Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Čína - asijská země plná hrůz

Pronásledování, mučení, otrocká práce, smrt… (z archivu)

 

Motto: V Asii nikdy neměl soucit místo, empatie je něco, co chybí po generace jejím obyvatelům, ať už se jedná o chování ke zvířatům, nebo lidem. Hledáte-li soucit, rozhodně nejezděte do komunistické Číny, která rozvinula svou krutost do otřesných rozměrů…

 

Čínská kuchyně

Žádná jiná než čínská kuchyně nepoužívá tolik živočichů a rostlin a v tak nápaditých úpravách – sám jsem viděl konzumovat všechny běžné savce včetně jaků, psů…

 

 

Také množství koček a krys, dále rozmanité ptáky včetně pávů, hady od užovek až ke kobrám, vodní želvy, žáby a celou plejádu sladkovodních i mořských ryb, kraby, raky a krevety, ostrorepy, nejrůznější mušle, hlavonožce a také hmyz – kukly lišajů a bourců, larvy cikád, dokonce i brouky potápníky a potemníky, a nebo…

 

 

Našince mimo nabízeného zvířecího sortimentu udiví zcela jistě také úprava prodávaných živáčků. Systém typu „prodej vánočních kaprů“, tedy: výběr – zvážení – zabití – zaplacení a nashledanou, tu naprosto nefunguje.

Zvířata nejsou pro Číňany živými bytostmi, ale jenom a pouze jídlo. Absence citu ze strany nakupujících i prodejců je zřejmá a pro nás asi nejvíce šokující. S aplikací jakéhosi „humánního“ způsobu zabití zvířat nebo snad „Zákona na ochranu zvířat proti týrání“ bychom tu zcela určitě neuspěli.

 

 

V jistém smyslu obdivuhodná je schopnost prodejců v oddělení mořských živočichů nabízet za každou cenu živé ryby. Dokáží zdánlivě nemožné – rybu za živa zbaví ploutví, rozříznou břicho a opatrně odstraní nežádoucí vnitřnosti. Poté odpreparují žebra a kosti. Takto naporcované a k prodeji upravené rybě přitom pořád ještě tluče srdce a funguje krevní oběh.

Kupující si ji tedy odnáší domů fakticky ještě živou. Je to vlastně již zcela připravený kus rybího masa, který se ovšem nekazí, protože není mrtvý. Zákazníky je taková „úprava“ ryb vyhledávána, neboť v kuchyni je s nimi jen minimum práce.

 

 

U popisu některých dalších „zvyklostí z Qingpingu“ by měla být hvězdička a nápis: „Dětem číst zakázáno“. Kupříkladu – víte, jak nejrychleji zbavit prodávanou krysu života, srsti a přitom ji ještě nakupujícímu tepelně „předpřipravit“? Nevěřil jsem svým očím, ale stačí málo.

Vytáhnete krysu, kterou si zájemce o chutnou večeři vybere z klece a uchopíte ji levou rukou v rukavici za ocas. Do pravé ruky vezmete hořící autogen a škubající se krysu v šlehajícím plameni tak dlouho opalujete, až nejeví známky života. V tu chvíli je hlodavec také zpravidla již zcela bez chlupů a jeho maso téměř upečené. Možná, že nakupující takto připravenou krysu doma již přímo konzumuje, ale pravděpodobnější asi bude, že slouží jako surovina k výrobě polévky a vývaru…

Některé recepty jsou úděsně rafinované – v některých provinciích se prý vyrábí specialita v podobě slepice, pomalu zaživa pečené v obalu z hlíny. Pták má hlavu volnou a může po libosti pít vodu z nádobky se speciálním kořením, čímž jej ochucující substance celého prostoupí…

Znalost fysis se hodí i ve vztahu k lidem – čínské metody „převýchovy" spojené s vymýváním mozků jsou sice obecně známé, ne až tak skutečnost, že se jedná o svéráznou kombinaci brutality a vstřícnosti, téměř něžnosti.

 

 

 

 

I čínské metody mučení byly známy svou vynalézavostí (včetně známého prorůstání rychle rostoucím bambusem) a chápány jako svébytné umění, přičemž v některých případech prý se kat odsouzenci omlouval, že jeho umění je nevalné a chabé a není hoden jej takto potupně popravovat, a tento kata naopak ujišťoval, že jeho mistrovství je obecně proslulé a naopak jemu bude ctí.

