Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Islámská okupace EU

Střet civilizací už proběhl, prohráli jsme! (z archivu)

 

Prolog: Islámská kupace EU probíhá přesně podle dohod, které šéfové západoevropských vlád podepsali s Arabskou ligou po ropné krizi v roce 1973, výměnou za nepřerušené ropné dodávky a otevření arabských trhů evropskému obchodu a investicím.

Benjamin Kuras – Evropský islám, či islámská Evropa?

Jestli si ještě děláte starosti, zda bude, či nebude ten obávaný střet civilizací, uklidněte se. Nebude. Už je za námi a Evropa jej prohrála. Teď už probíhá jen její islámská okupace. S podporou všech evropských politických, akademických a mediálních institucí.

Podle modelu, který v roce 1974 vysvětlil alžírský prezident Boumedienne takto:

 • Brzy prorazíme do severní polokoule. Budeme ji dobývat tak, že vaše území zalidníme našimi dětmi. Ovládneme ji dělohami našich žen.

Rok 1973 – Dohodnutá okupace

Okupace probíhá podle dohod, které šéfové západoevropských vlád podepsali s Arabskou ligou po ropné krizi v roce 1973, výměnou za nepřerušené ropné dodávky a otevření arabských trhů evropskému obchodu a investicím. Zavázali se mimo jiné, že podpoří Palestince proti Izraeli, budou sponzorovat příznivou propagaci islámu a otevřou Evropu početné imigraci muslimů neomezeně praktikujících islámské tradice a kulturu v přívětivém prostředí multikulturalismu.

 

 

Podrobnosti všech těchto dohod zveřejnila ve Švýcarsku žijící britská historička egyptského původu Bat Y’Or v knize Eurabia, z níž jsou k nalezení výňatky na internetu.

Ani jednu z dohod politici nekonzultovali se svými parlamenty, tím méně občany. Od těch se očekávala neomezená tolerance, vstřícnost a zájem o mírumilovný islám. Každý projev znepokojení nad tempem imigrace nebo nad problémy, které z něj vznikají, byl označen za rasismus, xenofobii a islamofobii.

Rok 2006 – Muslimů rapidně přibývá

 

 

V roce 2006 je islámská okupace číselně sice velmi nepřehledná, ale odhaduje se přibližně takto:

 • Francie oficiálně 10 a neoficiálně možná 15 procent populace.
 • Holandsko oficiálně 8 a neoficiálně možná 12 procent.
 • Německo oficiálně 7 a neoficiálně přes 10 procent.
 • Dánsko asi 5 procent.
 • Británie oficiálně 4 procenta a neoficiálně nemá přibližnou představu ani ministr vnitra.
 • Itálie oficiálně procenta 3, ale spíš dvojnásobek.
 • Evropská unie jako celek odhaduje 25 milionů muslimských občanů, ale přítomnost muslimských imigrantů neregistrovaných nebo nelegálních by tento počet možná zdvojnásobila. Každý rok přichází nejméně půl milionu, ale spíš až milion dalších muslimů.

Nejčastějším jménem nových mužských novorozeňat ve Francii, Holandsku a Británii je Mohamed. Z britských dětí narozených v roce 2005 je 40 procent muslimských. Porodnost průměrné evropské muslimské rodiny je 6, evropské 1,5.

Už jen porodností tedy Evropanů rok od roku pár set tisíc ubývá, muslimů pár milionů přibývá. Okupaci Evropské unie dovrší do deseti let příchod 80 milionů Turků, jimiž se islámská populace Evropy přehoupne přes polovinu obyvatel a poroste vysokou porodností dál. Evropské děti narozené za deset let už budou islám pokládat za evropskou samozřejmost a nepřijde jim na něm nic cizího.

Sekání rukou za krádež, trest smrti za jinou víru…

Jediná otázka, kterou ještě zbývá zodpovědět, je ta, kterou vyslovil předseda umírněné organizace německých muslimů Bassam Tibi: Bude islám, který je předurčen ovládnout Evropu, islám evropský, nebo šaría?

Jak by mohl vypadat islám evropský, nikdo netuší. Šaría je islámský absolutismus íránského, afghánského nebo saúdského stylu s upřením rovných občanských práv jinověrcům a ženám, s usekáváním rukou za krádež, popravováním znásilněných žen a homosexuálů, trestem smrti za přestup na jinou víru a se zákazem prakticky všeho politického a kulturního projevu, který Evropané dnes pokládají za samozřejmý. (O vepřo knedlo zelo s pivkem nemluvě.)

