Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Palestinský národ je velkým podvodem médií

Přestaňme konečně s tím židovským holocaustem… (z archivu)

 

Motto: Přesto, že socialistický komunismus zkrachoval, protože jej převálcovala realita, jeho odnože žijí stále dál…

Politická korektnost, pozitivní diskriminace, levicový liberalismus, neomarxismus, feminismus, antiamerikanismus, antisemitismus nebo antisionismus, nesnášenlivý sekularismus, pacifismus, ekonomický antiglobalismus, europeismus, multikulturalismus, neonacismus a další různé ismy…

Zatímco komunismus ničil charaktery, rodinu, náboženství a soukromé vlastníctví přímočaře, výše uvedené „ismy“ to dělají pomalu a nenápadně. Zákeřně a v tichosti svých brlohů a stok, jako krysy a potkani ohlodávají pilíře západní civilizace, aby v konečném důsledku přivodili její pád, aby mohli ovládat svět s ničeho se neštítícími teroristickými musulmany v jednom obrovském zeleném a středověkém Kálifátu.

 

Apelujeme na vás:

  • Prosperita světa sa dá vybudovat jen na zásadách důsledné tržní ekonomiky bez přivlastků, na občanském vlastenectví a s uvědoměním si, že skutečná svoboda je především v síle charakteru. Jen na takovémto základě hodnot si můžeme vybírat, co je morální a správné.

 

Palestinci neexistují, stejně jako Osetinci

  • Pod záminku boje za samostatnost se dnes schová leccos. Nadpis nemá za účel šokovat. Popisuje skutečný stav věci. Samozřejmě, že každý národ má právo na sebeurčení. Pokud ovšem existuje…

 

Kdo to jsou Osetinci?

Takzvaní Osetinci žijící na území Gruzie…. o kom je vlastně řeč? Nyní o zhruba 50 000 osobách s ruskými pasy, platících rubly a mluvících rusky, které zde vysadilo Rusko jako svůj předvoj. Gruzínské Sudety by bylo nejpříznačnější označení. Samozvaný osetinský vládce se dokonce i do médií nechal slyšet, že ihned po vyhlášení nezávislosti na Gruzii se chce připojit k Rusku. Prostě patriot jak má být. Ale ruský!

Tím, že někdo žije na lokalitě mající vlastní místopisný název, nestává se členem národa. Obyvatelé Liberce nejsou také národem Liberečanů. A to je jich 2× tolik, co tzv. Osetinců! Jsou pátou kolonou rozpínavého impéria. Kdo bude další? Karlovy Vary? Dozvíme se opět, že Putin cítí za svou povinnost jít bránit ruské občany v jejich trvalém bydlišti?

 

Palestinci mají ještě pikantnější historii

Palestina je pouze jiný přepis názvu Filištína. Palestinec = Filištín. Tento národ byl úplně vyhuben ve 4.století před Kristem nájezdem Peršanů. Toto území se pod správou Říše římské později jmenovalo provincie Judea. Podle svých obyvatel – Židů.

Roku 132 však Židé pod vedením Bar Kochby povstali, na 2 roky ustanovili vlastní království a úplně zdecimovali XXII. Římskou legii. Nakonec však podlehli ohromné početní převaze Římanů a císař Hadrián se začal mstít.

Vyhladil přes 500 000 Židů, na posvátnou chrámovou horu postavil pohanskou sochu Jupitera a svojí vlastní. A na závěr provincii Judea přejmenoval oficiálně na provincii Philistina. Žádní filištíni tam nikdy nežili. Dávno předtím a nikdy potom. Šlo jen o akt pomsty a úmyslné potupné označení. A kde se tedy vzali dnešní „Palestinci“?

 

Království Izraele

 

 

Jedná se o Araby. Sám Jásir Arafat se narodil v Egyptě jako Egypťan. A podobně je to se všemi tzv. Palestinci. Jako Arabové by si nemohli nárokovat odvěké území svých nepřátel, Židů.

Ale pojmenovávají-li se soustavně v médiích za Palestince, vypadá to, že jim území patří. Je to jako bych shromáždil 100 000 vrahů a frustrovaných puberťáků (průměrný věk v pásmu Gazy je 15 let) a obsadil násilně Beroun a Český Krumlov. Následně bych svojí soldatesku označil za Kelty a nárokoval historické území Keltů.

 

Výrok Zahíra Músejna, člena výkonného výboru PLO

Žádný palestinský národ neexistuje. Vytvoření palestinského státu je pouze prostředkem pokračování našeho boje proti státu Izrael za naši arabskou jednotu. Ve skutečnosti dnes není žádný rozdíl mezi Jordánci, Palestinci, Syřany a Libanonci.

