Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Není Kočka jako Kočka aneb Kyselé hrozny Česka

Kočky zahrabat bez poct, neboť být bohatý je v Česku zločin

 

Motto: Jistý Zeman kdysi řekl, že novináři jsou jen hnůj a chátra. Zemana nemusím, ale když čtu denně ten český bulvární tisk, musím mu dát za pravdu…

K napsání tohoto článku mě inspirovaly Hospodářské noviny se svým článkem Všichni pryč. Tady se pohřbívá Kočka – čtěte zde.

 

Zaujal mě nejen článek samotný, ale i jeho   Obrazová galerie   včetně popisků, a hlavně komentáře pod nimi, z nichž cituji:

 • Aspoň vidíme,kdo je v Praze a tedy i v republice pánem! Za necelých dvacet let republiku ovládli gangsteři za volání pryč s komunisty.Za těch tohle nebývalo.Každý jsme se alespoň jednou svezli na kolotoči,či se zhoupli na houpačce. A všichni jsme z toho zhloupli …!
 • Komedie – mafiáni ukazali drápky. Proto volím ČSSD! Pája
 • A je to hotový! Teď volím komunisty aby takovým lumpům zase udělali znárodnění, co jinýho? Mafie tu vládne tak už toho bylo dost!
 • :)))) Si musím pořídit kolotoč. Chci mít taky jednou vyprodáno :)))
 • Aspon je nazorne videt jakej ksindl tady vladne,bez ohledu jestli zrovna rudej,oranzovej nebo modrej a jak je to vsechno krasne provazany se vsemi medii co nam maji vyplachnout hlavu skvelou zabavou na Nove, Bleskem, Aha a ted uz i pomalu HN.
 • Zastreli se nejaka prasiva kocka o ktere jsem v zivote neslysel a na funuse se pritom objevuji zname ksichty z bedny jako kdyby umrela filmova hvezda.Pekny svinstvo velebnosti
 • Tak to funguje – Alespoň všichni vydí, kdo vlastně řídi naši zem (to tedy každý vYdí – poznámka autora)

 

Abych ctěnému přejícímu diskutujícímu čtenářstvu nekřivdila, ozval se i sem tam někdo v opačném duchu:

 • Vy snad závidíte i mrtvému pohřeb, otci a matce zavražděného syna a nenarozenému dítěti v lůně matky, že bude pohrobek. Vzpamatujte se, lidská chátro! Kočkovi jsou úspěšní a prostě na to měli, tak to udělali. A proč by měli šetřit podle vás na pohřbu svého dítěte, vy na pohřbech těch svých taky šetřit nebudete, jen zlrátka na to nemáte, že vy kyselé hrozny?
 • Rodina Kočkových se jen dle svých možností a postavení ve společnosti loučila se svým synem, a myslím, že by dala všechen svůj majetek, kdyby to mohla zvrátit a jejich syn žil! Styďte se, jestli víte ještě co to je.
 • Dříve takovéto pohřební průvody byly všude v Čechách běžné, vycházelo se obvykle z domu zesnulého a za rakví která jela na voze, či později v autě se šlo až na hřbitov.
 • Ti všiví komunisti vás zbavili i úcty k mrtvým a tak už se ani do obřadních síní loučit nechodíte a vaši prarodiče si raději přejí pohřeb bez obřadu, aby se na onom světě nemuseli stydět za to, že jste ani nepovažovali za nutné si sehnat černé šaty, že na jejich pohřeb nepřišla skoro ani noha a že ta tolik milovaná vnoučata jste nechali doma…

 

 

 • Nepokládám noviny Ihned za bulvár. Myslím, že je správné, že zde uveřejnili fota z tohoho pohřbu, neboť lidé jsou jistě zvědavi, jak se pohřbívají bohatí lidé v Praze. Pan Václav Kočka nebyl žádnou celorepublikovou významnou osobností, ale byl za zajímavých okolností připraven o život.
 • Hovoří se tady, že jde o mafiánskou rodinu. Tak vážení, napište tady v jakých mafiánských záležitostech měli Kočkovi prsty. Nařknout někoho ve všeobecné rovině je zcela jednoduché, ale dokázat to, to není snadné.
 • Lidé, a to zejména v PRAZE, by si měli uvědomit, o co tady jde. Jak je pro tátu bolestivé, když ztratí svého milovanéoho syna a za jakých okolností.
 • Je normální, aby se lidé v restauraci stříleli jako koně? Co na to ministr Langer, jak zabrání tomu, aby do restaurací chodili lidé s nabitou pistolí? Na to se ptejte! Jinak – upřímnou soustrast rodině Kočkových.

 

Tak co vy na to? Netřeba asi zdůrazňovat, na kterou stranu diskutujících se přidávám, ale pro šťouraly – na tu nezávidějící a kondolující upřímnou soustrast.

Jen bych dodala, novináře máme takové, jaké si zasloužíme, píší jen to co chceme číst, jsou li oni hnůj, jsme my na hnoji rovněž. Má úcta, malomocní Čecháčci.

