Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Evropská unie musí zmizet!

Pryč s Lisabonem – je nejvyšší čas skoncovat s EU

 

Motto: Nevěřím, že by měl být proces evropské integrace založen na očekávání nadřazeného evropského cítění nad pocity národní identity u většiny Evropanů… Václav Klaus

Evropská unie je v zásadě pokusem – a prozatím převážně úspěšným – elit evropských národních států o spolupráci na uchvácení moci, obcházení, a nakonec zrušení, demokratického systému, a pomalu probíhajícím státním převratem.

Údajnými důvody jsou ideály jako „prosazování míru“, které jsou jako kosti předhazovány důvěřivým davům, a které mají zakrýt samotné přebírání moci. Funguje to, protože se zdá, že národní parlamenty fungují stejně jako dříve.

Toto je pravděpodobně nejnebezpečnější strana EU: je stále více diktaturou, je to ale kradmá diktatura, jejíž nejnebezpečnější prvky jsou v každodenním životě převážně neviditelné.

Průměrný člověk vidí, že EU mu umožňuje snadněji cestovat mezi zeměmi bez pasu, a používat stejnou měnu od arktického Laponska ve Finsku až po španělské Kanárské ostrovy u pobřeží Afriky.

 

 

To vypadá pohodlně, a do určité míry to také pohodlné je. Cenou za to ale je mocenské vyprázdnění volených institucí a převod jejich moci do rukou nezvolené oligarchie, která má v plánu uchvátit ještě více moci a přestavět životy půl miliardy lidí bez jejich souhlasu.

Lidé to ale ve svých každodenních životech nevidí jasně, a vidět znamená věřit. Nepřítel, který se ke svému nepřátelství otevřeně hlásí, je někdy méně nebezpečný, než nepřítel, který je nejasný a vágní, protože proti němu nelze snadno mobilizovat…

 

V krátkém okamžiku jasnosti popsal lucemburský premiér Jean-Claude Juncker systém EU takto:

 • O něčem rozhodneme, pak to necháme ležet a čekáme, abychom viděli, co se stane. Když nikdo nezačne dělat povyk, protože nikdo nerozumí tomu, o čem bylo rozhodnuto, pokračujeme krok za krokem, dokud již není cesty zpátky.

 

Sloupkař Charlemagne z The Economist k tomu napsal:

 • O co se Junckner a další, kteří uvažují jako on, v zásadě snaží, je utopit opozici k evropské federaci v záplavě technických detailů, unudit lidi k podřízenosti. S touto strategií ušli dlouhý kus cesty.
 • K největšímu jednorázovému převodu suverenity od evropských států na Evropskou unii došlo v roce 1985 v rámci projektu vytvoření společného evropského trhu.
 • Dokonce i Margaret Thatcherová, která obvykle dokázala takové triky prohlédnout, později prohlásila, že zcela nepochopila důsledky toho, co podepisovala.

 

Evropská komise, často rozpuštěna ve složitou spleť organizací s nevinně znějícími jmény, uzavřela smlouvy s Araby a poté je tiše implementovala jako federální politiku EU. Toho bylo možné dosáhnout proto, že systémem s velmi malou kontrolou z vnějšku a s několika mocnými jedinci a skupinami, kteří tahají za nitky, poletují miliardy euro.

 

 

Evropané tak financují spojení svého vlastního kontinentu, ve skutečnosti kolonizaci, s muslimským světem, bez svého vědomí a souhlasu.

Je to poprvé v historii lidstva, kdy je s byrokratickou precizností kulturně vyhlazován celý kontinent. Jde zřejmě o největší zradu v historii západní civilizace, která je přesto masmédii většiny západních zemí převážně ignorována.

 

V roce 2007 učinila EU z podněcování k rasismu a xenofobii v sedmadvaceti zemích bloku zločin. Podle nového zákona hrozí pachateli za:

 • veřejné podněcování k násilí nebo nenávisti, zaměřeného proti skupině osob, nebo proti členovi takové skupiny, definované rasou, barvou, náboženstvím, původem, nebo státním nebo etnickým původem, až tři roky ve vězení.

