Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Kdo se bojí, sere v síni (z archivu)

Nic není zadarmo, obvzláště SVOBODA!

 

Motto: Kdo je slušný, byl slušný vždycky. Nikdo se nestal přeběhlíkem, kdo jím nebyl vždycky. Kdo mění víru, neměl žádnou. Člověka nepředěláš, jenom se ti vybarví… Karel Čapek.

 

Konzervativci v Postupimi nesmí na univerzitu

Německé konzervativní političce Erice Steinbach (CDU) bylo před časem levicovými studenty a studentskou samosprávou zabráněno ve vstupu do přednáškové síně univerzity v Postupimi. Historička a politička zde měla přednést celkem 4 referáty

 

 

Studenti využili stejné metody, jako nacistický studentský svaz ve 30. letech: vyučující zabránili ve vstupu do místnosti, posluchači byli vyhnáni, někteří z nich pořezáni v obličeji.

Univerzita se nakonec přes kritiku svého historického institutu poddala. Na univerzitě tak budou moci přednášet nadále jen levicoví politici… tolik zpráva z tisku

 

Kdo se bojí, sere v síni

Na tomto případu je krásně vidět, jak se komunistický svrab vryje pod kůži. Berlínská zeď měla zůstat stát, Východoněmecký Rudý mor made in Honecker měl zůstat obklíčený a západní Němci měli počkat, až ti východní totálně vyhladoví. Pak by možná lecos pochopili, a byli vděčni i za suchou kůrku, ti rozežraní pohrobci Ulbrichtových fousů.

Místo toho se těm východním snažili ti západní pomoct, podali jim pomocnou ruku a ze svých daní platili a dodnes platí nemalou částku na obnovu jimi zdevastované části Německa. A oni tohle – levičáctví, socialismus, komunismus… Nu což, tak svět totiž odplácí, každý dobrý skutek musí být ihned po zásluze potrestán.

 

Ještě nás čekají krušné časy

Podívejte se na toto video, myslíte si, že s takovými nevzdělanými sebestřednými potomky, jaké polistopadová generace vychovává můžeme někam dojít? A když odpovíte ano, tak odpovězte i kam.. Možná se budete divit, co vás všechno napadne, ale troufám si říct, že nic světoborného to nebude.

 

 

My, Evropané, žijeme v době kdy máme všechno. Sedíme u kompů v teple pod střechou a s plným žaludkem, jenže si toho nevážíme, chtěli bychom víc. Ptám se čeho víc? Potřebujeme snad dvakrát více tepla, dva kompy a dva žaludky? Co vlastně chceme? A co doopravdy potřebujeme?

 

Jedna moje korpulentní známá si mi stěžovala:

  • No, já bych chtěla taky ty dražší léky na to hubnutí, ale nemám na ně, mají prý sice stejné účinky, jako ty co beru, ale mají hezčí krabičku a jsou červené, zatímco ty moje jsou takové světlerůžově vycmrdlé… Ale to bych už neměla na cigára, když teď musím dát u doktora a za recept 30 korun! Je to diskriminace nás, chudých, budu volit komunisty, ti mi je dají zadarmo!

 

Milá moje drahá známá Otylko, komunisti ti nedají ani ty vycmrdlý, ty ti dají tak acylpirin, a to ještě z Ruska… Protože ty léky co ty bereš jsou Švýcarské, o takových se tu mohlo všem obyčejným lidem jen snít:

 

Případ 1

  • Moje babička umřela v roce 1973, protože potřebovala umělou ledvinu, a nebylo jich dostatek. Bylo jí teprve 45 let, do papírů jí napsali, že je žena v postproduktivním věku a doktor jí na dialýzu nedoporučil, protože nemají dost umělých ledvin pro mladé lidi, a ona už si svoje odžila. A jelikož měla tři děti, šla by ve třiapadesáti do důchodu, tak co s ní?

 

Případ 2

  • Hezká a milá žena umírala v roce 1977 na rakovinu vnitřních orgánů. Umírala v místní okresní nemocnici bolestně a dlouho, prokřičela celé dny a noci, do krve si rozkousala rty a ty „snědla“ – 4× u ní došlo k zástavě srdce a 3× jí vrátili v zájmu humanity zpět… Bylo jí 49, a jediné chvilky kdy byla bez bolestí bylo jedenkrát denně, vždy 15 minut bezprostředně po vpíchnutí morfia, na které už jinak byla rezistentní. Celých těch 15 minut byla povolená návštěva a ona po celou tu dobu prosila své blízké o usmrcení…

 

Případ 3

  • Pradědeček z matčiny strany umíral doma na rakovinu střev, to bylo v roce 1960, jednou denně mu chodil místní lékař píchat to zatracené morfium, spal po něm hodinu, zbytek dne i noc prokřičel – trvalo to 3 měsíce, než se mu z té hrůzy a utrpení zastavilo srdíčko.

 

A tak bych mohla do nekonečna pokračovat. Dokonce ještě v roce 1990 se ponechávali lidé dusit na astmaty… (vyprávěl o tom kdysi i Vladimír Menšík, jak fasoval více léků a dělil se o ně tajně s mladým dusícím se klukem, kterému je, protože nebyl národní umělec, nepředepsali)

Na infarkty se předepisoval acylpirin a div ne i klystýr, když byl někomu udělán bypass, bylo to jako zázrak… A prevence spočívala ve vyšetření moči na cukr a krve na sediment.