 

Tábory nucených prací

V Číně je okolo 1,100 pracovních táborů (počet všech zadržovaných osob v nich je nejméně 6,8 milionu, z toho je 100.000 praktikujících Falun Gongu). Tyto tábory poskytují bezkonkurenční výhody, což je zárukou ekonomické úspěšnosti pro všechny zúčastněné firmy. Zejména ručně dělané výrobky jsou zhotovovány pro západní firmy za nelidských podmínek a bez mzdy.

 

Mezi nejvíce vyráběné produkty patří:

Svetry, oblečení, plyšové zvířátka, hračky, fotbalové míče, prostírání a ručníky, šperky, paruky, vánoční stromky, boty, pásky, peněženky, pouzdra na mobilní telefony, nářadí atd. Většina těchto produktů se exportuje.

 

 

Pracovní podmínky jsou tak nelidské, že by se daly charakterizovat pojmem otroctví. Občané, kteří přežili věznění v čínských pracovních táborech vypověděli o tom, co se denně v těchto táborech nucených prací děje, a proč jsou produkty vyráběné v Číně tak levné.

 • 13 – 20 hodin práce denně
 • Nedostatek jídla, které je často připraveno ze shnilých plodin
 • Vězni pracují ve společných celách, kde také jí, spí a vykonávají potřebu; to vše v prostředí velmi extrémního násilí.
 • Neexistuje zde žádná hygiena: např. V celém táboře pro 500 zadržených je pouze 12 sprch; tímto se rozmnožují paraziti, svrab a infekce.
 • Některé produkty jako např. bagety, které se prodávají v čínských restauracích, jsou baleny a označeny jako sterilizované v těch nejhorších hygienických podmínkách.
 • Nemocní lidé nejsou izolováni od ostatních, bez ohledu na to jak závažná je nemoc nebo riziko nákazy. To zahrnuje nemoci jako například tuberkulóza, hepatitida a pohlavní nemoci.
 • Vězni, kteří jsou poraněni a krvácí, nebo jejichž rány hnisají následkem týrání, nejsou ošetřováni a je na ně vyvíjen nátlak, aby splnili svoji výrobní kvótu.
 • U některých výrobků určených pro export jako jsou halenky není výjimkou, když jsou umazané od hnisu, krve a mikrobů.
 • Toxické materiály se používají bez jakékoliv ochrany. Následkem toho již někteří zadržení zemřeli.

 

Produkty z těchto táborů se prodávají po celém světě jako značkové zboží:

 • Shake-N-Go
 • Royal Imex INC
 • MS Zhang Yali… a další

 

Pokud vězni nesplní svoji denní pracovní kvótu, jsou potrestáni, mučeni nebo je jejich pobyt ve vězení prodloužen. Častá je zde i korupce: nejbohatší vězni podplácejí dozorce, aby měli lepší pracovní podmínky a více jídla.

 

 

Příklady:

 • Amnesty International v Rakousku byl zaslán dopis žádající o pomoc, který našel jeden zákazník firmy Eduscho v kroužku na ubrousky.
 • Pro Nestlé byli v pekingském pracovním táboře Xin’an pro Mickey Toys Co. Ltd. vyráběni plyšoví zajíci.
 • V provincii Henan, v táboře nucených prací, kupovaly největší čínské firmy na vlasovou kosmetiku pro firmu Henan Rebecca Hair praktikující Falun Gongu jako otroky v přepočtu za 80 €

 

 

Násilné odebírání orgánů k transplantaci

Výbor pro vyšetření pronásledování Falun Gongu v Číně (VVPFG) zveřejnil neúplný seznam nemocnic, kde stále dochází k násilným odběrům orgánů ze živých lidí.

Vyšetřování začalo v roce 2006 a výsledek potvrdil, že čínská komunistická strana takové operace skutečně podporovala a umožňovala.

 

 

Nejčastějšími oběťmi takovéhoto zabíjení byli občané praktikující Falun Gong, kteří odmítli odhalit po zatčení svou identitu ze strachu před bezdůvodným pronásledování jejich dalších příbuzných a známých. Jejich identita byla tedy čínskými státními orgány nahrazená identifikačními čísly a následně byli zapsáni do zfalšovaných seznamů dobrovolných dárců těl, určených pro transplantační operace v nemocnicích.