 

Termín – podněcování nenávisti proti náboženství může být používán k umlčování kritiků islámu a muslimské imigrace, obzvláště když se Rada Evropy již dříve rozhodla, že bude považovat islámofobii za srovnatelnou s antisemitismem.

A zatímco EU podepisuje smlouvy rozšiřující spolupráci s Araby a muslimy, včetně jejich imigrace, zakazuje opozici vůči témuž, a vyzývá média, aby se držela stranické linie a prosazovala oficiální eurábijskou ideologii.

Evropská unie tak ve stále větší míře vykazuje některé ze známek totalitního státu, panevropské diktatury.

 

Jak poznamenal Robert Spencer na Jihad Watch:

 • Eurábie bude brzy připomínat Sovětský svaz, ve kterém disidenti potají šířili samizdatovou literaturu a hrozily jim za to přísné tresty, pokud by je autority odhalily.
 • Evropané, kterým záleží na tom, co se jim děje, budou muset cestovat na západ, tam kupovat knihy, které říkají pravdu o islámském džihádu, a doma je šířit pod pozorným dohledem byrokratů EU.

 

Je EU na cestě stát se dalším Sovětským svazem?

Bývalý sovětský disident Vladimír Bukovskij se obává, že Evropská unie je na cestě k tomu stát se dalším Sovětským svazem.

 

V jednom projevu nazval EU „monstrem“, které musí být zničeno:

 • Čím dříve s EU skončíme, tím lépe. Čím dříve se zhroutí, tím méně škod nám i dalším zemím způsobí. Musíme ale jednat rychle, protože rychlí jsou i eurokraté. Bude těžké je porazit. Dnes je to ještě jednoduché. Kdyby dnes vyrazil milion lidí na Brusel, utekli by tihle hoši na Bahamy.
 • Protože islamizace Evropy je EU aktivně a úmyslně prosazována, boj proti islamizaci je podle mého názoru neoddělitelný od boje proti samotné EU.

 

Demonstrující by měli požadovat přinejmenším:

 • Zrušení Euro-arabského dialogu
 • Rozpuštění Eurostředomořského parlam. shromáždění Eurostředomořské nadace Anny Lindh pro dialog mezi kulturami a všech dalších nástrojů Euro-středomořské a eurábijské spolupráce.

 

 

 • EU by měla zakázat veškerou přímou i nepřímou pomoc Palestincům a dát tyto prostředky na obranu našeho civilizačního bratrance Izraele
 • EU by měla přestat propagovat v evropských školách nestydatě lživé informace o 1300 letech islámského džihádu a měla by okamžitě zastavit všechny rozhovory s Tureckem týkající se jeho členství v EU. Už toho bylo dost!

Fjordman – celý text zde    

 

Související texty:

Upozornění redakce:

 • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Závist je v Čechách nejvyšší formou uznání II. Následující text: Manuál, Lisabon a Václav Klaus »»»

Atllanka | Pátek 19. 12. 2008, 19.40 | EU, Totalita, Islamizace | trvalý odkaz | vytisknout | 2973x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] ouvej
jerevanek mejl web Pátek 19. 12. 2008, 22.01

nejsem zrovna příznivec unie,ale argumenty tohoto článku nechápu.„K největšímu jednorázovému převodu suverenity od evropských států na Evropskou unii došlo v roce 1985 v rámci projektu vytvoření společného evropského trhu.“ no…i blbosti mají své fórum.Každý má svůj názor, ovšem ty co tady čtu,zřejmě vytvoří unii hodně sympatií. Bohužel.

[2]
Honza mejl Sobota 20. 12. 2008, 00.49

A o co si myslite že jde v Unii? Asi toho mnoho nevíte o arabskoevropských ligách a islamizaci EU, přečtěte si více Fjordmanovýchb článků – možná lecos pochopíte.

[3] Ještě to těch deset let doklepem
web Sobota 20. 12. 2008, 09.13

No ne? Ještě to deset let zvládneme, viz odkaz výše. :-D Na unii se mi nelíbí spousta věcí. je však třeba přiznat že Evropa musí být spojená aby dokázala čelit imperiálním choutkám Ruska. Takže určitá federace má smysl, ovšem aby nám vládli většinově F,N,I a Š, to raději zvolím Karla von Habsburka králem…

Nelze přidávat nové komentáře.