Slovy mnoha dalších umírněných muslimů:

 • Buď se islám v Evropě poevropští, nebo se Evropa poislámští…

Nezdají se vám na pozadí islámu najednou všechny ostatní evropské problémy žabomyší?

Benjamin Kuras | 4.7.2006

 

Rok 2012 – Radikální islám vstupuje do londýnského Parlamentu

Bradfordští imámové svým ovečkám nedoporučili, nýbrž nařídili volit George Gallowaye jako muslimštějšího, toho nejsprávnějšího.

Nekončí třeskem, nýbrž pláčem, smíme-li známý verš T. S. Eliota o konci světa použít na chřadnutí a pozvolné, ale už znatelné odumírání politického systému zvaného zastupitelská demokracie, čili nepřímá vláda lidu prostřednictvím volených politiků. Byrokratický systém Evropské unie s nevolenými a neodvolatelnými funkcionáři a předstíranou demokracií Evropského parlamentu bez skutečných politických pravomocí vysává z Evropy poslední zbytky politické volby.

Bez sebemenšího studu a téměř bez protestů dokáže během několika měsíců dvěma členským zemím EU – Řecku a Itálii – sesadit řádně zvolené premiéry a nahradit je evropsky prokádrovanými funkcionáři. Dává tím všem politikům najevo, že žádný z nich už své zemi nevládne. A už vůbec ne z vůle svého lidu. Uzavírá jim politickou existenci do dvou mantinelů: poslušné vykonávání centrálních regulací z Bruselu a naději na povýšení do Bruselu po skončení domácí kariéry.

V tomto omezeném rámci jim ponechává svobodu drancovat příjmy svých občanů, jak se jim zlíbí a jakýmkoli korupčním způsobem, který jim projde. Tím si zaručuje jejich nadnárodní loajalitu a odcizuje je vlastním občanům. Ti po zklamání opakovaném po každých volbách ztrácejí důvěru nejen v politiky, nýbrž i v politický systém, který se jim zdá zamknutý do neměnné setrvačnosti a neplní jejich základní potřeby. A začínají tápat po alternativách.

Nová taktika

Pro Francouze je delší dobu takovou alternativou dnes už téměř 20-ti procentní populistická, ale stále ještě demokraticky se tvářící Národní fronta vedená právničkou Marine Le Penovou. V Nizozemsku téměř stejně silná a ještě demokratičtější Strana svobody Geerta Wilderse. V Maďarsku naopak 18-ti procentní Jobbik vyhlašuje spojenectví s Íránem a islám za poslední možnou záchranu civilizace. A v Británii slaví krkolomné volební vítězství strana Respect na výlučně islámském programu, i s arabským písmem v bengálštině a urdštině psanými volebními hesly.

Tím vstupuje radikální islám, už delší dobu ovládající některá britská města, do londýnského Parlamentu. A s ním i nová taktika islamizace, která se brzy stane problémem evropské politické budoucnosti v místech s početnými islámskými komunitami. Místo budování vlivu v hlavních levicových stranách příznivě nakloněných islámu nasadit všechny síly do islámu samotného a přivést jej do centra politiky.

Vítězným britským islamistou v Parlamentě není muslimský imigrant, nýbrž skotský hejsek a záletník George Galloway, o němž se dnes už má za to, že konvertoval k islámu.

Vedla ho k tomu kromě geniální vypočítavosti tři manželství s muslimkami, všeobecná náklonnost k islámské kultuře, obdiv k palestinskému odboji, nenávist k Izraeli, podpora Hamásu a Hizballáhu a osobní přátelství se Saddámem Husajnem. To mu vysloužilo přezdívku poslanec za centrální Bagdád a vyloučení z labouristické strany v roce 2003.

Kdo je lepší muslim

Do dvou let byl nazpět v Parlamentě za svou novou extrémně levicovou straničku Respect, s níž vyhrál silně islámský východolondýnský obvod Bethnal Green. Svůj úspěch v dalších volbách nezopakoval, a tím se všichni těšili, že v britské politice skončil. Selhal mu i pokus dostat se alespoň do Parlamentu skotského. Jeho spolustraníci a echt muslimové však mezitím vyhráli municipální volby v další východolondýnské čtvrti Tower Hamlets a přeměnili ji v islámskou obec praktikující zákony šaría.

I zamudroval Galloway, pomodlil se k Alláhovi, posílil a hlavně hrdě zveřejnil svou abstinenci, oženil se s další muslimkou, mladší, než je jeho první dcera, spočítal si, který obvod má nejvíc muslimů a nastoupil do Bradfordu, kde jich je víc než 40 procent.

