Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Problém se jmenuje islám

Opusťme zástupné problémy!

 

Motto: A přáli by si, abyste se stali nevěřícími, jako jsou oni a byli stejní. Neberte si mezi nimi přátele, nenastoupí-li stezku boží! A obrátí-li se zády, pak je chyťte a zabte, kdekoliv jsou! A neberte si z nich ni přátele, ni pomocníky… Korán, sůra 4. verš 80.

O muslimské mentalitě

Musím předem uvést, že jsem běloch, nevěřící, ženatý, nekuřák a nepovažuji se za rasistu. Jsem v důchodovém věku a invalidní. Myslím si také, že už postrádám mladickou nerozvážnost. Přesto, nebo právě proto, mne rozpálily agenturní zprávy o projevu Abbase Zakiho a to, co hlásá Junis al-Astal. Tyto projevy nekomentovaly ani sdělovací prostředky, které jinak podávají zprávy i o barvě kalhotek Britney Spears.

Abbas Zaki velvyslanec OOP v Libanonu poskytl rozhovor libanonské televizi NBN, v němž 9.4.08 řekl mimo jiné:

  • OOP je jedinou představitelkou palestinských Arabů a ze své platformy nezmění jediné písmenko. Procházíme nesnadným obdobím bez změny naší strategie. Když kolabuje izraelská ideologie, pak po našem převzetí Jeruzaléma padne úplně a začne proces pokroku naší ideologie. S Allahovou pomocí je vyženeme z Palestiny.

 

Junis al-Astal přední duchovní Hamásu, prohlásil 11.4.08 v televizním vystoupení:

  • Hlavní město katolíků, metropole křižáků, kteří hlásají nenávist k islámu nasadili bratry prasat a opic do Palestiny za účelem oslabení islámu, jak to dělali kdysi v Cařihradě. Katolické hlavní město (Řím?) se stane předsunutou výspou islámských dobyvatelů, odkud se pak rozšíří do celé Evropy. Pak se obrátíme k Severní a Jižní Americe a nakonec i k východní Evropě.

 

 

V arabském teritoriu jsem žil a pracoval šest let. Seznámil jsem se celkem důkladně s mentalitou místních obyvatel. Proto vím, že je toto vše myšleno naprosto vážně. Poskytnu vám zde jenom dvě malé ukázky muslimské mentality.

V centru Alžíru před hlavní poštou porazilo auto asi desetiletou dívčinu. Dva příslušníci policie to se zájmem bez pohnutí sledovali. Když jsem je požádal, aby zavolali sanitku, jejich odpověď mne šokovala:

  • Jedná se jenom o ženu a to je prostě zbytečné něco dělat. A pokud umře, je vidět, že jí měl Alláh rád a vzal si jí brzo k sobě.*

Na Sahaře mi nabízeli holku přibližně toho samého věku za pět dolarů. Rád bych jí koupil, abych jí pomohl. Nevěděl jsem ale jak jí dostat do Evropy. Za únos arabského dítěte je totiž trest smrti.

Problémem islámu nejsou jen jeho militantní odnože, problémem je samotný islám. Jde zde o střet demokratické společnosti s náboženstvím, které trvá na zaostalých středověkých praktikách a které nelze reformovat. To, že se samo brání jakékoliv modernizaci a nechce přijmout námi uznávané mravní hodnoty, mi nevadí. To je nakonec jeho věc a věc jeho věřících.

Vadí mi to, že nám upírá mravní a kulturní hodnoty, které my uznáváme a které pramení z naší historie. Že nám upírá právo na naší vlast a právo na náš život. V roce 1945 jsme skoncovali s fašismem. V roce 1989 s komunismem. Není na čase se připravovat na skoncování s něčím jiným?

 

 

Muslimové se považují za vyvolené pány tvorstva. Neradi o sobě slyší pravdu. My také děláme chybu. Podceňujeme je. V této době rušíme armády a nedáváme potřebné sumy na zbrojení. Snažíme se svojí připosranost zakrýt bláboly o multikulturní společnosti. To ale v historii nikdy nefungovalo. Nefunguje to ani dneska.