Tyto zločiny dosáhly svého vrcholu okolo roku 2003 a byly v Číne veřejným tajemstvím. V současnosti operace probíhají dál, avšak již mnohem skrytěji.

Informace o násilném odebírání orgánů potvrdili ve své zprávě jak kanadský právnik v oblasti lidských práv David Matas tak i bývalý kanadský státní tajemník David Kilgour, který navštívil i Bratislavu a predložil svoji zprávu osobně NRSR.

Ve zprávě se konstatuje, že tvrzení o odebírání orgánů živým lidem v Číně je pravdivé. Doslova se ve zprávě uvádí, že odebírání se ve velké míře dělo a děje se i v současnostipokračování zde

 

 

 

Metody mučení uplatňované v komunistické Číně

 

Vodní žalář

Člověk uvězněný v kleci je ponořen po hrudník do špinavé vody, ve které jsou často krysy, odpadky a lidské výkaly. Pohyb je omezen nejen vodou ale i klecí samotnou – je velmi malá a po obvodu má ostny a hřeby, které znemožňují sebemenší pohyb do strany.

 

Vykroucení rukou a topení v moči

Aby policie donutila praktikující Falun Gong po zatčení prozradit své jméno a adresu, vytáčí jim ruce za zády do co nejzašší pozice. Chytí je za vlasy a bije jim hlavou o zeď. V některých případech jim drží hlavu nad kýblem naplněným výkaly, aby je byli nuceni čichat, nebo jim do nich dokonce ponoří obličej.

 

Nucené krmení

Mučeným osobám jsou plastovou trubkou prostrčenou nosem či ústy až do žaludku podávány různé roztoky odpadků, shnilého jídla, lidské moči a výkalů. Např. silný roztok kuchyňské soli obsahující vysoký podíl soli v málém množství tekutiny nebo vodu s pepřem, která obvykle přivodí silné zvracení a může mít i daleko horší následky.

Nucené krmení bývá nejčastější příčinou smrti. Vězni, kteří začnou protestní hladovku, jsou takto nuceně krmeni nejčastěji. Barbarské krmení jim vyláme zuby, roztrhne rty, mnohdy protrhne žaludek či hltan, průdušky nebo plíce. Dozorci ponechají trubku v nosních průchodech i několik dní, což vede k nepopsatelnému utrpení. Když ji po čase násilím vytrhnou, způsobí mučenému často vnitřní krvácení a oběť zemře v krutých bolestech udušením nebo na následky vnitřních zranění.

 

Bambusové špičky

Dozorci vtloukají tenké ostré bambusové hůlky pod nehty do prstů zadržených. Při tomto procesu se nehet úplně utrhne, což mučenému způsobí naprosto nepopsatelnou bolest. Dozorci vrazí nejdříve ostrou tenkou bambusovou hůlku pod jeden nehet a pokračují stejným způsobem až k poslednímu prstu, dokud mučený nepřizná to, co po něm chtějí.

 

Tygří lavice

Oběti jsou nuceni sedět na malé železné lavici, která je maximálně 20 cm vysoká. Jejich kotníky jsou svázány k sobě. Pod spodní části nohou nebo kotníků jsou obvykle vloženy cihly a policie tlačí na jejich kolena tyčí. To vytvoří mučenému tak obrovskou bolest, jako by se mu lámaly kosti a trhaly svaly.

 

Elektrošoky

Velmi rozšířeným způsobem mučení je používání elektrických obušků. Opakovaně po několik hodin do člověka pouštějí 30.000 voltů. Ženám jsou dávány šoky elektrickým proudem na citlivá místa na těle, jako např. genitálie, prsa, ústa, hlava a řitní otvor.

 

Násilné podávání léků a škodlivých látek

Velké dávky léků užívaných k léčbě psychózy nebo jiných látek, které poškozují ústřední nervový systém, či dokonce způsobují ukrutné bolesti, delirium a celkové ochrnutí, jsou násilně vstřikovány mučeným, do té doby naprosto zdravým lidem.

 

Nucené potraty

Těhotným ženám jsou dávány injekce chemických přípravků až do osmého měsíce těhotenství, po kterých plod do 48 hodin zemře v ukrutných bolestech.

 

Otrocká práce

V pracovních táborech, musí občané ve dne v noci dělat otrockou práci. Jsou nuceni ručně vyrábět věci ve velmi extrémních podmínkách, bez možnosti svobodného pohybu. Jejich výrobky se potom vyvážejí do zahraničí nebo se prodávají v Číně.

