Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Kdo chce zabít Čechy

Místo historického povědomí jen samé pivní kecy synů a dcer Země české

 

Motto: 15.března uplynulo přesně 73 let od obsazení naší vlasti nacistickým Německem. Fakta všem známá, již méně se ale hovoří o tom, jak celou okupaci přijala většina Národa českého…

Česká licoměrnost v prvních dnech okupace byla totiž tak silná, že německý list Die Zeit dokonce napsal, že představitele německé moci překvapilo patolízalství, k němuž se uchýlilo překvapivé množství Čechů a Moravanů.

 

Hmm, byly to německé noviny, ale i pražská Národní politika popsala příjezd okupačních vojsk jako milou a očekávanou návštěvu:

 • České obyvatelstvo nalezlo příznivý poměr k německému vojsku a uděluje německým vojákům ochotně informace německým jazykem.

 

Dobře tedy, Národní politika byla deníkem, jenž měl blízko k českým fašistům. Jenže stejně psalo i České slovo a dříve tolik svobodomyslné Lidové noviny.

 • Reportér „lidovek“ například obdivně vylíčil německé vojáky v Praze a nemohl si vynachválit především štíhlé a vysoké postavy členů SS… celý text zde

 

Následující den, 16. března 1939, podepisuje Adolf Hitler na Pražském hradě výnos o zřízení Protektorátu Čechy a Morava. Podle deníku Národní politika tento akt přijali Čechové s uspokojením a Němci dokonce s jásotem.

 

 

Apolitickou část národa německá vojska v ulicích českých a moravských měst příliš nevzrušovala. Značný díl veřejnosti se staral především o svůj životní standard či o dostatek zábavy.

 • Lucerna bar, tenis, výlety automobilem. Tak žila většina našich vrstevníků v Praze i na počátku okupace, vzpomíná Milena Hartlová, dcera tehdejšího ředitele Pražské městské pojišťovny. Maturovala v roce 1937 na dívčím gymnáziu v Dušní ulici.
 • Také její bývalé spolužačky z gymnázia se prý snažily okupační moc nevnímat, nedráždit ji a „žít si podle sebe". Podobně jako později za komunismu nebylo radno příliš zlobit Gottwaldův či Husákův režim… celý text zde

 

Téměř nic se také neví o tom, že 14. března 1939 v šest hodin večer začala předčasná okupace Moravské Ostravy i nedalekého Místku, o které neměla tehdejší vláda druhé republiky ani tušení. Tato okupace města byla údajně součástí plánů nacistů, jak přimět prezidenta Emila Háchu k podepsání dohody o vstupu invazní armády do zbytku Čech a Moravy… celý text zde

 

Pivní kecy

Nejen, že tyto skutečnosti většina občanů našeho státu nezná, ale odmítá je po generace vzít jakkoli na vědomí, neustále papouškuje svoje „názory, na které má právo“ a nebude tedy o nich s nikým diskutovat, natož aby je jakkoli po zjištění, že byly v rozporu s fakty pozměnila, či dokonce opustila.

 

 

Tzv. pivní kecy, jsou hrdě svými nositely hájeny a že překrucují fakta, či jsou stavěny na alarmující neznalosti, jejich hostitele naprosto nevzrušuje. Někdy mě i napadá, zda za to není zodpědná historicky podložená dostatečná dostupnost a tím i nadměrná konzumace chmelového moku v Českých zemích, která se už dostala české populaci do genů a tudíž je jedno zda nová generace pivu holduje a nebo nikoliv.

 

Ano. Kecy máme prostě pivní

Chováme se totiž ve své většině jako zastydlí pubescenti, žijící ve vybájeném světě vlastních představ o statečných a moudrých českých hrdinech odjakživa utlačovaných v rozletu vnější silou, a největšího viníka všech svých případných běd a strastí hledáme všude jinde, jen ne u sebe a ve své vlastní zbabělosti, neochotě bojovat za svou svobodu a lenosti se jakkoli angažovat v potlačování skutečného zla… přečti si

Za všechno zlo světa viníme USA a Izrael, stále se obdivujeme komunismu, volíme populisty a vzýváme modlu terorismu, které říkáme – Národně osvobozenecký boj

Namlouváme si jak nám chtělo Sovětské Rusko jako jedinné pomoci před Hitlerem, a nechceme nic vědět o tom, že naši okupaci 23.srpna 1939 podpisem paktu Molotov-Ribbentrop defakto odsouhlasilo.

Vykřikujeme cosi o tom, že nás Sověti osvobodili z nacistického jha, ale nechceme vidět, že oni nás neosvobodili, že nás jen Hitlerovi sebrali a udělali si z nás svou kolonii.

Viníme Izrael z konfliktu na BV, napadáme je že okupují hodné a odjakživa mírumilovné „palestince“, kteří jako každý národ mají právo na sebeurčení a nechceme vidět, že národnost palestinská, tedy ani Palestinský národ nikdy neexistoval.