Ten byl 40 let neporazitelnou baštou a jistým křeslem labouristické strany, která i letos bohorovně počítala s hladkým vítězstvím. Zajištěným navíc tím, že za kandidáta nasadila nezpochybnitelného, ač umírněného muslima s příjmením Hussain. A byla to právě jeho islámská umírněnost, která mu podtrhla kobereček.

Galloway ve své kampani Imrana Hussaina označil za nehodného muslima, protože pije alkohol, a zdůraznil vlastní abstinenci. Kdo je lepší muslim, byl hlavní politický námět celé volby. Jeho volební hesla a program neobsahovaly nic, co by se týkalo života Britů, zato všechno, co se týkalo islámu.

Své potenciální voliče zdravil salam alejkum a jeho nezpochybnitelná rétorická dovednost chrlila výroky, jako:

 • Bůh ví, kdo je muslim a kdo není.
 • Já teď připomenu muslimským bratřím a sestrám, za čím stojím!
 • Já jsem bojoval za muslimy doma i v cizině, po celý svůj život, a co labouristický kandidát, co on kdy udělal pro Pákistán a nebo Kašmír?

Jeho neoficiálním, ale o to účinnějším volebním štábem se stali bradfordští imámové. Ti svým ovečkám nedoporučili, nýbrž nařídili volit Gallowaye jako spolehlivějšího, muslimštějšího, toho nejsprávnějšího. Tím se také jeho kampaň a řežba s Hussainem stala nerelevantní pro bradfordské Angličany, většinou dělnické třídy, kteří labouristickou stranu začínají považovat za zrádce svých zájmů. Polovina jich volit nešla, protože neměli koho.

Proto mohli 29. března imámové Gallowaye vynášet na ramenou a líbat mu ruce, když vyšel z volebního boje s 56 procenty hlasů, vesměs odebranými labouristům, jimž chudák Hussain jako spráskaný pes udržel jen 25 procent. Na třetí konzervativce zbylo osm a čtvrtí liberálové nedostali ani pět procent.

Krátce po Gallowayově senzačním vítězství se ozval s uznáním a obdivem bývalý londýnský primátor a opětný kandidát Ken Livingstone, kdysi z labouristické strany vyloučený a pak znovu přijatý, proslulý obdivem a přátelstvím k extrémistickým imámům a jen mírně zastřeným antisemitismem.

I on prý do své kampaně zavede prvky relevantní muslimům a už vůbec nespoléhá na hlasy židovské, neboť „Židé jsou většinou prachatí a stejně by labouristy nevolili“. S konverzí k islámu zřejmě zatím počká, až mu přestane chutnat víno. Jestli se mu přesto podaří sjednotit islámské voliče jako Gallowayovi v Bradfordu, má se Londýn na co těšit.

Benjamin Kuras | 25.04.2012

 

A rozhovor s Benjaminem Kurasem v roce 2015

 

 

 

zpracovalo st@tll 2007 poslední aktualizace 2015

Související texty

Upozornění redakce:

 • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..


Vaše případné komentáře se na našem webu zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před tím dnešním šíleným reklamním spamem… Klidně naše texty komentujte, či se ptejte na to, co vás zajímá, vždy vám odpovíme.


Nezapomeňte také navštívit náš archiv textů

 


Vydáno 2007 | Aktualizováno 2010 | 2012 | 2015

««« Předchozí text: Maďarsko není Orbánovo Následující text: Mnichovská zrada »»»

Atllanka | Neděle 31. 07. 2022, 20.26 | Politika, China, Totalita | trvalý odkaz | vytisknout | 19183x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Mr. Liu Pondělí 17. 09. 2007, 23.01

Čína nikdy nebude demokratickou zemí. Napřed vládl císař, pak zlatý strýček Mao – jako všude v Asii, kde lidský život nemá cenu zlaté mince, budou nad sebou zatím potřebovat vládce. Čína má velmi propracovaný systém hierarchie, každý ví kam patří, a každý ví, že to nemůže změnit. Šplhání po společenském žebříčku je tam záležitostí generací. Asie je svět sám pro sebe, svět krásy, síly a krutosti. Chce – li se ovšem zapojit do okruhu „západního“ světa, měla by přejmout víc z jeho demokratických principů, mučení vězňů je opravdu šílené! :-( :-?

reaguj[2] díky
Karels Neděle 21. 02. 2010, 18.38

Díky za článek.