 

 

Otrocká práce se stala pro pracovní tábory jedním z hlavních zdrojů zisku. Dlouhé období otrocké práce často nevědomě přivodí lidem psychologické změny. Přestávájí vnímat pronásledování, a dokonce jsou schopni jej přijmout. To vše ovšem zanechá trvalé změny na osobnosti a psychice.

 

Pálení rozžhaveným železem

Dozorci pálí zadrženým kůži rozžhavenými železy. Během tohoto mučení člověk přímo vidí, jak se jeho kůže a svalstvo pálí a vdechuje zápach své vlastní spálené kůže a tkání.

 

Útok psů

Na oběti jsou poštváni rozzuření psi, kteří jsou cvičení člověka roztrhat. V pracovních táborech se toto děje běžně.

 

Sexuální mučení

Ženy jsou svlékány a znásilňovány různými předměty. Jejich bradavky jsou propichovány dráty a dozorci jim spalují bradavky, pochvu a konečník současně několika elektrickými obušky. Nahé ženy jsou vhazovány do částí vězení přeplněných mužskými vrahy.

 

Vysvlečeni v mrazu

Nazí vězni jsou v zimě nuceni běhat venku anebo jsou spoutáni a polévani v mrazu vodou. Na těle vzniknou silné omrzliny. Takto omrzlé části, jako např. prsty u nohou musí být poté amputovány.

zdroj zde 

 

Video o kruté pravdě, kterou svět nechce slyšet

 

Překlady některých příběhů z videa

 

Dle zdrojů zpracovala Jana Kánská   zdroj 01 zdroj 02

 

Aktualizace

 

Doplnilo st@tll

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

 • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

««« Předchozí text: Mráz přichází opět z Kremlu?! Následující text: Svoboda slova je dle islámu přežitek? »»»

Atllanka | Čtvrtek 14. 10. 2010, 12.33 | Komunistický teror, Hyenismus, China | trvalý odkaz | vytisknout | 18598x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Asiati
Jarda Mrázek mejl Pátek 26. 09. 2008, 11.26

a hlavně číňani, byli vždycky prasata!

[2] Dobré stránky
STEN mejl web Pátek 26. 09. 2008, 12.21

Rád si vždy přečtu co napíšeš, ale na druhou stranu se vždy při čtení rozčílím… :-(

[3]
hmm Pátek 26. 09. 2008, 15.06

a evropa pred 100–200 lety vypadala jinak?

[4] Co to tu meleš ty bezmozku?
Jarda Mrázek mejl Pátek 26. 09. 2008, 15.20

[3] hmm:Jak stará je civilizace v Evropě a jak stará v Asii? Neměla podle tebe už Asie dost času aby se nějak zcivilizovala? A za druhé, to jako, že když tady byl před před nějakým časem středověk, tak ho chvalme jinde i dnes? Jsi jen závistivý hlupák a duševní mrzák! Nic víc!

[5] Hustý!
Kraka021ax Pátek 26. 09. 2008, 15.34

Asiaty nakopat, to o těch jatkách v Chebu je pravda, bydlím tam – je to statek hrůzy a méně přizpůsobiví jedionci jim ty psy odchytávají a prodávají, a nejen psy i kočky a králíky a kohouty kupujou ve velkým, rituálně je zabíjejí, všechny který bych přistihnul – vyhostit!

[6] Nechápu
Blanka Úterý 30. 09. 2008, 08.52

Člověk je vlastně sadista, a je mi zle z toho jak se chová k ostatním živým bytostem – do smrti budu vidět před očima jak se ta zvířátka choulí strachy před homo sapiens… Ubližovat pro vlastní potěšení bezbrannému tvoru je to nejodpornější a nejzvrhlejší co lze na světě spatřit – a žalostné je, že i tady je dost takových, kteří to schvalují a nevidí na tom nic špatného… viz nick hmm, který vlasstně říká: no a co, je to jejich kultura, nebyli jsme kdysi lepší… je toto vůbec možné? Kde se berou pořád nové a nové sadistické zrůdičky, kterým utrpení druhých přijde normální? :(

[7]
Mikey Čtvrtek 16. 04. 2009, 20.46

Podle zdrojů zpracovala..... Hmm, pěkný blábol. Byla jsi tam někdy?