 

 

Nechceme rovněž vidět svůj podíl na tom, že jako divoká a hladová zvířata od nepaměti pronásledujeme jednu skupinu obyvatel – židy, a to jen proto, že potřebujeme nějakého obětního beránka na kterého můžeme svalovat kdy si zamaneme své viny vlastní, a že nám to paradoxně kdysi dávno ukázala křesťanská církev, která potřebovala někoho obvinit ze smrti Krista, aby z něj mohla učinit svého mučedníka.

A hlavně nechceme vidět, že v Palestině usazená arabská sběř odmítající vlastní stát a jakoukoli dohodu na mír s Izraelem vlastně hraje na naší vlastní po staletí budovanou protižidovskou nenávistnou a zástupnou strunu a hlásá tedy nenávist a volá po vyhubení židů nejen v Izraeli, ale i na celém světě, na naše přání a za naše peníze… přečti si

Napadáme USA za to, že se angažují v Iráku a Afghanistánu, a nechceme nic slyšet o tom, že i my máme svoje zájmy na klidu a míru v Evropě a i naše auta jezdí na produkty z ropy.

USA rovněž napadáme a dehonestujeme tím, že stále dokola opakujeme kecy o tom, jak se zapojily do 2.světové války až na samém jejím konci, aby si urvaly něco našich statků pro sebe. Nezajímá nás historicky doložený fakt, že USA vstoupily oficiálně do války jen 5 měsíců po té, co Hitler napadl SSSR a že již od prvních dnů války vydatně zásobovaly Sověty hlavně ocelí, letadly a zbraněmi, ale i ošacením, botami a vším možným… přečti si pravdu

 

A tak můžeme pokračovat do nekonečna…

Jsem již z neznalostí a hlavně neochoty většiny populace věnovat se jakýmkoli historickým faktům naprosto frustrován, a proto tu použiji v citaci články, které se už více jak rok zabývají těmi našimi zkreslenými a zbabělými komunisticko nacisticko islámskými fakty, a které mají za více než rok 700 – 4.000 přečtení, což jistě dostatečně svědčí o smutné úrovni naší vzdělanosti, když jen na náhradní diskuzi-chatu Novinek.cz proplká valná většina Čechů a Češek denně desítky hodin o ničem, a běžná diskuze dosahuje okolo 1000 příspěvků denně.

Co vlastně učí čeští učitelé děti na školách? Nenávidět pravdu, papouškovat komunismustické lži, levičácký populismus, nacionalismus a multikulturní sebevraždu? Kdo to učí, a podle čeho naše děti dějinám? Troufám si tvrdit, že následující texty jistě nejsou v osnovách našich škol…

 

Polemika o americké pomoci ve 2:WW, o radaru USA atd…

 

 

Začnu od konce, historicky však od začátku. Autor o USA praví:

 • Pomoci Evropě v druhé světová válce už málem nestihli. Teprve až Rudá armáda hnala Němce zpátky na západ a existovalo nebezpečí, že Rusové konečně zrealizují vítězství dělnické třídy po celé Evropě, vzmohli se Američané na otevření druhé fronty, z čistého pudu sebezáchovy, nikoli snad z altruismu k válkou postižené Evropě.

 

Tak si to rozebereme

 

Zde je hrubá časová osa dějin druhé světové války

 • 1938 – 12.3. Anšlus Rakouska
 • 1938 – 29.9. Mnichovská smlouva
 • 1939 – 15.3. Okupace zbytku Československa
 • 1939 – 23.8. Podpis paktu Molotov-Ribbentrop
 • 1939 – 01.9. Napadení Polska, které bezprostředně následovalo
 • Sovětský svaz následně okupuje pobaltské státy, část Polska a Besarábii
 • Německo v roce 1940 – Dánsko, Norsko, Francie
 • Italský vpád do Egypta, a letecká bitva o Británii
 • Stále trvá pakt Molotov- Ribbentrop a SSSR hojně zásobuje Německo strategickými surovinami, ve stejném smyslu jako před tím umožňoval na svém území tajné zkoušky zbraní, výcvik důstojníků a vojenská cvičení.
 • 1941 – 22.června zahájení války proti SSSR (poslední vlaky se sovětskými dodávkami byly zaslány několik dní před tímto datem)
 • V prosinci (přesně 7.12.1941) napaden Pearl Harbor a USA vstupují do války.
 • Průběžně již před tímto datem probíhá „bitva o Atlantik“ naprosto rozhodující pro zásobování Velké Británie.
 • O případném přesunu vojáků a materiálu nutného pro jakékoliv akce v Evropě nemůže být v této době vůbec řeč.
 • 1942 – Stalingrad, Midway, El-Alamein, Guadalcanal, anglo-americké vylodění v severní Africe
 • 1943 – Kursk, Gilbertovy ostrovy, porážka osy v Africe, vylodění na Sicílii (v prakticky totožném datu jako bitva u Kurska).
 • 1944 – Prolomení blokády Leningradu, osvobození Ukrajiny a Běloruska. Monte Cassino, Den „D“. Arnhem, bitva v Ardenách.
 • 1945 – Okinawa, Berlín, vstup SSR do války s Japonskem, jaderné pumy na Hirošimu a Nagasaki.