reaguj[3] Islám
Chrizofilax mejl web Pátek 16. 04. 2010, 18.04

Ano, je pravděpodobné, že za několik desítek let budou muslimové majoritní, přesto vidím naději v tom, že nepůjde o tradiční islám jak ho známe z dálného východu, ale jakousi sprsklou poloevroskou verzi. Tak radikální určitě nebude a možná se i vyvine, stejně tak jako kdysi křesťanství.

reaguj[4] Hmmm
Unstick2 mejl Pátek 16. 04. 2010, 18.31

A co myslíš že tvé tezi nasvědčuje? Já vidím pravý opak, všude se radikalizují…

reaguj[5] Ahoj!
Zuzana mejl Neděle 9. 01. 2011, 01.33

K te male zmince o afghanistanskem islamskem absolutismu: jen to, ze prave ctu knihu Kabul Beauty School od autorky Deborah Rodriguez. Pravdiva story a doporucuji precist. Tato zena byla vyslana do Afghanistanu se skupinou doktoru, inzenyru a jinych profesionalu za ucelem pomoci, vzdelavani a podpory obycejnym obyvatelum zbiteho Afghanistanu. Ona tam byla poslana jako kadernice pro americke dobrovolniky, ale byla schopna navazat pratelstvi s afghanskymi zenami. Zatim jsem se docetla, ze za vlady posledniho krale se v Kabulu chodilo v minisuknich a mistni obchody a male byznysy kvetly. Ale pak prisel Taliban…


Atllanka reaguje:

Děkujeme za pochvaly a vaše komentáře. Jsou pro nás povzbuzením do budoucna.

K Vámi doporučované knize, ta zatím nevyšla v češtině, ale vyšla zde kniha podobná, která pojednává rovněž o Afghanistánu, je od spisovatele Khaleda Hosseiniho a najdete ji třeba zde: http://www.bazar-knih.cz/…ucich-slunci

reaguj[6] Katastrofa ! ! ! ! !!
Tomáš Bartůmek mejl Pondělí 15. 08. 2011, 14.14

Podivejme se všichni co se děje v těch zemích odkaď přišli tito muslimové. Jak se tam chovají a jaká je tam kvalita života? BORDEL bordel a zase bordel. Jak nás můžou poučovat tak primitivní lidé z tak nevyspělých zemí? Umí akorát nadávat a parazitovat na vyspělých ekonomikách.

Ti radikální jsou toho důkazem. Po jejich přílivu do evropských zemí např. jako francie akorát kleslo HDP, posílily se inflační tlaky, jako zadluženost států díky zneužívání sociálních systémů a nutná opatření vlád pro jejich neúspěšnou asimilaci.

Jo tak tihle nás můžou vyučovat akorát o tom jak se tady co nejrychleji vymlátit mezi sebou. Protože to jim jde nejlépe.

Jsou dva druhy muslimů – bohatí a chudí. Bohatí mají ropu a chudí mají jen aláha.

Po staletí např. židé a křesťané žili mezi sebou v míru a přátelství a společně vytvářeli největší ekonomiky světa. Zato muslimové nikdy nežili v míru ani mezi sebou natož pak s někým jiným.

Když se jim naše kultůra nelíbí, tak proč v ní chcou žít?

odpověď: protože by takovou ekonomiku nikdy nevybudovali. A co tady bude až tady budou vládnout? Ať se každý zamyslí sám.

reaguj[7] Přesně tak
Královna Pondělí 15. 08. 2011, 22.26

Muslimové nikdy nežili v míru ani mezi sebou, natož pak s někým jiným… ;-)

reaguj[8] ambice
Zuzana mejl Čtvrtek 26. 04. 2012, 14.23

Galloway je prikladem toho nejhnusnejsiho lidskeho egoismu, sobectvi a zaprodanstvi – jenom kdyz z toho neco kapne, ucel sveti prostredky. Picha muslimky (protoze ony se nechaji) a protoze je to kurevnik. Islam mu v tom vyhovuje a to i dovoluje. A bude do toho tlouct jeste vic, protoze ani nemusi zadat o rozvody. Je to zase na zenach. Bud ho budou vlacet po britskych soudech, ze jim nedava dostatek podpory NEBO se v Anglii normalni britsky soud rozpusti a sariaticke soudy pak zavrou VSEM zenam hubu. Pochybuji, ze Galloway bude orodovat za existenci normalnich britskych soudu. :-(

reaguj[9] Je to konec
Honza Sobota 28. 04. 2012, 11.10

Když blbé baby samy nevidí co jim škodí.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?