Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Koho volí voli mezi voly

Mezi slepými jednooký králem i když přes zaražené břevno nic nevidí

 

Veliká krása, ta pomerančová republika, co říkáte spoluobčané? Nu což, někde mají republiky banánové, někde zas turecké hospodářství. My Češi milujeme tu rovnost… a při ní holt teče oranžáda… co na tom, že místy dost krvavá…

 

Euthanasie po česku

Co se dá očekávat od voleb ve kterých pár milionů voličů, z nichž převážná většina má trvale zdeformované charaktery 40. letou systematicky působící nejnepřirozenější ideologií, která kdy existovala, vybíralo své vůdce mezi pár tisíci rádoby demokraticky smýšlejícími kandidáty, jejichž charaktery jsou také nenávratně zdeformovány působením téže ideologie?

 

 

Kde vzít kandidáta, který by nemyslel jen na to, co by se kde ještě dalo ukrást, když tato společnost 40 let velmi důkladně likvidovala každého, kdo se snažil poukázat na její nepřirozenost, špatnost, nebo třeba jen naznačil schopnost (ó hrůzo) samostatného myšlení?

 

Dokud se bude z této generace rekrutovat většina voličů, stejně jako plných 100% kandidátů, bude situace stále stejná:

  • Banda zlodějských a závistivých lumpů bude vybírat ze stejných, zlodějských a závistivých lumpů, jako jsou oni sami. A to zcela bez ohledu na to, kterou politickou stranu kandidáti do funkcí reprezentují.

 

Jediné možné okamžité řešení této situace – hromadná eutanazie pohrobků komunizmu (kteří činí dvě generace této společnosti) – je asi nereálné. K takovému kroku se nikdy neodhodláme, už proto, že i nadále bude především díky křesťansko – „demokratickým“ poslancům provedení eutanazie považováno za trestný čin.

 

 

A tak nezbude, než vyčkat, až tento svět opustíme přirozenou cestou. Teprve potom lze očekávat, že se myšlení lidí začne postupně narovnávat, že vpravo bude na opačné straně než je vlevo a přesto obě tato křídla politického spektra spolu se středem budou sledovat stejný cíl. Lepší příští!

 

Tak co voliči – Líbím se ti?

 

Do té doby bych rád apeloval na ty, kterým v hlavách zůstaly alespoň nějaké zbytky funkčních mozků:

  • Využijte všech dostupných prostředků k tomu, aby lůza obývající v současnosti naše území, která je zvyklá jen krást, pomlouvat, závidět, udávat a drancovat, napáchala co nejméně škod generacím příštím.

 

autor R.Rauss    

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Není Kočka jako Kočka aneb Kyselé hrozny Česka Následující text: Jdeme všichni sborem... Proti všem! »»»

Atllanka | Čtvrtek 30. 10. 2008, 16.29 | Česko, Politika, Komentáře | trvalý odkaz | vytisknout | 1938x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] A kruciš!
Herodes Čtvrtek 30. 10. 2008, 18.22

Ten Úžasňák mi nějak uniknul…

Jinak souhlas, dobře napsáno, svoloč nemůže volit nic než zase svoloč!

[2] Martin Plotz to vystihl
Karel Čtvrtek 30. 10. 2008, 20.45

Martin Plotz

Těm, co „rozhodovali“…

Smrtí prvního dítěte

jste ztratili možnost vlastní spásy

svou naději na milost

svou naději na trest

svou naději na cokoli

To všechno jste hrdě zašlapali

bez výčitek

a vesele to zaházeli

kompostem svých charakterů

abyste se mohli dál spokojeně kurvit

s kondomem na své přirozenosti

s žvatláním o lidských právech

kdy lidskost přeměřujete ziskem

pro vaše kynoucí břicha

Kam to spějete

intelektuální zmrdi

duchovní jelita

nenasytná hovada

Bez myšlenky vstáváte

bez myšlenky uleháte

bez myšlenky pochcípáte

Kam že to tedy spějete —

do prdele

do prdele

do prdele!

[3] euthanasie
Piži Pátek 31. 10. 2008, 07.58

Technické poznámka – Myslím, že když někoho usmrtíte proti jeho vůli, nedá se tomu říkat euthanasie.