 

Co z toho vyplývá?

1. SSSR a USA vstoupily do války s časovým rozdílem o něco málo více než pět měsíců, aniž ovšem kdy měly „imperialistické“ Spojené státy s Hitlerem jakoukoliv smlouvu o neútočení a rozdělení východní Evropy. Natož pak, aby na základě takové smlouvy někoho napadly, nebo anektovaly jiné země.

2. Ke všem rozhodujícím bitvám došlo na všech válčištích ve zhruba stejném čase. Stalingradská bitva nebyla (aniž bych samozřejmě chtěl jakkoliv zlehčovat její význam, zásluhy Sovětského svazu, nebo peklo, kterým občané SSSR prošli) z vojenského hlediska bodem zvratu. Tím byla až bitva u Kurska, kde se Německo naposledy vzmohlo na (poprvé neúspěšnou) ofenzivu strategického významu.

3. Americká vojska se poprvé objevují v prostoru Evropu bezprostředně ovlivňujícím v roce 1942 (tedy v roce stalingradské bitvy) a přecházejí k vylodění na Sicílii a posléze na pevnině…

 

Spojenecká vylodění: Z Dieppe až na Okinawu

 

 

Adolf Hitler kdysi prohlásil:

 • Víte, je naší smůlou, že máme špatné náboženství. Proč nemáme náboženství Japonců, kteří považují oběť za svojí zem za nejvyšší dobro? Mohamedánské náboženství by pro nás bylo také mnohem vhodnější, než křesťanství. Proč to muselo být křesťanství s jeho pokorou a ochablostí?

 

Islám, nacismus a totalitářství

Carl Jung, švýcarský psychiatr a zakladatel analytické psychologie, byl koncem třicátých let dotázán, zda má nějaké názory na to, jaký bude pravděpodobně další krok ve vývoji náboženství? Jung odpověděl s odkazem na nacistickou horečku, která svírala Německo:

 

 

 • Nevíme, jestli Hitler nalezne nový islám. Už je na cestě; je jako Mohamed. V Německu panují islámské emoce; válečnické a islámské. Všichni jsou opilí boží vůlí. Toto může být historická budoucnost.

 

Hitlerův ministr pro zbrojní a válečnou výrobu Albert Speer napsal během svého dvacetiletého trestu ve vězení kajícné paměti, ve kterých popsal své zkušenosti z druhé světové války. Speerovo vyprávění obsahuje diskusi, která na jedné straně zachycuje Hitlerův rasistický pohled na Araby, a na straně druhé jeho přemrštěnou chválu islámu:

Na Hitlera udělal velký dojem útržek historie, se kterým ho seznámila delegace vznešených Arabů. Návštěvníci mu řekli, že když se Mohamedáni pokoušeli v osmém století proniknout přes Francii do střední Evropy, byli zahnáni zpět v bitvě u Tours.

 

 

Pokud by Arabové v této bitvě vyhráli, svět by byl dnes mohamedánský, protože jejich náboženství věří v šíření víry mečem a v podřizování všech národů víře. Taková víra byla dokonale vhodná pro německou povahu.

Hitler řekl, že arabští dobyvatelé by kvůli svojí podřadné rase nebyli schopni přestát tvrdší klima a podmínky naší země. Nedokázali by udržet energetičtější domorodce na uzdě, takže by to nebyli Arabové, ale islamizovaní Němci, kdo by nakonec stál v čele mohamedánského impéria.

 

Hitler a Arabové

 

 

Toto dokázali ochablí křesťané – co dokáží až se spojí multikulturně s islámem?

 

Nevím jestli až islámský fašizmus definitivně v našich zemích zvítězí tu bude vůbec někdo kdo by pivo vařil, ale zcela jistě vím, že tu nebude nikdo kdo by ho v hospůdkách po vepřu knedlu pil…

 

 

15.03.09 St@tll 

Související texty:

Upozornění redakce:

 • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Nezapomeňte také navštívit náš archiv textů

 


««« Předchozí text: Když kluci pláčou za bezmocných dní Následující text: II.WW - Radar USA a komunistická propaganda »»»

Atllanka | Čtvrtek 5. 05. 2022, 15.22 | Politika, Historie, Válka | trvalý odkaz | vytisknout | 8484x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] tak me napadá...
Karel Pondělí 16. 03. 2009, 16.16

Kterýpak z těch roztomilých chlapečků z hitlerjungen v posledním videu je dnešní papež?

reaguj[2] To nemá chybu!
Strýček Alfons Středa 18. 03. 2009, 11.20

Výborně, ůžasně dobrý a pravdivý článek, jen se obávám, že ta vřeštící rudá lůza si ho bohužel nepřečte.