[8]
bára mejl Pondělí 17. 08. 2009, 10.27

[3] hmm: evropa rozhodně takhle nevypadala, neboť před 100–200 lety nebylo spoustu moderních mučicích prostředků jako je dnes..asiati navíc myslí úplně jinak než my, obzvlášť pokud jsou to navíc komunisti.. překvapuje mě že některým lidem nevadí, co se tam děje..a ještě to zpochybňují..ostuda.

[9]
realista Čtvrtek 27. 08. 2009, 11.19

Chá chá :)) No já osobně se na tenhle server chodím bavit, občas je to tady fakt hustě fašistycký, s nádechem těžkýho bulváru oděnýho do rádoby pravicově konzervativní politiky :)) Ono kritizovat se dá cokoli že – komunismus, kapitalismus, islám, křesťanství, asie, amerika… Obzvlášt když je člověk blbec a vlastně o tom nic neví… :/

Atllan web Čtvrtek 27. 08. 2009, 12.21

[9] realista:Milé realistické dítě.

V jednom s tebou plně souhlasím. Kritizovat se dá skutečně cokoli, obzvlášt když je člověk blbec a vlastně o tom nic neví. Právě jsi to nezpochybnitelně předvedl svou kritikou našeho webu. Ale jsem rád, že se u nás aspoň bavíš.

Dopřeješ nám, prosím, potěšení, kouknout se na tvůj web abychom se poučili, jak to správně dělat? Neradi bychom zůstali navždy „…fakt hustě fašistickým webem s nádechem těžkýho bulváru oděnýho do rádoby pravicově konzervativní politiky“, který je lidem tvého formátu jen pro smích…

Předem děkuji. Atllan.

[11] Blbému vše blbé...
Nevěřící Eva Čtvrtek 27. 08. 2009, 17.58

[9] realista: Žasnu, a copak tě tak pobavilo, ty realisto, to opalovaní krys, pomalé pečení páva za živa, mučení neposlušných Číňanů, či to stahováním kůže ze živých zvířátek, a nebo to, jak Čína přiznala, kolik popravuje lidí a jak pak rozprodává jejich orgány na Západ?

No tak se nám svěř, ty „fašistYcký“ hlupáku, rádi se dozvíme, co jsi za natvrdle zvrhlý póvl ty sám, když ostatní jsi tu tak poplival… :-D :-D :-D

P.s. Atllanka je velmi kvalitní, nekomerční web, chodím sem denně, a čtenost zdejších článků mluví sama za sebe. Není to dnes jednoduché, šířit mezi pitomce, co se ženou jen za senzací a bulvárem, hrami a zábavou, nějakou tu osvětu. A Atllanka to dělá, a dělá to zcela nezištně, a pokud jí pitomci jako ten realista tady a nebo další niktošové nadávají, je vidět, že to dělá dobře.

Zdravím.. ;)

[12] Díky
Fenry mejl Pátek 28. 08. 2009, 01.02

Díky za článek, už nějakou dobu tenhle web sleduji. Pokračujte prosím. :-)

[13] FUCK OF RED CHINA!!!!!!!!!
Lada mejl Pátek 28. 08. 2009, 12.38

FUCK OF RED CHINA!!!!!!!!!!!!!

Margita web Sobota 29. 08. 2009, 11.07

Je to otřesné, vidět tolik krutosti. O ted nikdy nekoupím výrobek made in China…

[15] ideologové
siva01c Sobota 5. 09. 2009, 06.47

zase tu šíříte xenfóbní ideologii.. ano.. Čína není svatá.. ovšem v ČR lidi zase hází jiným lidem zápalné lahve do bytu, posílají pitbuly na kočky a natáčí sí to.. nebo s potěšením sledují videa, jak nějkého nebožáka přejela tramvaj..

Než si začnete hrát na vzory morálky, tak si uvědomte, jak se chová ta naše skvělá kultura.

Jste jen banda ustrašených xenofóbních tajdrdlíků.. 8-)


Atllanka reaguje:

Na jaké vzory morálky si podle tebe hrajeme zveřejněním faktů o lidských zvrácenostech světa? Kdybys nebyl líný, a rozklikl si více jak jeden článek, pod který jsi měl potřebu se vyzvracet, viděl bys, že nejen Čína je na našem webu na přetřesu, ale i troubové jako ty. Třeba tady: http://www.atllanka.net/index.php?…

P.s. Hodně tě štve morálka druhých?