O palestinském lidu mluvíme dnes pouze z politických a taktických důvodů, protože národní zájmy Arabů vyžadují, abychom jako účinný prostředek boje proti sionismu vyzvedli existenci zvláštního ‚palestinského národa‘.

Jordánsko jako suverénní stát s definovanými hranicemi nemůže uplatňovat nároky na Haifu a Jaffu. Jako Palestinec si však mohu nepochybně nárokovat Haifu, Jaffu, Beer-ševu i Jeruzalém. Jakmile jednou prosadíme naše právo na celou Palestinu, nebudeme váhat ani minutu a spojíme ji s Jordánskem!

Tento citát pochází z rozhovoru poskytnutému holandským novinám Trau dne 31.3.1977

 

 

Takže ještě jednou na závěr: Osetinci nikdy neexistovali a Palestinci vymřeli 400 let př.n.l. Ať se to důstojníkům KGB a muslimským teroristům líbí nebo ne.

16.01.09 Atllanka & Michal 

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Řekli o islámu... Následující text: Odvrácená tvář křesťanství »»»

Atllanka | Sobota 30. 07. 2011, 11.22 | Genocida, Terorismus, Historie | trvalý odkaz | vytisknout | 5430x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Houdini Pátek 16. 01. 2009, 14.53

To je snad největší mystifikace nácků, co svět světem stojí, stvořili ten národ aby mohli zabít židy kerý nestih dobít Hitler, je to obraz toho, co je lidstvo. Dokud jeden jedinej tvor, co chce požívat pojmenováni člověk, bude volat po vyhubení židů, tak nemáme šanci na trvalý mír.

Je to smutné, ale je to tak. Jsme druh, který je určen k sebevyhubení pro vlastní idiotskou nesnášenlivost schopnosti druhých.

reaguj[2] Houdini hezky!
Klikarstar Pátek 16. 01. 2009, 15.21

Jinými slovy, jsme tupí egoisti, čím tupější, tím krvelačnější. Souhlas.

reaguj[3] Vase clanky jsou vyborne.
Thyronx mejl Sobota 17. 01. 2009, 15.55

Vase stranky jsou ponekud zaostrene na jedno tema, nicmene velmi poucne. Cerpam z nich 1× tydne a pouzivam v diskuzich nektere argumenty. Dekuji.

reaguj[4] Omg
Ondra Neděle 18. 01. 2009, 10.30

Palestinci vymřeli před 400 lety? Dobře, ale když už jsme u toho, tak hromadné nastěhování židů do oblasti Izraele začalo až po 1. světové válce, takže židé jsou v této oblasti nováčci (pokud nebereš historické souvislosti a tam bych tě odkázal na vlastní slova o Keltech)

Taky by mě zajímala tvoje idea řešení tohoto problému, mám takový pocit, že holocaust na Palestincích (nebo jakékoli směsce národností) ti nedělá problém a rovnou by jsi Židy nastěhovala do celé oblasti Izraele + Palestiny.

reaguj[5] Ondřeji, čti pozorněji
Atllanka Neděle 18. 01. 2009, 11.58
  1. 400 let před naším letopočtem, to jest před 2.408 lety.
  2. Dále, jak jsi na to přišel pod mapou krále Davida, Judei a Izraelského království, že židé přišli do Palestiny jako nováčci až po roce 1918? Kdybys klikl na odkaz přímo pod mapou, našel bys tam jednak kapitolu Literatura hebrejská – 1. tis. př. n. l. (ukaž mi literaturu palestinskou – pozor, neplést s arabskou), a dále porovnání mapy této se současnou. I laikovi dojde, kdo je na tom území od pradávna doma.
  3. Dále přímo pod článkem máš 7 odkazů, z nichž „Izrael hodiny lidstva“ má tak obsáhlé, a přitom čtivé podání, že zodpoví všechny tvé otázky, pokud tomuto budeš věnovat dostatek času – minimálně tak týden.
  4. Nazývat to, jak se Izrael už přes 60 let brání svému zničení a vyvraždění svých obyvatel od sběře co se jí zachtělo před těmi 60-ti lety jeho majetků a krve a proto na výzvu okolních arabských států Izrael dobrovolně opustila, aby se tam vítězně po jeho decimaci vrátila a dobila co zbylo, holocaustem židů na palestincích je opravdu silné kafe.
  5. Problém je, že Arabové, kteří by se chovali normálně – to jest chodili do práce a vychovávali své děti v klidu a míru, se v Palestině vyskytují pomálu. Nechtějí soužití, nechtějí pracovat, jediné co chtějí je vyvraždit židy, protože jsme je tomu, té nenávisti naučili.