V Německu jsou početné páté kolony Turků, které tvoří svoje uzavřené enklávy. Ve Francii je to zase velice silná arabská menšina. I u nás se s pomocí lidí, kteří nikdy v arabských zemích nežili, vytváří malé muslimské bratrstvo. Evropa darovala muslimům Kosovo.

Politika ústupků slaví opět úspěchy. Aby se vlk nažral a koza zůstala celá, vytvářejí se zástupné problémy. Hrdinně sfoukáváme olympijské pochodně na cestě do země, které bylo uděleno právo olympiádu konat. Ale obviněni nejsou ti, co toto právo udělili.

Neřešíme Kosovo, ale Tibet. Je to totiž podstatně pohodlnější a hlavně je to daleko. Nás se to vlastně ani moc netýká. Se zbabělostí tolik vlastní se stále omlouváme za nějaké výroky a obrázky.

Zatím co se v arabských zemích neustále promítají záběry z 11. září, v Evropě se zakazuje promítání filmu Fitna – Rozvrat a další videa o krutosti islámu jsou cenzurována. Musím vás ujistit, že záběry ve filmech jsou sice drastické, ale jsou pravdivé a nejsou nijak nadnesené.

S úsměvem se musím dívat na různé militantní skupiny, které hledají svého nepřítele jinde než skutečně je. Opět si myslím, že je to velice pohodlné. V každém případě si musím vážit nepočetné skupiny našich vojáků a policistů, která za nás brání naše hodnoty v muslimských zemích.

To, co se dnes děje, nejsou jen ojedinělé teroristické akce. Mám velkou obavu, že začíná střet dvou civilizací. Evropa a Amerika se stala dar ul-harb, doslovně „domem války“. Takto islám označuje území, kde se vede ozbrojený džihád. Žádný nevěřící si nemůže být jistý svým životem ani majetkem.

Proto si z celého srdce přeji, abychom se probrali včas a nebyli těmi, kdo budou na hlavu poraženi a následně o ni i zkráceni.

zdroj

Související texty:

Upozornění redakce:

  • Podtrhaná slova v textu jsou odkazy, které jsou důležité, čtěte tedy prosím i je. Pod celým textem pak jsou odkazy vedoucí na články související s tématem, text doplňují, nebo jsou jeho pokračováním. Nemáte-li čas číst texty na našem webu pořádně, nečtěte nás raději vůbec! Děkujeme.

Čtěte také:

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..


Vaše případné komentáře se na našem webu zobrazují s určitým zpožděním, omlouváme se Vám, ale je to nezbytná ochrana před hulváty a hlavně před tím dnešním šíleným reklamním spamem… Klidně naše texty komentujte, či se ptejte na to, co vás zajímá, vždy vám odpovíme.


Nezapomeňte také navštívit náš archiv textů

 


««« Předchozí text: Zatím dobrý, Mašíni a Estébácký Major Zeman Následující text: Komunistické peklo III. část »»»

Atllanka | Pondělí 14. 11. 2011, 11.12 | Islám, Šarija, Totalita | trvalý odkaz | vytisknout | 4125x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
M Úterý 22. 11. 2011, 10.07

Krásný článek souhlasím. Jen podotknu, že jsem mladší než autor.

A přidám svoje – je to teď jako když se pohyboval po německu Áda, taky mu okolí nevěřilo, hlavně okolní státy, že vše co říká míní vážně.. (navíc jak lze věřit nějakému náboženství a jeho vyznavačům když lež nevěřícím je v zájmu šíření víry přímo nařizována). U islámu je to stejné, jen nemá jednoho vůdce, ale jsou to smečky.

Takže u Ády byl ústupkem postoupení pohraničí jedné krásné země. Dnes máme vůči muslimům postoupeno Kosovo. Svět je taky tak nějak v ekonomické krizi, tak proč mi hodně lidí tvrdí, že podoba je čistě náhodná?

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?