Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Xenofobie, Fitna, Kocáb a Včelí medvídci

Kdo je více xenofobní – my, a nebo Švýcaři?

 

Motto: Smolíčku pacholíčku, otevři nám svou světničku, jen dva prstíčky strčíme, jen co se ohřejeme, hned zase půjdeme…

 

Proč je EDU proti stavbě minaretů?

EDU je zkratka Eidgenösisch-Demokratische Union neboli Union Democratique Fédérale, což jest Federální demokratické unie ve Švýcarsku. Tato unie řídí svou politiku podle biblických základních hodnot. Přinášíme interview s představitelem EDU, Danielem Suterem.

 

 

Má EDU něco proti muslimům?

EDU nemá vůbec nic proti muslimům, kteří v naší zemi vykonávají svou víru nebo ji chtějí změnit. Máme však jednoznačně něco proti pronikání naší společnosti islámskými hodnotami, normami chování a právními představami. Protože šaría jistě nepředstavuje pro naši zemi volbu…

 

 

Je zákaz minaretů v rozporu se svobodou náboženství?

Zákaz minaretů není v rozporu s Ústavou. Se svobodou víry a svědomí nemá minaret nic společného; jednoznačně nepatří k obsahu víry islámu. Muslim potřebuje minaret k vykonávání své víry právě tak málo jako křesťan kostelní věž.

Požadavek minaretů stojí v jiné souvislosti: dochází k aktivní islamizaci Evropy. Náš kontinent mají tvořit hodnoty islámského Koránu, jeho normy chování a právní představy. Někteří muslimové přitom postupují militantně, jiní subtilněji. Společným cílem je islamizace naší společnosti a uplatnění islámského práva šaría.

 

 

Fitna s českými titulky – Ráčejí se registrovat, či přihlásit na Youtube, neboť čeští udavači oznámili Youtubu, že toto video je jen pro lidi nad 18 let! Máme to blbé Češi, v jiných řečech to můžou vidět totiž všichni… To jen tak na okraj, abysme věděli, co jsme za udavačský materiál! Allahu akbar!

 

 

Kde vidí EDU nebezpečí?

 

 

Uplatnění šaríi vede ke ztrátě svobody. To je možno prokázat z historie i aktuálně. V islámských společnostech je méně individuálních svobod, méně demokracie, méně právní státnosti.

 

Jak se staví islám k lidským právům?

Islámské prohlášení k lidským právům z roku 1990 mluví jasnou řečí: Právo na svobodu a na důstojný život platí pro každého, kdo vede „život v souladu s islámskou šarií“. Co je s tím, který byl podle šaríi žít nechtěl?

Prohlášení dále praví, že každý člověk má právo na život – kromě toho, když se proviňuje proti šaríi. To je právnicko-teologický základ rozsudků smrti. Také islámští teroristé chápou sami sebe jako výkonné orgány, které mají zabít ty, kteří uskutečňovali svůj život bez zřetele k šaríi.

 

Playlist o kráse žití v islámu

 

Co mají společného šaría a islamizace s minaretem?

Stavba minaretů je důležitou součástí islamizace. Islám hledá možnosti, jak se viditelně představit ve veřejném prostoru. S požadavky jako je stavba minaretů vykonává islám vliv a moc na danou společností.

 

 

Na obrázku je Minaret v Lednici – Jižní Morava (klikněte si pro zvětšení)

 

Současně slouží minarety k dalšímu veřejnému podtržení mocenského nároku. Poněvadž islám není kompatibilní s našimi křesťanskými hodnotami a šaría není kompatibilní s demokracií, je strana EDU proti stavbě minaretů.

 

V Česku rasismus a xenofobie nekvete

Muslimové se v následujícím volně přístupném videu svolávají k džihádu v naší zemi. To však nepřijde žádnému Čechovi ani Češce divné, jsme přece vůči islámu tak nádherně a šíleně tolerantní, dalo by se říct, že už se na něj přímo třeseme! To bude totiž veliká krása, až se bude opět na stadionech místo fotbalu popravovat a veřejné bičování nevěrných žen bude na denním pořádku… Hlavně že islám konečně zatočí s Izraelem!

