Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Kdo to je Allen West

Allen West je zajímavým kandidátem na post prezidenta USA

 

Motto: Naše svoboda je od porážky vzdálena vždy pouhou jednu generaci… Ronald Wilson Reagan

 

Curriculum vitae

Allen West se narodil 7.2.1961 v Atlantě ve Spojených státech amerických. V současnosti je republikánským členem Sněmovny reprezentantů. Je prvním afroamerickým kongresmenem z Floridy od dob Josiáše T. Wallse ( 1876 ).

West prošel jako mladík výcvikovým programem armády a po absolvování bakaláře na Tenessee university v oboru politických věd. Poté vstoupil do armády kde sloužil jako voják v Iráku a později působil jako civilní poradce v Afghánistánu. Dosáhl hodnosti podplukovníka. Je příslušníkem třetí generace svého rodu nepřetržitě sloužící v armádě, ve které sloužil i jeho otec a starší bratr včetně matky jež pracovala jako civilní zaměstnanec u mariňáků.

Za dobu svého působení obdržel Allen West několik vyznamenání – Bronzovou hvězdu, Vyznamenání za zásluhy, Armádní medaili za výkon a další medaile a uznání. Nyní je již penzionován.

 

 

Na konferenci v Hudsonském Institutu v New Yorku která se konala 13. ledna 2009, mu položil otázku voják amerického námořnictva.

 

Jak rozeznat nepřítele

Voják pravil: Musím předeslat, že moje otázka navazuje na předchozí diskuzi, kterou vedla Ellen Thomasová s americkou protiteroristickou jednotkou těsně po novoročních útocich loňského roku. Dostalo se jí tenkrát odpovědi, že za to může naše zvrácená verze výkladu islámu, která teroristy k těmto činům motivuje.

 

A teď k mojí otázce:

Takže my napřed překroutíme islám, aby teroristé mohli ospravedlnit napadení Ameriky? A nebo byl islám vždy zvrácený a tedy vždy najde nějaký důvod proč Ameriku kdykoli napadnout mohl a může?

Co bylo dřív? A je to vůbec relevantni? A co řekneme lidem, kteří jsou schopni vytvořit jakoukoliv nesmyslnou konstrukci jen proto, aby vždy udělali ty špatné z nás?

Závěrem té tehdejší diskuse bylo totiž absurdní poznáni, že teroristé bojují svoji válku za samostanost a suverenitu, a že to tedy neni válka namířená proti nám! Takže: Jak v tom pádě rozeznat nepřítele?

 

Allen West mu odpověděl takto:

V první řadě je potřeba si uvědomit, že to není žádné náboženství, proti čemu bojujeme. My bojujeme především proti theo-politickému systému, který se chová stále stejně, nepřetržitě už od roku 622 nl., a to je již 1388 let.

 

Dále k pochopení této unikátní islámské ideologie a jejích historických důsledků, minulých i současných, mohu jednoduše prohlásit:

  • Chcete vyhrabat Charlese Martela a zeptat se ho, proč bojoval proti muslimům v bitvě u Tours v r.732?
  • Chcete se zeptat benátské flotily v Lepantu, proč bojovala s muslimskou flotilou v r.1571?
  • Chcete se zeptat německých a rakouských rytířů, proč bojovali na život a na smrt s muslimy u Vidně v r.1683?
  • Chcete se zeptat lidí, co se stalo v Konstantinopoli a proč se od dob, kdy prohráli bitvu v r.1453 dodnes jmenuje Istanbul?

 

Víte, musíte se začíst do Koránu. Není to jenom nějaká jejich perverze, oni dělají přesně to, co se v té knize píše a co jim ta kniha nařizuje.

 

 

V této věci bych rád rovněž připomněl tu neuvěřitelně zbabělou, záměrně zaslepenou, matoucí a zavádějící, omlouvačskou politiku našeho současného politického i vojenského velení a prohlašuji:

  • Dokud nebude vedení USA dostatečně jednotné a „pevné v kramflecích“, budeme se tady pořád pouze, s prominutím, jako psi honit do kola za vlastními ocasy.

 

Nebudeme totiž nikdy schopni správně definovat, kdo je nepřítel a jaké jsou jeho metody a cíle. Ty cíle, které nám přitom muslimové denně předkládají k nahlédnutí na každé své jihádistické webové stránce i s přesným návodem.., s návodem jak dostat nejenom naši zem, ale rovnou celou západní civilizaci na kolena!

zdroj 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Kdo chce Žida bít, hůl si vždy nějakou najde! Následující text: Rudý vrah Che Guevara »»»

Atllanka | Sobota 5. 03. 2011, 16.50 | Osobnosti, USA, Politika | trvalý odkaz | vytisknout | 1828x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1]
Nemožné Úterý 18. 09. 2007, 15.07

To je opravdu příšerné :( 8-)

[2] Jestli
Black mejl Úterý 18. 09. 2007, 18.55

Jestli tohle teda zavedou, tak mě neuvěřitelným způsobem naser… Na skautských táborech jsem zažíval nejkrásnější prázdniny dětství bez všech těchto vyjmenovaných vymožeností a představa, že moje děti jednou tohle nikdy nezažijí mě neuvěřitelně vytáčí ! ! !

[3] ona likvidace uz je davno
nex Středa 19. 09. 2007, 02.06

Ono obecne uz ted je klasicke taboreni s ohnem a stany kolem zakazano. Ono jak by jste v techto podminkach chteli zajistit treba skladovani vzorku pokurmu v chladnicce , nekde kde je elektrina 2km daleko asi tezko. Dale o teple tekouci vode nutne v kuchyni kde detem sravu pripravujete si na danem miste asi take nechavate jen zdat. Nedej boze o nekolika plochach k priprave surovin ( maso , zelenina .. kazde ma mit solo prostor ). Dale celkem paradoxni je ze veskere potraviny musite nakupovat v obchodech. Bohuzel vec ze jeden z vesnicanu mel zahradku a detem prinesl bedynky jahod (je to nas znamy ) bohuzel na zaklade hygieny dopadla tak, ze detem jsme ani jednu nemohli dat protoze na ten den byla hlasena kontrola. A takovych paradoxu jsou desitky…

[4]
Nemožné Středa 19. 09. 2007, 07.24

Evropská unie je naprosto šílený prostor k žití, pojďme se raději přidat k USA, budeme se mít rázem líp! Jen si vzpomeňte na výkladní skříň Ameriky – bývalý západní Berlín – letecký most, A je to! 8-O :-P

Nelze přidávat nové komentáře.