně kecá, ale až si z vás udělá náctiletá utěrka živý štít, budete volat maminku, šmejdi.

[11] Gizzmo
Jentak Pátek 16. 01. 2009, 15.48

Hlavně si vůůůůůůůůůůůl

[12] Ani ne tak vul jako hajzl
Peka Pátek 16. 01. 2009, 23.51

To je des co tu v posledni dobe vylajza chytrolinu, jeden vetsi chudak nez druhy, byl jsem koukat na Zvedavci a ty hovadka tam normalne popiraji historii. Je to vubec mozne v dnesni dobe u netu? Izrael je v pravu a mela by ty plastelinove simulanty vyhubit komplexne. Nedaji nikdy pokoj.

[13] Hoši,
Stan Sobota 17. 01. 2009, 10.25

gratuluji! Toli koncentrované hlouposti, nenávisti a lží nashromáždit na jednom místě, to je opravdu hodno obdivu!

[14] Souhlasim se Stanem,
ajelen-xp7 web Sobota 17. 01. 2009, 11.49

ty komentare jsou opravdu udesne, kolik neonacistickych prasat se v Cesku urodilo za posledni obdobi… Izrael Forever! Proc je treba bombardovat (nejen) Gazu (ale i neinacisty cesky) http://hedvicek.blog.cz/…-iran-a-gazu

Tom Pondělí 2. 02. 2009, 07.46

!!!Fandím Židům!!! 8-) ;-)

M Úterý 3. 02. 2009, 14.59

pro2:

Moc rozumu jsi nepobral, nebo ti ho všechen vzali ve škole, či vymyli z hlavy tupý novináři na čt či nově, kteří ukazují jen to co se někomu hodí, ale neukáží vše?? Je mi tě líto, ale opravdu a srdečně neber to svým zbytečkem myšlení jako urážku :-|

M Úterý 3. 02. 2009, 15.02

[5] pepa: Jen mají k sobě starozákoní lásku k bližnímu… A teď vážně, díky jednání palestinců a spol je vlastně Izrael v permanentní válce, tak co chcete. Za války se vždy v prvé řadě zabíjí a hlavně to civilní obyvatelstvo pokud nějaké je a nejsou všichni v nějaké vojenské složce..

David Úterý 30. 06. 2009, 15.40

[3] Petr:Vy, židi, jste velká, svoloč.. Všichni to víme, nemusíte nám to připomínat…

[19] Ale ale...
Honza Úterý 30. 06. 2009, 20.25

David? A já myslel, že nácci se jmenují spíš Helmut, Gerhard a tak 8-O

[20] no teda
klára mejl web Čtvrtek 11. 07. 2013, 11.16

nevěřila jsem že někdo může napsat tak odpornou věc. STYĎ SE A TO POŘÁDNĚ. SNAD SIS NEMYSLEL ŽE TI TO NĚKDO POCHVÁLÍ.

[21] Pro Kláru
Královna Pátek 12. 07. 2013, 19.51

Komu tykáte vy nacistická krávo? „Lidi“ jako vy by měli dostávat kulky do týla, hned jak se prvně projeví. Rázem by byl všude ráj…

Nelze přidávat nové komentáře.