Atllanka

8.5.2008: Klikněte vlevo na Vyhledávání a zadejte co hledáte, např.: Mašínové, islám, rusáci, atd. Nížeji se Vám zobrazí texty slovo obsahující. Rozklikněte a vyberte si článek. Hezký den, přeje Atllanka… :) … Starší aktuality

Komunismus? Pouze legální vraždění!

Kterak Filip řval včera na ČT (z archivu)

 

Motto: Soudruhovi Filipovi ujely nervy, ale představte si, že ne kvůli nějakému šílenému bezpráví, či nespravedlnosti, ale kvůli soudruhům v Číně…

Společně se sociálisty se totiž komunisti rozhodli popírat totalitní praktiky Číny proti okupovanému Tibetu a předseda zelených Bursík si dovolil vyvěsit z okna své kanceláře tibetský prapor!!! Hrůza, copak mu na to řeknou jeho nejen čínští soudruzi kolegové – dopustil, aby na budově parlamentu visel prapor státu, který pěkně po soudružsku proletáři okupují a prohlašují za svou součást.

 

Nějak nám ti komunisti čím dál více vystrkují rohy

Nedivme se, vždyť dorůstá semeno, které zaseli, domnívají se zřejmě, že jsou na řadě sklízet. Generace dětiček, narozených rodičům v 70–80 tých letech již vyrůstala těm, jichž se režim naposledy dotkl někdy okolo roku 68, a to jim bylo tak 10 let, o politice v té době nic nevěděli a nebýt příjezdu tanků Varšavské smlouvy, bylo totálně dokonáno.

 

Táta českých komunistů – Udavač soudruh Filip

 

Rodiče je totiž vychovávali vesměs v naprosto tupé nevědomosti, protože sami tak rovněž vychováni byli. Bolševik se postaral, aby se o něm hezky mluvilo, a celý národ ohnul hřbet… V zájmu budoucnosti svých dětí držel „hubu a krok“, a že je to budoucnost otrocká si nepřipouštěl, vždyť kdo se ohnul nejvíc, mohl i vládnout a šlapat po těch co se ohnuli méně, a tak se lůza hrbila a šlapala… a znovu hrbila a ještě lépe šlapala…

Že nemůže cestovat kam chce a bez svolení? Že za kritiku režimu byl vyhazov z práce? Že za vtip o prezidentovi je rok kriminálu? No a co, tak se jezdilo do Bulharska nebo DDR a fóry si předával národ šeptem. Když se občan zapojil, mohl jednou za 3 roky do Jugošky a místní buňka KSČ – tzv. Uliční výbor mu povolil i stavbu garáže na Škodovku, Trabanta nebo Žiguli, v ojedinělých případech na Dacii z Rumunska, nebo dokonce na Fiat polski!

Že se k autu dostali běžní občané až někdy okolo 40 roku věku po značném šetření? No a co? Aspoň mladí nezacláněli na silnicích, a soudruzi nemuseli do nich tolik investovat – do těch silnic rozuměj, do člověka neinvestovali už dávno.

Kdo měl kliku sehnal bony a za ně v Tůzu kupoval Pražskou šunku, uherák a nebo sýry z imperialistických končin, ti co sehnali bonů více si koupili mimo džín dokonce i nějaký ten svetříček, nebo elektroniku.

Samotní – sobě rovnější soudruzi – nakupovali ve zvláštních obchodech, kde měli i zvláštní ceny, asi tak 10× nižší, než běžní občané proletáři. Jejich paničky létaly vládním speciálem do Paříže ke kadeřníkům a jejich dětičky studovaly u imperialistů ekonomiku a jiné užitečné vědy. Měli i svou nemocnici, a svoje lázně, svoje paláce a svoje noviny, televizi a rozhlas.

Vymoženosti socialismu, jako bezplatné zdravotnictví – kde se umíralo po dosažení 45 roku života v bolestech a téměř bez pomoci, školství kde se učily bludy a vymývaly mozky, nebo děravé silnice, budovy na spadnutí, zastaralé továrny, nekonkurenceschopné podniky či zdevastované národní památky a kostely, stejně jako špinavé řeky, zasířené lesy a smogová města, chránili soudruzi velmi urputně. Celou zemi obehnali ostnatým drátem, a pustili do něj 220 voltů, aby nám prý nikdo náhodou nic neukradl a hlavně, nic neokoukal! Co kdyby pak všichni chtěli tak krásně žít taky, kde by na to soudruzi vzali, že?

