Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Česko konečně rájem i když zatím jen pro pedofily

Je český parlament obsazen úchyly?

 

Motto: Bůh stvořil muže a ženu, ale zapomněl si to dát patentovat, proto se každý hlupák domnívá, že může učiniti totéž. A naši poslanci to chtějí umožnit už čtrnáctiletým dětem…

 

Když řekneme, že je někdo tak dospělý, že může rozhodnout o trestném činu, tak zároveň říkáme, že může rozhodnout i o pohlavním styku…

 

 

Takto se vyjádřil o kontroverzní části nového trestního zákoníku, která umožňuje pohlavní styk čtrnáctiletým dětem hlavní autor zákona, právník a soudce Nejvyššího soudu, Pavel Šámal. Návrh už byl parlamentem schválen a měl by vejít v platnost od 1. 1. 2010

 

 

Sněmovnou přijatý zákon u mě však vyvolává dojem, že nejen tvůrci zákona ale ani ti, kteří pro něj ve sněmovně zvedli ruku, nejsou dost dospělí na to aby rozhodovali o čemkoli.

 

Asi nikoho by nenapadlo tvrdit, že dítě, které například pochopí princip gravitace je natolik dospělé aby řídilo kosmickou loď. Připadá vám toto srovnání přehnané?

  • Pak si uvědomte, že pohlavní styk je mimo jiné i způsobem rozmnožování. Aktéři tohoto styku by si měli tuto skutečnost nejen uvědomovat, ale měli by také být způsobilí nést důsledky případného těhotenství. A to jistě ve 14. letech nejsou ani psychicky ale hlavně ani ekonomicky.

 

Z představy, že čtrnáctiletá matka vychovává své dítě mi naskakuje husí kůže.

 

 

Máte čtrnáctiletou dceru?

Pak si představte, že to dítě, které si nemůžete poslat do trafiky pro cigarety, jelikož zákon neumožňuje prodej tabákových výrobků osobám mladším 18. let, před vámi jednoho dne zničehož nic sklopí zrak…

 

A s cudným ruměncem na tváři vám oznámí:

  • Maminko a tatínku, budu mít miminko!

 

Jak se vám líbí taková představa? Hlavně neříkejte, že tomu vašemu děcku, které si právě hraje ve svém pokojíčku s křečkem Ferdou se to stát nemůže, protože je dobře vychované. Může!

 

A co chlapci, máte doma 14-tiletého chlapce?

 

 

Nemylte se, nespletl jsem se, pedofilové se zaměřují i na ně… Malí kluci jsou novým trestním zákoníkem ohroženi mnohem více než dříve a sexuologové očekávají zvýšený tlak ze strany pedofilů právě k jejich pohlaví.

Je paradoxní, že v jiné části zákona, který umožňuje sex čtrnáctiletým dětem je uvedeno, že v blízkosti škol, nebo míst, kde se shromažďují děti se nesmí objevovat prostitutky a vznikat noční kluby.

Porušení této klauzule může být postiženo trestem odnětí svobody až do 5. let. Současně však umožňuje školačkám a školákům provozovat prostituci, při troše opatrnosti zcela beztrestně a zadarmo. Také pedofilové, jako například Katarský princ, který za hrst bonbónů a pár korun prznil čtrnáctileté české školačky, by byli v době platnosti tohoto zákona zcela beztrestní.

Sněmovna se tedy opět „předvedla“. Teď je na řadě senát a prezident republiky. Nejsem naivní, když věřím v jejich zdravý rozum?

 

 

A jak to vidí odborníci?

  • Gynekologové nevidí v sexuálním životě čtrnáctiletých problém. Z hlediska gynekologického je uskutečnění pohlavního styku takovýchto osob proveditelné
  • Sexuologové, porodníci, psychologové a pediatři jsou zděšeni a poukazují na rizika dalšího zdravého vývoje dětí, které by takto brzy s pohlavním životem začali.
  • Právníci a policisté nejsou kompetentní k posuzování zákonů. Starají se pouze o to aby byly dodržovány.
  • Pedofilové a také importéři islámu se těší.

Autor: R. Rauss   

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Smrt pro syna člověka? Následující text: Kam se nám ztratili cikáni... »»»

Atllanka | Neděle 16. 11. 2008, 22.50 | Česko, Komentáře, Pedofilie | trvalý odkaz | vytisknout | 3422x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Absolutní nesmysl
WK web Pondělí 17. 11. 2008, 20.13

Ač jsem mnohdy s články na tomto serveru zajedno, tentokrát vyjadřuji hluboký nesouhlas. Hovoříme-li zde o rovině právní, je vyjádření „Když řekneme, že je někdo tak dospělý, že může rozhodnout o trestném činu, tak zároveň říkáme, že může rozhodnout i o pohlavním styku,“ dokonalým axiomem.