Nejde jim totiž o žádnou budoucnost, ale jen o ta plná panděra bůčku, pííva a lehy na gaučíku v klídku u čutálu v bedně.

Kapouni vykleštění, co se zmůžou už jen na bitvy na netu a nebo s vlastní ženou.

Prohnilé semeno komunismu, co nám tu vzešlo! Statečný národ Jana Žižky je na kolenou!

Lůza zpanštěla a sere v síni.

Zdravím Atllanku ;)

reaguj[3] Dějepis
M Pátek 20. 03. 2009, 12.28

Jeden z prvotních důvodů těch pivních keců je to, že hodiny dějepisu stojí většinou za prd a doma to rodiče nenapraví. Kolik z těch co by měli znát dějiny je opravdu zná aspoň trochu. Když řeknu jméno Hamšík, tak asi málo kdo si vybaví kdo to je na tomto odkazu:

http://www.fronta.cz/sekce/kalendar?…

Ti co vždy něco činili k dobru jsou často zapomenuti :-(

reaguj[4] To náhodou vím...
Harmonie Pátek 20. 03. 2009, 12.48

Josef Hamšík je držitelem několika mezinárodních rekordů v letectví. Po okupaci nacisty se dal do služeb odboje a organizoval odchody výkonných letců za hranice. Byl vyzrazen, zatčen a v roce 1943 v Berlíně popraven. ;-)

reaguj[5] Kvetinova armada
Vlad Pátek 16. 03. 2012, 08.57

No ono se ani uz nemluvi o tom,ze wermachtu se rikalo kvetinova armada, to proto, ze temer vsude dostavali kvetiny od obycejnych lidi. Nas nevyjimaje. Jestli ze dnes je polovina lidi schopna volit komunisty a socialisty, tak je zcela jasne ,ze polovina lidi vitala nacisty. Ono totiz to narodni mineni ma jen deset procent lidi a jedno procento z tech deseti je schopno sirit sve nazory dal. Jedno miliprocento je schopno vzit zbran do ruky.A to se ten clanek nevztahuje k udavacstvi, ktere u nas bylo jak rikali nemci az neuveritelne.Udavalo se pro zisk,ale i proto,ze nekdo mel hezkou holku a nekdo nemel zadnou............. :-(

reaguj[6]
Vlad Pátek 16. 03. 2012, 09.01

Jeste jedna vec. Husiti byli podle mne ne hrdinove, ale prvni komunisti.........Muzeme byt hrdy na prvni republiku..... na tech dvacet let....... jinak nas narod vzdy sral pri zdi.......... a jak to tak vypada sere a zase bude srat...........

reaguj[7] Bez znalosti dejin historikem
Vlad Úterý 20. 03. 2012, 10.25

Tuhle jsem si nekde na internetove diskusi povzdechl, ze prvnim polistopadovym prezidentem mel byt Ctirad Masin, ze to je jeden z mala hrdinu, ktere ta zem ceska mela. Na to konto jsem se dozvedel ,ze nekdo kdo nekoho zabije neni hrdina, ale vrah.

Tak jsem se te osoby zeptal ci i Kubis a Gabcik je vrah. Na to konto jsem se dozvedel, ze tedy nekdo kdo zabije nekoho druheho pro vlastni prospech je vrah a ne hrdina. Je snad touha po tom zit ve svobode neco co muzeme oznacit jako vlastni prospech? Kdyz jsem doporucil literaturu na dane tema one osobe, dozvedel jsem se, ze nic cist nechce, ze zadne informace tedy nema, ale ze ani zadne nepotrebuje. Nazor one osoby byl neoblomny.....

Ja se ptam jak je to mozne? Jak to, ze takovych hloupych, tupych ovci je v Cechach vice nez polovina. Jak je mozne, ze nekdo chce byt historik, aniz by studoval dejiny. Jak je tohle mozne… Toto vse je duvod, proc se zeme ceska stale zmita v problemech.

Vrcholova politika je obraz spolecnosti. Nebo-li jaka politika, takova spolecnost. Dokud bude takovych ‚inteligentu‘, jako ona zminena osoba vice, pak pro opravdoveho inteligenta nezbyde nic, nez emigrace. To nas vsak z problemu nevytahne. On totiz ten inteligent zustane v emigraci a pomuze svou praci uplne jinemu narodu nez tomu ceskemu.

S pozdravem spokojeny emigrant Vlad. :-D

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?