 

 

Už vidíme ten Alláhův klid, až zmizne zároveň s Izraelem i internet, bary, herny, kina, divadla, přiblblá TV zábava, ženy se zahalí do burek a my přestaneme konečně hulit, pít pivo a budeme mít hezká šlachovitá těla, protože po skopovém na sojových bobech se tolik jako po vepřoknedlozelu a pívu netloustne…

 

 

A každý bude mít doma místo smradlavého auta veblouda, a ve chlívku svou vlastní kozu, a taky čtyři dvounohé, to bude paráda! 5X denně přestávky místo na kouření tak k Allahumilým modlitbám (žen se to samozřejmě netýká – ty nebudou pracovat ;) ) a večer hajdy baby, umýt naše nohy a do pelechu, plnit své povinnosti. A my, muži? My s nimi rádi ulehneme, ty modlitby, hlídání halal stravy a konečně i to bičování jsou totiž tak namáhavou prácí a tolik jednoho pravověrného muslima vyčerpávají…

 

Xenofobie Včelích medvídků

 

 

Jo a ještě něco, tohle nás právem pohoršuje: Včelí medvídci, kteří ve večerníčkové vyprávěnce formující mysl dětí, mají za úkol vybílit chaloupku si v písničce z dílny Zdeněk Svěrák & Jaroslav Uhlíř si zpívají toto:

 

  • Nás by tak nejvíce vábilo, natírat celý svět nabílo.
  • Motýla i jeho larvu, milujeme bílou barvu.
  • Bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila. Bílá vrána bílá noc, bílé není nikdy dost.

 

Jako by autoři nevěděli, že bílá je ve světě v menšině a že jen blázen by ji chtěl v moři odstínů žluté a černé prosazovat. Ještě že existuje v té samé vyprávěnce věrný a vzdělaný muezin Konipas rolní, inšallah, který jim ihned vysvětluje nelogičnost a nerozumnost jejich protiallahovského počínání…

 

  • Čmeláci, vy jste snad šílení, okamžitě nechte bílení.
  • Kdo se někam neuchýlí, za chviličku bude bílý.

 

Slabikovat ano, ale jen v koránu

A kamže se to vlastně ubírá ta naše „tžeská“ Česká kultura? Račte si přečíst Kocábův slabikář, a budete mít jasno, kam jsme to dotáhli, a jaká je pro nás vlastně konverze k islámu, šaria a pravidelné čtení ve svatém Quoranu vysvobozením! Allahu akbar!

 

 

 

 

   

 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů   Vstup do diskuze zde 

 

««« Předchozí text: Svazky.cz - Naše minulost? Následující text: Islamizace Západu pokračuje... »»»

Atllanka | Pondělí 10. 08. 2009, 11.00 | Islamizace, Česko, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 5231x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Hnát svinským krokem!
Barbar Conan Pondělí 31. 03. 2008, 21.27

Hnát je svinským krokem ven z Evropy, a začít hned! Ta pakáž žije myšlením ve středověku, neváží si žádných hodnot, nejméně ze všeho lidského života, je to mluvící zvěř, nic víc. 8-)

[2] LEdnice
liob mejl Úterý 26. 08. 2008, 09.18

Lednice je na Jižní Moravě :) Jinak souhlas

Atllanka reaguje: njn, chybička se vloudila, dík :)

[3]
Patricia Čtvrtek 28. 08. 2008, 13.30

Minarety nechci z jednoho prosteho duvodu. Jsou znakem muslimske viry a ta do Evropy nepatri! Zdravim vsechny antiminaretaky z Ostravy. ;-)

[4]
remi_remi Pátek 29. 08. 2008, 10.11

prej islamizace evropy..co to prosím je? byli jste někdy v Bosně? Tam žije 50% muslimů společně s židy a protestanty a žádný problém tam není… (ikdyž v 90. letech byl). A islám tam taky nebyl odjakživa a přesto je na každém rohu minaret.

[5] A co ti brání muslimomile?
zero 5 web Pátek 29. 08. 2008, 10.48

Se do tý Bosny odstěhuj, a netahej nám to sem!

[6] pro Remi
Dolly web Pátek 29. 08. 2008, 11.54

A jak dlouho myslíš, že tam ten klid bude? Pokud si myslíš že věčně, koukni se, jak to dnes vypadá v Anglii, Francii a pod. Nebo třeba v Kosovu. Navíc se můžeš podívat třeba googlem na to, jak v Bosně před nedávnem probíhaly etnické čistky. A i dnes tam vládne docela slušné napětí, které se zatím sice mezinárodnímu dohledu daří zvládat ale jak říkám: zatím! Docela by mě zajímalo jestli jsi muslim, hlupák nebo jen provokatér.

[7]
Cznemo Pondělí 10. 08. 2009, 11.21

Minaret má pro muslimy především ten význam, že kam až dohlédne oko muslima z věže minaretu,patří podle islámského práva toto území muslimům. Takže povolme jim co nejvíc minaretů, nejlépe tak rozmístěných aby vždy z jednoho bylo vidět na druhý a začněme skupovat modlitební koberečky…

[8] Jo hoho
Karambola Úterý 11. 08. 2009, 12.04

Tuhle rundu ať si platí každej sám! Hlavně politici Evropské unie, jako je Sralkózy a další muslimofilové! Vystupme z EU dokud to jde, zavřeme znovu čáru a dejme se raději k USA! Letecký most :)) na ten se muslimáci nevydrápou!

Nelze přidávat nové komentáře.