[4] Ano, jo!!!!!!
Pavel mejl Pátek 31. 10. 2008, 11.54
[5] pro Piži
Herodes Pátek 31. 10. 2008, 13.57

Ale no tak, nikdo nemluví přece o usmrcení proti jeho vůli, je tam napsáno: „Jediné možné okamžité řešení této situace – hromadná eutanazie pohrobků komunizmu (kteří činí dvě generace této společnosti) – je asi nereálné. K takovému kroku se nikdy neodhodláme, už proto, že i nadále bude především díky křesťansko – „demokratickým“ poslancům provedení eutanazie považováno za trestný čin…“

Dle mého názoru je tím myšlen dobrovolný odchod (tedy euthanasie) pohrobků komunismu – včetně autora, který se mezi tyto dvě generace zahrnuje – ke kterému se nikdy neodhodlají, a zemřou tedy až sešlostí věkem – více čti obsah, méně šťourej v detailech, ty technická poznámko posranecká :)

[6]
STEN web Pátek 31. 10. 2008, 16.06

Opět skvely clanek. Bohuzel pres 90 % obcanu jsou stado ovci.

[7] Pro autora i Atlanku
KUK Pátek 31. 10. 2008, 20.20

Pro autora tohoto článku . Ke čtvrté větě. (Euthanasie po česku). Tak ty zdeformované charaktery, kterých je dle autora pár milionů (pár jsou 2), se musely narodit někdy v mezi léty 1930 až 1935, aby mohly pochopit co sebou přinesl únor 1948 a následné období. Takže dnes mají věk přes 73 roky. Je tedy nesmyslné tvrdit a myslet si, že jich je 2 miliony. Ze statistiky o počtu obyvatel víme, že ke 31.12.2007 měla tato republika necelý 10milionů a 400 tisíc obyvatel. Oprávněných voličů, kteří mohli k volbám přijít bylo 8,5 milionu. Jsou to občané ve věku 18–100 let. Ti kteří odpovídají věku přes 73 let je něco málo přes 818 tisíc. Když víme, že k volbám v roce 2008 přišlo 40 % oprávněných voličů, což je 3 miliony a 400 tisíc, tak tvrzení autora článku je při nejmenší pochybné.

Na konec je stejně jedno, kdo tu vládne. Ať jsou modří nebo oranžoví, stejně mají původ z červené odnože KSČ a její paraely SSM.. Rozdíl je v tom, že modří to nepřiznají. Nebo si snad myslíte, že studovat na vojenské škole (osmdesátých letech šlo bez aktivní spolupráce s KSČ). Pěkný den všem. P.S. Takto nelze řešit výsledek voleb, a navíc tento článek je ubohý.

[8] pro sten
KUK Pátek 31. 10. 2008, 20.40

Opravdu jsi postižený.


Atllanka reaguje:

Tak nevím, VyKuku, kdo je tu opravdu postižený – koukals už po ránu do zrcadla, ty humoristo? :D))

[9] Pižlo!
Woman from right Sobota 1. 11. 2008, 02.03

Co to tady pižláš, Pižlo?

Ty tady někde vidíš, že by někdo někoho chtěl usmrcovat proti jeho vůli? Jseš si jistý žes chtěl opravdu reagovat na TENTO článek? Tos teda tomu čtení moc nedal… :(

[10] Chce se mi zvracet
Marty231 Sobota 1. 11. 2008, 13.55

…když vidím tu republiku :-x

[11] To fakt čumím!
Jarča Sobota 1. 11. 2008, 21.58

Jeden začíná „technickou poznámku“ slovem -myslím- a z pokračování této poznámky je patrno, že nemyslí, protože komentuje něco, co v článku není. Druhý (skoro bych řekla, že je to tentýž) filozofuje o tom, co je to pár… Asi to slovo ještě nikdy neslyšel použito ve smyslu v jakém jej použil autor, což ovšem lze těžko autorovi vyčítat… Dedukuje jakýsi počet a rok narození zmiňovaných voličů, protože neumí číst a proto mu uniklo, že autor zmiňuje celou populaci, sebe nevyjímaje…

Kuku, o jakém „řešení výsledku voleb“ mluvíš? On tady někdo chtěl něco takového řešit? Kde, prosím tě? A kde vidíš nějaký rozpor mezi textem článku a tím co píšeš ty v posledním odstavci? O tom, že současná populace je zdeformována komunistickou érou ten článek je. Nemyslíš?

