Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Wilders varuje před islamizací Německo

Islám je otroctví, otrokářem všech je korán, otrokářem žen i muž

 

Motto: Muslimové neuznávají takové zbytečné věci, jako je svoboda, pravda, dodržování daného slova, čestnost, přátelství, mír, pokojné soužití či láska k jinověrcům. Chceš-li přežít, neopovaž se jim věřit a hlavně, nikdy jim nesmíš ukázat nekrytá záda!

 

Islam Rising – Islámská revoluce

Zatímco evropští příznivci nizozemského poslance Geerta Wilderse nic nedělají a jen čekají na druhý díl filmu Fitna, spatří 1. května v Los Angeles světlo světa 60-ti minutový americký dokument Islam Rising – Rostoucí islám pocházející z dílny americké produkční firmy PRB, věnovaný právě Wildersovi, který v něm dostal i svůj vlastní prostor.

 

 

Geert Wilders žije totiž již delší čas s Damoklovým mečem nad hlavou, protože na něj byla muslimským duchovním vyhlášena Fatwa, vyzývající každého muslima k jeho zabití.

A tak přesto, že je pan Wilders nizozemským poslancem, občanem EU a musí se ve své vlastní zemi skrývat před muslimy, cestovat jen na zapřenou se čtyřmi bodyguardy neustále po boku. Musí být pod jejich ochranou ve dne v noci a měnit stále místo svého pobytu, každou noc spát někde jinde a být tak defakto stále na útěku, jako nějaký zločinec.

 

 

Když byl pozván do Britanie, nebyl vpuštěn do země a rovnou z letiště vrácen zpět, jako osoba nežádoucí… Když byl pozván do Českého Senátu, bylo mu v tom zabráněno nechutnými zbabělci z řad našich vlastních politických zaprodanců islámu…

A to všechno jen proto, že ve svém filmu Fitna poukázal na nebezpečí, jaké pro naši civilizaci představuje islám. Že má nepochybně pravdu víme všichni, a kdo to stále ještě jen tušil je nyní přesvědčován o pravdivosti jeho slov už jen z toho, jakou bouři nenávisti a fanatických vášní rozpoutal film po svém uvedení mezi muslimy světa.

Přitom film Fitna pouze pomocí sestřihaných dokumentů a citovaných súr z koránu poukázal na skutečnost, že muslimové terorizují svět přesně podle toho svého svatého Mohamedem sepsaného koránu, který hlásá nekonečné násilí, džihád a fanatickou nenávist ke všemu neislámskému. K tomu samému koránu, který rovněž hlásá totální patriarchát, který už ve své samotné podstatě je jednoznačně otroctvím.

 

 

Více se dozvíte z dvoudílné přednášky Geerta Wilderse, poprvé přeložené do češtiny. Je to přednáška se kterou přijel Geert do Ameriky a která v sobě obsahuje naléhavou výzvu a současně i děsivé varování: Islám je na pokraji dobytí Západu!

 

Geert Wilders varuje Německo před islamizací

 

Pro zvětšení klikejte zde

 

 

A co s námi bude až islám konečně ovládne svět? Zákazy a příkazy:

 • Za konzumaci alkoholu trest bičování.
 • Za nemanželský sex trest smrti ukamenováním.
 • Za kritiku islámu, koránu, Mohameda trest smrti.
 • Zobrazování Mohameda zakázáno.
 • Konzumace vepřového masa zakázána.
 • Chov nečistých zvířat (jako jsou např. psi) je zakázán.
 • Ve školách a veřejných budovách musí být zajištěno, že muži a ženy budou drženi odděleně.
 • Společné sprchování na bazénech nebo kdekoliv jinde zakázáno, i kdyby se sprchovali lidé stejného pohlaví.
 • Hudba zakázána, povolen je pouze poslech recitací koránu.
 • Věda a výzkum – povoleno pouze to, co není v rozporu s islámem (například informace o pravěku, brontosaurech, tvrzení že země je kulatá, evoluce, to vše je zakázáno jako lživé – vše přece stvořil Alláh).
 • Ženy jsou povinny se na veřejnosti zahalovat a nesmí přijít do kontaktu s mužem, který není přímý příbuzný (otec, bratr, děd, strýc).
 • Ženicha vybírá rodina, ve svatební noc musí být nevěsta panna. V opačném případě by zneuctila rodinu a rodinou zvolený mužský příbuzný by ji musel zavraždit, aby očistil rodinnou čest.
 • Ženy nesmí zadat příčinu aby si jí muž všiml.
 • V případě znásilnění je totiž podle islámu na vině znásilněná a čeká ji trest 100 ran holí.
 • Správná muslimka musí být zahalena, a nesmí na sebe nijak upozorňovat. V praxi to znamená nenosit podpadky, nepoužívat parfém ani výrazné líčení, aby neprovokovala.
 • Nesmí být vidět nalakované nehty ani šperky. Lak na nehty je problém i pokud má muslimka na rukou černé rukavice: před pravidelnou modlitbou (která se provádí 5× denně), se totiž musí všude očistit a pod lak na nehty se rituální mytí nedostane, modlitba by tedy nebyla platná. Řada laků na nehty navíc obsahuje výživnou želatinu, která je z vepřového (zakázané).
 • Stejně tak gumoví medvídci jsou zakázaní, protože obsahují želatinu.
 • Smí se konzumovat pouze maso certifikované jako „halal“, to znamená, že zvířeti muslimský řezník podřízl krční tepnu a nechal ho vykrvácet. Během toho, co se zvíře dusí vlastní krví, mu byly recitovány verše z koránu. Pouze takové maso je pro správného muslima „čisté“.
 • Islám neuznává listinu základních práv a svobod, je totiž vytvořena člověkem a tudíž je zavrženíhodná, Alláh o žádných lidských právech nemluvil.
 • Jedním z důsledků toho jsou sňatky s dětmi. Mohammed se oženil s Ajíšou v jejích šesti letech, přestože mu bylo 51 let. Dolní hranici dívek pro vstup do manželství od té doby v islámu nikdo neuznává…
 • A ještě mnohem více, počtěte si!

 

Co dále možná nevíte o islámu

Podle posledního průzkumu je počet muslimů na naší planetě k říjnu loňského roku 1,57 miliardy, přičemž křesťanů je něco okolo 2,15 miliardy. Islám je tak druhým nejrozšířenějším „náboženstvím“ na zemi a každý čtvrtý člověk je tedy muslim.

Není divu, když islám má dokonale zotročené ženy, které musí, bez ohledu na své zdraví a přání, neustále rodit. V islámu není výjimkou, když už má dívka v 19-ti letech 3 – 4 děti! Ale i když dle přání svého otrokáře rodí muslimská otrokyně každoročně nová muslimčátka, jen tak lehké to nemá, musí totiž rodit hlavně samé muže!

 

 

Děvčata jsou nežádoucí, ta si totiž mohou vzít opět jen muslimy a tak nijak významně islám nešíří. Zatímco muslimský muž si může bez problému vzít křesťanku, klidně i čtyři, a pak už je jen na něm, kolik dětí jim udělá, protože ty všechny jsou od narození muslimy, bez možnosti islám opustit pod trestem smrti.

Není neběžné, že muslimská žena je viněna za porození dcery z toho, že je špatná muslimka, často je za to i manželem zavržena, její dcera je v každém případě provždy viděna jako Alláhův trest, rodinné neštěstí, plod nějakého ďábelského hříchu, který se neměl nikdy narodit.

Děvčátko je odmalička persekuováno a vychováváno většinou bez lásky jako služka všem ostatním mužům v domě. Hlavní důraz je kladen na její tzv. zachování cti rodině, na její pannenství, pro které je potřeba obětovat cokoli a při jeho ztrátě je pro ni určen jediný trest, trest smrti… Paradoxem je, že mnohdy stačí křivá pomluva, domněnka a neštěstí (u muslimů asi štěstí) může být rázem hotovo… Zločiny ve jménu cti

 

 

Tento trest smrti na ní vykoná nejbližší příbuzný, většinou nejmladší bratr, protože jako nezletilý dostane menší trest, když to na něj praskne. Jediný zájem rodiny je dívku co nejdříve provdat, za jakéhokoli muslima, třeba staršího než je její otec, jen když dobře zaplatí a oni se jí tak navždy zbaví. Allahu Akbar!