 

Mezi lidmi se tenkrát povídal jeden vtip o Zlatou mříž: Dědeček s vnoučkem došli v hraničním pásmu ke drátěným zátarasům.

  • Vnuk – Dědečku, kdo žije za těmi dráty?
  • Dědeček – My, chlapče, my.

 

Mnoho se mluví v poslední době i o bratrech Mašínech

Mluví se o tom, jak nemuseli a vraždili… jak vraždili z osobního prospěchu, atd… Já vím, a jsem přesvědčen o tom, že oni opravdu museli, ale že nevraždili, jen zabili nepřítele, který si začal, a který byl nelítostný.

Nepřítel byl režim zlodějů, vrahů, spodiny, krvavé lůzy a sadistických prasat, režim, který se dopustil genocidy vlastního národa tím, že mu pozavíral, popravil a jinak zničil, či vyhnal vúdčí osobnosti.

Tento zločinný komunistický režim zcela programově nejprve národ zbavil hlav, poté zavřel do chlívku jako stádo, následně jej ožebračil a i nadále pečlivě hlídal. Jakmile někdo projevil náznak inteligence, morálky a charakteru, snažili se ho zlomit a využít pro sebe.

Pokud se mu to nedařilo, byl takový jedinec režimem bit, zavírán, souzen, odsuzován, v padesátých letech popravován, později už jen zavírán, bit a vyháněn ze země, zbavován občanství a v neposlední řadě perzekuován v zaměstnání, na bydlení a hlavně, a to je nejzrůdnější, se mstil režim na dětech. Mnoho občanů právě kvůli budoucnosti svých dětí emigrovalo, mnoho jich sám režim k tomu donutil.

Několik takovýchto vln emigrace zbavilo český národ téměř všech čestných, charakterních a morálních osobností a stalo se z něj to, co tu dnes máme. Národ bez morálky, národ uznávající udavače, zbabělce a vrahy a zatracující čest, morálku a hrdinství. Národ, jehož běžní občané zcela nechápou, že se dají dělat věci nejen pro vlastní prospěch, ale že naopak někdo dělá něco z důvodu vlastenectví, morálky a charakteru, že to dělá zadarmo a rád, ve prospěch celého národa a jeho budoucnosti.

 

 

Včera řval soudruh Filip ve veřejnoprávní televizi, kdo to viděl, toho zamrazilo… Kázal tam o morálce, kázal pár dní před tím i o tom, jak jsou Mašínové sprostí vrazi a jak jim nic neudělal pokladník Rošický, atd… Přečtěte si následující článek a pusťte si video, uvědomte si při tom, že se psal rok 1986 – tedy již byl u moci Gorbačov a vládl tzv. vlídnější duch liberálnější totality…

A až to dokoukáte, zkuste se zeptat komunistů, co jim udělal ten 19-letý kluk, kterého neznali, nijak je neohrožoval, a ani by je následně nemohl nikomu udat k identifikaci a následné popravě, že na něj poštvali nejprve smečku cvičených zabijáků a následně mu neposkytli ani první pomoc, a nechali ho doslova a do písmene „chcípnout“ jako škodnou.

Zeptejte se, kde je ta tolik proklamovaná solidarita a humanita soudruhů proletářů, které mají ti dnešní pohrobci hlásící se otevřeně k vrahům, jako je Gottwald, Stalin a Lenin, plnou hubu… A ptejte se nejen jich, ale i Paroubků a dalších, co vám slibují blahobyt na který nemají…

 

Roztrhán zaživa

Občan bratrského státu měl vytouženou svobodu na dosah, ale roztrhala ho smečka za tímto účelem cvičená – psí smečka pohraničníků socialistického Československa. Tento příběh se stal 8. srpna 1986 kdy se východoněmecký uprchlík jménem Hartmuth Tautz pokusil proniknout poblíž Bratislavy do Rakouska. Téměř se mu to povedlo. Dva psi vypuštění pohraničníky ho však dostihli a roztrhali. Pouhých dvaadvacet metrů od rakouského území.