Absolutně není možné na jedné straně říci, že jste zodpovědný za jednání takové a na druhou stranu říci, že nejste zodpovědný za jednání onaké. Přijetí jiného právního předpisu by bylo v rozporu s ústavou.

Argumenty použité v článku jsou v návaznosti na uvedené zavádějící a demagogické. Tváří se, jako by tím bylo legalizováno znásilněním. Ale o ničem takovém není řeč, jedná se o dobrovolný pohlavní styk a v takovém případě je stanovisko pana Šámala jediným možným. Mám-li odpovědnost, musím mít i svobodu. A naopak. Stav, kdyby ve 14 letech měl být někdo za nějaký čin odpovědný a zároveň bych neměl svobodu nějaký čin páchat, byl by to zcela absurdní protiústavní stav.

[2] Malý dodatek
WK web Pondělí 17. 11. 2008, 20.18

Ještě bych dodal, že opačné stanovisko je v příkrém rozporu s motty tohoto webu. Komentář pana Šámala reflektuje určitý princip, na kterém stojí (či spíše stála?) západní civilizace. Opak je zaujímání postojů ad hoc podle situace, kterými byl svět přiveden až tam, kde dnes stojí. Svět se pak řídí pravidly, která nedávají smysl a k obdobným situacím zaujímají diametrálně odlišné postoje.

Prosím ne takovým výkřikům.

[3] pro WK
Vjera Pondělí 17. 11. 2008, 21.42

Super, tak když mám být trestně vodpovědná vod 14 a tím pádem smím i sex, tak proč se smí volit až od 18, proč se nesmí do 18 kouřit a pít alkohol, a hlavně, když smím pohlavně žít a plodit děti, proč mi do 18 let to dítě vezmou a nedovolí mi ho vychovávat, a když, tak jen pod dozorem, a o svatbě si mohu taky do 18-ti let nechat jen zdát? Také na směny nesmím dělat a našlo by se více omezení. Jestli je někdo mimo, jsi to ty WK, a ne ten článek. Chci teda zrušit všechny omezení! A hned! Čau!

[4] Pro WK
Dolly Úterý 18. 11. 2008, 03.47

Máš úplnou pravdu už v samotném názvu svého prvního příspěvku. To co tady píšeš je skutečně „absolutní nesmysl“ a to včetně „malého dodatku“!

[5] Takze od kolika
Piži Úterý 18. 11. 2008, 05.28

Takze od kolika let je to spravne povolit? A Posuneme k tomuto veku tedy i vsechny ostatni pravni veci, jako prave trestni odpovednost? Vatikan ma pohlavni styk legalni od 12, pry.

[6] pro Dolly
Piži Úterý 18. 11. 2008, 05.30

Bez argumentu jsou tva tvrzeni jen prazdna slova.

Pro Vjeru ano, tak by to melo byt. Mel by byt jednotny vek jak pro prava, tak pro zodpovednost. Zrusit vsechna omezeni by bylo logicke, jen nevim zda hned. Ja jsem pro spise postupne upravy.

[7] A jeje,
Královna Úterý 18. 11. 2008, 10.20

peďák dorazil… :-D :-D :-D

[8] pro Piži a Vjeru
Jarda Mrázek Úterý 18. 11. 2008, 10.42

Tak to není. Právo je rozhodně odlišné od odpovědnosti. Zatímco odpovídat se budeš ze svých činů proti stanoveným pravidlům ve společnosti, práva v té samé společnosti musíš nabýt – například používat titul judr nemůžeš bez příslušných studií, řídit vozidlo bez řidičáku, podnikat bez živnostenského listu, atd… atd…

Pokud dítě umí číst a je správně vedeno, rozpozná už od devíti let, co je špatné a co ne – od 14-ti to rozpozná určitě! Že není schopné dohlédnout kam jeho počiny vedou obhajují jen ti, co i v dospělosti zákon překračují, a nelámou si s tím hlavu. Například, různí zlodějíčci, okradači státu, pasáci, kuplíři ale i latentní či skuteční pedofilové.

Dal bych trestní odpovědnost od 12-ti let, a vše ostatní od 18-ti, až na volby. Tam bych to posunul na 21 a to bych ještě byl velmi tolerantní.

[9] Pro pedofily
ajelen-xp7 web Úterý 18. 11. 2008, 11.33

Hosi, hosi, jste pruhledni jako sklo, tady vam davam pisen, asi vas znaji i jinde http://www.esnips.com/…dfdd/Pedofil

[10] Co je to za "právní" blábol?
zdeno mejl Úterý 18. 11. 2008, 13.24

[1] WK:Pokud řeknu, že 14tiletý může rozpoznat trestnost nějakého činu, proč by do „seznamu“ těchto neměl patřit i (dosud) zapovězený pohlavní styk před 15. rokem života? Ať je za něj trestán, jako teď bude moci být za krádež, loupež, vraždu…

Atllanka reaguje:

Dobrý nápad, ale co ten co ho bude s ním provozovat a je již dospělý? Ten bude vysmátý? Hm… nejsi pedofil, že ne? :)

[11] Bravo!
zdeno mejl Úterý 18. 11. 2008, 13.26

pro (8) Nic než souhlas!