Slitování a soucitu se nedočká ani od vlastní matky, protože ta bývá často dle dobrého muslimského zvyku denodenně obviňována ze všeho co se jí, holčičce, nepodaří. Matka je nezřídka a často i s dcerou velmi brutálně bita za všechny domělé problémy, které dle správného muslima, jako špatná muslimka, porodem děvčátka rodině způsobila…

 

Provdaná proti své vůli

 • Dívky v naší čtvrti si nestěžují. Když je rodiče nebo bratři bijí, zachovávají zákon mlčení, to patří k rodinné cti. V krajním případě jsou na to tak zvyklé, že jim to přijde normální. Pokud by se některá odvážila svěřit sociální pracovnici, profesoru nebo kterékoli jiné úřední autoritě, měla by ostudu. O policii ani nemluvě. Dívky na něco takového ani na vteřinu nepomyslí a já jsem byla jako ony.

 

 

 • Varují nás předem, aby nás ani nenapadlo stěžovat si na domácí násilí: „Jestliže o tom někomu, komukoli, jenom cekneš, přísahám ti: podříznu tě a vypiju ti krev!“ Ustálený výraz. Hodně hrubý, a přestože západní duch se vzpírá tomu uvěřit, my jsme přesvědčené, že by nás opravdu klidně podřízli jako berana.

 

Provdaná proti své vůli je kniha, v níž svůj příběh popisuje Maghrebská dívka Lajla snící o sňatku z lásky, který však v jejím případě nepřichází v úvahu, přestože žije ve Francii. V jednadvaceti letech jí rodiče vyberou o patnáct let staršího muže – Maročana, kterého nikdy neviděla a s nímž dosud nepromluvila ani slovo. Otec jednoduše rozhodl, že právě s ním bude Lajla šťastná… více zde

 

Závoj strachu

 • Dříve jsem si myslela, že mám všechno, a neměla jsem nic. Dnes nemám nic ale v podstatě mám všechno. Protože mám svobodu. Ztratila jsem všechno, co jsem měla, abych dostala to, co jsem nikdy neměla…

 

K tomuto poznání dospívá hlavní hrdinka příběhu, v němž není nic vymyšlené. Sama se narodila v Alžírsku, v bohaté rodině, ovšem muslimské, pro kterou dcera nic neznamená. Rodinu ovládá despotický otec, který v šestnácti letech Samii násilím provdá.

 

 

Manžel ji znásilňuje, bije a vyhrožuje upálením zaživa. Do této atmosféry plné vyhrůžek a strachu porodí šest dětí. Aby unikla otřesné ženské podřízenosti, ale především uchránila své dcery před tím, co sama prožila, a překračuje jedny hranice za druhými. Podobné utrpení prožívají miliony žen, které jsou rukojmím myšlení z předminulého století, trestního práva šaria, nebo prostě jen obětí násilí ze strany muslimských mužů… více zde

Jana Horká  zdroj  

 

Upozornění redakce:

 • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

 

Související texty:

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz Digg! pridej.cz

««« Předchozí text: Pyšná Multikultůra Půlnočního království Následující text: Vraždy ze cti - Itálie a šaría »»»

Atllanka | Pondělí 4. 10. 2010, 09.32 | Islamizace, Terorismus, EU | trvalý odkaz | vytisknout | 12305x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Bití podle koránu je dovoleno
Ahlam Neděle 28. 03. 2010, 10.33