 

Rodině Kočkových moji hlubokou a upřímnou soustrast…

 

Andrea Andrea 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

 • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem – které jej doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Chcete-li číst naše texty jen povrchně, nečtěte nás vůbec!

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Po Chorvatsku je na řadě Bosna? Následující text: Koho volí voli mezi voly »»»

Atllanka | Čtvrtek 23. 10. 2008, 09.53 | Česko, Komentáře, Osobnosti | trvalý odkaz | vytisknout | 2236x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] nono
mejla mejl web Čtvrtek 23. 10. 2008, 19.16

To že je někdo úspěšný,neznamená že je i obecně prospěšný. Nebo snad se dá počítat se stejnou tolerancí k pohřebnimu průvodu každému člověku? Nedá,celkem logicky,zmíněné doby,kdy se vypravoval pohřeb z domu a ulice to tolerovala(auta moc nejezdily)jsou dávno pryč.Dnes se této pocty dostává jen.....a nenapadá mě komu. Kdy se zastavila doprava v Praze z důvodu pohřbu? A čím byl obecně prospěšný? Ne,záleží kolik měl,čí byl kamarád a kdo ho zastřelil. Nemám nic proti rodině Kočků ale taky nic pro,je to jen soukromá akce.

[2] Atllani!
Koudelka 1.kiú Čtvrtek 23. 10. 2008, 19.34

Zdar, už sem tu dlouho nebyl a koukám, že pořád žijete, sem tomu rád – hlavně proto, že máte pořád stejný názory, a i když nésou populární, stojíte si za nima.

Mejlo, hochu, když je někdo úspěšný, tak mu závidí všechny nuly, a je jedno, jestli je nebo není prospěšný. Ty se ptáš, zda by si kdokoli mohl uspořádat takový pohřeb… Ano, mohl, jen na to musí mít, a hlavně nesmí se bát pustit chlup. Veřejná doprava se neposere, když bude trochu omezena pohřebním průvodem, kdes byl, když ho omezovali skini a mladí dělníci v Litvasu nedávno?

Jo a na závist je nejlepší k zrcadlu a nafackovat tu kreaturu, kterou tam spatříš do ruda. Aspoň tvá vnější barva bude stejná s tou vnitřní :-D :-D

[3]
mejla mejl web Čtvrtek 23. 10. 2008, 19.56

O úspěšností jsem nenapsal ani slovo,o závisti také ne.Neptám se jestli si kdokoliv může dovolit takový pohřeb,zřejmě špatně čteš. Je mi jedno kolik zmíněná rodina má peněz a je mi líto každého zmařeného života. Ale nevím proč je to vnímáno skoro jako státní pohřeb. Čti lépe a nepoužívej aroganci.

[4] Ale ale, popírač?
Koudelka 1.kiú Čtvrtek 23. 10. 2008, 20.07

Úspěšnost: Píšeš – To že je někdo úspěšný,neznamená že je i obecně prospěšný.

Závist: Píšeš – Nebo snad se dá počítat se stejnou tolerancí k pohřebnimu průvodu každému člověku? Dnes se této pocty dostává jen.....a nenapadá mě komu. Kdy se zastavila doprava v Praze z důvodu pohřbu? A čím byl obecně prospěšný?

Kdo to vnímá jako státní pohřeb… Ty?

Nojo, nastavené zrcadlo se ti nelíbí, nedivím se 8-)

[5]
mejla mejl web Čtvrtek 23. 10. 2008, 20.24

Úspěšnost: Píšeš – To že je někdo úspěšný,neznamená že je i obecně prospěšný.

Závist: Píšeš – Nebo snad se dá počítat se stejnou tolerancí k pohřebnimu průvodu každému člověku? Dnes se této pocty dostává jen.....a nenapadá mě komu. Kdy se zastavila doprava v Praze z důvodu pohřbu? A čím byl obecně prospěšný?

Tohle bereš jako důkaz svého tvrzení? Trochu málo ne? Nebo píšeš a používáš argumentaci blesku?

Jo a na závist je nejlepší k zrcadlu a nafackovat tu kreaturu, kterou tam spatříš do ruda. Aspoň tvá vnější barva bude stejná s tou vnitřní :-D :-D

A pokud je toto odraz který se mi nemá líbit,tak budeš muset použít konkrétnější obraz své myšlenky.

Veřejná doprava se neposere, když bude trochu omezena pohřebním průvodem, kdes byl, když ho omezovali skini a mladí dělníci v Litvasu nedávno?

K tomu se už vážně nedá nic dodat,nebo kde jsi byl když Hitler,Stalin,Gotwald.............vtipálku. Mějte se. jinak dobrý web.

[6] Omluva
Atllanka Pátek 24. 10. 2008, 22.47

Posledních pár komentářů bylo omylem chybou admina vymazáno, pokud je napíšete znova, předem děkujeme.

Za chybu se upřímně omlouvám, Atllanka :-(

[7] Myslím
Jan.Vichr mejl Sobota 25. 10. 2008, 11.53

že Kočkova rodina vlastní jednu z neúspěšnějších prádelen na státní peníze.

Nelze přidávat nové komentáře.