Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Rudým magorům s láskou

Narodil se soudruh nám… radujme se…

 

Motto: Narodil se soudruh nám, radujme se… z růže v bodlák vykvet nám, veselme se… S života nuzného, rodu dělnického, nám, nám narodil se vrah…

 

Gottwaldův úsměv – Otto Ježek, Mladá fronta, 14. 6. 1951

 

 

 • Když jsme si v dílně pověsili, Gottwaldův obraz nad svůj stůl,
 • jako by utajené síly, věřte si nebo nevěřte, se v každém náhle probudily
 • Jak usmívá se ten náš milý, v hukotu naší továrny!
 • Až někdy myslíváte chvíli, věřte si nebo nevěřte, že jeho oči promluvily.
 • Gottwaldův úsměv vyrovnaný nám v dílně svítí nad stolem.
 • Chválíte naše smělé plány? Věřte si nebo nevěřte, ty všechny budou překonány!

 

 

Soudruhovi Gottwaldovi z lásky jeho věrný lid

 

 

Jméno soudruha – Jan Noha – Nový život 1949

 

 

 • Od úst k ústům běží jméno, co krásu střeží,
 • jméno, co sluncem začíná, jméno soudruha Stalina.
 • Od srdce k srdci běží, vrší se do výšek věží,
 • všechno, co toužilo žít, začíná v jméně tom být,
 • všecko, co bude, jím roste, čisté, vznešené, prosté,
 • naděje toho, kdo prací do duše chleba se vrací,
 • kdo chlebem zdvíhají ruce o větší skývu slunce.
 • Od úst k ústům běží jméno, co krásu střeží,
 • jméno, co sluncem začíná, jméno soudruha Stalina.

 

 

Jak to bylo u Stalina

 

 

Tož tak soudruzi…

To je náš skromný dar vám všem, kteří se neumíte postarat sami o sebe a tak neustále voláte po nějakém tom vůdci, co byste mu mohli odevzdat všechny své svobody a práva, a co by to vaše bezhlavé stádo obhospodařoval.

Jen na to zapomínáte, že každé stádo se chová podle přísných pravidel v ohrádce a jen a jen za účelem plného panděra pastýře.

 

Ale nevěšte hlavu, vy po stádu toužící neschopníci – soudruh Kléma má už zdárného následovníka – stačí ho jen zvolit…

 

 

P.s. A ještě pro nejednoho z vás jistě milé překvapení: Navštivte skromný rodinný domek našeho dělnického prezidenta Klémy – zde

autor Andrea 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

 • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec. Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Kam se nám ztratili cikáni... Následující text: Jakou cenu má Nobelova cena míru.. »»»

Atllanka | Neděle 23. 11. 2008, 13.34 | Česko, Komunismus, Totalita | trvalý odkaz | vytisknout | 2266x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] nechcete link
Jah Úterý 25. 11. 2008, 03.42

kde topolanek je hezky v brunatnem a misto hakovyho krize ma modryho ptaka na opasku ? je to priblizne stejne argumentacne dokonaly jako vas primer. dnesni politici jsou nuly pocinaje klausem a konce filipem. porovnavat je se zrudama lidskych dejin muzou jen zakomplexovani idioti.

reaguj[2] Jahovi
Královna Úterý 25. 11. 2008, 12.07

Jo jo, a nejlepší jsi ty! :-D :-D :-D

reaguj[3] Jahu
Dolly Úterý 25. 11. 2008, 13.04

Mně spíš připadáš jako zakomplexovaný idiot ty. Paroubek svým vystupováním silně připomíná Klému. Je stejně „dokonalý a neomylný“ jediný „schopný“ ve stádě „tupců“, „vyvolený“ k tomu, vést nás k blahobytu. I když možná ne jediný. Jsi tady přece ještě ty… Svého modrého ptáka si klidně strč třeba do kam chceš :-D

reaguj[4]
Jah Úterý 25. 11. 2008, 19.36

jiste a topolanek o sobe rika ze je nedokonaly stale se plete je neschopny ve stade blbecku a sam se ma za neopravneneho nas vest a pokud nas povede tak slibuje jen bidu. boze vzdyt to pripisujete paroubkovi jsou kecy kazdyho politika. vy jen proste pres nenavist si nevidite na spicku nosu. je to nula nic vic se zlocincem ho mohou porovnavat jen lide bez argumentu.

