Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Hyeny v českém soudnictví?

Hyeny mezi námi 04

 

Kvůli podezření z týrání otcem nechala „soudkyně“ Ilona Janoušková tříletého Štěpána umístit v dětském centru. Podle nového nařízení s ním matka navíc nesmí v ústavu zůstat.

Soudkyně tak rozhodla jen pár hodin po odvysílání reportáže ČT která na postup sociální péče a soudu upozornila.

 

Úřady odebraly syna matce – kvůli podezření, že ho týrá otec

Tříletý Štěpán je v centru už měsíc, poté co matka upozornila sociální péči na modřiny a oděrky objevené po synově návratu od otce. Domnívám se, že si bouli mohl způsobit sám. Že spadl nebo se uhodil a přišel k ní nedopatřením – říká Adam Havlín, Štěpánův otec.

Matka, překvapená rozhodnutím soudkyně, přivítala alespoň možnost s malým chlapcem v centru pobývat. Jakmile se ale o pobytu matky v dětském centru dozvěděla soudkyně Janoušková okamžitě jej zakázala..

Beztrestně odebírali děti rodičům komunisti a nacisti – je snad Česko nacistický nebo komunistický stát? Co to je za hyeny, které berou našim matkám děti jako rukojmí nějakého pochybného práva?

 

 

Štěpán však odloučení od matky velmi špatně snáší. Hrozně plakal a nebyl k utišení, stěžuje si Štěpánova matka Irena Kratochvílová. Soudní znalkyně a psycholožka Nora Martincová k tomu říká:

  • Pro dítě je to samozřejmě hrozné trauma. Tento stav mu nevyhovuje a bude celé noci křičet po mamince.

 

Marie Vodičková, ředitelka Fondu ohrožených dětí, má se soudy v tomto ohledu zkušenost:

  • Podobných případů, ve kterých zůstává nad opatrovnickým rozhodnutím soudů rozum stát, je mnoho. Štěpánův případ však hodnotím jako jeden z nejhorších.

 

Advokát Štěpánovy matky Bohuslav Sedlatý říká

  • Lékaři jasně tvrdí, že dítě bylo dobře zabezpečeno a navíc je na matku silně citové vázáno, soud naopak tvrdí, že musí být před matkou chráněno, nedává to smysl…

 

Je těžké odhadnout, kdy se Štěpánův případ vyřeší. Advokát Ireny Kratochvílové již podal námitku pro podjatost soudkyně, ale předběžné opatření soudu může trvat až půl roku, ve výjimečných případech dokonce až rok.

Tolik česká televize.

 

A my se ptáme

Kam jsme se to dostali, když soudci kteří tu jsou proto, aby nás chránili přede zločinci se sami zločinů dopouštějí? Kdo je ta soudkyně Janoušková, když odebere dítěti maminku a dá ho do ústavu jen proto, že tato chtěla své dítě chránit před násilím?

Před násilím, před kterým je povinna ho chránit a před kterým ho nedokázal zjevně uchránit jeho povedený otec, který neví!, jak si mohl tříletý! chlapec způsobit tolik zranění najednou? Asi někde upadl… asi se praštil… samé asi… asi… asi…

Ale to je vedlejší, nevidím do případu tak musím vycházet jen ze zveřejněných fakt a ty jsou takové, jak jsem napsal, a jak můžete sami vidět na videích v odkazech.

 

Já to píšu proto, že se mi to hrubě NELÍBÍ a naprosto s tím NESOULASÍM a proto PROTESTUJI:

  • Nelíbí se mi, jak v poslední době postupují české soudy ohledně kauz dětí
  • Nelíbí se mi, že čeští soudci s dětmi zachází jako s věcí
  • Nesouhlasím s tím, že české soudy berou dětem milované maminky, a někdy i rodiče oba
  • Protestuji proti tomu, aby české soudy umisťovaly malé nevinné děti za mříže do mučíren, protože pro děti, které milují své rodiče je bezdůvodné odtržení od milovaného rodiče a maminky především, s následným umístěním do ústavního zařízení jakéhokoli typu trestem, mučírnou a bezbřehou tyranií

 

Protestuji proti tomu tak, jak člověk protestovat může. Protestuji celou svou duší, silou a možnostmi.

 

 

Protestuji proti tomu, aby v naší společnosti soudili soudci a soudkyně, kteří nemají žádný respekt a pokoru, kteří se sami dopouštějí nespravedlností, jsou úplatní, opilci, a tyrani!

Protestuji proti soudcovské zvůli v našem státě, protestuji proti všem Sládkům a Janouškovým, protestuji proti jejich znásilňování naší morálky a žádám jejich odvolání a potrestání.

Protestuji tak, jako každý soudný a čestný člověk protestovat musí. STOP násilí, páchaného českými „soudci“ na našich dětech!

Jan Koutný (jk) 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

««« Předchozí text: Irové řekli - NE! Následující text: Kde se vzal Ježíš Kristus? »»»

Atllanka | Neděle 15. 06. 2008, 09.22 | Česko, Hyenismus, Zvůle | trvalý odkaz | vytisknout | 2614x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.