Ano! My, civilizovaní lidé, sedící v teple svých domovů voláme – žid je nepřítel, žid je moc bohatý, zničit žida, atd…! Předávali a předáváme si, jak je vidno tu odvěkou nenávist k úspěšným lidem nekatolického vyznání, kteří pro nás byli vždy jen tou obětí kolektivní šikany (pogromy umožňoval i Karel IV., když se mu bouřil hladový lid proti šlechtě a církvi, tak mu předhoil židy a nastolit pak sociální smír, a pravým viníkům léna zůstala zachována) po generace. Je to ubohé, a nízké, jako každá šikana.

I ty tu píšeš, jak židé dělají holocaust na palestincích… víš vůbec co je to holocaust a jak probíhal? Zkus si přečíst tohle: Smrt je mým řemeslem

  1. A konečně posledni věc – V Izraeli žije mezi židy okolo milionu Arabů, pracují, žijí, mají mešity a děti posílají do škol, kde se neučí sebevražedným atentátům, ale číst a psát. Dokonce zatím mají i zastoupení v parlamentu, a Drúzové – což je arabský kmen dokonce bojuje v IDF. A představ si, nikdo je nevraždí, ani neplynuje. Zkus totéž jako žid v Gaze…

I z Gazy dojíždělo denně okolo 600-ti tisíc arabů za prací do Izraele. Skoro už nejezdí… a víš proč? Ti jejich vlastní, ti doma, jim za to, vyvražďovali rodiny.

Prostě to je tak: Žiješ ve světě, který ze své hlupácké většiny bude vždycky volat: Za všechno může Žid! Je na tobě, abys otevřel oči a rozpoznal kde je pravda, a nebo ne, a přidal se k nim.

Na závěr: Nejsem a nikdo z naší redakce není židem, nejsme ani katolíci, ani muslimové, jsme tzv. ateisti, ale především jsme lidi, kteří vidí zlo, slyší zlo, a nechtějí si to líně nechávat pro sebe.

reaguj[6] Palestinsky narod
Julius mejl web Pondělí 19. 01. 2009, 11.00

Bojim se, ze palestinsky narod dnes uz existuje. Neexistoval do roku 1948. Pak byl ale vytvoren okolnimi arabskymi staty (s podporou Moskvy) jako kladivo na Izrael. Dulezite je, ze dnes se Palestinci jako narod citi.

Kazdy narod ma svou narodni mythologii, na ktere zaklada svou narodni existenci. Tato mythologie je vetsinou zalozena na (zdeformovane) vizi vlastni historie. Pro Cechy je to Praotec Cech, husiti, obrozeni, Masaryk,… Pro Francouze je to Vercingetorix, Revoluce, Napoleon,… Pro Americany je to Wild West, Svoboda,… Pro Israelce je to Davidovo kralovstvi a judaismus. Problem je v tom, ze jedinou narodni ideou Palestincu je popirani Israele. Tak byli Palestinci po roce 1948 vytvoreni a v takovem stavu jsou udrzovani vetsinou okolnich arabskych zemi. Ostatni arabove palestinci pohrdaji, palestinska imigrace do Egypta nebo Jordanska je vyloucena. Nejlepsi reseni palestinske situace by podle mne bylo pripojit Gazu k Egyptu a Judeu a Samarii k Jordansku. Ale ani Egypt ani Jordansko u sebe Palestince nechteji. Chteji je pouze udrzovat ve stavu vecnych uprchliku a rebelu. Nikdo ve skutecnosti nechce palestinsky stat (snad s vyjimkou Izraele). Palestincum se neposilaji ucebnice, ale zbrane.

Neni to uplne beznadejne. I mezi Palestinci je mnoho normalnich lidi. Paradoxne je mnoho Palestincu ateisty. Je ale dulezite zlomit moc teroristickych struktur Hamasu a jejich zahranicnich sponzoru. Nebude to snadne, ale je to jedine reseni.

reaguj[7] Souhlas
M Úterý 3. 02. 2009, 15.14

Souhlasím, ale moc to nepomůže, protože když oni mají za sebou někoho, kdo je podporuje a pak křičí, že to jsou ubožáci, kteří jsou vyvražďováni Izraelem a všichni bezpáteřní politici se přidají se souhlasem, jako byl souhas při vyhlášení republiky vrahů s albánským osazenstvem jménem Kosovo!! Tleskejme hlavně našim ministrům zahraničí, jak kde komu pravádí hluboké řiťolezecví.....

