Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, socani, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Hej hou, hej hou, už dromedáři jdou...

To sami muslimští teroristé se shovávají za Mohameda

 

Motto: Islámský svět je pobouřen tím, že se v Evropě objevily karikatury proroka a už dva roky se snaží o pomstu tohoto „zločinu“…

Co vlastně vede ty „zlé“ Evropany k tomu, aby vyvěšovali plakáty, které tak urážejí hodné a mírumilovné vyznavače Islámu? Jak se asi zrodila myšlenka, nakreslit Mohameda s bombou na hlavě?

 

Na spojení Mohameda s bombou mají patent samotní muslimové!

Oni to byli, kdo se rozhodli zneužít svůj náboženský idol k tomu, aby omluvili svou agresivitu vůči „pohanskému“ světu! Opravdu chce toto Allah?

 

 

Jsou to totiž právě jen a jen muslimové, kteří odpálili bezpočet bomb a granátů, aby zabili co nejvíc lidí kteří se provinili jen tím, že žijí ve světě který se odmítá klanět pětkrát denně k té jejich Mecce, a vyznávají jiné hodnoty, Bohy či proroky.

Jsou to opět muslimové, kdo ve jménu Allaha a jeho proroka Mohameda dále vraždí, vraždili a stále budou vraždit nevinné lidi na tržnicích, v dopravních prostředcíh a v ulicích svých, evropských a amerických měst, o Izraeli ani nemluvě.

A jsou to zase jen a jen muslimové co se včetně žen a dětí radují z každé takové vraždy, kterou jejich druhové ve víře spáchají na komkoli! Několik krátkých videí, která na YouTube dávají mírumilovní muslimové:

 

 

A jsou tu další a další muslimové, kteří tančí a tleskají když jiný člověk umírá a při tom vykřikují Allahu Akbar – což neznamená nic jiného, než že jejich Bůh je velký, všeschvalovný a raduje se z toho s nimi!

Muslimové jsou rovněž ti, kdo ve jménu Mohameda unesenými letadly zasáhli budovy New Yorského WTC, kde zahynulo přes tisíc lidí, kterým byl Islám i s Mohamedem naprosto lhostejný, a zůstaly po nich další tisíce, možná i desetitisíce těch, kteří je milovali a kterým čin spáchaný ve jménu Mohameda obrátil životy naruby! A jsou to opět muslimové, kdo vyhrožují smrtí těm co je pozvali k sobě domů:

 

 

A jsou to zase muslimové, kvůli kterým od té doby žijí miliony lidí v obavách o sebe i své blízké. Mohou děkovat jedině tomu našemu, křesťanskému Bohu, kterým tak pohrdají, že se vláda USA zachovala rozumně, a nenásledovala taková odveta, po které by země teroristů zmizely z map světa.

 

V Brně se objevily plakáty s kresbami Mohameda

Brněnští muslimové si pospíšili a učinili prohlášení, že nepodniknou žádné větší protestní akce. Samozřejmě. Je jich totiž asi 60. Jsem přesvědčen o tom, že kdyby jich bylo 6 000, byla by jejich reakce podobná té, kterou je možné vidět na videu v tomto článku.

Islám sám o sobě je totiž jedním z nejagresivnějších světových náboženství. Vždyť anděl, který negramotnému Mohamedovi diktoval sůry koránu je formuloval tak, že KAŽDÝ způsob šíření islámu je dobrý a čím více nevěřících psů muslim zahubí, tím větší má v očích Alláha cenu.

 

 

Díky různým imámům a Bin Ládinům přestal být islám dávno jen náboženstvím. Stal se velmi nebezpečným politicko mocenským nástrojem v rukách primitivních a sadistických vrahů.

Na rozdíl od nich reaguje Evropan na jejich zločiny tím, že pouze kreslí karikatury. Kdyby mentalita Evropanů byla podobná té muslimské, byla by už dávno Evropa krvavým řečištěm. Buďme rádi, že tomu tak není. A hlavně buďte rádi Vy, Evropští muslimové.

Evropa je totiž svobodnou a demokratickou zemí, a v demokracii může každý člověk svobodně vyjádřit svou myšlenku. Díky zločinům, kterých se ve jménu Mohameda dopouštíte, má Evropa právo Vás kritizovat, kritizovat Vaše modly i vaši víru. Máme právo vyjádřit svůj postoj třeba i karikaturou, což je ta nejmírnější reakce, kterou můžeme zvolit.

 

 

My, Evropané máme své hodnoty a máme co ztratit, z toho těžíte a na to sázíte, ale abyste se nepřepočítali! To, že vám doposud jen domlouváme a neoplácíme stejným, neznamená, že se Vás bojíme, nebo že snad nemáme zuby! My je jen zbytečně neceníme, už dávno víme, že daleko lepší než krveprolití je dohoda a mír, ale pokud budete pokračovat – stavte už stany, budete je rozhodně potřebovat!

Václav Bělohorský 

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární, pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Jde především o Vaši budoucnost, tak nestůjte mimo

 

 

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

Navštivte archiv textů     Vstup do diskuze zde 

 

Stáhněte si naše Prezentace       Atllanka Vás vítá – Welcome

 

Komentáře na našem webu se zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před reklamním spamem…

 pošli na vybrali.sme.sk jaggni to! Linkuj.cz pridej.cz

««« Předchozí text: Mašíni vyzývají Senát k zákazu komunistů Následující text: Indoktrinace palestinské omladiny »»»

Atllanka | Úterý 1. 04. 2008, 10.38 | Islámský terorismus, Videa, Komentáře | trvalý odkaz | vytisknout | 3086x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Fitna
Zelee mejl web Středa 2. 04. 2008, 15.04

Film Fitna můžete (zatím), kromě jiných webů vidět zde. Pokud můj web nebude delší dobu aktualizován, vězte, že jsem se patrně znelíbil nějakému Al-Mizerovi…

Nelze přidávat nové komentáře.