Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Na západní frontě klid?

Úředníci přihlíželi slovním útokům DS proti Židům

 

Motto: Ani zjevné odchýlení řečníků od tématu nahlášené demonstrace Dělnické strany nestačilo magistrátním úředníkům jako důvod k rozpuštění jejich setkání na náměstí Jiřího z Poděbrad. Tématem shromáždění krajně pravicové strany přitom byl Svátek práce…

 

Protižidovské štvaní

Cituji jednoho z mnoha řečníků: Před pětasedmdesáti lety se Německo osvobodilo od západních velmocí a vydalo se vlastní cestou. Na to bychom měli navázat! – hřímal národní socialista z Dortmundu v projevu s odkazem na třetí říši a pokračoval – Cesta k vítězství nad sionisty je evropský odpor, bojujte proti sionistům, kteří okupují naše země. Evropo, povstaň!

 

 

Jeden z přihlížejících holohlavých mladíků na otázku, co chápe pod pojmem sionismus, odpověděl – Prostě židi. A pak spolu s ostatními skandoval Odpor! Odpor!

Do toho se o židy otíral další řečník: Ovládají svět pomocí finančních machinací. Jsme vydáni napospas tomuto ztělesněnému zlu. Bojujme slovem, myšlenkou a v případě potřeby i zbraní!

Sám předseda tzv. Dělnické strany promluvil k „věci“ v závěru shromáždění a nasadil všemu korunu a posvěcení v kruhu kolegů dělníků v kanadách a bombrech. Myslím, že jen úředníkům magistrátu je nejasné, proč a za jakým účelem se Dělnická strana na náměstí Jiřího z Poděbrad sešla – nám, ostatním občanům je smysl jejich počínání naprosto srozumitelný a jasný – máme tu novou NSDAP!

 

 

Na západní frontě klid

Vše je v pořádku, nějaké náznaky tam sice byly, ale nic takového, kvůli čemu bychom to měli rozpustit – prohlásil Václav Bíňovec z pražského magistrátu, který na náměstí Jiřího z Poděbrad monitoruje projevy. A tak magistrátní úředníci i přes porušení podmínek akce, podle nichž se nemají řečníci vzdalovat od tématu, kterým byl jím Svátek práce, akci neukončili.

 

A my se ptáme…

Platí v Česku nějaká pravidla, právo a zákony? Je skutečně možné veřejně z moci magistrátu prohlásit, že otevřené štvaní proti Židům a oslavování hitlerovského Německa je v pořádku? Jak může někdo chtít dodržovat zákony po obyčejném občanovi, když sám magistrát Prahy je nedodržuje, a když policie je slepá a hluchá a nezakročí i když je porušení zákona zjevné?

Komu to sunete vy líní ujídači státního rozpočtu naši krásnou zemi do chřtánu?

V. Petr 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se a pište… rádi vás na naší stránce uvítáme.

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

Zhlédněte Inkubátor Atllanky   Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Holocaust - Vražda jako průmyslové odvětví III. Následující text: Bratříčku, zavírej vrátka »»»

Atllanka | Pátek 2. 05. 2008, 14.05 | Česko, Oslava | trvalý odkaz | vytisknout | 2219x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.