Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Holocaust - Vražda jako průmyslové odvětví I.

Nelze nechat bez trestu myšlenky, které plodí násilí

 

Motto: Špatné zákony jsou nejhorším druhem tyranie a největší chybu dělá ten, kdo nedělá nic v domnění, že to málo, co udělat může, nemá význam. K vítězství zla přece stačí tak málo – Když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama… Edmund Burke

 

Holocaust představuje čisté zlo

Holocaust představuje čisté zlo, které se vzpírá pochopení a které se vzpírá uvěření, které však nade vší pochybnost existovalo. Ono zlo přebývá mezi námi a bohužel může být znovu probuzeno, nelze nechat bez trestu myšlenky, které plodí násilí.

Holocaust rozmetal filozofii o neodporování násilí, o samospasitelnosti rozumu. Holocaust nebyl brutální spontánní pogrom, holocaust byla vražda jako projekt, jako skvěle připravený plán. Holocaust byla vražda jako průmyslové odvětví, vražda jako administrativa, vražda jako jízdní řád. A předcházela jí perfektní registrace, evidence, soupis osob a majetku. A zrůdné bylo, že si ji židovské obce v Německu a v okupovaných územích musely organizovat samy… zdroj zde

 

I. Pokusy o krádež dějin – 1. Popírání šoa v ideologii islámu

Zatímco v posledních letech máme možnost poznávat fenomén popírání holocaustu z různých zdrojů a pohledů, pokud jde o Evropu nebo USA, stranou zájmu zůstává dlouhodobé a systematické popírání šoa v islámských zemích.

V západní kultuře jsou aktivity popíračů buď přímo trestné, nebo alespoň pokládané za periferní a patologický jev, na Předním východě jsou mnohdy legitimní součástí státní propagandy. Podstatou této propagandy je tvrzení, že Židé si holocaust vymysleli, aby z něj mohli těžit.

 

 

Debora Lipstadtová shrnuje argumentaci popíračů takto:

  • Židé ukradli miliardy na reparacích, šířením mýtu o holocaustu zničili dobré jméno Německa a řečmi o tom, co se jim stalo, si získali mezinárodní sympatie. Vrcholem výkonu této nespravedlnosti bylo využití těchto sympatií světa k odsunutí jiného národa, aby mohl vzniknout Stát Izrael.

 

 

Podobným směrem jako tvrzení, že holocaust je účelovou židovskou konstrukcí, se nese občasné spekulování o tom, že sebevražedné atentáty, k nimž se obvykle hlásí radikální islámské skupiny, jsou ve skutečnosti dílem západních tajných služeb, nebo dokonce Mosadu, jak naznačuje například článek v česky vydávaných internetových Muslimských listech. Snahou je převrátit roli viníka a oběti, a tak upřít obětem nejen právo na existenci, ale také morální vítězství.

Nejznámějším příkladem popírání holocaustu na nejvyšší úrovni je řada nedávných vystoupení íránského prezidenta Mahmúda Ahmadínedžáda.

 

 

V rozmezí několika měsíců po své inauguraci 3. srpna 2005 pronesl tento bývalý terorista a náboženský fanatik výroky, jaké by v Evropě nebo v USA žádná hlava státu nemohla veřejně prezentovat, aniž by to znamenalo její politickou sebevraždu.

Podle íránského prezidenta je holocaust mýtus, který si Židé vytvořili, aby ospravedlnili své zábory palestinských území a aby mohli vydírat světové společenství. Za účelem odhalení tohoto židovského spiknutí vyzval Ahmadínedžád k uspořádání „vědecké konference“, která by měla fenomén holocaustu prozkoumat. Mezi pozvanými „odborníky“ jsou známí západní popírači, jako například David Irving nebo Horst Mahler.

Toto je jen malá část dokumentů o Holocaustu, jehož existenci ubožáci a lidské hyeny typu Irvinga, Mahlera, Nežáda, Stwory a mnohých dalších zrůd soustředěných mimo jiné i okolo webu Zvědavec, popírají:

 

 

O zaměření takové plánované konference dostatečně svědčí jiné prezidentovy výroky, podle nichž by měl být Stát Izrael vymazán z mapy, nebo přesunut do Evropy, Kanady, či na Aljašku.