Jestli je tady něco ubohé, tak jsi to ty a tobě podobní.

Autor podle mě přesně vystihl příčinu výsledků voleb. Je to pro nás nastavením zrcadla. Docela chápu, že na obraz, který v něm vidí například Piži nebo Kuk, není zrovna hezký pohled. :-D :-D :-D

[12] Piži
kofola Neděle 2. 11. 2008, 12.20

Ona je taky nějaká eutanazie vykonávaná proti vůli toho, komu se dělá? To jsou mi věci! Slyšel jsi někdy o slovníku nebo o encyklopedii? Taky existuje něco, co se jmenuje Google. Není důležité vědět co co znamená. Stačí vědět, kde se to člověk dozví. :)

Co je eutanazie?

Tento pojem má dva významy – jednak se jím rozumí dobrá, snadná, krásná smrt, jednak usmrcení z útrpnosti, soucitu a milosrdenství. Akt eutanazie vyžaduje vždy dvě osoby – jednu, která ji požaduje a druhou, která ji uskutečňuje. Metodicky se rozlišuje eutanazie aktivní a pasivní.

[13] Výborný článek!
ajelen Neděle 2. 11. 2008, 18.26

Jsem zde teprve asi po třetí a opět nejsem zklamán, dávám si vás do odkazů a budu chodit pravidelně, pište, pište, pište a na sejčkování neschopných hoďte bobek – jsou to jen ty Kyselé hrozny Česka… 8-)


Atllanka reaguje:

Díky ;)

[14] VyAtllanko
KUK Neděle 2. 11. 2008, 22.21

[8] KUK:My co bydlíme pod mostem, nemáme zrcadlo, to snad pochopíš. Ale vy co používáte internet k přenosu dezinformací, snad na ten špígl máte. Tak mrkni na sebe, humoristo. Pravda je vždy krutá.

[15] Kdo jde pořád doprava...
Karel Gott Středa 5. 11. 2008, 15.46

Jsem si vědom toho, že moje názory se nebudou líbit každému. Ale protože jsem pouhý zpěvák, a ne politik, který musí hlavně slibovat a uklidňovat, mohu si to dovolit. Prožíváme tolik informací o světové krizi, až to čtenáře zahlcuje. Je těžké to analyzovat, když se podrobnosti dozvídáme od specialistů a ekonomů. Za sebe však mohu říct, že jsem bedlivě sledoval roli Spojených států.

Byl jsem si vědom, že pokud tam se bude dařit dobře, bude to dobré i jinde. Pokud tam něco řachne, zasáhne to celý svět. Americké banky půjčovaly lidem, kteří se zavázali splácet. Neměli však na to a zanechali po sobě prázdné domy. Jakou mají ty domy hodnotu dnes?

Podobné krize se opakují. Když krize přesáhne schopnost politiků je řešit, může vyvolat válečné konflikty a změnu politických systémů. Proto se teď politici tolik snaží.

Může nastat orientace směrem doleva, ale zase třeba jen na čas. Je s podivem, že Amerika, symbol kapitalismu, dnes zestátňuje klíčové podniky. To, co Amerika dříve kritizovala, sama dělá. Otázka je, zdali to není strategie vedoucí k novým pořádkům. Dojde k postupnému fúzování podniků, až je nakonec skoupí stát? Asi ne. Ale obecně. Šlo se tak daleko doprava, až jsme skončili nalevo. Moje obava však je, že ti, kteří mají moc, najdou někoho, kdo určí další směr vývoje. Třeba i násilím.

[16] Karel na hrad!
Kalach Pátek 8. 06. 2012, 16.55

Karle výborně jste to napsal. Děkuji a kandidujte, rozhodně nejste bez šancí!

Nelze přidávat nové komentáře.