Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Mašínové - vlastenecká elita národa českého

Nechci mít společné dějiny s nepotrestanými zločinci

 

Motto: Každé nepotrestané zlo je vždy základem zla budoucího a mnohem horšího…

Ad. Anna Šabatová: Mašíni rozdělují. Dokážeme mít společné dějiny?

 

Kdybych si nepamatoval a narodil se až někdy v sedmdesátých letech jako mé děti, snad by mne úvodník Anny Šabatové nepobouřil a nemusel urazit.

  • Pamatuji, jak naše drobná maminka zůstala s námi čtyřmi dětmi sama, když tátu pro výstrahu ostatním zavřeli do pracovního tábora.
  • Ještě jsme měli štěstí, tátu nepověsili, jenom z nás udělali dobytek.
  • Viděl jsem, jak úmyslně, systematicky zničili a vykořenili elitu českého venkova.
  • Venkovské selské rody, jejichž děti byly navyklé těžké práci a dodržování morálních norem, se stávaly elitou celé země. Tak jako na konci středověku v Anglii, základy velikosti Británie položili potomci drobných venkovských zemanů – Yeomanů.

 

Rozdělená rodina – Nenávist až za hrob

 

Anna Šabatová mě smrtelně urazila, jestliže si myslí, že mám mít a přijmout za morální dějiny „jejich“ zločinu, úmyslné a systematické likvidace morální, společenské i hospodářské elity naši země.

Je až neuvěřitelně arogantní, že si takové mínění a text dovolí publikovat dcera Jaroslava Šabaty, komunistického funkcionáře a aktivisty z počátku padesátých let. Jako poslanec „svobodného sametového“ parlamentu jsem měl příležitost vidět, jak nová „elita“ vytvořená a vyrostlá z komunismu bez bázně a hany rozkradla stát. Udělala to stejně úmyslně a systematicky, tak jako půl století před tím fyzicky zlikvidovala autentickou elitu země.

 

Černí baroni – Znárodňování

 

Velkou část špinavé práce, v tomto procesu druhé vlastizrady vykonali lidé, o kterých Anna Šabatová píše, že „delegitimizovali“ režim a „mocí bezmocných“ vybojovali „svobodu“. Lež je smrtelně zhoubná. Přijmout z hlouposti nebo rezignace „Společné dějiny“ se zločinci a vlastizrádci znamená zradit sám svoji zemi.

 

 

Všechny tyto věci jsem na počátku devadesátých let ve sněmovně říkal i argumentoval důsledky, které bude mít nevyrovnání se s minulostí. Řekl jsem ve sněmovně: „Kladete základy zločineckému státu, nepotrestané zlo bude základem zla budoucího a možná většího.“

Rodina Mašínů byla vlasteneckou elitou nového Československého státu, synové Josefa Mašína, hrdiny prvé i druhé světové války / odboje, šli ve stopách svého otce. Nevytrhávejte věci ze souvislostí, nepište je tak, jak se vám hodí.

Čestmír Hofhanzl – 2008 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Rudý mor a Pavlína Pořízková Následující text: Islám, burka a pod ní džíny »»»

Atllanka | Úterý 9. 12. 2014, 21.00 | Česko, Totalita, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 4799x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1]
Jaroslav Bahník mejl Středa 23. 04. 2008, 22.15

Výborně.

[2]
Jaroslav Bahník mejl Středa 23. 04. 2008, 22.56

Tak cenzor funguje jak za socialismu a snad ještě lépe. Gratuluji. :-)

[3] Mašíni
Jiří Kraus mejl Úterý 10. 01. 2012, 19.05

Děkuji. Pro mne jsou a vždy budou hrdinové !

[4] Kdyby
Vlad Neděle 8. 04. 2012, 15.30

Kdybych se narodil v padesatych letech, zabijel bych komouse!

Nelze přidávat nové komentáře.