 

Zločiny sionistů jsou údajně zcela srovnatelné se zločiny nacistů. V jihoíránském Záhedánu prezident pronesl:

  • Západ vymyslel mýtus masakru Židů a staví jej nad Boha, náboženství a proroky. Pokud někdo v těchto zemích Boha zpochybňuje, nikdo mu nic neřekne. Ale pokud někdo popírá mýtus masakru Židů, sionistické tlampače a vlády ve službách sionismu začínají zlostně křičet.“ Tato slova vysílala státní televize v přímém přenosu.

 

Je Vám toto málo? Chcete to znova? Nevíte, že se to stane Vám?

 

 

Výroky íránského prezidenta a plánovaná konference mají zcela průhledný cíl:

  • Zpochybnit fakt šoa, obvinit Židy z manipulace historií a zbavil Stát Izrael práva na existenci. Skrytým Ahmadínedžádovým cílem je pak posílení vlastního obrazu jakožto obránce islámské čistoty a z toho vyplývající rozšíření moci a vlivu. Islamistické zabarvení výroků íránského prezidenta nezakrývá funkci totalitní propagandy, která se neliší od totalitní propagandy jakékoliv orientace, náboženské či ateistické.

 

Důležitý není obsah nebo forma, ale účel. Propagandu netvoří obsah lží či zapálenost argumentace, ale cíl sledovaný předáním informací jejich příjemci. A cílem propagandy na rozdíl od zpravodajství není informovat, ale přesvědčit.

Je zřejmé, že případný nesouhlas Íránců s těmito postoji je v totalitním prostředí teokratického státu prakticky nemyslitelné veřejně projevit, přestože víme o významné opozici, která se prezidentovou demagogií nenechává ovlivnit.

Nebýt jiné znepokojivé hrozby, jíž je vývoj íránské atomové zbraně, který k Persii obrátil pozornost světa, je možné, že by popíračské výroky íránského prezidenta ponechala světová veřejnost bez povšimnutí stejně jako již mnohokráte předtím, kdy zavírala nad těmito jevy oči. Nejsou totiž ničím novým. Antijudaismus na Předním východě sice dnes prochází svým výrazným oživením, můžeme jej však vysledovat již od devatenáctého století, kdy se stal jednou z ideologií podpírajících nově se rodící arabský nacionalismus.

Ještě v nedávné době například ájatolláh Chomejní rozlišoval mezi Židy a sionisty, nepřítelem měli být pouze sionisté. Toto rozlišení ale stále rychleji mizí a dnes se již perzekuce obracejí přímo proti Židům. Výsledkem je, že Írán do dnešní doby opustily tři čtvrtiny původních židovských obyvatel. Stupňují se rovněž aktivity popíračů holocaustu.

 

Pravda o Holocaustu – dokumenty a fakta

 

Vedle tohoto politického zdroje arabského antijudaismu, je zde ještě jeden snad paradoxní zdroj, totiž historický antisemitismus evropských přistěhovalců, kolonizátorů. Přesto, že právě proti těmto cizincům arabští nacionalisté bojovali, jejich předsudky vůči Židům ochotně přijímali a přeznačovali.

Již od 20. let dvacátého století se mezi palestinskými Araby objevovaly názory, že Židé jsou jakousi předsunutou frontou Velké Británie a Francie. Případný antisemitismus Angličanů či Francouzů tímto názorem neotřásl. Útoky na Židy pak byly snazší a mnohdy beztrestnou variantou útoku na britskou moc a pomáhaly posilovat arabské národní hnutí.

V této době ještě náboženská hlediska nehrála téměř žádnou roli. Židé, ostatně v dobách prvních alijí převážně sekulárně, socialisticky zaměření osadníci, pomáhali Arabům vytvářet společný obraz nepřítele. Zatímco za druhé světové války alespoň umírnění sionisté odložili svoji animozitu vůči Británii a připojili se k politice Spojenců, Arabové si zvolili druhou stranu konfliktu…

 

 

Není žádným tajemstvím, že Palestinci navazovali přátelské kontakty s nacistickým Německem a mnozí z nich podnes více či méně otevřeně vyznávají jeho antidemokratické hodnoty. Zdá se dokonce, že výrazné protižidovské postoje byly v první polovině 20. století na Přední východ buď přímo importovány z Evropy, nebo původní a vcelku nevýrazné projevy antijudaismu na Předním východě byly importovaným evropským antisemitismem výrazně posíleny. V každém případě jim evropští antisemité dodali nové argumenty.