Z knihy Ženy pod záštitou islámu

 1. Muž musí svou svou neposlušnou ženu upomenout podle instrukcí manžela v islámu. Tato fáze je velmi milá a uvolněná. Když ale nepomáhá a neukazuje se jako efektivní, pak přichází další fáze.
 2. Opustit manželčino lože, nebo když pár spí ve stejné posteli, muž jí ukáže svá záda, nebude se jí dotýkat, mluvit s ní a mít s ní styk. Tato fáze kombinuje jak laskavost, tak přísnost. I když pro oba to představuje těžkou zkoušku. Když ale nefunguje, potom přichází závěrečný krok.
 3. Třetí a poslední krok. Bití bez zranění, zlomení kosti, zanechání modré nebo černé stopy na těle. V žádném případě nesmí být zasažen obličej. Bití je disciplinární akce, a nikoli odveta nebo zranění. Žena si musí uvědomit, že její chování a vztah vůči manželovi není akceptovatelný. Bití v tomto případě je podle islámského učení omezené na určitou formu léčby. Mlácení ženy není míněno jako ponížení. Psychologové zjistili, že bití je účinné na dva druhy žen. Prvním jsou řídící ženy, druhým jsou submisivní ženy. Těm se bití líbí. Bití ale nesmí být použito jako náprava, když chce žena být rozvedena. Žena nesmí být bita před dětmi.

Co dodat alhamdoullilah: Já sama jsem bita často, vždycky se nějaký důvod najde, protože jsem hloupá a neumím rychle vyhovět. Naposledy jsem byla bita vřera alhamdoullilah, manžel přišel dříve domu a já neměla uklizeno a ležela na posteli alhamdoullilah. Zbil mě 3× silně pěstí do břicha až jsem se počůrala do krve. Ale to nic není tu čůrám skoro pořád. Dneska jsem vstala v 5 ráno a už mám uvařeno, uklizeno a čekám až mě zavolá a bude chtít raní sex. Když mu dobře vyhovím, snad mi odpustí, a už mi nezbije dneska, alhamdoullilah.

reaguj[2] Biti neni nic hrozneho
Lajla Muhamad Neděle 28. 03. 2010, 11.53

[1] Ahlam:As-salamu alikum sestricky, chtela bych se s vami podelit o muj nazor k biti zeny.

Ja jsem alhamdoullilah tuto moznost, kterou Islam poskytuje, prijala. Alhamdoullilah jsem jeste bita nebyla ale vnitrne jsem si vysvetlila, proc Islam toto povoluje a take proc, muze bit muz zenu, a ne naopak.

Musime si, holky, priznat, ze znate v okoli hodne zen, i muslimek, ktere na nektere veci reagui premrstene, emocionalneji, vztekaji se, apod. Je to dano nasi zenskou prirozenosti, ze reagujeme emocionalneji nez muzi, myslim si.

Nektere zeny se dokazi kontrolovat masha Allah, ale nektere ne. Kdyz pak napriklad manzel neco po zene chce, na co ma pravo, a ona dostane napr. histericky zachvat a manzelovi selzou vsechny „ustni“ prostredky, jak ji domluvit, nezbyva, nez zenu plesknout, aby se uklidnila – vzpamatovala. Je to muj nazor a mnohe s tim nemusite souhlasit.

Urcite se vam vsak napr. v detstvi stalo, ze jste se vztekali a vztekali, neslyseli, co vam rodice rikaji, a to plesknuti vas dostalo zpatky do reality.

Tak kdyz budete poslusne poslouchar muze, nic se vam nestane, alhamdoullilah.

reaguj[3] Úžasný ten korán!
Kalašnikov Neděle 28. 03. 2010, 12.12

Hlavně jeho překlad: Hadith dokazuje a doslova hovoří o bití zubním kartáčkem, Prorok pravil ke služebníku, který ho rozlobil: „Kdyby ne pro strach z odvety o Soudném dnu, zbil bych tě siwakem.“

Musím se smát, já bych to totiž opřeložil jako spíše takovou obdobu českého rčení: zbiju tě, že budeš mít zuby (kousavý) vzadu! Nebo: vysklím ti hubu! Či: vyrazím ti zuby tak, že nebudeš potřebovat už nikdy zubní kartáček… atd.. atd… Taková nějaká arabská zkratka doplněná samože příslušným gestem, které ale v psaném textu nelze jaksi nalézt a tak si vymýšlíme, že muslimové? Kdo viděl někdy jak spolu rozmlouvají arabáci, vím o čem mluvím. Gesta jsou více než polovina jejich jazyka.

Je s váma sranda muslimky… copak nechápete, že jste rovnoprávné bytosti a vychovávat vás může tak akorát táta s mámou a to ještě jen slovy a do vaší zletilosti?