Bohužel tu stále mezi námi žijí pitomci, kteří budou ve své, zprominutím, stařecké závisti nebo senilitě věčně vzpomínat, jak jsme to tu měli všichni ZADARMO, a jak se o nás soudružsky pečovalo!

Nojo, o NĚ možná jo! Pokud patřili k vládnoucí komunistické elitě, donášeli, udávali na druhé a podpláceli, měli dokonce svůj Sanops, což byla klinika kde byli k mání léky z dovozu, z té hnusné a krvelačné imperialistické ciziny…

Do Sanopsu si paničky komunistických pohlavárů chodily žehlit ksichty, rodit plánovaně císařským řezem jako dnešní madam Pépau, kvůli které se z důvodu neexistence elitního státního zařízení jen pro vyvolené musel údajně zavřít provoz v Motole, aby porodila dle svého přání na samé jedničky! Normální máma od tří dětí se tam nedostala ani na vyšetření, natož, že by tam o ni pečovali…

 

 

Nic na světě není zadarmo, všechno stálo něčí pot a úsilí a jen pitomec si myslí, že pečení holubi rostou na stromech a za úplňku stačí otevřít okno, aby mu nalétali do jeho sprosté a vyžraně líné huby.

Myslí si to zřejmě i ti levicově zpitomělí studenti v Postupimi. Mysleli si to i chudáčci hladovějíci Tamášové, i ti tzv. míroví aktivisté v Brdech – kteří si zase pro změnu mysleli a myslí, že zadarmo se rozdává svoboda.

Něco Vám prozradím vy zbabělí a praštění pacifisti, není… nic není zadarmo! A svoboda ta je zadarmo rozhodně nejméně, za tu se totiž platí cena nejvyšší. Za svobodu a nezávislost se platí životem, vlastním potem a krví!

Za nás Čechy, Moravany, Slezany, ale i Romy a Slováky či ostatní národnostní menšiny žijící v naší vlasti zatím vesměs platili jiní. My jen tiše švejkovali po hospodách a těm z nás kteří se o naši svobodu opravdu zasloužili jsme se pak po zásluze pomstili – viz koncentráky ve kterých jsme mučili a mnohdy i umučili, či popravili například naše statečné letce z Anglie, ale i ze Sovětského Ruska, nebo Miladu Horákovou, Heliodora Píku a jiné a jiné…

 

 

Poprvé v historii jsme měli spoluprací se Spojenými státy možnost ukázat se jako ti, kdo nežvaní a jsou ochotni si svou svobodu hájit i za cenu možných obětí. A co jsme dělali? Plakali jsme předem strachy o svůj byteček v paneláčku a pohodlíčko u bedny s pívem na stole při přenosu z Eura. Naši hrdinní elitní vojáci v Afghanistánu zase pro změnu nosili na svých přilbách symboly SS.

Můj zesnulý pradědeček říkával: Kdo se bojí, sere v síni – a my už tu síň máme plnou až po strop! Dávejme si pozor, abychom se v ní neutopili ve vlastních lejnech dřív, než nás někdo doopravdy ohrozí.

Je nejvyšší čas, vyčistit ten Sametový chlívek, vyhnat všechnu neužitečnou pakáž, všechny blby a hňupy, Paroubky i Topolánky, Langry, Svobody i Ráthy, Kalousky i Tlusté, Zemany, Řápkové, Filipy, Křivé huby, Sobotky, Špidly i Kindly a jiné ksindly… Vzít to zgruntu na čisto a nepřestat, dokud žít budeme. Protože jen se zastavíme k nadechnutí, už zase své pařátky zaseknou, a jako ty Jezinky zpátky do našeho čistého chléva zpět nalezou!

 

 

A jednejme hned, protože jestli jste si nevšimli, tak vlivem naprosto neexistující výchovy a zatuchlého předlistopadového školství, frčí u naší mládeže nejen ta zprofanovaná multikultura, ale už zase se vzývá psychopat Hitler, ale i rudý vrah Che Guevara! Klikněte si, ale pozor, je to šok!

 

Andrea Andrea – 10. 11. 2009

 

 

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

 

Související texty:

 

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

««« Předchozí text: Islám náboženství vrahů Následující text: Izrael - Hodiny lidstva »»»

Atllanka | Úterý 5. 01. 2021, 10.47 | Česko, Komentáře, Německo | trvalý odkaz | vytisknout | 7311x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
frk Středa 18. 11. 2009, 18.36

Jednejme hned, islám si to žádá, tady křičíte a pak stejně vlezete do stáda a poskakujete s ním…raději mlčet…v komunismu už dávno všeci žijem jestli jste si toho nevšimli, změnili se jen barvy z křiklavých jarních na letní pohodičku, ale štvěte si klidně dál, ti nahoře budou radši když pár miliard ubyde…oni se skovají do podvodních světů.

reaguj[2] bože, bože
Jan Čtvrtek 11. 02. 2010, 21.02

Děkuji za předvedení tendenčně vymytého mozku.

reaguj[3] :D)))))))
Houdini Čtvrtek 11. 02. 2010, 23.37

[2] Jan: Copak, že bys tam někde poznal svýho fotra? :-D :-D :-D

reaguj[4] Přesné a výstižné,
Kasz23 mejl Úterý 9. 03. 2010, 17.50

[1] frk: Putin už si cosi staví u Černého moře… :-x

reaguj[5] ZZZZase ta britva
Zuzana mejl Úterý 4. 01. 2011, 21.16

ostra a presna.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?