[16] člověk by měl být objektivní
Vašut mejl Středa 9. 09. 2009, 10.14

Byl bych vděčný,kdybych si mohl přečíst podobně podrobné informace i ze společnosti americké!Ne jen, jak žije americká smetánka a střední třídy.Před mnoha léty jsem viděl film z amerického řivota bezdomovců.Stejně jako ti číňani i tito lidé jedli krysy,psy i kdejakou havěť.Pokud se jedná o typy mučení zajatců,je situace i z této „nejdemokratičtější země“ již všeobecně známá.Rovněž by bylo užitečné si uvědomit tu skutečnost,že američanů je 2% světové populace a spotřebovávají 25% světové těžby ropy/údaje jsou z německého dokumentu:Až dojde ropa-vážné varování.A co tak k těmto údajům přidat ještě tu skutečnost,že až ta ropa skutečně dojde,bude nucena se živit stejným způsobem,jako žijí číňané,i ostatní část světové populace,pokud budou chtít přežít,tedy stejně budou žít i potomci autora tohoto článku!Zdraví všechny Vašut

[17] Sepiš, napiš Vašute!
Atllanka Středa 9. 09. 2009, 10.46

Bude to dobré čtení, už když si přečtu, jak srovnáváš americké houmelesáky s čínským komunistickým proletariátem nemůžu se dočkat kdy to rozjedeš… :-P

[18] S tebou je sranda, Vašunte :)
Karel web Sobota 12. 09. 2009, 15.22

Právě jsi dokázal něco, co jsem považoval u myslícího tvora za nemožné: porovnal jsi shodné znaky švestek a dýní a dokonce jsi z toho dokázal učiniti závěry. Jen teď nevím… Jsi génius nebo debil?

Ashley Sobota 12. 09. 2009, 18.19

Kreténi Asijský :-xje mi z nich na blití!!!

Ashley mejl Sobota 12. 09. 2009, 18.30

Nemůžu pochopit,jaký jsou lidi sadisti a jak vůbec můžou zabíjet zvířata!Dříve to bylo normální,že když měli hlad,tak si ulovili nějakého mamuta.To byla příroda,buď ho chytili,nebo zvíře bylo rychlejší a uteklo.Ale teď je tolik možností na jinou stravu.Teď se ty zvířata nemůžou ani ňejak bránit,protože je lidi zavíraji v klecích a ohradách.Je mi z toho nanic!

[21] Jak může nějaký blb jako ty existovat!
Jukl5 Sobota 28. 11. 2009, 22.32

[7] Mikey: Ty debile, ty tam nevidíš odkazy, zdroje, videa?

Je to hrůza, i ten článek o té krvelačné Unii!

[22] :(
Diana mejl Úterý 8. 12. 2009, 20.26

To je nieco strasne co robia tie zvieratam … jak som to pozerala to video za chvilocku bola na stole kaluz slz … to sa nedalo udrzat :( :-( :-( :-( :-(

[23] Čínský zmrdi
ondra ludvik mejl Neděle 13. 12. 2009, 09.52

Udelal bych jim to samy a pustil ty zvirata. Jsou to svine musej sezrat vsechno a nacancany musej bejt ve vsem. Proc je aspon nezabijou normalne a pak je nesliknou, at na ne pride mor, hajzlove bezcitny!

[24] Hrůza!
Jiřina Sobota 27. 02. 2010, 22.10

Dobrý večer, na vaší stránce jsem prvně a píšu vám, doufám že na dobrou stránku. Moc se mě dotklo a rozlobilo jak v Japonsku mučej zvířata a stahujou je zaživa zrovna dneska 27.2. jsem náhodou sledovala zprávy, jak prodavají tady unás čepice a kožichy s koček a psů, které jsou unás zakázané a jsou dělané v Japonsku. Ty ukázky jsou hrozné jak ty lidi to mužou tohle vůbec dělat, stahovat ty zvířata za živa. To nejsou vubec lidi… prostě nemám na to slov, nejde stím prostě něco dělat? Mám strašně moc ráda zvířata a tohle je opravdu hrozné a kruté, jak asi by bylo jim kdyby je taky tak někdo týral, asi né moc dobře. Spozdravem Jiřina.Č.

