Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Bez jazyku islámský ráj nepomluvíš

Šaria… Jak se vám líbím?

 

Motto: Náboženské soudy v muslimských zemích jsou v principu stejné jako soudy v západních zemích nejsou brutální a nikoho systematicky neutlačují. Nevěříte? Přesvědčte se…

Mahmoud Khalfi, prezident Islámské asociace a stockholmský imám nedávno řekl, že švédští imámové potřebují větší podporu a zdroje, aby posílili své postavení ve švédské společnosti. Khalfi si myslí, že švédští imámové by měli mít právo rozhodovat podle islámu a usnadnit tak švédským muslimům život v souladu se švédským právem a šaríou.

 

Spatříme podobné excesy brzy i v našich ulicích?

 

Khalfi tvrdí, že náboženské soudy v muslimských zemích jsou v principu stejné jako soudy v západních zemích a popírá, že by byly brutální, či dokonce systematicky někoho utlačovaly.

 

Veřejná poprava v Íránu

 

Co dodat, i mezi námi je spoustu takových, co věří v mírumilovnost toho pouštního kultu zvaného islám. Zřejmě to bude souviset s tím, jak je kdo nadán schopností vstřebat a utřídit informace, jakou má míru pokory a empatie, a v neposlední řadě i to, jaký má žebříček hodnot, neboť mezi lidmi to je volaakési vachrlaté – jak pravil kdysi jeden moudrý pán…

st@tll 2007 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se někdy zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem.

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Ty vole, na základní škole... Následující text: Proč muslimové vybydlují svět? »»»

Atllanka | Čtvrtek 10. 04. 2014, 08.34 | Islámský terorismus, Šarija, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 8406x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
K231 Středa 19. 09. 2007, 21.19

Šílenství islámu nezná hranic :-x

reaguj[2]
Richard Lví Srdce Středa 19. 09. 2007, 22.25

Muslimové ustrnuli ve středověku. V mé době to byli vzdělaní lidé, výborní lékaři a skvělí matematici a astrologové. Dnes, kdy moje, západní kultura, má moderní přístroje, žijí stále hluboko v čase, neznají téměř elektřinu, lékařskou péči, umírají na banální choroby. Hlavně že mají svojí čest a civilizaci západu chtějí zničit. Oni nechtějí, aby se západ měl lépe. Oni chtějí, aby se měl stejně špatně!

reaguj[3]
ceo Čtvrtek 20. 09. 2007, 16.33

pomlouvat se nemá 8-)

reaguj[4]
lordy Neděle 23. 09. 2007, 22.12

Ceo tohle není pomluva ale pravda. Ty chceš aby ty řezači hlav a jazyků šly do Evropy? To bysme se z nich zbláznili! Ať si zůstanou doma a nelezou sem,já o ně nestojím!

reaguj[5] :-P
Honzin mejl web Úterý 25. 09. 2007, 20.02

No co to jako má být? :-( Fuj thajksl! To jsou magoři fakt jako!

reaguj[6] islamiste
robert mejl web Úterý 24. 06. 2008, 09.57

islamiste jsou fanatici a Evropa by im rozhodne nemala otvirat vstricne dveře

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?