Ztratily jste vy české konvertitky rozum? Nebo co?

reaguj[4] Neztratily!
Honza Neděle 28. 03. 2010, 12.28

Je vědecky doloženo, že zratit lze pouze to, co člověk má!

Bití zubním kartáčkem si představuji asi tak, že muslimák přilepí zubní kartáček sekundovým lepidlem na baseballovou pálku a bak bije. Z výchovného hlediska je vhodné na pálku výrazně napsat větu „JSEM KRÁVA“. Popár dobře zasazených úderech pálkou s tímto nápisem do hlavy si pravdivost té věty uvědomí i silně retardovaná konvertitka k islámu.

reaguj[5]
>:c(( Středa 31. 03. 2010, 19.08

CO TO TU DELATEEE???=DDDDDD TO JE NEJAKA BLBA SASKARNA BO CO???JAK BITA DO BRICHA…TO SNAD ALLAH DOVOLIL? PRECTETE SI KORAN LIDICKY A AZ HO PRECTE TAK HO AJ POCHOPTE ! DEBILOVE!=DD a kdyz tak su zena,utekla jsem za nevericim klukem privedli me zpatky a nebyla jsem bita!!!!A VITE PROC??? PTZ MAM ALHAMDULILLAH OTCE,KTERY MA V SRDCI VIRU A LASKU !

reaguj[6]
Mudzahedin Anadys Čtvrtek 1. 04. 2010, 17.14

[5] >:c((:Chyba mnohonasobna velka chyba! Tebe meli zkopat do nemoty, takovou debilku debilni! Alhamdulillah! A tvojeho otce by si mel vzit na koberecek immam, delas islamu hanbu a hlavne sve rodine! FUUUUUUUJ!

reaguj[7]
dal Středa 7. 04. 2010, 02.35

[6] Mudzahedin Anadys:A ty bys potřeboval na psychiatrii šašku.A nebo ještě líp sedni na osla a upaluj odsud.

reaguj[8] my nepalim my fik fik
Mudzahedin Anadys Středa 7. 04. 2010, 09.36

[7] dal:Ja nemusim nikde upalovat vas ja neupaluju ja rezu fik fik Alhamdulillah!!!! to vy palite carodejnici!!!!!!!! islam je mirumilivny nabozenstvi Alhamdulillah a nema nic spolecne s paleni ani zadna osla!!!!! FUUUUUUUUUJ!!!!!!!!!!!

reaguj[9] ???
M. Čtvrtek 8. 04. 2010, 13.52

[1] Ahlam:to si děláš prdel?

reaguj[10] inteligence na nule
Amal mejl Pondělí 12. 04. 2010, 14.47

nejen techto odpovědí,ale celých stránek…už jsem na ně nechtěně narazila po několikáté a nemůžu si odpostit tuto poznámku: kdo s čím zachází, tím také schází…doufám, že tomu rozumíte.Amal

reaguj[11] Tu Plzeň už by měli dávno zavřít!
Královna Pondělí 12. 04. 2010, 16.02

[10] Amal: Copak studentko ze Zplzně, vyhrožuješ? :)))

reaguj[12] Kašpare.
daliem Sobota 24. 04. 2010, 21.26

6]Nechtěli by jste si to vy dva vyříkat někde v mešitě? A pokud možno tam odkud jste přitáhli. :-(

reaguj[13]
freedom Sobota 15. 05. 2010, 13.28

[2] Lajla Muhamad:no tak zaleste odkud ste přišli a neotravujte tam kde tu vaši mentalitu nechápou a hlavně nechtějí,člověk dostal inteligenci aby přemýšlel a ne aby se fanaticky držel nesmyslů které si někdo vytvořil ve svůj prospěch 8-)

reaguj[14]
Karolina Kunstová mejl web Neděle 16. 05. 2010, 13.52

Je moc krásné, jak tu některé konvertitky zdůrazňují, že si bití vysvětlily a souhlasí s ním. Nepřipouští ale možnost, že některé ženy s bitím souhlasit nechtějí, protože se, zřejmě kacířsky, považují za rovnoprávné a dospělé bytosti. Ty by zřejmě měly být bity nejvíce? 8-O

reaguj[15] Trochu reality prosím
Truth mejl Neděle 4. 07. 2010, 08.34

Ja viem, že na Blízkom východe je tesno a židia chcú všemožne brániť Izrael. Ale to nie je dôvodom na takéto tendenčné podávanie faktov.