[25] špatny
zada mejl Čtvrtek 29. 04. 2010, 15.12

jsou to svine zasrany ktery nemaj ohleduplnost jsou to proste smejdy tohle delat zviratum a kort jeste domacim ja bych je zabijel kdybych nekoho takovyho videl mozna bych sel sedet ale tohle he humac zabil kokoti sikmovoky

[26] !! takle mučit zvířata !! dete do hajzlu !!!
Natálie Sobota 22. 01. 2011, 15.15

Děláte si prdel to je dost hnusný za tohle bych všechyn ty sráe co tohle dělaj vystrílela !!to je tak odporný …nejradši bych si uděala čínu z nich !!!!!!!!!!!!!!!! fuj…tohle poslu nekam aby se na to nejko koukl protoze tohle neni normalni !!a jeste si to vystavujte takovyhle hnusárny…ze vam neni hamba !!! takle nicit zvirata!! kure si zabite ze jo…ale jako kocmky a psi !! jestli jich maji moc …no a co ale …jsou to prece !NEJLEPOSI PRITELE CLOVEKA" KAM TOHLE KURA SPEJE ??! co to bude priste … budou si smazit narozeny deti co jim v číne pribydou ne ??!! no to snad neni ani mozny !!!je to proste nechutny !! fuuuj !! kdo je se mnou ?! ze mam pravdu ?!! myslim ze …kdyz to poslu nekam ksoudu ze ta zenska..a ty lidi si rozmysli jestli se u toho jeste nekdy priste nechaj vyfotit !!! **09 …protze tohle je nelidsky !!!!!!!! tohle!!je moooc !!!!

[27] ČÍNANE SI ZA TO MUZOU SAMI!
Lin Mai Mai Neděle 26. 06. 2011, 19.59

DALO BY SE ŽÍT LÉPE V ČÍNĚ, KDYBY ČÍNA CHTĚLA!

To co se děje v Číně, ví snad už celý svět jenom čínane si myslí, že o nich nikdo nic neví, kolik dokumentu mame v televizi o Číně i jak mučí děti v těch školkách gymnastických! Muj manžel je čínan, a tvrdí mi že Čína je skvělá, tvrdí jak se v Číně dá žít což já sama vím tak jako vy ostatní, že muj čínsky manžel nemá pravdu a to tam několik roku žil, kdyby Čína byla super tak proč toilk lidi umírá v Číně, nemají žadná práva, co čínské ženy? Politika 1 dítěte sou přeliidněni, na náměstí policajti a jiny!

MÁLO PENĚZ MAJI, NĚKTEŘÍ ČÍNANÉ ŽIJI V LESÍCH A NIKDO POMALU O NICH NEVÍ DOMA PĚSTUJI CO SE DA! DO MĚSTA SE KOLIKRTA NEDOSTANOU SOU POŘAD NA VESNICÍCH.

ZNÁM Z TELEVIZE JEDNU ČÍNANKU NEMOCNOU JE VYSOKA NEŽ BY MĚLA BYT A HLAS JAKO KLUK NIKDY NEBYLA V PEKINGU! JENOM DOMA, ABY SE JI LIDE NESMÁLI, KDYŽ VYJDE VEN TAK JE PRO OSTATNÍ ČÍNANY NĚCO JAKO POUTOVÁ ATRAKCE KAŽDEJ STOJI ČUMI JAK JE VYSOKA NIKDO NEPOMUŽE AŽ CIZINCI KTŘEÍ JI OBJEVI. čÍNA SE O TO NEPOSTARA VŠECHNO MUSÍ DĚLAT CIZINA!

čÍNSKÉ VLÁDĚ JE JEDNO KDO TRPÍ, MISTO ABY NĚCO DĚLALY PRO SVOJE LIDI! jEDNA STARNA MA HLAD, DRUHA STARNA ŽIJE JAKO PRASE V ŽITĚ! A NEPOMOHOU SI NAVZAJEM! ČÍNANI SOU DIVNÝ LIDI JAK NEMÁŠ ZNAČKOVÉ OBLEČENÍ STE PRO ČÍNANY NULA, TAKŽE NIKDO! TAKOVY SOU ČÍNANI, NEMUŽETE MIT SVUJ NAZOR, PROTOŽE ČÍNA SI BUDE STÁT ZA SVÝM!