reaguj[8] Hůůůůůůůů!!!!
Benjo Středa 25. 02. 2009, 12.08

Dojde vam někdy vy potrati, že židi jinou zem nemají, tak nemaji ani kam jít, zatimco palestinšti arabacky teraci maji cely arabsky svet? Jste tak tupi a nebo jste takové svině? Oboji je možny najednou, a to že ste tupé a ignorantske svině! O neznalosti lidi sedicich u netu se da jen pochybovat – tedy bud ste debilove, co sedi u informaci a neumi to najit a nebo svině co dobře vědi co dělají. Ještě je možné, že jste palestinci. :-D

reaguj[9] pekne pekne
garias mejl Středa 17. 06. 2009, 08.33

pekný článok, obzvlášť tie reklamy a veľký dôraz na farebné vetičky :D. Kto vám prikázal šíriť takéto lži a klamstvá? Označiť palestínčanov za niekoho kto neexistuje je vrchol drzosti a dmncie. Dobre si ostatný všimnite rieklamy, ktoré sú tu všade naokolo a ešte k tomu aj táto tu vpravo dolu popri písaní komentára. Odídte všetci z tejto stránky, pretože ju urobili prívženci systému ktorý vykorisťuje, klame a zabíja ľudí, zabíja nás vo vojnách. Každý kto je proti pravde, aj proti palestínčanom, ako autor článku, je proti slobodnému pokroku sveta a budúcnosti našich detí. MAli by ste sa hambiť, nemáte žiadnu cenu pre nich, pre vládcov, ste pre nich odpad a napriek tomu veríte, že im na vás záleží… 8-O

reaguj[10]
garias mejl Středa 17. 06. 2009, 08.35

[8] Benjo: takto budeš rozprávať do doby priateľu, kým ti žid nezabije matku

reaguj[11] Velká škoda!
Benjo Čtvrtek 18. 06. 2009, 09.53

[10] garias: Velká škoda že nazabil včas tu tvoju, skor než mala teba! :-)

reaguj[12]
Robert Gordovič mejl Sobota 12. 05. 2012, 10.55

To jsou děsný snůšky ideologického balastu, bůhvíčemu a komu sloužícího. Tak samozřejmě že národu je podmíněná kategorie existující historicky, nikoliv biologicky, proboha! Tudíž jak tu kdosi napsal – palestinský národ existuje, protože se po roce 1948 zformoval a tečka! Před tímto datem šlo pouze o v Palestině žijící arabské obyvatelstvo a co na tom? Židů tam žilo jen pár tisíc a neměli se svými početnějšími arabskými sousedy žádný problém, ten nastal až po politicky motivovaném a účelovém vytvoření státu Izrael kolonialisty. Ostatně ti jsou autoři většiny současných států a k ni příslušných „národů“ na BV či v severní Africe. Stejně podmíněně jako Palestinci existují i tzv. Syřané, Jordánci, Iráčané či Alžířané nebo Libyjci. Jsou to jen obyvatelé území vytvořeného koloniálními mocnostmi, ale jejich etnický původ je přepestrý – jde o Araby, Berbery, Tuáregy, Turky, Kurdy a mnoho dalších národů a národností, které na určitém, uměle zformovaném státním území tvoří nový umělý národ. Tak jako ho ostatně tvoří i obyvatelé toho Izraele – převážně potomci asijských Chazarů, kteří kdysi přijali židovskou víru, ač nemají s původními starověkými Izraelity nic společného – těm jsou etnicky bižší dokonce i tzv. černí Židé z Etiopie než ti kteří se tam po WWII stěhovali z celé východní Evropy, aby odtamtud vyhnali usazené arabské obyvatele a připravili jim tím stejný osud, jaký nacisté zkoušeli připravit jim samotným …

reaguj[13] Proboha Gordovič!
HaK Sobota 12. 05. 2012, 21.18

A co tobě je do toho kdo se chce nazývat židem? Sere se někdo do tebe, že jsi zkurvenej Čech? Kreténe nacistickej, blbej v muslimský řiti zaraženej!

reaguj[14]
Jura Středa 22. 08. 2012, 23.33

Robert Gordovič má zde pravdu, tento článek nedává smysl. Existence národa záleží na tom, pokud se k němu někdo hlásí, takže dokud se jediný Arab bude označovat jako Palestinec (ať už z jakýchkoli důvodů), tak ten národ bude existovat… stejně jako v ČR legitimně existuje Moravský národ nebo Slezský národ/národnost. Nevím, jak moc se Arabové považují za národ, ale podle mého jde spíše o etnikum.

reaguj[15] Hlavne podporovať svojich vrahov, pritakávať muslimom
sila Pátek 16. 11. 2012, 04.29

Moravský národ povstave, zaháji jihád a vytlačí čechov do mora! Toľko k veľkému odkazu veľkého Robert Gordovič a jeho psov. 15 000 moslimov v ČR sa opäť aktivizuje. http://novotnyjiri.blog.idnes.cz/…tentaty.html

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?