Věra Tydlitátová – pokračování zde  

 

 

zpracovalo 25. 11. 2010 st@tll

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

««« Předchozí text: Eurábijská šifra III.část Následující text: Leopoldov, to byl prostě středověk... »»»

Atllanka | Neděle 14. 02. 2016, 09.56 | Hyenismus, Islamizace, Holocaust | trvalý odkaz | vytisknout | 7010x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] CHUCPE !
Jiří Kinter mejl Čtvrtek 25. 11. 2010, 13.08

Nelze nechat bez trestu myšlenky, které plodí násilí – citát zastupujícího premiéra Česka Jana Fischera, člena zločinecké předlistopadové komunistické strany, kterého jsme (kdo vlastně?) nechali bez trestu, přestože komunistické myšlenky plodí násilí v souladu s jeho vyjádřením a jejich propagace je trestná? To je ale cynickej zmrd! :-(

Atllanka má u mě černej puntík 8-)

reaguj[2] Nemohla bych dostat bílej?
Atllanka Čtvrtek 25. 11. 2010, 15.45

Černejma mě oblepujou muslimáci, hnědejma nácci a rudejma zase komouši, tak aby se to rozlišilo ;) :))

reaguj[3] klíďo bílej...
Jiří Kinter mejl Čtvrtek 25. 11. 2010, 16.05

[2] Atllanka:…u černýho puntíku už byl rohlík u emotikonu nahoru, to už nebylo tak smrtelně vážný, jak s vrahem, jenž o morálce káže… Jen nevím, kdo oblepuje bílejma puntíkama, abych si nenaběhl.

reaguj[4] Svoboda slova
Jimmy Hayek mejl web Úterý 30. 11. 2010, 22.50

Ano, ano, zakažme pochybovačům nahlas říkat své názory a žijme v bludu, že tím snad nějak omezíme jejich myšlení. No, mě připadá i tento článek nebezpečný, ale nemyslím si, že by autorka neměla mít právo ho napsat…

reaguj[5] Nevím,
Karel Jemelka mejl Středa 1. 12. 2010, 21.27

[4] Jimmy Hayek:co Vám připadá na článku paní Tydlitátové nebezpečného? Na podobné téma psal na svém blogu před rokem pan Václavek:

http://vaclavek.blog.idnes.cz/…i-vnuci.html

Nebezpečí spočívá v čem? V příbuznosti ideologií? V tom, že podobnost a spřízněnost ideologií má zůstat utajena? Proč neustále krmit lid pohádkami o hodných komunistech a zlých nacistech, když jejich cíl byl stejný? Islám je podobnou ideologií navíc spojenou se státní mocí, s cílem expandovat. Tedy stejná jako nacismus i komunismus.

Za pozornost v tomto kontextu jistě stojí i jiný článek pana Václavka zde:

http://vaclavek.blog.idnes.cz/…ojte-se.html

Islám se paktoval s komunisty i nacisty. Má to zůstat utajeno jako nebezpečné? Proč? Je to nebezpečné zdravému rozumu?

reaguj[6] Pravda o holocaustu
Jan Příhoda mejl Neděle 30. 10. 2011, 14.37

Literatura, na kterou nemají zastánci tradiční verze historie žádnou odpověď (kromě kriminalizace a věznění jejích autorů)… zcenzurováno redakcí Atllanky


Atllanka reaguje:

Máš to blbý, nácku, tady si neškrtneš. Kdy to pochopíš, že svině jako ty jsou pro nás jen odpad?

reaguj[7] Dělat si živnost
Aškenázy Neděle 30. 10. 2011, 15.10

z tojo, že někdo zavraždil miliony žen a dětí, starců, mužů v produktivním věku, to může opravdu jen zrůda. Měly by existovat zákony, že svině budou společensky nepřijímané. Že budou mít omezené pole působnosti. A svině co touží po krvi druhých, se nalemtají dostatečně té své. Co s nima? Jinak se dál jako lidstvo nikdy nedostaneme.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?