JÁ SEM MOC RÁDA, ŽE NEJSEM ČÍNANKA JINAK BYCH RADŠI UMŘELA! ČÍNA JE ZEMĚ SMRTI! MUJ MANŽEL JE ČÍNAN A ON DOBŘE ,VÍ ŽE V ČÍNĚ SE NEDÁ ŽÍT, NEVÍM NA CO SI HRAJE JAKO, ŽE NIKDO NEVÍ CO SE TAM DĚJE, ČÍNANE SOU NEGRAMOTNY NA TĚCH VESNICÍCH NEMAJI SKORO NIC! PRAČKY NIC NEZNAJ SKORO.

AT CELÝ SVĚT , VÍ JAKY SOU ČÍNANI OPRAVDU, FALEŠNÝ, MANŽEL MĚ BIJE KDYŽ HO NEPOSLECHNU TAKŽE TO SOU PRAVY ČÍNANI, ZEMĚ BOLESTI, UTRPENÍ, NASILÍ NA ŽENÁCH, PROHANĚNÍ TIBETU! UŽ NIKDY BYCH ČÍNANA NECHTĚLA SOU ODPORNÍ A HNUSNÍ NEUMÍ SE CHOVAT VE SPOLEČNOSTI, ANI VENKU SE CHOVAT NEUMÍ ASPON MUJ MNAŽEL SE VENKU ZESMĚŠNUJE!!!!!

ČÍNANI SOU TRAPNÝ!!!

[28] Bol som tam
škovránok Pondělí 15. 08. 2011, 22.55

Nie je to také. Nie je to komunizmus ale kapitalismus. Nie su tam ludia bez práce. Je to celkom v pohode. :-)

[29] Tak škovránok tam bol
Svatá prostota Úterý 16. 08. 2011, 08.15

Ja som tiež bola na Slovensku a tam je blahobyt! Bydlela som v 4 hvezdičkovom hoteli a hovorila s ostatnými hosťami z rozných druhou slovenskej spoločnosti, aj s personálom. Nikto si nestažoval… A to stále ktosi na režim na Slovensku nadáva, vraj tvrdý kapitalismus! Spcialismus tam je aj z prvkami nacismu a komunismu – ludia sa majů podla zásluh a sú si rovny.

[30] !!!!!!
LULULILA Středa 2. 11. 2011, 19.26

Byla jsem v Číně a byla jsem spokojena až do té doby když jsem zjistila že zde týrají psy.. nevím jestli je to u nich týrání ale pro mě určitě ano .. nechápu jak něco takového mohou udělat se psy.. mají vůbec srdce.. ? :-? :-(

LULULILA Středa 2. 11. 2011, 19.32

[6] Blanka:Ano asi tak nějak, já nechápu jak s nimi mohou takhle zacházet .. jsou normálně bez srdce.. copak oni nemají cit milovat jako rodiného příslušníka i psa.. ? Je to nejlepší přítel člověka a i když udělají něco co nemají není důvod je mlátit.. !

[32] Aha,
Karel Jemelka mejl Pátek 4. 11. 2011, 00.17

[30] LULULILA:Madam byla v Číně a nechutnal jí pejsek. Pečený pejsek. Jinak byla spokojena. Nevadilo jí týrání a popravy lidí, něčích rodinných příslušníků. Pozastavuje se nad pejsky. Milá dámo, pozastavila jste se někdy nad prasátky, kravičkami a telátky, kuřátky a rybičkami? Nee. Nenapadlo vás, že jiný kraj, jiný potravní mrav. Samozřejmě, že i já odsuzuji jakékoli týrání zvířat, včetně psů. Jenže, článek Vám nabízí i jiná týrání. Týrání lidí. Týrání pro politiku, týrání z nenávisti k lidskému rodinnému příslušníku. Nad tím se nepozastavíte, byla jste tam spokojená. Kopíruji Vaši větu: „nechápu jak něco takového mohou udělat se psy.. mají vůbec srdce.. ?“ A co lidé? Milá dámo. Zamyslete se nad svými hodnotovými měřítky. Tedy, mohou li dělat s lidmi, mohou dělat i se psy. Proč ne? Seberte se a myslete, ať nejste za telátko.

[33] hajzli jedni
anonym mejl Středa 21. 11. 2012, 13.42

ubohá zvířátka hned bych ty hajzly zavřela do vězení navždy!!!!!!!!jsem vegetarián!!!!! :-x :-? :-( :-x

Nelze přidávat nové komentáře.