Nie všade je Saudská Arábia, ktorá má podporu Západu, pretože sa jej predstavitelia cpú do zadku tým západným, ale žije tristo rokov pozadu. Poznám moslimov, s ktorými sa dá sadnúť na pohárik, ktorí navštevujú mešitu tak často ako historické chrámy, ktorí sú skrátka takí istí moslimi ako som ja kresťan.

Poznám ateistov, ktorí sa narodili ako moslimi. Poznám moslimov, ktorí do mešity nechodia ani v piatok na poludnie. Na druhej strane poznám fanatikov moslimských, ako aj kresťanských a židovských.

Judaizmus, Kresťanstvo a Islam majú tie isté korene. Korán je prepisom Biblie. Vo všeobecnosti vedia vzdelaní moslimi o kresťanstve a judaizme viac ako vzdelaní kresťania o islame. Pokiaľ sa chce nejaký(á) aktivista(ka) pasovať na odborníka, mal(a) by si dopliť vedomosti o týchto troch náboženstvách ako aj sa naučiť trocha arabsky.

Áno, s fanatizmom sú problémy. S fanatikmi ale nedokážu účinne bojovať fanatici z druhej strany. Ani servilita nie je v boji proti fanatizmu moc účinná. Pravda je niekde uprostred.

reaguj[16] I Mengele...
Královna Neděle 4. 07. 2010, 08.49

[15] Truth:Také doktor Mengele měl moc rád děti, hladil je po hlavičkách a hrál si s nimi… Bohužel je dokázal vzápětí podrobit těm nejhorším pokusům, utrpení a smrti…

Proč?

Byli to děti židovské, pro něj méněcená rasa, mnohem podřadnější než zvířata. Stejně méněcená rasa nevěřících psů (a pes je pro islám nečisté zvíře) jsme my pro islám. Kdo to nepochopí včas, dočká se kruté reality.

Když máš tolik přátel mezi muslimy, zeptej se jich co jsou pro ně židé, a kdo je jediný Bůh. Možná pochopíš mnohé. I když to, že jsi napsal takové multikulturní politicky korektní bláboly pod tento článek nesvědčí nic o tom, že bys byl schopen uvažovat jinak než přes orosené sklo borovičky…

A áno, s fanatizmom sú problémy, aj s tým tvým – multikulturním!

reaguj[17] Mudzahedin Anadys,
Zeo Úterý 5. 10. 2010, 16.34

že vám není hanba, vy otroku jedno-mysla. Na tvého boha čeká odplata. A budou to právě ti lidé, kteří se teď možná bojí nejvíce. Ti, kteří sežehnou tvou uctívanou zemi ve jménu prastarých a dávno zapomenutých.

reaguj[18] To nepravda!!!
Aisha Středa 6. 10. 2010, 15.12

Islam je laska mir laskavost, starost o rodice, deti a manzel taky! Neznate nic verite ve pomluvy, nekdo je spatny ale cely islam je dobry!

reaguj[19] Aišo
Zeo Středa 6. 10. 2010, 15.50

Pověz mi teda, proč islám nutí lidi, kteří v něj vzhlíží, aby zabíjeli všechny, kteří nevěří v jejich víru! To je víc než barbarské! Navíc jsi pěkně hloupá, neboť ti nejspíš nedochází, že ženy jsou u nich vedlejší produkt! Ale čemu se divím, to máš z toho mlácení palicí do koberce!!

reaguj[20] vsichni i-slimaci patri do -
Nasralalah mejl web Pondělí 15. 11. 2010, 04.44

blazince – Aisha nauc se poradne cesky nikdo ti nerozumi.buh je jen – JEDEN – vy islamsky potratove Mohamed,AL-Ghazali a ostatni jim podobni jsou a byli vrazi,pedofilove a fasisticky silenci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-P :-P :-P :-P :-P :-P BTW- Lajla Muhamad ty taky patris do blazince-ubozacko.


Atllanka reaguje:

Pište prosím slušně, nebo budeme nuceni vás zablokovat.

Děkujeme.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?