 

 

Dokumentárním cyklem Příběhy železné opony o krutosti i absurditě přísně střežené hranice komunistického Československa, o nelidském systému, který nutil zabíjet a stavěl občany této země proti sobě, provází Jaroslav Hutka

zpracovalo st@tll 2008 

Související texty:

Čtěte také:

 

 

Vážení čtenáři, Atllanka je i na Facebooku, kde je součástí mnoha různých skupin. Pokud máte zájem a chcete v diskuzi vyjádřit svůj názor na přečtený text, obrázek, video či informaci, nebo jen prostě chcete šířit dál, tu u „vrchnosti“ tolik nepopulární pravdu, pak neváhejte, přidejte se: pište a nebo jen čtěte, rádi vás na našich stránkách a ve skupinách uvítáme. Nestůjte mimo, jde o Vaši budoucnost..

 

Nezapomeňte také navštívit náš archiv textů

 


««« Předchozí text: Největší vrah všech dob J. V. Džugašvili - Stalin Následující text: S fašismem je to prosté. Nebudete křičet Heil, ale Sláva! »»»

Atllanka | Středa 11. 05. 2022, 10.35 | Česko, Totalita, Videa | trvalý odkaz | vytisknout | 3474x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Co potom jsou?
pan Johanes Úterý 2. 12. 2008, 20.50

Bratři Mašínové nejsou vrahy, ale hrdiny protikomunistického odboje právě proto, že stáli se zbraní v ruce proti systému jasně nelegitimnímu – protože zločinnému,

Zastřelím-li vraha, který ožralý a bez řidičského průkazu na přechodu pro chodce zabije mé dítě a u soudu dostane tří roky, budu též považován za hrdinu jako výše uvedení zločinci a vyceněnej tím, všem známím tupcem???

reaguj[2] Ach jo...
Vladimír Úterý 2. 12. 2008, 22.56

…pleteš hrušky s jabkama! Ožralého řídiče odsoudí soud podle zákona, nemusíš tedy brát právo do svých rukou, zatím co komunistický režim byl sám soudcem a nebyla proti němu žádná!!! zákonná obrana. Už jen za to cos tu napsal bys za jejich vlády dostal minimálně 5 let Vikmanova, tak mysli, máš li čím.

reaguj[3] Neumíš číst Johan?
Krakahujec Úterý 2. 12. 2008, 23.03

Jsou hrdinové… narozdíl od tebe 8-)

reaguj[4]
pan Johanes Úterý 2. 12. 2008, 23.23

Takovýhle blbci kteří opěvujou vrahy přece nepatří do lidské společnosti. Jestliže jsi zloděj a vrah, sám se vyčleňuješ a nemůžeš se dovolávat lidskejch práv, protože nejsi člověk. Vrah je vrah, zloděj je prostě zloděj.[3] Krakahujec:

reaguj[5] pro 2
pan Johanes Úterý 2. 12. 2008, 23.31

Varování: Příští generace možná bude největší vrstva idiotů v americké historii. Americké děti blbější než necky. Mark Morford Neni si tz náhodou amerikanec?


Atllanka reaguje:

Koukám soudruhu, že ty jsi (bohužel) neojedinělý důkaz toho, jak jsme konečně v něčem předstihli USA, neboť generace idiotů se již roztahuje v zemi naší…

reaguj[6] Johanes
Dolly Středa 3. 12. 2008, 01.59

Znám jednoho, co je skoro tak blbej, jako ty. Jmenuje se Johanides. Řekni sám: není to legrační náhoda? :-D

reaguj[7] Atllance a spol.
pan Johanes Středa 3. 12. 2008, 10.47

[6] Dolly:Je to ubohost. Nevím, jestli každej začátek století je hnusnej, možné se to časem srovná, ale opravdu nechápu, jak je to možné, že se lidé v této zemi již konečně neprobrali. Všechny současné parlamentní strany je od r. 1989 už několikrát podvedli, lhaly a kradly kde se vyskytly. Ony a nové odnože různých stran a straniček které vypučeli z devatenáct let neuklízeného hnoje, nemohou jinak. V politice jsou jen díky kampaním které za ně někdo zaplatil a logicky pak po dobu mandátu praktikují jeho politiku. Taky mi z toho všeho nakonec vycházejí komunisti. Svět je postavený na hlavu, pravda je lež, láska je nenávist, válka je mír a komunisti paradoxně jediná strana které jsem ještě ochotný risknout věřit. Láskyplný vzkaz všem, kteří mě začnou nadávat do bolševiků – vy mě taky! P.S. Všichni vás známe. Věrné režimní psy štěkající na povel a prezentující se jako intelektuální elita. Jenže mají to stále těžší, časy se mění a lhát a fabulovat se nedá věčně.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Jsem robot?