[12] Pro Piži
Dolly Středa 19. 11. 2008, 00.37

Pokud někdo začne polemiku slovy jako – myslím si, můj názor je – nebo nějak podobně, je možné s ním diskutovat. WK nepolemizuje ani nediskutuje. Jednoznačně a kategoricky označil názor autora za nesmysl a své názory považuje za – cituji: „absolutně“ správné. S takovým člověkem nediskutuji a nehodlám mu ani předkládat nějaké argumenty. Pro mě je to nadutý, egocentrický trouba, snažící se svými názory znásilňovat názory druhých a pro kterého je každý kdo si dovoluje vidět problém jinak než on, hlupák. Navíc si myslím, že ten článek ani nečetl, protože autorovi podsouvá například to, že autor vidí problém jako legalizaci znásilnění, což v článku vůbec není. Dle mého názoru je to hlupák, který doma musí držet hubu a tak se chodí předvádět na net. Ale mohu se taky mýlit… ;-)

[13] Proč zrovna 14?
Michal web Čtvrtek 20. 11. 2008, 00.25

V zásadě nemám nic proti hranici 15 let ani proti hranici 14 let. Jde čistě o to, že někde ta hranice být musí, i když lidi stejného věku jsou různě vyspělí, různě manipulovatelní a různě inteligentní, zákon to musí ošetřit univerzálně. Jen mám podezření, že většina zastánců „hranice 14“ je pro nikoliv na základě nějakého odborné studie, ale prostě proto, že se hýbe hranicí směrem dolů.

[14] Netěší
efix mejl Sobota 24. 01. 2009, 17.01

Jsem pedofil ale jsem zásadně proti snížení hranice pro legální pohlavní styk. Tak netvrďte, že se pedofilové těší, naopak.

JUDr. I. K. Pátek 8. 05. 2009, 09.39

tak tohle je dílo krétena:D:D

[16] Země Česká, pedofilů ráj
Eduard Nud Úterý 22. 06. 2010, 20.42

Jako ve všem. Ostatně jako země s nevyšší úrovní, že? Jako ten Pepíček. Doma ho nutili jíst špenát přívázeného k židli doslova horem dolem. Inu špenát. A říkali, jak v jiných rodinách jsou na tom děti o hodně hůř. Pepíček s nimi cítil, posílal nadacím třicet korun, aby se měly lépe. A byl rád, že je rád. Ale pak jednoho dne nastoupil do první třídy a tam se nestačil divit, co slyšel od ostatních dětí. Takže ho tam ani moc nepouštěli, aby nezvlčel.

[17] To čumím!
Kluk Středa 23. 06. 2010, 21.32

[15] JUDr. I. K.: Že máš v sobě tolik sebekritiky, peďáku :)))

[18] Na smiech
123 mejl Pondělí 21. 02. 2011, 02.08

Tento clanok mi pride smiesny. Vy dospeli co tu piste clanky ani ponatia nemate o com je dnesny svet . Dnes maju pohlavny styk deti v 12 rokoch a nezisti sa to . Preco by sa malo ? Dnesne deti masturbuju od 8–9 rokov a pozeraju porno od rovnakeho veku . Dnes sex nie je tabu ako za vasich cias. Uvedomte si ze svet sa meni a VY si neviete zachovat TEN VAS STARY KRESTANSKY ked slovo SEX sa nesmelo povedat na ulici . Dovi do po .

[19] Svet sa meni
123 mejl Pondělí 21. 02. 2011, 02.13

Ludia mali by ste sa uvedomit . Chcet svet pre svoje deti a vnukov. Starajte sa radsej o ekonomicku krizu , chodte im pomoct s ulohou , byt pri nich a nebudete mat problemy s takymito blbostami . Pokial ma dieta dostatocne informacie vie sa samo rozhodnut ci chcem mat sex alebo nie . Dnes deti masturbuju v 8 rokoch a porno pozeraju tiez . Nezastavite to , je to prirodzene . Kazdy kto povie ze nie hovori proti prirode. Svet sa meni a menia sa aj zasady . Co platilo pred 100 rokmi uz neplati dnes. Radsej chodte zachranit svet pred chamtivostou luti , pred vrazdami , vojnami , pred globalny oteplovanim a hladomorom !

Nelze přidávat nové komentáře.