reaguj[5] Hej Jahve,
rtx002 Středa 26. 11. 2008, 13.01

Gde tu viděj Topolánka, jsou tak blbej, že nepoznaj o čem je článek?

reaguj[6] rtx002
Jah Čtvrtek 27. 11. 2008, 20.31

prectete si poradne co pisu. To co se pripisuje paroubkovi dela kazdy politik, takze kazdy politik je podle logiky clanku gottwaldem.

reaguj[7] Jahu,
Královna Čtvrtek 27. 11. 2008, 21.01

nepovídej, tak podle tebe jsou všichni politici Gottwaldi? A co třeba Obama? Nebo Ahmadí Nežád? A co Papež? Je to politik, a tím pádem i Gottwald – to sou věci pane Bože… A já sem věřící, to se modlím ke Gottwaldovi… ale fuj! Stanu se ateistkou a vstoupím mezi Vás anarchisty – bude to to vono, Jahu?

reaguj[8] kralovno kralovno
Jah Čtvrtek 27. 11. 2008, 21.37

doporucuji zakladni skolu, tam se lide nejen uci cist pismenka, ale take chapani textu jako celek. rikam, ze vase porovnavani je nesmyslne, nebot to co je podle vas znakem gottwalda je ve skutecnosti znakem kazdeho politika. gottwald a jine zrudy delaji jine veci nez vy popisujete.

reaguj[9] Dobrý den.
Aleš Pravec mejl Neděle 30. 11. 2008, 10.09

Chodím sem číst pravidelně. Musím říct, že jsou tu pěkně pohromadě, přehledně a vyčerpávajícím způsobem podávané věci, které bych jinak pracně hledal hodiny.

Co si ale myslím je, že někteří zdejší diskutující se zaměřují vždy jen na to, co se jim osobně zdá nepochopitelné a to napadají způsobem, ze kterého je patrné na první pohled, že jsou to ve velké většině nic neplodící a vše závidějící nuly s totalitním myšlením, protože jejich kritika nezasahuje věcně uváděné argumenty, ale snaží se opravovat myšlení i logické závěry autorů, jejich pravopis, sloh a dokonce i druh humoru a nadsázky.

Dost dobře nechápu jejich činnost, pasují se totiž do rolí supervědoucích odborníků na vše, zejména na logiku, a přitom nepochopí, že toto jejich chování je právě usvědčuje z toho, že žádné vědomosti ani logiku nemají.

Například tady ten nick Jah… Článek je ironickým blahopřáním prvnímu muži českého komunismu a zcela logicky byla v závěru použita koláž Klementa Gottwalda měnícího se na Jiřího Paroubka s popiskem – A nevěšte hlavu vy po stádu toužící – soudruh Kléma má už pokračovatele – z čehož Jah usuzuje, že autor tvrdí, že Jiří Paroubek je zločinec s rukama od krve jako Klement Gottwald…

Inu, milý Jahu, toto článek rozhodně netvrdí, protože k tomu aby se Jiří Paroubek stal skutečně vrahem, je zapotřebí aby po krajích a senátu ještě vyhrál parlamentní volby, po té přibral do vlády komunisty Čech a Moravy, vystoupil z Unie a obehnal republiku za vydatné pomoci bratrského Ruska opět dráty. Zatím se mu daří, apropo, on Kléma také začínal od píky… (později i Píky – Heliodora)

A že to není jen neuskutečnitelná vize, svědčí i ta tvoje „logika“. Přece každá strana tu chce tu soudružskou rovnost, je protim radarům, a jezdí se radit do SA jak sem dostat islám, zejména ta pravicová, že?

Nepředpokládám, že něco z toho co jsem tu napsal pochopíš, myslím, že nemáš totiž chápat čím, jen jsem považoval za nutné to aspoň zkusit.

A chlapče, český jazyk používá háčky a čárky, tomu se říká diakritika, je nevkusné psát bez ní na českých webech. A také co napsat své jméno a email… to bych chtěl mnoho od kritika těch, co zde píší autorizované články?

*

Pro autory webu: Velmi dobrá práce, jste snad jediný nekomerční web bez reklam s takovou návštěvností a obsahem, velmi oceňuji. A.P.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?